تولید محتوای تخصصی متنی سئو شده

امروزه با توجه به اهمیت تولید محتوا برای بالا بردن رتبه سایت و دیده شدن در صفحه اول جستجو های گوگل و همچنین برای جذب کاربران در پلتفرم های مختلف، ارائه محتوای با کیفیت حرف اول و آخر است و چون تولید محتوا یک کار تخصصی است به این دلیل، متخصصان باتجربه ما در شبکه مترجمین اشراق آماده تولید محتوای مناسب و تخصصی برای شما هستند.

مراحل ثبت سفارش تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق

ثبت سفارش

تکمیل مشخصات

پرداخت صورتحساب

بررسی توسط پشتیبان

ارسال به نویسنده

تولید محتوا

بازرسی محتوا

تحویل به کاربر

اهمیت تولید محتوای اصولی


امروزه موتورهای جستجوگر بسیار پیشرفت کرده اند و به صورت هوشمندانه جستجو می کنند پس اگر می خواهید به صفحه اول گوگل بیایید فقط باید محتوای اصولی تولید کنید و مطمئن باشید استفاده از روش هایی به جز تولید محتوای اصولی در طولانی مدت به ضرر شما خواهد بود. همچنین اگر شما فعالیت علمی و آموزشی و یا کسب و کار آنلاین در شبکه های اجتماعی دارید برای جذب مخاطب باید محتوای اصولی و تخصصی تولید کنید. پس اهمیت تولید محتوا را دانستیم اما همه این اهداف با محتوای اصولی و با کیفیت محقق میشوند. به این دلیل متخصصان باتجربه و مسلط به مباحث سئو، در شبکه مترجمین اشراق آماده اند تا برای تحول کسب و کار شما محتواهای اصولی و تخصصی تولید نمایند.

اهمیت تولید محتوای اصولی

نحوه نگارش محتوا


مطمئناً هر کاربری که قصد سفارش تولید محتوا دارد نحوه نگارش خاصی را با توجه به هدف و مخاطبین خود در نظر دارد. انواع نگارش محتوا در شبکه مترجمین اشراق :

ترجمه

ترجمه

در این نوع از تولید محتوا، نویسنده با توجه به موضوع درخواستی کارفرما سایت‌ها و منابع غیرفارسی‌زبان را جستجو کرده و مقاله و متنی متناسب با موضوع انتخاب کرده و آن را به زبان مدنظر ترجمه می‌نماید.

تألیف و ترجمه

تألیف و ترجمه

در این نوع از تولید محتوا نویسنده بخشی از مطالب را به‌صورت ترجمه و بخش دیگر را با استفاده از منابع مختلف به زبان خود می‌نویسد. در واقع این نوع از محتوا نویسی ترکیبی از تالیف و ترجمه می‌باشد.

تحقیق و تألیف

تحقیق و تألیف

در این نوع از تولید محتوا درواقع نویسنده با استفاده از منابع مختلف به همراه دانش و تجربه‌های شخصی، محتوا را نگارش می‌کند که درنهایت مطلب خروجی حاصل قلم نویسنده خواهد بود.

بازنویسی

بازنویسی

در این نوع از تولید محتوا نویسنده با وفاداری به محتوای اصلی متن و بدون هیچ تغییری در آن، صرفاً مطلب را به‌گونه‌ای دیگر بیان کرده و با تغییر کلمات و نحوه جمله‌بندی، متن را بازنویسی می‌کند.

زبان های تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق


تولید محتوای انگلیسی

تولید محتوای انگلیسی

ثبت سفارش
تولید محتوای فارسی

تولید محتوای فارسی

ثبت سفارش
تولید محتوای عربی

تولید محتوای عربی

ثبت سفارش
تولید محتوای فرانسوی

تولید محتوای فرانسوی

ثبت سفارش

زمینه های تخصصی تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق


بدیهی است که تولید محتوا برای تخصص‌ها و زمینه‌های مختلف هرکدام مهارت خاص خود را طلبیده و سبک متفاوتی خواهند داشت. تمام افراد و کسب‌وکارها بخش‌های حرفه‌ای و تخصصی دارند که باید آن‌ها را به کاربران و مخاطبان خود معرفی کنند. به همین دلیل هم عموماً مالکان کسب‌وکارها برای معرفی محصولات خود به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی اقدام به تولید محتوای تخصصی می‌کنند. تولید محتوای تخصصی درواقع نوعی تولید محتوا است که بر اساس ویژگی‌ها و موارد خاص یک ایده، کالا و یا خدمات نوشته‌شده است و این محتوا برای عموم افراد کاربرد نداشته و تنها مخاطبان و کاربران خاص خود را شامل می‌شود. در تهیه و تولید این نوع محتوا از کارشناسان خبره و نویسندگانی که سابقه و آشنایی کامل با موضوع موردنظر را داشته باشند استفاده می‌شود. همچنین علاوه بر تخصص محتوا زمینه فعالیت کاربر نیز مهم می‌باشد، چراکه ممکن است یک محتوای تخصصی برای فعالیت‌های گوناگون نوع نگارش متفاوتی داشته باشد. در شبکه مترجمین اشراق انواع زمینه های تخصصی به موراد زیر تقسیم بندی می شود:

فروشگاهی و خدماتی

فروشگاهی و خدماتی

علمی و آموزشی

علمی و آموزشی

فرهنگی، هنری و خبری

فرهنگی، هنری و خبری

مذهبی

مذهبی

گردشگری و سرگرمی

گردشگری و سرگرمی

کیفیت تولید محتوا


محتوا و کیفیت آن برای هر فردی که در این زمینه فعالیت دارد به‌عنوان یک دغدغه و روشی برای جذب کاربران بیشتر تعریف‌شده است، بدین معنا که چه‌بسا تعداد محتواهای تولیدی یک شرکت بسیار زیاد بوده ولی از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، هیچ ارزشی نداشته و هیچ کمکی در بهبود تعامل با مخاطبین نخواهد داشت؛ بنابراین تولید محتوای باکیفیت مهم‌ترین موردی است که باید آن را در نظر داشت. شبکه مترجمین اشراق برای سهولت انتخاب کاربران، کیفیت محتوا را در 3 پکیج ارائه کرده است که جزئیات هر یک از این پکیج‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌فرمایید.

- نقره ای طلایی طلایی پلاس

ترجمه متن

احتمال 30 درصد خطا در کلمات تخصصی

کاملا تخصصی

کاملا تخصصی + بازخوانی ترجمه

کیفیت متن

سلیس و عمومی

سلیس و تخصصی

سلیس و تخصصی

سئو متن + عکس

عمومی

تخصصی

تخصصی

تعداد عکس به ازای هر 1000 کلمه

1

2

3

پشتیبانی 24/7

رعایت اصول ویراستاری

ارائه پیشنهاد لینک‌دهی داخلی

بازخوانی

ارائه 3 عدد برچسب

ارائه 3 عدد سوال متداول

ارائه تیتر پیشنهادی

خلاصه محتوا

مناسب برای:

شبکه های اجتماعی

وبلاگ های شخصی

محتواهای آموزشی

وبسایت های عمومی

وب‌سایت‌های تخصصی

تصاحب رتبه اول گوگل

تضمین کیفیت تولید محتوا


در تضمین کیفیت، نظارت و ارزیابی منظم و اصولی سبب افزایش کیفیت در فرآیند تولید محتوا می‌شود. تضمین کیفیت شیوه‌ای است که به کمک آن می‌توان از بروز خطا و اشکال احتمالی در هنگام ارائه خدمات به مشتری پیشگیری کرد. در تضمین کیفیت اولین تکنیک مورداستفاده، کنترل کیفیت توسط ارائه‌دهنده محصول می‌باشد. سپس سیستم‌های کنترل کیفیت توسط واحدها و کارشناسان ارزیاب مطرح می‌شود. تضمین چیزی جز اظهارات مثبت در مورد یک محصول یا خدمات نیست که باعث اطمینان می‌شود. شبکه مترجمین اشراق نیز جهت رضایت کاربران برای تولید محتواهای خود گارانتی تعریف کرده است. بدین‌صورت که پکیج نقره‌ای 10 روز، طلایی 20 روز و طلایی پلاس 30 روز تضمین داشته و هرگونه اصلاحیه از طرف کاربر به‌صورت رایگان اعمال‌شده و ارسال خواهد شد.

چرا شبکه مترجمین اشراق

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت محتوا توسط بازرس
کنترل کیفیت محتوا توسط بازرس
تضمین کیفیت محتوای تولید شده
تضمین کیفیت محتوای تولید شده
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات

هزینه تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق


وقتی میخواهید تولید محتوای خود را برون سپاری کنید، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد هزینه تولید محتوا می‌باشد چون بیشتر افراد اطلاعات خاصی درباره هزینه و نحوه محاسبه قیمت تولید محتوا ندارند. در شبکه مترجمین اشراق هزینه و محاسبه قیمت به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می‌‌شود. شما میتوانید برای مشاهده هزینه تولید محتوا وارد صفحه ثبت سفارش تولید محتوا شوید و هزینه را برآورد کنید. در شبکه مترجمین اشراق هزینه تولید محتوا بر اساس موارد زیر انجام می‌پذیرد:

تعداد محتوا و کلمات

اصلی ترین عامل در تعیین قیمت محتوای تولید شده، تعداد محتوا و همچنین تعداد کلمات هر محتوا است.

نحوه نگارش محتوا

نحوه نگارش محتوا در شبکه مترجمین اشراق به چهار حالت ترجمه، تألیف و ترجمه، تحقیق و تألیف، بازنویسی انجام می گیرد که قیمت هر کدام متفاوت است.

کیفیت محتوا

سه سطح کیفی نقره ای, طلایی و طلایی پلاس برای تولید محتوا تعریف می شود. بالاترین کیفیت سطح طلایی پلاس بوده و توسط متخصصان تولید محتوای باسابقه و مهارت بالا انجام می شود.

زبان محتوا

تولید محتوا در زبان های فارسی, انگلیسی, عربی و فرانسوی تعرفه های یکسانی ندارد و با توجه به زبان مورد نظر هزینه سفارشات متفاوت خواهد بود.

زمان تحویل

میزان فوریت در سفارش عامل دیگری در تعیین هزینه است. در صورت نیاز کاربر به تولید محتوا در زمان بسیار کوتاه هزینه بیشتری نیز دریافت می‌شود.

تخفیفات

بسته به زمان و نوع سفارش و وضعیت کاربر، تخفیفاتی از قبیل حجمی، کاربری و مناسبتی نیز به سفارشات تولید محتوا تعلق می گیرد که در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

محاسبه آنلاین قیمت تولید محتوا

خدمات تولید محتوای شبکه مترجمین اشراق

واضح است که تولید محتوا نیازمند تخصص خاص خود و تسلط بر راهکارهای جذب مخاطب و آشنایی با کسب‌وکارهای مختلف است. شبکه مترجمین اشراق به کمک مترجمین، ویراستاران و نویسندگان ماهر و متخصص آماده خدمت‌رسانی به رونق کسب‌وکار شماست.
ثبت سفارش تولید محتوا
نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟

سوالات متداول

1. سفارش تولید محتوای خود را چگونه ثبت کنیم؟
2. هزینه تولید محتوا به چه نحوی برآورد میشود؟
3. تولید محتوا در چه زبان هایی انجام میشود؟
4. تولید محتوا در چه زمینه هایی انجام میپذیرد؟
5. آیا محتواهای تولیدی گارانتی دارند؟
6. تولید محتوا توسط چه کسانی انجام میشود؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری