محاسبه قیمت در اشراق

محاسبه سریع و رایگان هزینه ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی، تولید محتوای متون، گویندگی، ترجمه رسمی اسناد و مالتی مدیا

به صفحه جامع محاسبه قیمت خدمات تخصصی شبکه مترجمین اشراق خوش آمدید. در شبکه مترجمین اشراق با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه از بهترین خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و تولید محتوای متون، گویندگی، ترجمه رسمی اسناد و مالتی مدیا استفاده کنید. در این صفحه شما می توانید هزینه و زمان لازم برای خدمات ارائه شده را محاسبه نمایید. دقیق‌ترین واحد قیمتی خدمات بر حسب کلمه است و بر همین اساس، ما هزینه را به صورت کلمه‌ای محاسبه می‌کنیم. درصورتی که فایلی برای ثبت سفارش دارید همین حالا می توانید به صورت رایگان برآورد هزینه را انجام دهید.

محاسبه‌گر آنلاین قیمت و هزینه

برآورد هزینه خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز و تولید محتوای متون چگونه است؟

شبکه مترجمین اشراق به صورت رایگان برآورد آنلاین هزینه انواع خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز و تولید محتوای متون را برای مشتریان عزیز انجام می‌دهد. تعداد زیادی از مشتریان و مخاطبان ما، در خصوص محاسبه قیمت و هزینه خدمات مختلف سوالاتی دارند و همکاران واحد پشتیبانی سفارشات، بخش زیادی از زمان خود را به پاسخگویی این سوالات می‌گذرانند. یکی از مهم‌ترین اصول ما در ارائه خدمات، شفافیت قیمت است. در این راستا به نکات مهمی که در خصوص محاسبه هزینه از ما پرسیده می‌شود می پردازیم تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت ترجمه برای مخاطبان محترم وجود نداشته باشد. یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه است ولی با توجه به این که تعداد صفحات یک متن می تواند تعداد کلمات متفاوتی را دربر گیرد، لذا نمی تواند معیار درستی برای محاسبه هزینه و زمان ترجمه و ویرایش باشد و به همین دلیل است که قیمت ترجمه و ویرایش، پارافریز و تولید محتوا بر اساس تعداد کلمات متن محاسبه می شود. مدت زمان لازم برای ارائه خدمات مورد نظر نیز وابسته به تعداد کلمات متن بوده و در سه سرعت(عادی، فشرده و فشرده پلاس) و چهار کیفیت(برنزی، نقره ای، طلایی و طلایی پلاس) قابل محاسبه است.

🎁 تخفیفات حجمی:

ردیف حداقل تعداد کلمات درصد تخفیف 🎁 مبلغ تخفیف 💰 (طلایی پلاس)
1 2501 5 % 69,929 تومان
2 5001 8 % 223,727 تومان
3 10001 12 % 671,113 تومان
4 25001 15 % 2,097,102 تومان
5 50001 21 % 5,871,768 تومان
6 100001 26 % 14,539,470 تومان
7 500001 34 % 95,065,006 تومان

برآورد هزینه خدمات فرمت بندی متون چگونه است؟

شبکه مترجمین اشراق برای فرمت بندی نیز برآورد را بر حسب کلمه انجام می دهد. اما برای این نوع خدمات بازه تخفیفات حجمی کمی متفاوت تر خواهد بود زیرا خدمات انجام گرفته روی ساختار متن است نه خود متن. لازم به ذکر است مدت زمان لازم برای انجام وابسته به تعداد کلمات متن بوده و در سه سرعت(عادی، فشرده و فشرده پلاس) و دو نوع کیفیت(طلایی، طلایی پلاس) ارائه می شود. لازم به ذکر است در کیفیت طلایی فقط فرمت بندی متن انجام می شود و در کیفیت طلایی پلاس، متن به لحاظ نگارشی نیز بررسی می شود.

🎁 تخفیفات حجمی:

ردیف حداقل تعداد کلمات درصد تخفیف 🎁
1 25000 7 %
2 50000 12 %
3 100000 18 %
4 250000 25 %

برآورد آنلاین مالتی مدیا

برای سفارش های مالتی مدیا نیز برآورد آنلاین رایگان وجود دارد. این سفارش ها در سه نوعِ ترجمه فیلم، ترجمه فایل صوتی و ترجمه زیرنویس برآورد هزینه می شود. کیفیت ترجمه ها در دو نوع طلایی و پریمیوم که در پریمیوم علاوه بر ترجمه، بازخوانی نیز انجام می شود، ارائه می شود. زمان بندی نیز در سه حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس با توجه به فوریت کار شما در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است برآورد هزینه در این سفارش ها برحسب دقیقه (100 کلمه) محاسبه می شود.

برآورد آنلاین ترجمه رسمی

شبکه مترجمین اشراق برای خدمات ترجمه رسمی نیز برآورد آنلاین رایگان ارائه می کند. هزینه هر مدرک با توجه به مهرهای درخواستی کاملا متفاوت خواهد بود. مدت زمان انجام نیز بسته به درخواست مشتری در سه حالت عادی و فشرده و فشرده پلاس تعیین می شود؛ و کیفیت برای همه اسناد، کیفیت صد در صدی خواهد بود به همین دلیل سطحی برای کیفیت در نظر گرفته نشده است.

برآورد آنلاین سفارش گویندگی

همانند خدمات دیگر، برآورد رایگان برای گویندگی نیز در شبکه مترجمین اشراق ارائه می شود. سرعت انجام کار در سه حالت عادی، فشره و فشرده پلاس و کیفیت نیز در سه حالت نیمه حرفه ای، حرفه ای و صدای آشنا ارائه می شود که با توجه به انتخابهای شما هزینه و مدت زمان تعیین خواهد شد. شایان توجه هست هزینه سفارش های گویندگی نیز بر حسب کلمه است؛ هر صفحه استاندارد معادل 2000 کلمه برآورد هزینه می شود.

افزایش اعتبار و دریافت هدیه!


از بسته های هدیه دار زمانی می توانید استفاده کنید که می خواهید اعتبار خود را افزایش دهید. با انتخاب این بسته ها و پرداخت مبلغ تعیین شده، مبلغی نیز به عنوان هدیه به اعتبار شما اضافه می شود. هنگام سفارش به ویژه سفارشاتی که حجم بالایی دارند، می توانید قبل از پرداخت هزینه، پنل خود را شارژ کنید و پس از دریافت اعتبار هدیه، سفارش موردنظر را پرداخت کنید.

آموزش دریافت اعتبار هدیه

جهت افزایش اعتبار حساب کاربری و دریافت هدیه کافی است طبق تصویر از طریق منوی پنل کاربری روی گزینه + افزایش مقابل اعتبار خود کلیک کنید. سپس بسته های هدیه دار برای شما نمایش داده می شوند و می توانید بسته مناسب را انتخاب نمایید.

نام بسته قیمت بسته اعتبار دریافتی هدیه 🎁
بسته 1 5,000,000 تومان 5,350,000 تومان 350,000 تومان
بسته 2 10,000,000 تومان 10,800,000 تومان 800,000 تومان
بسته 3 15,000,000 تومان 16,400,000 تومان 1,400,000 تومان
بسته 4 25,000,000 تومان 28,000,000 تومان 3,000,000 تومان
بسته 5 50,000,000 تومان 57,000,000 تومان 7,000,000 تومان
بسته 6 100,000,000 تومان 118,000,000 تومان 18,000,000 تومان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ترجمه و ویرایش متون


 تعداد کلمات
تعداد کلمات

مهمترین عامل در تعیین قیمت ترجمه و ویرایش، تعداد کلمات فایل مبدا است که به کمک ابزارهای نرم‌افزاری شمارش شده و از سوی اپراتور بررسی و تایید می‌شود. حدودا یک صفحه شامل 250 کلمه است.

 زمینه علمی متن
زمینه علمی متن

زمینه یا رشته متن مبدا در هزینه ترجمه و ویرایش نقش مهمی دارد. بدین صورت که برای رشته‌های مختلف براساس اصطلاحات خاص و پیچیده، هزینه‌های مختلفی پرداخت می شود.

 کیفیت
کیفیت

سه سطح کیفی طلایی، نقره ای و برنزی برای انواع خدمات ترجمه و ویرایش تعریف می شود. بالاترین کیفیت سطح طلایی بوده و توسط مترجمین بسیار باسابقه و مهارت بالا انجام می شود.

 زبان مبدا و مقصد
زبان مبدا و مقصد

با توجه به این که همه مترجمین توانایی ترجمه از هر زبانی را ندارند و برخی از زبان‌ها تنها توسط مترجمین ماهر ترجمه می‌شود، هزینه بیشتری نیز برای این سفارشات می‌بایست پرداخت شود.

 زمان تحویل
زمان تحویل

میزان فوریت در سفارش عامل دیگری در تعیین هزینه است. در صورت نیاز کاربر به ترجمه و ویرایش در زمان بسیار کوتاه هزینه بیشتری نیز دریافت می‌شود.

 خدمات درخواستی
خدمات درخواستی

در صورت درخواست مشتری برای ترجمه جداول، فرمول ها و انجام فرمت بندی یک مجله خاص، هزینه این خدمات به مجموع هزینه سفارش اضافه می‌شود.

 تخفیفات
تخفیفات

بسته به زمان و نوع سفارش و وضعیت کاربر، تخفیفاتی از قبیل حجمی، کاربری و مناسبتی نیز به سفارشات ترجمه تعلق می گیرد که در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

 تایپ متون
تایپ متون

در برخی موارد تایپ سفارشات هزینه مجزا دارد. البته در شبکه مترجمین اشراق همه سفارشات به صورت فایل ورد و تایپ شده تحویل مشتریان محترم می‌شوند.

نکات مهم و قابل توجه در محاسبه قیمت:

  1. قیمت‌گذاری سفارشات در شبکه مترجمین اشراق رایگان بوده و در کمترین زمان توسط سایت انجام می‌شود.
  2. معیار محاسبه قیمت بر اساس تعداد کلمات فایل مبدا می باشد.
  3. با افزایش تعداد لغات متن، تخفیف حجمی در نظر گرفته می شود.
  4. در صورتی که سرعتی بیش از سرعت فوری مدنظر شما است، با تیم پشتیبانی ارتباط بگیرید.
  5. برای سفارشات با حجم زیاد امکان پرداخت اقساطی وجود دارد.
  6. علاوه بر قیمت ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و متن، می‌توانید قیمت سایر زبان‌های فعال در سایت ما را محاسبه نمایید.
  7. برای اطلاع از قیمت و هزینه ترجمه حضوری و همزمان و اعزام مترجم همزمان برای نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و جلسات از فرم ثبت سفارش ترجمه همزمان و تماس تلفنی با پشتیبانی اقدام کنید.
  8. اگر سوالی در مورد پرداخت وجه سفارش به صورت ارزهایی غیر از ریال ایران (از قبیل دلار، یورو، درهم، لیر و پوند و...) دارید، لطفا برای دریافت اطلاعات پرداخت با پشتیبانی تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. نحوه قیمت‌گذاری سفارش‌های ترجمه در شبکه مترجمین اشراق چگونه است؟
2. قیمت ترجمه و ویراستاری متون به چه مواردی بستگی دارد؟
3. چگونه می‌توانم هزینه ترجمه یا ویراستاری متن خود مطلع شوم؟
4. در ترجمه فوری زمان انجام کار چقدر کاهش پیدا می کند؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
sabehrian
2 سال پیش
از خدماتتون به شدت راضی هستم و وانشاالله به همه ی دانشجویانم هم معرفیتون می کنم. واقعا سپاس از شما.
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
اگر از یک متن 50 صفحه ای به زبان اینگیلیسی . 20 تا سوال تستی در بیاریم . چقدر هزینش میشه .
با سلام احتراما شبکه مترجمین اشراق فقط خدمات ترجمه، ویرایش، فرمت بندی و پارافریز متون را ارائه می کند. با تشکر
بازدیدکننده
نگار
2 سال پیش
اگر از یک متن 50 صفحه ای به زبان اینگیلیسی . 20 تا سوال تستی در بیاریم . چقدر هزینش میشه .