ترجمه انواع زبان ها
در شبکه مترجمین اشراق

شبکه مترجمین اشراق، ارائه دهنده خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز و فرمت بندی مقالات و متون توانسته است به کمک جمع بزرگی از مترجمان و ویراستاران متخصص، خدمات گسترده‌ای ارائه کند و با بیش از چند هزار مترجم مجرب در حال ارائه خدمات ترجمه به تمامی زبانهای زنده دنیا می باشد. شما می توانید زبان‌های پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق را براساس دسته بندی که صورت گرفته است مشاهده و سفارش خود را در زبان دلخواه ثبت کنید.
 ترجمه زبان های آسیایی

زبان های ترجمه آسیایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق

از آن جا که محل زندگی ما آسیا است، ممکن است علاقمند باشیم با کشورهای آسیایی تجارت داشته باشیم، در کشورهای آسیایی درس بخوانیم، مقالات و یافته های دانشمندان و دانشجویان کشورهای همسایه را مطالعه و استفاده کنیم، به کشورهای آسیایی سفر کنیم یا صرفا دوست داشته باشیم زبان کشورهای همسایه خود را یاد بگیریم. در آسیا زبان های زیادی وجود دارد که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کنند. برای رسیدن به اهداف گوناگون خود نیازمند یادگیری این زبان ها هستید که علاوه بر زمان بر بودن، امکان یادگیری تمام زبان ها برای یک فرد تقریبا غیرممکن می باشد. بنابراین برای استفاده و بهره مندی از تمام زبان های آسیایی نیازمند ترجمه آنها توسط مترجمان کاربلد هستید.

شبکه مترجمین اشراق با تیم حرفه ای از مترجمان آسیایی آماده ارائه انواع خدمات در این زبان ها با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن می باشد. زبان های ترجمه آسیایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق در لیست زیر آورده شده است که با کلیک بر روی زبان مورد نظر می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
ترجمه زبان های اروپایی

زبان های ترجمه اروپایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق

اروپا مهد بسیاری از زبانهای معروف جهان است. دلیل اصلی این گوناگونی زبان وجود ده‌ها کشور مستقر در این قاره است که هر کدام پیشینه تاریخی متفاوتی دارند. برای برقراری ارتباط با کشورهای اروپایی، تجارت و کسب و کار، آگاهی از پروژه های تحقیقاتی و... نیاز به ترجمه این زبان ها احساس می شود. ما در شبکه مترجمین اشراق با گردآوری مترجمان اروپایی این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا در ترجمه زبان های پرکاربرد اروپایی دچار مشکل نشوید. زبان های ترجمه اروپایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق در لیست زیر آورده شده است که با کلیک بر روی هر زبان می توانید سفارش خود را در آن زبان ثبت کنید.

زبان های ترجمه آفریقایی

آفریقا بعنوان کهن ترین قاره جهان، تقریباً یک سوم زبان‌های جهان را در خود جای داده است. آفریقا بزرگترین قاره چند زبانه در دنیا است و مردم آن به زبان های مختلفی صحبت می کنند. زبان های عربی، انگلیسی و فارسی ازجمله زبان های اصلی رایج در این قاره می باشد. چنانچه سعی دارید با مردم آفریقا ارتباط برقرار کنید و اگر واقعاً قصد دارید این کار را به شیوه‌ای موثر انجام دهید؛ به احتمال زیاد در زمینه ترجمه متون تخصصی یا بومی سازی محتوای تبلیغاتی خود به کمک نیاز خواهید داشت. پس توصیه می‌کنیم که خدمات مؤسسه ما را بررسی کرده و در صورت تمایل از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. اینجا مکانی است که در آن ایده‌هایتان به درستی به مردم جهان منتقل خواهد شد. زبان های ترجمه آفریقایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق در لیست زیر آورده شده است که با کلیک بر روی هر زبان می توانید سفارش خود را در آن زبان ثبت کنید.

زبان های ترجمه آمریکایی

قاره آمریکا، به عنوان دومین قاره بزرگ و پرجمعیت دنیا، شناخته می‌شود. این قاره به سه بخشِ آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی بخش می‌شود.در قاره آمریکا به زبان های مختلف زیادی صحبت می شود که ‫انگلیسی زبان اصلی در این قاره است.‬ ‫اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی زبان هایی هستند که بیشتر مردم قاره آمریکا به این زبان ها سخن می گویند.‬ نیازهای مختلفی برای برگرداندن این زبان ها به زبان های مختلف وجود دارد که در طول سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. از این رو اهمیت توجه به مترجمی که قرار است ترجمه زبان های آمریکایی را بر عهده بگیرد بسیار مهم است .شبکه مترجمین اشراق، بهترین مرجع برای انجام امور ترجمه باکیفیت در زبان های مختلف است. زبان های ترجمه آمریکایی پشتیبانی شده در شبکه مترجمین اشراق در لیست زیر آورده شده است که با کلیک بر روی زبان مورد نظر می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
سفارش ترجمه دارید؟
ثبت رایگان پروژه و سپردن به مترجمان حرفه ای
مترجم هستید؟
ثبت نام رایگان و کسب درآمد مطمئن
راهنمای طرز کار اشراق
شرایط و ضوابط حاکم در پروژه های فریلنسر
تماس با اشراق
پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز

برخی از مشتریان سازمانی شبکه مترجمین اشراق

دانشگاه تبریز
گروه مپنا
پژوهشکده ساستگذاری دانشگاه صنعتی شریف
 آستان قدس رضوی
 گلدیران
بازار
همراه اول
آدینه نو
بوتان
کرمان موتور
دانشگاه پیام نور
شرکت ارتباطات زیرساخت
دانشگاه شهید بهشتی
 دانشگاه آزاد اسلامی
پژوهشگاه هوافضا
پژوهشگاه نفت
مجتمع فولاد مبارکه

همین الان سفارش خود را ثبت کنید

ثبت سفارش ترجمه محاسبه قیمت
نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 0414107

سوالات متداول

1. خدمات ترجمه و ویراستاری در چه زبان هایی ارائه می شود؟
2. آیا ترجمه تخصصی فقط برای زبان انگلیسی و فارسی انجام می شود؟
3. آیا امکان ترجمه به چند زبان وجود دارد؟
4. علاوه بر زبان فارسی، نسخه زبان های دیگری نیز برای ترجمه سایت انجام می دهید؟
5. ترجمه فایل های چند رسانه ای به چه زبان هایی امکان پذیر می باشد؟
6. هزینه ترجمه در زبان های مختلف چگونه محاسبه می شود؟
7. ترجمه های تخصصی در زبان های مختلف توسط چه کسانی انجام می شوند؟
8. آیا برای ترجمه های انجام شده گارانتی وجود دارد؟
9. امکان ترجمه فوری برای تمام زبان ها وجود دارد؟
10. ترجمه به زبان های مختلف برای چه خدماتی امکان پذیر است؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری