ترجمه تخصصی متون ریاضی

انتشار 23 شهریور 1400
مطالعه 15 دقیقه

ریاضیات به عنوان شالوده بسیاری از علوم از جمله کلیه علوم مهندسی شناخته می شود. علم ریاضی فراتر از کاربردها، در شاخه‌ها و زمینه‌های گوناگون در حال مطالعه و گسترش است و برای اطلاع از تمامی منابع این رشته، ترجمه تخصصی آن بسیار اهمیت دارد که در ادامه بیشتر به ترجمه تخصصی رشته ریاضی پرداخته‌ایم.

ترجمه تخصصی متون ریاضی

ترجمه تخصصی متون ریاضی

رشته ریاضی، مناسب افرادی است که علاقه زیادی به مباحث ریاضی و حل مسائل آن دارند. اگر بخواهیم کمی بیشتر شرح دهیم، باید بگوئیم معمولاً اشخاصی وارد تحصیل در این رشته می‌شوند که می‌خواهند ذهن ریاضی قوی و قدرت تحلیل بالایی به دست آورند، همچنین تمایل دارند تا در حوزه‌های مختلف علم ریاضی ادامه تحصیل دهند و به تدریس آن مشغول شوند. علاقه به حل مسائل مختلف ریاضی و همینطور مسائل فکری و چالش‌های جدید ذهنی، می‌توانند از جمله مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب رشته ریاضی باشند. دانشجویان و اساتید در سطح جهان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رشته ریاضی، نیاز به ترجمه تخصصی متون این حوزه دارند.

ریاضی

ترجمه تخصصی رشته ریاضی و اهمیت و ضرورت آن

رشته ریاضی حاوی گرایش‌های زیادی است که هر کدام از این گرایش‌ها از دایره واژگان تخصصی فراوانی تشکیل شده‌اند. ترجمه درست این واژگان تخصصی تنها از عهده مترجمان متخصص که دارای تحصیلات عالی و با سابقه ترجمه این مقالات تخصصی هستند، بر می‌آید. به همین علت ترجمه متون و مقالات ریاضی در گروه ترجمه تخصصی متون قرار می‌گیرد. با وجود این مسئله، هدف و قصد ترجمه هم بسیار مهم است. فردی که می‌خواهد یک مقاله ژورنالی را ترجمه کند حتما باید از خدمات ترجمه تخصصی رشته ریاضی کمک بگیرد. کمک گرفتن از مترجمین متخصص در این حوزه باعث می‌شود در زمان و منابع فرد صرفه‌جویی شود و نتایج مطلوب‌تری حاصل شود. اگر قصد ترجمه یک مقاله ریاضی را برای ژورنال‌های تخصصی دارید، حتما از مترجمان حرفه‌ای این رشته استفاده کنید. زیرا ترجمه نامناسب، امکان نپذیرفتن آن را بالا می‌برد و زمان و هزینه‌ای را که برای این کار صرف کرده‌اید را هدر می‌دهد و باید مجددا متحمل هزینه و صرف وقت برای دوباره ترجمه کردن آن بشوید. به شما توصیه می‌کنیم اگر قصد ترجمه مقالات خود را در این حوزه و زمینه تخصصی دارید، حتما از مترجمان متخصص استفاده کنید. در کل دنیا برای ترجمه مقالات تخصصی در زمینه‌های مختلف نیاز به مترجمان متخصص بیش از پیش احساس می‌شود و نیاز افراد به تیم‌های مترجم حرفه‌ای در رشته‌های مختلف دانشگاهی را بیشتر می‌کند.

ترجمه تخصصی متون رشته ریاضی با استفاده از مترجم متخصص

دانستن تنها لغات تخصصی در این رشته نمی‌تواند به یک ترجمه خوب کمک کند. بلکه یک ترجمه خوب و روان باید از جمله بندی‌های مناسب و حفظ درست دستور زبان تشکیل شده باشد. از اصول اساسی ترجمه یک متن می‌توان به معادل‌یابی درست اصطلاحات و حفظ ادبیات متن اشاره کرد. برای یک ترجمه خوب، درست و مناسب، باید مترجم در زمینه دایره لغات انگلیسی مهارت داشته باشد. علم ریاضی در بیشتر علوم و به‌خصوص در علوم مهندسی کاربرد دارد و نمی‌توان دایره علم ریاضی را به موارد خاصی محدود کنیم. ریاضیات ساخت یک دانش است که به روابط کیفی و کمی فضا و زمان می‌پردازد. این علم یک فعالیت انسانی محسوب می‌شود که در تلاش برای درک جهان و استفاده از درک الگوها، حل مسئله، تفکر منطقی و غیره است. در این راستا علم ریاضیات را می‌توان به دو شاخه اصلی یعنی ریاضیات کاربردی و محض تقسیم‌بندی کرد. بطور کلی مترجم متخصص رشته ریاضی در هر گرایش باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

مترجم متخصص

  • تسلط کامل بر زبان مبدأ و مقصد

  • تخصص کامل بر فنون و تکنیک‌های ترجمه تخصصی

  • آشنایی با چالش‌ها و موانع ترجمه

  • تسلط بر لغات و اصطلاحات تخصصی

  • متعهد بودن به انجام پروژه محول شده

سفارش ترجمه رشته ریاضی در زبانهای مختلف

رشته ریاضی، یکی از رشته‌های قدیمی در کشور ایران است و مطالب مربوط به این رشته در حال بروز رسانی می‌باشد. مطالب علمی متفاوتی در این رشته به زبان‌های مختلف در سراسر جهان ارائه می‌شوند که نیاز به ترجمه تخصصی دارند. خدمات ترجمه در شبکه مترجمین اشراق، این امکان را به شما می‌دهد که متون تخصصی دانشگاهی خود را بر اساس استانداردهای پذیرش معتبرترین ژورنال‌ها ترجمه کنید. همچنین ترجمه به تمام زبان های دنیا و زبانهای پردرخواست در رشته ریاضی، در شبکه مترجمین اشراق انجام می‌پذیرد که این زبان‌های پرکاربرد عبارتند از:

انگلیسی به فارسی

ترجمه متون ریاضی از انگلیسی به فارسی

با توجه به گسترش گرایشات رشته‌های مختلف دانشگاهی و تخصصی شدن علوم در زمینه‌های مختلف، نیاز به ترجمه تخصصی و حرفه‌ای به منظور به اشتراک گذاشتن مقالات و تحقیقات در سرتاسر جهان بیش از پیش احساس می شود. اکثر تحقیقات انجام شده به زبان انگلیسی نوشته شده اند و برای استفاده از آنها نیاز به ترجمه تخصصی می باشد. بهترین مترجمین متون تخصصی ریاضی در زبان انگلیسی در شبکه مترجمین اشراق حضور دارند تا متون و محتوای تخصصی شما را با بالاترین کیفیت ترجمه کنند.

ترجمه متون ریاضی از عربی به فارسی

اهمیت ترجمه تخصصی ریاضی از زبان عربی به فارسی را دانش پژوهانی می دانند که با مشکل ترجمه تحت اللفظی آن مواجه شده اند. چرا که ترجمه تخصصی ریاضی، مترجم متخصص و کارآزموده همین رشته در زبان موردنظر را جهت درک صحیح مفاهیم ریاضی نیاز دارد. دانستن این نکته خوب است که ترجمه تخصصی از عربی به فارسی حرف اول را می‌زند. ترجمه تخصصی متون ریاضی از عربی به فارسی باید به افراد متخصص در همین رشته سپرده شود تا در با بالاترین کیفیت ارائه گردد.

عربی به فارسی

روسی به فارسی

ترجمه متون ریاضی از روسی به فارسی

اگر دنبال متون تخصصی و پژوهش‌هایی باشید که در تخصص ریاضی صورت گرفته است احتمالا در میان مقالات و کتاب‌های مختلف به یک یا چندین مقاله به زبان روسی در خصوص ریاضی یا آمار برخورد کرده‌اید. سال‌ها تجربه در حوزه ترجمه، ویرایش و سایر خدمات زبانی و تعامل با سازمان‌های درجه یک ملی و بین‌المللی، این امکان را به شبکه مترجمین داده است، تا بصورت تخصصی متون ریاضی شما را در زبان های مختلف از جمله از زبان روسی که یکی از زبانهای پردرخواست برای ترجمه است به فارسی ترجمه نمایند.

ترجمه متون ریاضی از ترکی‌استانبولی به فارسی

امروزه نیاز به ترجمه متون تخصصی ریاضی در همه گرایش‌های دانشگاهی آن افزایش بسیار زیادی یافته است و دانشجویان به ترجمه مقالاتی که در کشورهای دیگر همچون دانشگاه‌های ترکیه انجام شده است نیازمندند. در صورتی که برای ترجمه متون تخصصی خود از زبان ترکی استانبولی به فارسی در زمینه ریاضی نیازمند کمک می باشید، باید مترجم متخصص خود در رشته ریاضی را در این امر انتخاب نمایید تا بهترین ترجمه‌ها را در اختیارتان قرار دهد.

استانبولی به فارسی

آلمانی به فارسی

ترجمه متون ریاضی از آلمانی به فارسی

ریاضیات علم مدل‌دهی به سایر علوم است؛ یعنی زبان مشترک نظریات علمی سایر علوم. هر ساله دانشجویان زیادی در رشته ریاضی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می‌کنند و برای یادگیری علوم مربوط به آن به ترجمه های مختلف در زبان های پرکاربرد از جمله زبان آلمانی به فارسی نیازمند هستند.

ترجمه متون ریاضی از کردی به فارسی

علم ریاضی شالوده‌ کلیه رشته‌های مهندسی و بسیاری از علوم است. از آنجا که یادگیری این علم امری ضروری است، درک و ترجمه‌ درست متون ریاضی به شناخت دقیق این علم و کاربرد آن به سایر علوم کمک شایانی می‌کند. علم ریاضی همواره در شاخه‌ها و زمینه‌های گوناگون در حال گسترش و مطالعه است، بنابراین بدون شک یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید این رشته، دسترسی به مقاله‌ها و پژوهش‌های به روز است. بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته ریاضی تحقیقات خود را به زبان کردی نگارش کرده اند که نیاز به ترجمه تخصصی این مقالات از زبان کردی به فارسی می باشد. ترجمه تخصصی رشته ریاضی در شبکه مترجمین اشراق از زبان کردی به فارسی توسط مترجمان دانش آموخته و متخصص ارائه می گردد.

کردی به فارسی


ترجمه متون تخصصی رشته ریاضی و مشکلات و موانع آن

از جمله موانع و چالشهای ترجمه رشته ریاضی، این است که علم ریاضی در بیشتر علوم و بخصوص در علوم مهندسی کاربرد دارد و نمی‌توان دایره علم ریاضی را به موارد خاصی محدود کنیم. ترجمه متون، مقالات و کتب مربوط به رشته ریاضی نیاز به مترجم متخصص و متبحر دارد و باید برای ترجمه ‌این موارد از افراد تحصیل کرده در رشته ریاضیات استفاده کرد. مثلا اگر ترجمه درباره یک متن پیچیده‌ ریاضی مانند نظریه اعداد باشد، نمی‌توان آن را به یک مترجم عمومی ‌سپرد. در برخی از موسسات برای ترجمه تخصصی رشته ریاضی از مترجم عمومی ‌استفاده می‌کنند. شاید آن فرد بتواند متن‌های ساده ریاضی را ترجمه کند، ولی برای متون تخصصی مثل مقالات در زمینه نظریه رمز و کریپتوگرافی، نتیجه کار مورد پذیرش واقع نخواهد شد، زیرا مترجمان عمومی ‌نمی‌توانند فهم و درک درستی از کل متن داشته باشند و متن را به‌صورت کلمه به کلمه ترجمه می‌کنند و در کل مفهوم کاملی از آن متن یا مقاله برای خواننده نمی‌توانند ایجاد کنند. همچنین متن باید بسیار آراسته، خوانا، دقیق، علمی و با ساختار گرامری درست ترجمه شود. اغلب افرادی که برای اولین‌بار به سراغ ترجمه می‌روند، این نکات را رعایت نمی‌کنند. هرچند ممکن است متن درست ترجمه شده باشد، اما از لحاظ فنی نامناسب و گاهی‌اوقات ناخوانا خواهد بود. ترجمه تخصصی رشته ریاضی از اصول، شیوه‌ها و مبناهایی تشکیل شده است که اگر مترجم به آنها آگاهی نداشته باشد، متن ترجمه شده به خوبی قابل درک نخواهد بود و کاربردی نخواهد داشت. از جمله چالش‌های مهم پیش‌روی ترجمه متون رشته ریاضی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فرمول و اعداد ریاضی

فراوانی اعداد و فرمول‌ها

وقتی به مقاله تخصصی ریاضی نگاهی می‌اندازید، متوجه خواهید شد که در یک پاراگراف به میزان متن، عدد و حتی فرمول وجود دارد. مدیریت این دسته از اعداد و فرمول‌ها در هنگام ترجمه مشکل است و باعث کندی سرعت مترجمین می‌شود که بعنوان یک چالش مطرح می شود.

ریاضیات

وجود اصطلاحات تخصصی

چالش اصطلاحات تخصصی در همه رشته‌ها و زمینه‌های علمی وجود دارد و مختص تنها ریاضیات نیست. اما از آنجایی که ریاضی در دسته‌بندی‌های ترجمه معمولا جزء رشته‌های عمومی در نظر گرفته می‌شوند، لذا کمتر به وجود مترجم حرفه‌ای برای آنها توجه می‌گردد. برای فائق آمدن بر چالش اصطلاحات و کلمات تخصصی رشته ریاضیات بهتر است از دیکشنری‌های تخصصی استفاده شود و کار به مترجمین همان رشته واگذار گردد.

مترجم ریاضی

ناتوانی در درک موضوع

معمولا مقالات رشته ریاضیات سعی دارند تا قضیه‌‌ای را به اثبات برسانند و یا آن را گسترش دهند. در این بین برای اثبات قضیه خود معمولا به تحقیقات دیگر محققین مراجعه می‌کنند و گذاره‌هایی از آنها را مطرح می‌نمایند. اگر مترجمی در این رشته سابقه تحصیلی نداشته باشد، به یقین نمی‌تواند این موضوعات را درک کند و ترجمه‌ای سطحی و بدون انسجام به مشتری تحویل خواهد داد. در این صورت ترجمه به جای اینکه به صورت تخصصی انجام گیرد، به شکلی عمومی و ناقص به مخاطب عرضه خواهد شد. این مشکل در ترجمه متون بلندتر نظیر ترجمه کتب ریاضی ابعاد دیگری به خود می‌گیرد و اهداف مشتری را به احتمال فراوان برآورده نخواهد کرد.

داستان ریاضی

عدم توجه به مخاطب هدف

هدف ترجمه مقاله ریاضی در وهله اول بایستی توجه به مخاطبین هدف باشد. این مخاطبین می‌توانند در شکل‌های گسترده‌ای به ترجمه مقاله شما رجوع کنند (با خواندن محتوای پایان‌نامه یا مقاله چاپ شده در یک ژورنال بین‌المللی)، بنابراین باید بهترین نوع و دقیق‌ترین کیفیت ترجمه برای آنها آماده گردد. هدف شما نباید تنها داوران و ویراستاران مجلات باشد، بلکه ترجمه‌ انجام شده باید بتواند مخاطبین دیگر را هم درگیر نماید. این کار هنرمندانه در صورتیکه به درستی انجام نشود، نوعی دیگر از چالش ترجمه متون ریاضی را هویدا خواهد نمود.

کاربردهای مختلف ترجمه متون تخصصی رشته ریاضی

اصولا ترجمه تمامی رشته‌ها دارای کاربردهای مختلفی هستند و در جاهای مختلف توسط انسان های متفاوت استفاده می شوند و نیاز به ترجمه دارند. ترجمه رشته ریاضی کاربردهای زیاد و متفاوتی دارد. از جمله این کاربردها ترجمه متون، مقالات و همچنین فیلم و ویدئو هستند که روزانه پادکست‌ها و ویدئوهای مختلفی با موضوعات متنوع تولید می‌شود که نیاز به ترجمه دارند. بیشتر دانشجویانی که برای ترجمه متون خود به شبکه مترجمین اشراق مراجعه می‌کنند، در نظر دارند تا موضوعات و مطالب مرتبط با رشته تخصصی خود را ترجمه کنند. در حالت کلی مهم‌ترین کاربردهایی که ترجمه متون دانشگاهی برای دانشجویان دارد در گروه ترجمه مقاله و کتاب، ترجمه همزمان و ترجمه سایت دسته‌بندی می‌شود. بیشتر ویدئوهایی که موردتوجه عموم مردم در سراسر دنیا قرار می‌گیرند، شامل محتواهایی هستند که در رشته ریاضی ترجمه و زیرنویس شده‌اند. همچنین از مهم‌ترین خدمات ارائه‌شده برای دانشگاه‌های ایرانی، می‌توان به ترجمه سایت و محتوای آن به کلیه زبان‌ها زنده دنیا اشاره کرد. چرا که بسیاری از دانشگاه‌های ایرانی که دانشجویان غیر ایرانی را برای تحصیل قبول می‌کنند، بایستی محتوای سایت خود را به زبانی غیر از فارسی ارائه کنند تا دانشجویان بتوانند با شرایط بورسیه و پذیرش در دانشگاه‌های ایرانی به‌راحتی آشنا شوند.

نحوه محاسبه هزینه ترجمه متون تخصصی رشته ریاضی

برای برآورد قیمت ترجمه متون ریاضی در زبانهای مختلف در نظر داشته باشید که یک صفحه A4 متن فارسی با فونت B Nazanin و سایز 16، حدود 250 کلمه است. با استفاده از این الگو می‌توانید هزینه ترجمه را نیز محاسبه نمایید. قیمت‌گذاری سفارشات در شبکه مترجمین اشراق رایگان بوده و در کمترین زمان توسط اپراتور سایت انجام می‌شود. قیمت ترجمه در سایت اشراق بر اساس تعداد کلمات فایل مبدا تعیین می‌شود. علاوه بر قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و متن، می‌توانید قیمت ترجمه عربی به فارسی، آلمانی، روسی، فرانسوی و همینطور سایر زبان‌های فعال در سایت اشراق را از طریق این صفحه محاسبه نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت و هزینه ترجمه همزمان، ترجمه حضوری و اعزام مترجم همزمان و حضوری برای نمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، همایش‌ها و ... با ما تماس بگیرید. به طور کلی عوامل موثر بر قیمت ترجمه به شرح زیر است:

تعداد کلمات:

مهمترین عامل که در قیمت ترجمه موثر است، تعداد کلمات فایل مبدا است. متون شامل کمتر از 250 کلمه، 250 کلمه محاسبه می‌شود.

کیفیت مترجم:

بسته به این که مهارت و سابقه مترجم چقدر باشد، هزینه ترجمه متفاوت است. سه سطح کیفی عمومی، نقره‌ای و طلایی به ترتیب متناظر با مترجمان تازه کار، مترجمان با تخصص نسبی و مترجمان باسابقه و مهارت بالا می‌باشد.

سرعت تحویل:

هر چه زمان کمتری برای ترجمه در اختیار باشد، مترجم باید با فشار بیشتری کار کند که همین موضوع باعث افزایش دستمزد مترجم می‌شود.

زبان مبدا و مقصد:

در مورد برخی زبان‌ها، تعداد مترجمان ماهر کمتر است و هزینه بیشتری برای این ترجمه‌ها تعیین می‌شود.

زمینه علمی متن:

برخی از زمینه های علمی از قبیل متون حقوقی، هنری، پزشکی و فلسفی مترجمین کمتری دارند و هزینه بیشتری برای ترجمه طلب می کنند.

خدمات ویژه درخواستی:

هزینه تایپ جداول و فرمول ها، یا طراحی فرمت یک مجله خاص، به مجموع هزینه سفارش اضافه می‌شود.

تضمین کیفیت همراه با ارائه گارانتی در ترجمه تخصصی رشته ریاضی

مبحث کیفیت ترجمه متون همواره در مباحث مربوط به ترجمه چه به عنوان یک محصول و چه به عنوان یک فرایند از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. در هر ترجمه‌ای هدف اصلی، ارائه ترجمه خوب و استاندارد است. اما یک ترجمه خوب دیگر ترجمه تحت اللفظی لغات از زبان مبدا به زبان مقصد نیست بلکه ترجمه ای است که تاثیر مورد نظر نویسنده اصلی در متن مبدأ را در مخاطب مقصد اعمال کند. بنابراین کیفیت نه یک شاخصی عینی که عاملی نسبی است و به مخاطب متن و معیارهای ارزیابی وی بستگی دارد. هدف اصلی در به کاربردن دانش ترجمه، در واقع دستیابی به معانی و مفاهیم صحیح کلام در زبان هایی جز زبان مادری است و این هدف ناشی از خواسته مترجم مبنی بر دسترسی به انواع منابع اطلاعاتی و همراه شدن با پیشرفت ها است. در حالت کلی در تضمین کیفیت ترجمه شبکه مترجمین اشراق، 4 نکته مهم تاثیرگذار است:

1. ارائه سوابق از مترجمان

یکی از موارد بسیار مهم در شبکه مترجمین اشراق این است که لیستی از مترجم های متخصص و سطح کیفی آنها ارائه میکند و سوابق آنها در ترجمه، براساس آزمون تعیین سطح مترجمان و پروژهای موفقی است که انجام داده اند و شما می توانید از بین مترجمان گروهی را به عنوان مترجم های منتخب خود برگزیند.

2. انتخاب مترجم توسط مشتری

شبکه مترجمین اشراق این امکان را فراهم ساخته است تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی ترجمه خود را بصورت فریلنسری ثبت نمایند.

3. امکان ارتباط با مترجم

گاهی لازم است کارفرما با مترجم پیرامون پروژه با هم تبادل نظر داشته باشند، در شبکه مترجمین اشراق این امکان به جهت اعمال نظارت بیشتر از سمت کارفرما و تبادل نظر برای افزایش سطح رضایت مندی درنظر گرفته شده است.

4. بررسی ترجمه توسط تیم پشتیبانی

پس از اتمام فرایند ترجمه، برای اطمینان از اینکه فایل ترجمه شده عاری از هرگونه اشتباهی باشد و تمامی اصطلاحات بدرستی ترجمه شده باشند، بازرسان کیفی ترجمه در شبکه مترجمین اشراق کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند و ترجمه ای بی نقص به شما تحویل میدهند. در صورت وجود هر گونه اشتباهی در پروژه ترجمه به صورت رایگان بازبینی و اصلاح انجام می شود. لازم به ذکر است که تمامی خدمات شبکه مترجمین اشراق شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد.

مراحل ثبت سفارش ترجمه متون رشته ریاضی

مراحل و فرایند سفارش ترجمه باید به شکلی بسیار ساده و راحت طراحی و برنامه ریزی شده باشد که کاربران مختلفی بتوانند بدون مشکل سفارش خود را ثبت کنند، این طراحی ثبت سفارش در شبکه مترجمین اشراق در 4 مرحله انجام شده است، یعنی اینکه شما میتوانید سریع و راحت ترجمه خود را بدون هیچ مشکلی در شبکه مترجمین اشراق ثبت نمایید. در حالت کلی برای ثبت سفارش ترجمه خود در رشته ریاضی، در شبکه مترجمین اشراق باید مراحل زیر را طی کنید:

ثبت سفارش

1. ثبت سفارش و ارسال فایل

در ابتدا جهت ثبت سفارش، فایل و پروژه خود را از طریق پنل کاربری به همراه توضیحات موردنیاز ارسال کنید.

محاسبه قیمت

2. بررسی سفارش و ارائه فاکتور

کارشناسان ما در اولین فرصت فایل شما را بررسی و زمان تحویل و قیمت ارائه خواهند کرد.

پرداخت هزینه

3. پرداخت و تکمیل سفارش

پس از بررسی قیمت و زمان پیشنهادی و پرداخت هزینه، سفارش به مترجم سپرده می شود.

زمان و ساعت

4. تحویل ترجمه در زمان مقرر

پس از اتمام کار ترجمه توسط مترجم، کارشناس سایت فایل را بررسی، تایید و تحویل می دهد.


ترجمه تخصصی شبکه مترجمین اشراق

راهکار سازمانی برای ترجمه تخصصی رشته ریاضی در شبکه مترجمین اشراق

در ترجمه تخصصی رشته ریاضی، تنها ترجمه لغات مد نظر نیست. در رشته ریاضیات، کلمات با توجه به جایگاهی که دارند، معنی جدیدی پیدا می‌کنند؛ زیرا هدف کلمات ربط فرمول‌ها و اعداد است و این امر با بهره‌مندی از قاعده‌های نگارشی منوط به داشتن علم ریاضی میسر می‌شود. بنابراین نیاز است که حتما از یک فرد متخصص به ترجمه تخصصی رشته ریاضی بهره برد تا در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرد. در این راستا شبکه مترجمین اشراق اقدام به آموزش و جذب طیف وسیعی از مترجمین متخصص رشته ریاضی کرده است. مترجمین متخصص رشته ریاضی این شبکه در کلیه‌ گرایش‌های ریاضی، توانایی ترجمه متون، مقالات، کتب و پایان‌نامه‌های این رشته را دارند و می‌توانند ترجمه به زبانهای مختلف در رشته ریاضی را با بهترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت انجام دهند. همچنین سه سطح مختلف برای ارائه خدمات ترجمه در نظر گرفته است و شما مشتریان عزیز می توانید سطح مورد نظر را خودتان انتخاب نمایید. شبکه مترجمین اشراق برای کلیه‌ نیازهای دانشجویان و محققین رشته ریاضی، پلن‌ها‌ی قیمتی متنوعی را در نظر گرفته است که می‌توانید جهت مشاهده آنها به صفحه زمان و هزینه ترجمه مراجعه کنید. جهت بهره‌مندی از خدمات متنوع و مترجمین متخصص این مؤسسه می‌توانید هم‌اکنون سفارش ترجمه تخصصی رشته ریاضی خود را ثبت نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. چگونه ترجمه متون ریاضی خود را ثبت سفارش نماییم؟
2. هزینه ترجمه رشته ریاضی چگونه محاسبه می شود؟
3. آیا ترجمه متون در رشته ریاضی توسط متخصص انجام میشود؟
4. آیا امکان ارتباط با مترجم وجود دارد؟
5. ترجمه‌های انجام شده شامل گارانتی می‌شوند؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری