شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق
ورود / ثبت‌نام
وبلاگ / ترجمه / ترجمه پایان نامه

ترجمه پایان نامه

انتشار 16 آبان 1399
مطالعه 1 دقیقه
ترجمه پایان نامه

دانشجویان در سطح دکتری و فوق لیسانس پایان نامه های خود را ترجمه می کنند تا تحقیقات و ایده های خود را در اختیار خوانندگان قرار دهند. شایان توجه هست ترجمه ای که انجام می شود باید ترجمه تخصصی با نگارش قابل قبول باشد تا خواننده از مطالب آن بهره مند شود. خدمات ترجمه پایان نامه در تمامی رشته ها و به تمامی زبانها در شبکه مترجمین اشراق ارائه می شود.

چکیده پایان نامه و ترجمه فارسی به انگلیسی آن

چکیده پایان نامه بخش مهمی از هر پایان نامه ای است که باید توسط مترجم متخصص آن رشته با دانش انگلیسی خوب ترجمه شود. بنابراین شبکه مترجمین اشراق توسط مترجمین مجربی که در اختیار دارد ترجمه چکیده پایان نامه ها را انجام می هد. ترجیح شبکه بر ترجمه طلایی و بالاترین کیفیت است زیرا انتقال مفاهیم و ایده های مطرح شده در چکیده خیلی مهم است. شایان توجه هست ترجمه رساله نیز از این قاعده مستثنی نیست. و باید توسط مترجمین مجربی ترجمه شود.

ترجمه برای پایان نامه

دانشجویان جهت انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه خود، نیازمند تحقیق و مطالعه مقالات و پایان نامه ها به زبانهای مختلف بخصوص انگلیسی هستند. در برخی مواقع فقط ترجمه چکیده مقالات و پایان نامه ها کفایت می کند ولی در گاها نیاز به ترجمه کل پایان نامه نیز احساسا می شود.

مترجمین کتاب و مقالات علمی که با شبکه مترجمین اشراق همکاری می کنند به خوبی از پس ترجمه های تخصصی پایان نامه ها و رساله های انگلیسی زبان و حتی زبانهای دیگر برمی آیند. البته ترجمه در سه سطح قابل ارائه است. ولی پیشنهاد می شود جهت ترجمه کاملا تخصصی از ترجه طلایی موسسه برای پایان نامه ها استفاده شود.

ترجمه پایان نامه به انگلیسی

اساتید و دانشجویان جهت مطرح شدن در جوامع بین المللی و ارائه رزومه علمی و تحقیقاتی قوی اقدام به ترجمه پایان نامه و یا رساله های خود می کنند. بدین منظور باید از مترجمینی که تبحر کاقی در امر ترجمه و همچنین از دانش تخصصی خوبی برخودار هستند استفاده شود. تا حق مطلب حین ترجمه ادا شود. زیرا ترجمه ضعیف لطمه زیادی به علم ارائه شده در متن می زند و ممکن است نادیده گرفته شود.

ترجمه پایان نامه و رشته های تخصصی

تمامی رشته های تحصیلی در سطح دکتر و فوق لیسانس باید پایان نامه خود را ارائه کنند. بنابراین پایان نامه ها در تمامی رشته هایی که در دانشگاهها تدریس می شود موجود هستند. شبکه مترجمین اشراق، مترجمین مجربی در تمامی فیلدهای فنی مهندسی، پزشکی، ادبیات، علوم انسانی و حقوق، برق و .... در اختیار دارد. بنابراین فرهیختگان می توانند به راحتی به شبکه مترجمین اشراق اعتماد کنند و پایان نامه های تخصصی خود را جهت ترجمه ارسال کنند.


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
درباره شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1393 اقدام به ارائه خدمات آنلاین یا ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است. شبکه مترجمین اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان دریافت گواهی Euro Science Certificate ( گواهی کیفی کشور انگلستان) و خدمات گسترده ای که منوط به ارائه ترجمه به 37 زبان زنده دنیاست، نام برد.
نماد اعتماد الکترونیکی
ساماندهی
سرتیفیکیت
مجوز
به پرداخت ملت
پی پال

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شبکه مترجمین اشراق می‌باشد.
با ما همراه باشید: تلگرام اینستاگرام لینکدین آپارات