شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق
ورود / ثبت‌نام
وبلاگ / ترجمه / تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

انتشار 16 آبان 1399
مطالعه 1 دقیقه
تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

بعد از نوشتن مقاله علمی، جهت ارسال به مجلات خارجی، علمی پژوهشی و یا کنفرانسها باید در فرمت و قالب مجله مورد نظر تنظیم شوند. تا توسط سردبیر مجله تایید و در پروسه داوری قرار گیرد. در برخی مواقع سردبیر تنها به دلیل قرار ندادن در فرمت، مقاله را ریجکت می کند و یا با کامنتی برگشت می دهد تا مقاله به فرمت مورد نظر تنظیم شود.

جهت اینکه شانس اکسپت در مجله را از دست ندهید حتما قبل از ارسال، فرمت یا Template را از سایت ژورنال دریافت کنید و متن را در فرمت قرار دهید.

توجه داشته باشید تنها بار علمی مقاله ای که نوشته اید منجر به پذیرش یا نمایه شدن در مجلات نخواهد شد. بنابراین یکی از مهمترین پارامترهای پذیرش در مجلات قرار دادن مقاله در فرمت است. فرمت بندی از ضروریات پذیرش به حساب می آید به این دلیل که مجلات تصمیم گرفتند تا مقالاتی که در سایت بارگذاری می شود به شکل واحدی باشند.

شبکه مترجمین اشراق خدمات ترجمه، ویرایش و نهایتا فرمت بندی مقالات را با اشخاص مجرب هم در امر ترجمه و ویراستاری و هم در بخش فرمت بندی انجام می دهد. زیرا فرمت بندی هم دقت خود را می طلبد تا با تمامی جزئیات در متن مقاله پیاده شود. زیرا هر گونه ایراد در فرمت بندی نیز موجب برگشت مقاله خواهد شد. گاهی اوقات نویسندها با کمبود وقت مواجه هستند بنابراین برگشت مقاله جهت ویرایش مستلزم زمان است. بنابراین پیشنهاد می شود از خدمات شبکه مترجمین اشراق استفاده کنید تا با خیالی آسوده متن را به مجله ارسال کنید.


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
shabnam imani
1 هفته پیش
بسیار عااالی.باتشکر از تک تک مترجمین
درباره شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1393 اقدام به ارائه خدمات آنلاین یا ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است. شبکه مترجمین اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان دریافت گواهی Euro Science Certificate ( گواهی کیفی کشور انگلستان) و خدمات گسترده ای که منوط به ارائه ترجمه به 37 زبان زنده دنیاست، نام برد.
نماد اعتماد الکترونیکی
ساماندهی
سرتیفیکیت
مجوز
به پرداخت ملت
پی پال

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شبکه مترجمین اشراق می‌باشد.
با ما همراه باشید: تلگرام اینستاگرام لینکدین آپارات