شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق
ورود / ثبت‌نام

استخدام مترجم در 37 زبان مختلف به صورت غیر حضوری با درآمد بالا

استخدام مترجم در شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به عنوان یکی از بزرگترین موسسات ترجمه تخصصی در ایران از شما مترجمین متخصص به صورت غیر حضوری و کار در منزل دعوت به همکاری می‌کند.

مزایای استخدام در شبکه مترجمین اشراق

حجم بالای سفارشات و درآمد بالا
حجم بالای سفارشات و درآمد بالا
واریز منظم به حساب مترجم
واریز منظم به حساب مترجم
غیر حضوری از طریق پنل آنلاین
غیر حضوری از طریق پنل آنلاین
بخش فریلنسر با تعیین قیمت مترجم
بخش فریلنسر با تعیین قیمت مترجم

استخدام مترجم در شبکه مترجمین اشراق


شبکه مترجمین اشراق به عنوان یکی از بزرگترین موسسات ترجمه تخصصی در ایران از شما مترجمین متخصص به صورت غیر حضوری و کار در منزل دعوت به همکاری می‌کند. مترجمین متخصص در حوزه انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، زبان عربی و سایر زبانها به صورت دورکاری و در منزل می‌توانند با این مجموعه همکاری کنند. در نظر داشته باشید که در این مجموعه دقت و کیفیت دو معیار بسیار برجسته هستند و تمامی مترجمین می‌بایست تخصص و سابقه کافی برای شروع همکاری داشته باشند.

شما به عنوان مترجم دورکار در شبکه مترجمین اشراق تنها موظف به انجام ترجمه حرفه‌ای خود خواهید بود و بقیه کارها به دست ما انجام می‌گیرد پرداخت حق الزحمه مترجمین دقیقا در زمان مقرر انجام خواهد گرفت و کلیه جزئیات صورت حساب ها از پنل هر مترجم قابل بررسی می‌باشد یقینا صداقت و درستی اصلی ترین شرط همکاری در هر زمینه ای می‌باشد و مترجمین باید ترجمه را بر اساس استاندارد های مشخص شده از طرف موسسه انجام دهند; استفاده از ترجمه ماشینی (به ویژه مترجم گوگل) به هر نحوی ممنوع می‌باشد و شما به عنوان مترجم باید قادر به درک و تحلیل مفهوم عبارات باشید در غیر اینصورت ترجمه کیفیت لازم را نخواهد داشت و شرط ادامه همکاری نقض خواهد شد. احترام تمام و کمال به مترجم و حمایت بی وقفه مادی از وی نیز جز اصول اصلی در این موسسه می‌باشد.

استخدام مترجم در شبکه مترجمین اشراق

درآمد مترجم در شبکه مترجمین اشراق چقدر است؟

مترجم طلایی
میانگین درآمد ماه:
11,000,000 تومان
مترجم نقره ای
میانگین درآمد ماه:
6,500,000 تومان
مترجم برنزی
میانگین درآمد ماه:
3,500,000 تومان

استخدام مترجم زبان انگلیسی


یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین ترجمه ها انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی می‌باشد. از طرفی سفارش هایی که در این حوزه ثبت می‌گردد اغلب به صورت فشرده و فوری هستند. از این رو مترجم باید قادر به ارائه ترجمه دقیق و فوری باشد. مترجم غیر حضوری انگلیسی باید مرتبط با شاخه تخصصی خود چند زمینه ترجمه انتخاب کند و فقط در این زمینه ها می‌تواند ترجمه انجام دهد. با توجه به حساسیت بالای ترجمه متون انگلیسی مترجمینی که برای این شاخه انتخاب خواهد شد از بهترین ها می‌باشند.

استخدام مترجم زبان عربی


دومین زبانی که ترجمه آن پس از انگلیسی پرطرفدار می‌باشد و متقاضی زیادی دارد زبان عربی می‌باشد. تقاضای بالای ترجمه در این زبان فرصت مناسبی برای علاقه مندان فراهم آورده است که بتوانند در حوزه علاقه مندی خود کسب درآمد کنند. مترجمین زبان عربی چنانچه علاقه مند به همکاری با شبکه مترجمین اشراق باشند باید از دانش و تخصص کافی برای ارائه ترجمه به موقع فایل ها در زمان مشخص را داشته باشند.

استخدام مترجم در سایر زبان ها


این روزها که دغدغه دانش آموختگان زبان های خارجی غیر از عربی و انگلیسی کمبود شغل و فرصت کسب درآمد می‌باشد شبکه مترجمین اشراق شرایطی فراهم آورده است تا این عزیزان بتوانند به راحتی و از منزل کسب درآمد کنند. شما به هر زبانی که مسلط هستید در صورت داشتن شرایط و تخصص کافی می‌توانید به عنوان یکی از مترجمین شبکه موسسه اشراق شروع به کار کنید. ترجمه در این مجموعه به 37 زبان زنده دنیا انجام می‌شود و در همه زبانها نیاز جذب مترجم انجام می‌شود.

مراحل ثبت نام به عنوان مترجم تا کسب درآمد


ثبت نام به عنوان مترجم در شبکه مترجمین اشراق
  1. ایجاد پنل مترجم از طریق لینک ثبت نام
  2. تکمیل مشخصات و آپلود مدارک موردنیاز
  3. ارسال نمونه ترجمه و تعیین سطح مترجم
  4. فعال شدن پنل و دسترسی به لیست سفارشات
  5. انتخاب سفارش، انجام ترجمه و آپلود در پنل
  6. واریز درآمد به حساب مترجم در موعد مقرر

استخدام مترجم فریلنسر


یکی از روش های اصلی ارائه خدمات ترجمه در شبکه مترجمین اشراق، ترجمه به صورت فریلنسر است. در این نوع سفارش شما به عنوان مترجم می توانید قیمت و زمان پیشنهادی خود را برای ترجمه فایل مشخص کنید. کارفرما پس از دریافت همه پیشنهادات و با توجه به امتیاز و سطح مترجمین، بهترین گزینه را انتخاب می کند.

استخدام مترجم غیرحضوری


با توجه به ماهیت ترجمه می‌توان گفت که انجام کار ترجمه در منزل یکی از کم چالش ترین کارها به صورت دورکاری یا غیرحضوری است. از این رو شبکه مترجمین اشراق شرایطی برای علاقه مندان حوزه ترجمه فراهم آورده است تا بتوانند از منزل در زبان و زمینه تخصصی مورد علاقه خود ترجمه کنند تعهد کیفی و زمانی در تحویل پروژه‌ها، شرط اول همکاری این مجموعه می‌باشد و لذا علاقه مندان به حوزه ترجمه باید این دو نکته کلیدی را سرلوحه فعالیت خود قرار دهند. عرصه ترجمه فعالیتی پر رقابت است و مترجمین باید عملکرد دقیق داشته باشند تا ادامه همکاری برقرار باشد.

همین امروز استخدام شوید
نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 04133343915

سوالات متداول

1. چطور می توانم به عنوان مترجم در شبکه مترجمین اشراق فعالیت کنم؟
2. نحوه قیمت گذاری سفارشات ترجمه به چه صورت است؟
3. در کدام زبان ها امکان ثبت نام به عنوان مترجم وجود دارد؟
4. واریز درآمد مترجمین به چه صورت انجام می شود؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
بازدیدکننده
1 روز پیش
the service is useful
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
3 ماه پیش
در پاسخ به:
با سلام من شبنم خوشبخت هستم . دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی . ترجمه و تدریس هر دو کار مورد علاقه ی من سالها بوده اند ولی ترجمه را کمی بیشتر ترجیح میدم و داده ام . در دانشگاه هم نمرات من در ترجمه خوب بودند چون علاقه داشتم . بعد از فارغ التحصیلی هم تدریس و هم ترجمه کردم .
باسلام از طریق لینک ثبت نام به عنوان مترجم در سایت شبکه مترجمین اشراق ثبت نام کنید. پس از تکمیل مشخصات و شرکت در آزمون آنلاین می توانید به عنوان مترجم با ما همکاری کنید. با آرزوی موفقیت شبکه مترجمین اشراق
بازدیدکننده
شبنم خوشبخت
3 ماه پیش
با سلام من شبنم خوشبخت هستم . دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی . ترجمه و تدریس هر دو کار مورد علاقه ی من سالها بوده اند ولی ترجمه را کمی بیشتر ترجیح میدم و داده ام . در دانشگاه هم نمرات من در ترجمه خوب بودند چون علاقه داشتم . بعد از فارغ التحصیلی هم تدریس و هم ترجمه کردم .
درباره شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1393 اقدام به ارائه خدمات آنلاین یا ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است. شبکه مترجمین اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان دریافت گواهی Euro Science Certificate ( گواهی کیفی کشور انگلستان) و خدمات گسترده ای که منوط به ارائه ترجمه به 37 زبان زنده دنیاست، نام برد.
نماد اعتماد الکترونیکی
ساماندهی
سرتیفیکیت
مجوز
به پرداخت ملت
پی پال

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شبکه مترجمین اشراق می‌باشد.
با ما همراه باشید: تلگرام اینستاگرام لینکدین آپارات