بهترین نرم افزارهای پارافریز متون فارسی و مقالات انگلیسی

انتشار 27 آذر 1400
مطالعه 14 دقیقه

وجود هر گونه سرقت علمی در متون و مقالات تخصصی امری ناشایست و غیر قانونی می‌باشد که باعث نامعتبر شدن و رد آن توسط داوران می گردد. طبیعی است که برای نگارش مقالات علمی نیاز به استفاده و استناد به منابع و متون علمی دیگر داریم اما برای اینکه از کپی برداری و تکرار مکررات به دور باشیم، نیاز به پارافریز مقالات توسط بهترین نرم افزار های پارافریز داریم.

بهترین نرم افزارهای پارافریز متون فارسی و مقالات انگلیسی

پارافریز متون و مقالات تخصصی و اهمیت آن

پارافریز به معنای بازگردانی و بازنویسی متن و همچنین اصلاح و ویرایش آن است. از این‌ رو برای رفع تکرار و مشابهت‌های موجود در یک متن تخصصی باید پارافریز انجام شود. به زبان دیگر به بازنویسی و ارائه ایده‌ها و اطلاعات منابع دیگر به زبان خود و تعیین اینکه از کجا آمده‌اند پارافریز گفته می‌شود. در پارافریز و بازنویسی تخصصی نویسنده با استفاده از کلمات و شیوه بیان مخصوص به خود، درک از اطلاعات کسب‌شده و توانایی انتقال آن‌ها را نشان می‌دهد. امروزه مقالات تخصصی باید کیفیت خوبی داشته باشند تا در ژورنال‌های معتبر تخصصی پذیرفته و چاپ شوند. مقاله‌ای که بازنویسی می‌شود باید به‌دور از کلمات هجو و پراکنده‌گویی بوده و تمامی جملات به هم ربط داشته باشند و باهدف اصلی مقاله پیش روند. پارافریز و بازنویسی یک امر مهم در نگارش انواع متون مثل مقالات علمی و پژوهشی، نوشته‌های تحقیقاتی، گزارش‌ها و مستندات، روزنامه‌نگاری و تولید محتوا است که اغلب نویسندگان، دانشجویان، خبرنگاران و تولیدکنندگان محتوا از این تکنیک استفاده می‌کنند تا در نوشته‌هایشان متهم به سرقت علمی و ادبی نشوند.

سایت ویرایش متن

پارافریز مقالات به نویسنده این اجازه را می‌دهد که با بیان خلاقانه‌ای اظهارات فردی دیگر و استفاده از معنا و مفهوم کار او به هدف و مقصود نهایی مقاله خود برسد که این یعنی روشی برای ارجاع به یک منبع بدون اینکه مستقیماً به آن اشاره شود. در نتیجه بسیار مهم است که هر مطلب به‌درستی تفسیر شود چرا که تفسیر غلط و ضعیف ممکن است منجر به اتهاماتی ازجمله سرقت ادبی یا کپی‌برداری از یک منبع به شمار رود. داوران مجلات و مخاطبان همیشه در انتظار مطالعه محتوای ناب و جدید می‌باشند و نسبت به تشابه و آوردن مطالب تکراری در متن حساسیت بالایی دارند و در صورت مشاهده تشابه حتماً مقاله را رد خواهند کرد. اهمیت بازنویسی بسیار بالاست و اگر با ریزه‌کاری‌های آن آشنا نباشید مدام تحت‌فشارهای بیرونی قرار می‌گیرید که شما را به سرقت ادبی متهم می‌کنند.

نحوه پارافریز و بازنویسی متون فارسی و مقالات انگلیسی

پارافریز و بازنویسی انواع متون فارسی و انگلیسی با توجه به نوع متن و شیوه‌ای که در نگارش آن‌ها استفاده‌شده است توسط تکنیک‌های خاصی انجام می‌گیرد و فرد ویراستار بایستی با تمام روش‌های پارافریز متون آشنا باشد تا در فرایند بازنویسی به کار گیرد. پارافریز و بازنویسی متون منجر به تغییر ساختار متن و درعین‌حال حفظ مفهوم اصلی مطلب می‌شود. در فرآیند پارافریز موقع جایگزینی کلمات متن اصلی باید این نکته را در نظر داشت که کلمات مترادف و هم‌معنی مناسب به کار رود تا معنی و مفهوم اصلی متن را برهم نزند. همچنین اصطلاحات تخصصی و علمی را نباید حذف کرد و یا تغییر داد، بنابراین باید به همان شکل در بازنویسی پیاده شوند. به‌طورکلی پارافریز و بازنویسی متون و مقالات انواع مختلفی دارد و به روش‌های خاصی انجام می‌شود که جهت بازنویسی بهتر است با آن‌ها آشنا باشید. نحوه پارافریز و بازنویسی متون فارسی و مقالات انگلیسی عبارتند از:

تغییر اقسام کلمه همچون افعال، صفات، قیود و غیره

تغییر گرامر و ساختار متن (تبدیل جمله معلوم به مجهول)

کاهش بندها و جزئیات و استفاده از خلاصه نویسی

تغییر کلمات کلیدی و جایگزینی کلمات مشابه و مترادف

هدف از پارافریز متون و مقالات تخصصی چیست؟

امروزه تعداد تحقیقات ارائه‌شده روزبه‌روز در حال افزایش است از این‌ رو رقابت بین نویسندگان و محققان بیشتر شده و احتمال تکرار مطالب و وقوع سرقت علمی نیز افزایش‌یافته است که این مسئله یکی از شایع‌ترین عوامل رد شدن مقاله است. بنابراین پارافریز و بازنویسی متون اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. پارافریز به ساده‌سازی و خلاصه‌سازی اطلاعاتی که پژوهشگر قصد ارائه آن‌ها را دارد کمک می‌کند، همچنین پارافریز مقاله به خواننده نشان می‌دهد که شما اطلاعات را پردازش و مطالب را درک کرده‌اید. همان‌طور که گفته شد پارافریز بسیار بیشتر از کپی کردن یک متن به درک آن کمک می‌کند و از این طریق به خواننده کمک می‌کند تا تشخیص دهد که شما مطالب را درک کرده و فقط آن را کپی نکرده‌اید. این موضوع به‌طور ویژه هنگامی اهمیت پیدا می‌کند که خواننده‌ی مقاله استاد شما باشد و او را مطمئن می‌کند که شما کاملاً متوجه‌ مطالب شده‌اید. وقتی قرار باشد اطلاعات را به زبان خود بازگو کنید باید بر آنچه می‌خواهید بگویید تسلط پیداکرده و جنبه‌های مختلف مطالب را در نظر بگیرید. بازنویسی به‌منظور اهداف مختلفی انجام می‌شود که بارزترین این اهداف عبارتند از:

خلاصه‌سازی و جمع‌بندی:

پژوهشگر به‌واسطه‌ی خلاصه‌سازی و جمع‌بندی اطلاعات متناسب، تحقیق و مقاله خود را از منبع اصلی می‌گیرد. ازآنجایی‌که ممکن است توضیحات زیادی در منبع اصلی باشد که پژوهشگر در تحقیقات علمی خود نیازی به آن‌ها ندارد، بنابراین از طریق جمع‌بندی و خلاصه‌سازی ایده‌های متناسب با تحقیقات علمی خود را انتخاب می‌کند. بااین‌حال پژوهشگر باید مراقب باشد که هنگام انجام تحقیقات علمی مستندسازی کند تا به سرقت ادبی متهم نشود.

ساده‌سازی و شفاف‌سازی:

یکی از اهداف پارافریز، روشن ساختن نکات پیچیده در متن اصلی و کمک به درک بهتر آن‌ها است. پژوهشگر اصطلاحات موجود در منبع اصلی را ساده می‌کند که باعث می‌شود خواننده عادی متن را بفهمد. این امر به گسترش ایده متن اصلی در میان تعداد زیادی از مردم نیز کمک می‌کند.

اهداف دیگری نیز برای پارافریز وجود دارد که چند مورد از مهمترین آن ها عبارتند از:

  • انتشار مقالات بر طبق استانداردهای تعریف شده

  • اجتناب از سرقت علمی یا Plagiarism

  • خلاصه سازی متون بلند به زبانی ساده تر و کوتاه تر

  • توضیح و تبیین یک مطلب پیچیده به کمک واژگان آشناتر

  • استفاده در سئو و بهینه‌سازی مطالب منتشرشده در وب

  • بهبود طرح ها و داده های خام

  • بروز رسانی محتوای قدیمی مقاله

  • مقاله بازنویسی شده اهداف موتورهای جستجوی معروف

ویراستاران متن

اصول و نکات مهم در پارافریز و بازنویسی متون فارسی و انگلیسی

پارافریز و بازنویسی انواع متون به زبان‌های مختلف به‌منظور کاهش تشابهات متن به نوشته اصلی انجام می‌گیرد. برای اینکه این امر به‌درستی و طبق اصول پیش رود و نتیجه مطلوبی داشته باشد می‌بایست قبل از شروع پارافریز نکاتی را در نظر داشته باشید. همان‌گونه که قبلاً نیز گفته شد هنگامی‌که فردی بخواهد نوشته یا ایده فرد دیگر را در نوشته خود با کلماتی بیان کند برای جلوگیری از هر نوع سرقت ادبی و همچنین انتقال معنی و مفهوم متن اصلی بدون کپی کردن متن نویسنده متن اصلی را پارافریز یا بازنویسی می‌کند که برای این کار باید آموزش کامل و گام‌به‌گام پارافریز متون را یاد بگیرد. اصول مهمی که در انجام بازنویسی متون اهمیت دارند عبارتند از:

چک لیست

برای پارافریز و بازنویسی یک متن اولین گام این است که متن اصلی را چندین بار به‌دقت بخوانید تا مطالب را به‌خوبی درک کرده و مفهوم و هدف اصلی نوشته را دریابید و همزمان کلمات و عبارات مهم را یادداشت نمایید. اگر تنها به‌یک‌بار خواندن متن اکتفا کنید ممکن است در دریافت صحیح مفهوم متن به مشکل برخورد کنید.

گام دوم برای شروع پارافریز و بازنویسی این است که متن اصلی را کنار بگذارید و آنچه را که به یاد دارید به بیان و ادبیات خود بنویسید. در غیر اینصورت، با نگاه مداوم به متن اصلی، متن جدید به متن اصلی شباهت داشته و درنتیجه عمل پارافریز و بازنویسی مؤثر نخواهد بود.

گام آخر پس از پارافریز کردن متن این است که چندین بار متن اصلی و متن بازنویسی شده را مطالعه نموده و آن‌ها را باهم مقایسه کنید. این امر برای کاهش تشابهات میان متن اصلی و متن بازنویسی شده انجام می‌گیرد. همچنین بررسی می‌شود که مفهوم و هدف متن اصلی در متن پارافریز شده نیز دریافت می‌شود.

روش های پارافریز و رفع سرقت ادبی مقالات چیست؟

اگر مطلبی مرتبط با موضوع مقاله‌ای که نگارش خواهید کرد در اختیاردارید باید سعی کنید که ابتدا آن را کاملاً درک کنید و بعد با عبارات و زبان مخصوص به خودتان از محتوای مربوطه استفاده نمایید. رونوشت بیش از دو کلمه از یک مطلب جایز نیست و شما را در معرض اتهام به سرقت ادبی یا Plagiarism قرار می‌دهد. آشنایی با روش‌های رفع سرقت ادبی می‌تواند منجر به متنی با کیفیت و عاری از هرگونه سرقت ادبی شود. در ادامه روش‌هایی برای رفع پلاگریسم ذکرشده است که به کمک این روش‌ها رفع سرقت ادبی میسر می‌شود:

ذکر منابع و مآخذ

یکی از بهترین روش‌ها برای رفع مشابهت مقاله پیگیری دقیق و اجرای فرمت و شکلی است که برای نوشتن از شما خواسته‌شده است. فرمت‌های درخواستی معمولاً متفاوت هستند و شما باید فرمت درخواستی از سوی موسسه علمی و آموزشی را به‌خوبی رعایت کنید و طی آن باید بر اساس دستورات و قوانین موسسه و دانشگاهی که قرار است مقاله‌تان در آن به چاپ برسد اقدام به معرفی منابع و مآخذ خارجی و به‌کار رفته در مقاله‌تان کنید. در روش ذکر منابع و مأخذ لازم است تا نام نویسنده یا نویسندگان، تاریخ انتشار و جزئیات مشابه دیگر نوشته شود.

استفاده از نقل قول

درصورتی‌که به رونوشت بیش از دو واژه نیاز دارید باید از نقل‌قول استفاده کنید و در مسیر نقل‌قول آوردن در مقاله خود هم باید اصول این کار را رعایت کنید. استفاده از نقل‌قول‌ در نوشتن هم یکی از روش‌های کاهش مشابهت مقاله است اما یادتان باشد که مؤسسات علمی و ناشران معروف از بیش از 40 کلمه در نقل‌قول‌ها استقبال نمی‌کنند. پس اگر لازم باشد که بیشتر از این مقدار نقل‌قول در جملاتتان به‌کاربرده شود باید از تکنیک پارافریز یا بازنویسی بهره ببرید و نقل‌قول‌ها را با بازنویسی مقاله در این بخش‌ها استفاده کنید. این کار یعنی بازنویسی مقاله با استفاده از عبارات و واژه‌های خود در بیان نقل‌قول فردی دیگر کمی زمان‌بر است اما شما را از اینکه در معرض عواقب سرقت ادبی قرار بدهد به‌شدت نجات می‌دهد.

ذکر منابع و مآخذ پروژه های قبلی خود

اگر می‌خواهید مطالب قبلی خودتان در مقالات و پروژه‌های دیگرتان را در مقاله بعدی استفاده کنید، نیاز به ارائه و ذکر منابع وجود دارد. شاید عجیب به نظر برسد اما آوردن مطالب پروژه قبلی خود در یک مقاله تازه مصداق سرقت ادبی از خود می باشد که یکی از انواع سرقت ادبی است محسوب می‌گردد. برای رفع سرقت ادبی به این سبک هم نیاز به ذکر منابع وجود دارد.

ارجاع دادن

یکی دیگر از روش‌های مناسب برای پارافریز متون و مقالات استفاده از روش ارجاع دادن است. در این روش باید در انتهای مقاله خود از منبعی یاد کنید که از آن در مقاله‌تان بهره برده‌اید. حال یا باید بخش مورداستفاده از منبعی دیگر را به‌طور کامل در انتهای مقاله قرار دهید یا ارجاعات به آن را ذکر کنید. در اینجا هم برای ارجاع دادن به منبع باید از فرمت و شکل درخواستی موسسه‌ای که قرار است مقاله‌تان را منتشر کند به‌طور کامل پیروی نمایید و مثلاً بخش‌های مختلفی نظیر نام نویسنده یا نویسنده‌های منبع، انتشارات و موسسه‌‌ای که آن را منتشر کرده است، عنوان مقاله و تاریخ نشر را بر اساس اصول معرفی کنید.

استفاده از نرم افزار های تشخیص سرقت ادبی

امروزه ازجمله راهکارهای پارافریز متون و مقالات تخصصی استفاده از سایت‌ها و نرم‌افزارهای تشخیص سرقت ادبی و پی بردن به میزان تشابه متنی است. بسیاری از مقالات علمی پس از ارسال به مجلات با نرم‌افزارهای تشخیص سرقت ادبی بررسی می‌شوند و چنانچه درصد تشابه بالاتر از حد مجاز باشد مقاله برای بازنگری به نویسنده ارجاع می‌شود. پس‌ از اینکه مرحله تشخیص انجام شد باید شروع به کاهش و رفع سرقت علمی کنید. پارافریز کردن متون و مقالات تخصصی با بازسازی جملات و تغییر فرمت آن‌ها قابل انجام است که از طریق سه روش نرم‌افزار iThenticate، نرم‌افزار Plagiarism Checker X و نرم‌افزار سمیم نور قابل انجام است.

بهترین نرم افزارهای پارافریز متون فارسی و مقالات انگلیسی

فرقی نمی‌کند که نویسنده یک اثر هستید و قصد ارسال مقاله به ژورنال‌های داخلی و خارجی دارید یا می‌خواهید از صحت دست‌اول‌ بودن اطلاعات موجود در یک مقاله اطمینان حاصل کنید درهرصورت باید با نرم‌افزارهای مؤثر در حوزه پارافریز متون و مقالات آشنا باشید و بتوانید از بهترین‌ها برای شناسایی سرقت ادبی استفاده کنید. امروزه نرم‌افزارهای قدرتمندی وجود دارند که می‌توانند به محقق این اطمینان را بدهند که متن خود را از نظر اصالت آن به‌راحتی و در عرض چند دقیقه کنترل کند و مشکلات رایج در خصوص محتوا را که به سرقت علمی احتمالی و ناخواسته مربوط می‌شود خیلی آسان و سریع تشخیص داده و برطرف کنند. این نرم‌افزارها می‌توانند به کمک پایگاه داده قوی خود که در آن مقالات و متون علمی و تخصصی مختلفی قرار دارد دست به بررسی شباهات هر مقاله با آن‌ها بزنند و دریابند که چه میزان و سطحی از سرقت ادبی در هر مقاله وجود دارد. در حال حاضر چندین ابزار معتبر و قدرتمند در زمینهٔ تشخیص سرقت علمی ارائه خدمات می‌کنند. سایت‌ها و نرم‌افزارهای بسیاری وجود دارند که سرقت علمی در مقالات را تشخیص می‌دهند که برخی از این ابزارها به‌صورت رایگان و برخی دیگر با پرداخت حق اشتراک ارائه می‌شوند. روش تعیین میزان مشابهت در این نرم‌افزارها به‌گونه‌ای است که مقاله نگارش شده ارسال می‌شود و میزان شباهت را بین تمامی مقالاتی که تاکنون به ثبت رسیده است بررسی می‌کند و میزان مشابهت را به شما اطلاع می‌دهند. پس از تشخیص میزان مشابهت باید هرچه سریع‌تر اقدام به رفع آن‌ها و پارافریز مقاله نمود. بهترین نرم‌افزارهای پارافریز متون فارسی و مقالات انگلیسی عبارتند از:

نرم افزار iThenticate

نرم افزار آیتنتیکیت

یکی از بهترین نرم‌افزارهایی که در حوزه شناسایی سرقت ادبی وجود دارد نرم‌افزار iThenticate است. iThenticate یک نرم‌افزار تشخیص سرقت ادبی است که با اتصال به پایگاه‌های بسیار قدرتمند سرقت ادبی که مقالات متعدد و معتبری در آن وجود دارد و در ژورنال‌های معروف به چاپ رسیده‌اند، مقاله شما را به‌صورت دقیق بررسی و میزان شباهت آن با سایر مقالات را در قالب یک گزارش ارائه می دهد. این نرم‌افزار می‌تواند در حالت آنلاین فعالیت کند و با جست‌وجو میان منابعی که در سطح اینترنت وجود دارد به‌دقت و با اطمینان به شما اعلام ‌کند که کدام بخش‌های مقاله و محتوایتان تکراری است. زمانی که متن مقاله‌ای به نرم‌افزار سپرده می‌شود فرایند مقایسه متن با متون دیگری که در پایگاه داده غنی آن وجود دارند هم آغاز می‌گردد. جست‌وجوی شباهت‌ها و مقایسه میان متن و مقالات دیگر هم در سطح پایگاه داده نرم‌افزار انجام می‌شود و هم در سطح اینترنت و پس از جستجو امکان تغییر بخش‌های مشکوک پیش می‌آید یعنی آیتنتیکیت در سطحی وسیع اقدام به مقایسه هر مقاله با مقالات دیگر می‌کند تا شباهت‌ها را شناسایی نماید و متوجه سرقت ادبی شود. از آنجا که امکان دارد اتهام سرقت ادبی به‌طور ناخواسته به شما وارد شود بهتر است که قبل از ارسال مقاله خود به یک ژورنال معتبر با کمک نرم‌افزاری مانند آیتنتیکیت اقدام به بررسی سرقت ادبی در آن کنید. البته استفاده از نرم‌افزار مذکور نیاز به‌صرف هزینه دارد و بهترین راهی که می‌تواند استفاده از خدمات بررسی سرقت ادبی را برای شما ساده کند کمک گرفتن از مؤسسات معتبر ترجمه است.

نرم افزار Plagiarism Checker X

نرم افزار پلاگریسم

Plagiarism Checker X یک نرم‌افزار تشخیص تشابه متن است که در حالت آفلاین درصد تشابه دو متن را می‌تواند باهم به دست آورد و محقق را در راستای کشف و رفع مشکلات مرتبط با نسخه‌برداری در مقالات خود کمک می‌کند. در حقیقت این برنامه به‌راحتی احتمال و میزان سرقت علمی ناخواسته را بررسی، کنترل و منابع اصلی و استنادات صحیح را پیدا می‌کند. همچنین با در اختیار گذاشتن ابزاری نسبتاً قدرتمند محقق را در خصوص مقایسه بین متون مختلف و ارتقای کیفیت تحقیق یاری می‌دهد. در این نرم‌افزار بررسی سرقت علمی به‌راحتی تنها با بارگذاری متن انجام می‌شود و مقایسه اسناد متنی با یکدیگر و همچنین مقایسه چندین فایل متنی به‌صورت هم‌زمان انجام می‌گیرد. سیستم بررسی مشابهت محتوای این نرم‌افزار آفلاین بوده و از ویژگی‌های مثبت آن می‌توان به امکان بررسی سرقت ادبی از محتوای منتشرشده توسط شما و امکان گزارش کردن موارد سرقت، ارسال ایمیل هشدار در صورت سرقت ادبی از محتوای منتشرشده توسط شما و ارائه افزونه گوگل کروم اشاره کرد.

نرم افزار سمیم نور

نرم افزار سمیم نور

سامانه سمیم نور ابزاری برای یافتن مشابهت بین متون به زبان فارسی است و از ارتکاب سرقت علمی پیشگیری می‌کند. همچنین برای کاربرانی که به دنبال یافتن پیشینه مشابه با متن خود هستند نیز کاربرد دارد. مبنای پارافریز در صورت استفاده از این سرویس، بر اساس مقایسه متن اصلی و متن پارافریز شده خواهد بود و سایر مقالات و متونی که ممکن است در مجلات آنلاین موجود باشند لحاظ نخواهند شد.

مراحل ثبت سفارش پارافریز متون فارسی و مقالات انگلیسی

در مورد پارافریز متون و مقالات تخصصی، افراد می‌توانند پارافریز و بازنویسی مقالات را خود بر عهده بگیرند و یا به مترجمان و ویراستاران زبده‌ای بسپارند تا آن‌ها با دانش زبانی خوب و دایره واژگان مناسب خود این کار را انجام دهند. پارافریز کردن صرفاً تغییر یا جابه‌جایی لغات و جملات متن نیست بلکه درک و تفسیر متن اصلی و هماهنگ کردن مطالب مختلف از منابع متفاوت است و این مسئله هنگام پارافریز مقالات انگلیسی بیشتر احساس می‌شود. سایت‌های معتبر پارافریز و بازنویسی با طراحی مراحل ساده و آسان امکان ثبت سفارش پارافریز را برای تمام کاربران فراهم نموده‌اند که در 4 مرحله زیر انجام می‌شود:

ثبت سفارش

ثبت سفارش پارافریز

ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال می کنید.

انتخاب نوع پارافریز مدنظر

شما می توانید متن خود را بر اساس گزارش آنلاین و یا بر مبنای متن اصلی، پارافریز کنید.

ویراستار متن

ویراستار متخصص

انجام پارافریز مقاله یا متن

پس از انتخاب مناسب ترین فرد متخصص، فرآیند پارافریز مقاله شما آغاز می شود.

تحویل مقاله پارافریز شده

مقاله پارافریز شده پس از طی مراحل کنترل و بازرسی، به شما تحویل داده می شود.

بررسی فایل

شبکه مترجمین اشراق

خدمات پارافریز شبکه مترجمین اشراق

در صورت نیاز به پارافریز و بازنویسی متون و مقالات تخصصی خود می‌توانید از خدمات پارافریز شبکه مترجمین اشراق استفاده نمایید. این شبکه با دسترسی به پایگاه‌های معتبر و همچنین بهترین نرم‌افزارهای مورد استفاده می‌تواند میزان سرقت علمی مقالات شما را تشخیص دهد و به کمک متخصصین خود اقدام به رفع آن نماید. خدمات پارافریز تخصصی در این موسسه با بهترین کیفیت و به‌صورت تخصصی انجام می‌گیرد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. می خواهم با نرم افزارهای پارافریز مشابهت یابی کنم، چگونه اقدام کنم؟
2. پارافریز و رفع سرقت ادبی تا چند درصد قابل انجام است؟
3. تا چه میزان سرقت ادبی برای مجلات قابل قبول است؟
4. محاسبه قیمت برای تشخیص سرقت ادبی و پارافریز متون چگونه انجام می شود؟
5. خدمات پارافریز متون در چه رشته ها و زبان هایی انجام می شود؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام وقت شما بخير من يك پروپوزال دازم و حدودا سه هزار كلمه هست و موضوعه كامپوزيت هست. اگر سفارش رو ثبت كنم حدودا چقدر پروسه زماني ميخاد ك كار رو تحويل بديد؟ ممنونم
با سلام احتراما حداکثر 5 روزه تقدیم حضورتان خواهد شد. اگر محدودیت زمانی داشته باشید می توان از حالت فشرده و یا فشرده پلاس که سریعترین حالت است استفاده کرد. با تشکر
بازدیدکننده
باسم
2 ماه پیش
سلام وقت شما بخير من يك پروپوزال دازم و حدودا سه هزار كلمه هست و موضوعه كامپوزيت هست. اگر سفارش رو ثبت كنم حدودا چقدر پروسه زماني ميخاد ك كار رو تحويل بديد؟ ممنونم