ترجمه فریلنسری
قیمت رو خودت تعیین کن
بهترین مترجم رو انتخاب کن
شبکه مترجمین اشراق بهترین ارائه دهنده خدمات فریلنسری

خدمات ترجمه فریلنسری - ترجمه تخصصی در شبکه مترجمین اشراق

ما در شبکه مترجمین اشراق در راستای تسهیل کار کارفرمایان و انجام پروژه های ترجمه در نهایت دقت، کیفیت و تعهد، فریلنسر های برتر فعال در حوزه ترجمه را گرد هم آورده ایم و بهترین کیفیت از ترجمه انواع متون و فایل ها را در محیطی امن و متعهد به کارفرمایان ارائه می دهیم. ما این امکان را برای مترجمین فریلنسر نیز فراهم کرده ایم تا با خیال راحت روی پروژه های خود متمرکز شوند و از لحاظ حرفه ای و تخصصی فایل های خود را ترجمه کرده و پس از اتمام پروژه ها حقوق خود را به موقع دریافت کنند. همچنین برای افرادی که پروژه های خود را به دست مترجم های فریلنسر برگزیده شان از اشراق می سپارند این امکان را فراهم میکنیم تا مبلغ تفاهم شده برای انجام پروژه را در یک حساب امن نزد اشراق واریز کنند و بعد از دریافت فایل نهایی و اعلام رضایت، مبلغ را آزاد کنند تا مترجم فریلنسر دستمزد خود را دریافت کند.

راهنمای ثبت سفارش ترجمه فریلنسری در شبکه مترجمین اشراق


تعریف پروژه فریلنسر

در ابتدا پروژه خود را تعریف کنید

در بخش ایجاد پروژه جدید به طور کامل و دقیق توضیح دهید چه کاری می بایست برای شما انجام شود، بودجه مورد نظر خود را اعلام کنید و مهارت هایی که انجام پروژه شما نیاز دارد را انتخاب کنید. توضیحات شما می بایست به صورتی باشد که فریلنسرها بتوانند زمان و هزینه انجام پروژه شما را برآورد کنند.

در توضیحات خود مشخص کنید محتوای مورد ترجمه شما چیست و آیا این محتوا شامل موضوعات تخصصی است و یا مربوط به موضوعات عمومی می باشد. همچنین ذکر کنید آیا در پروژه شما از مطالب گرافیکی برای ترجمه استفاده می شود یا خیر؟ ( برای مثال ترجمه عکس یا فیلم که به همراه متن باشد.)

شما می توانید در شبکه مترجمین اشراق موضوع مرتبط پروژه خود را به هر زبان، هر زمان و در هر تخصصی از طریق مترجمان متخصص فریلنسری ما ترجمه کنید.

بررسی پیشنهادات و انتخاب بهترین پیشنهاد

پیشنهادات را بررسی و بهترین پیشنهاد را انتخاب نمایید

پس از ایجاد پروژه ترجمه فریلنسینگ در اشراق، کارفرما بر حسب امتیاز و تخصص فریلنسر های موجود و قیمت های پیشنهادی، مترجم خود را انتخاب میکند.

ما پروژه شما را برای فریلنسرهایی که مهارت انجام پروژه شما را دارند ارسال می کنیم. پس از آنکه علاقمندان روی پروژه شما پیشنهاد ارسال کردند، شما می توانید مستقیم با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

شما می توانید پروفایل فریلنسرها را بررسی کنید و با بررسی پروژه های مرتبطی که قبلا انجام داده اند، امتیاز و نمونه کارهای آنها را ببینید و اگر سوالی بود مستقیم از آنها بپرسید.


پرداخت امن پروژه فریلنسر

برای پروژه فریلنسر خود پرداخت امن ایجاد کنید

برای شروع فرایند ترجمه، هزینه ترجمه در حساب امن اشراق پرداخت می شود و پس از اتمام پروژه، دریافت فایل نهایی و اعلام رضایت پرداخت توسط کارفرما آزاد می شود تا مترجم فریلنسر دستمزد خود را دریافت کند.

فریلنسر قبل از پرداخت کارفرما به حساب امن اشراق کار ترجمه را شروع نمیکند و کارفرما قبل از اعلام رضایت از نتیجه، مبلغ پرداختی را آزاد نمیکند. اگر در هر بخش موردی پیش آمد طرفین اعلام اختلاف می کنند تا کارشناسان وارد عمل شوند.

لازم به ذکر است که شبکه مترجمین اشراق، بزرگترین ارائه‌دهنده خدمات باکیفیت ترجمه، از مترجمان متعدد با زمینه فعالیت‌های گوناگون بهره می‌گیرد. همین جامعه آماری بالای مترجمان و گستردگی تخصص آنان سبب می‌شود تا با توجه به نیاز شما و با هزینه مناسب، به انتخاب مترجم مرتبط رسیده و بازخورد مطمئنی از سفارش ترجمه خود دریافت کنید.


ثبت امتیاز و نظر برای فریلنسر

برای فریلنسر نظر و امتیاز ثبت کنید

بر حسب رضایت کارفرما از مترجم امتیازی برای رتبه بندی وی در شبکه ثبت می شود. به این منظور پس از انجام کار نظر و رتبه خود را درباره فریلنسر ثبت کنید تا به کارفرمایان دیگر در انتخاب فریلنسر کمک کرده باشید. همانظور که آنها با نظر و رتبه خود به فریلنسر شما کمک کردند. همینطور بر اساس اطلاعات پروژه شما ما به مهارت های فریلنسر امتیاز می دهیم تا کارفرمایان بتوانند بهترین فریلنسرها را به راحتی برای پروژه خود شناسایی کنند.

کارشناسان ما در اشراق با توجه به امتیاز و رتبه شما به فریلنسری که انتخاب کرده اید، با آگاهی از چگونگی انجام پروژه و بررسی کیفیت آن پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

هرآنچه از حرفه ای ها انتظار دارید، مطابق با نیاز شما فراهم نموده ایم

ترجمه به صورت فریلنسری
ترجمه
ترجمه تخصصی متون، مقالات، پایان نامه، کتاب، وب سایت، بروشور، اسناد، فیلم و صوت و ارائه خدمات ترجمه همزمان
ویراستاری به صورت فریلنسری
ویراستاری
ویراستاری متون تخصصی، علمی و پژوهشی، ویراستاری نیتیو، ویراستاری مقالات دانشگاهی و کنفرانسی و ویراستاری پایان نامه
پارافریز مقاله به صورت فریلنسری
پارافریز مقاله
پارافریز مقالات دانشجویان و اساتید جهت سابمیت مقالات در مجلات داخلی و خارجی توسط مترجمین و ویراستارهای خبره
فرمت بندی به صورت فریلنسری
فرمت بندی
تنظیم و فرمت بندی مقالات علمی پژوهشی دانشجویان و اساتید جهت اکسپت و چاپ مقالات در مجلات داخلی و خارجی

آشنایی با برخی از مترجمان فریلنسر در شبکه مترجمین اشراق

صباحی راد
آقای صباحی راد
مترجم فریلنسر
امتیاز 3 توسط 1 رای
مهندس عمران - سازه هستم و چند سالی به صورت خصوصی ترجمه در فیلد عمران داشتم . علاقه مندی های من کارهای عمرانی و همین طور موسیقی و کار با کامپیوتر می باشد .
امینی
خانم امینی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.85 توسط 41 رای
لقمانی
خانم لقمانی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.86 توسط 72 رای
دکتر آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه فردوسی مشهد، بیش از 15 سال سابقه ترجمه متون علمی در زمینه های روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت، پزشکی، ... علاقه مندی ها: روانشناسی، علوم شناختی، یادگیری زبان های خارجی، موسیقی، ورزش، مطالعه و تحقیق
ایزک شیریان
آقای ایزک شیریان
مترجم فریلنسر
امتیاز 3.08 توسط 13 رای
کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه هستم. 15 سال سابقه ترجمه متون عمومی و تخصصی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی دارم. در حال حاضر در تمامی رشته ها ترجمه انجام می دهم. علاقه مند به موسیقی، ورزش و سینما هستم.
والی راستی
آقای والی راستی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.77 توسط 1030 رای
قندیل
خانم قندیل
مترجم فریلنسر
هنوز امتیازی نگرفته است
ارشد مترجمی زبان و آموزش زبان. بیش از پانزده سال فعالیت در زمینه تدریس و ترجمه و ویرایش کتب و متون زبان انگلیسی
رحیمی
خانم رحیمی
مترجم فریلنسر
امتیاز 5 توسط 2 رای
کارشناس ارشد هوش مصنوعی، با سابقه ی 6 سال ترجمه ی متون تخصصی و عمومی بصورت دورکار
کیانژاد تجنکی
آقای کیانژاد تجنکی
مترجم فریلنسر
امتیاز 3.5 توسط 148 رای
دکتری جغرافیا وبرنامه ریزی شهری فعالیت ترجمه به صورت حرفه ای از سال 1387 - ترجمه بیش از 60 جلد کتاب و صدها مقاله و گزارش علمی و پژوهشی .
ابراهیمی
آقای ابراهیمی
مترجم فریلنسر
هنوز امتیازی نگرفته است
دکترای مطالعات ورسانه وفوق لیسانس زبان همراه با 25 سال تجربه ترجمه ی تخصصی وبرخوردارازانتشارات متعدد
وحدتی
آقای وحدتی
مترجم فریلنسر
هنوز امتیازی نگرفته است
لیسانس مهندس رباتیک و دانشجوی فوق لیسانس بازاریابی بین المللی هستم و بیش از 5 سال در زمینه ترجمه متون تخصصی زبان های انگلیسی و روسی در رشته های مختلف نظیر مهندسی، مدیریت، و ... فعالیت می نمایم.
زابلی
خانم زابلی
مترجم فریلنسر
امتیاز 3.71 توسط 14 رای
در حال تکمیل رساله دکترای اقتصاد نفت و گاز میباشم و رشته ارشد اینجانب در رشته علوم اقتصادی است. حدود 8 سال سابقه ترجمه تخصصی از زبان فارسی به انگلیسی در زمینه های مختلف مانند مدیریت، روانشناسی، اقتصاد و بازرگانی، حسابداری، صنایع، عمران و شهرسازی، معماری، پرستاری و پیراپزشکی و پزشکی و... را دارا هستم.
کیانی نژاد
خانم کیانی نژاد
مترجم فریلنسر
امتیاز 5 توسط 1 رای
اکبری
خانم اکبری
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.6 توسط 552 رای
ابرام سرکیس یانس
خانم ابرام سرکیس یانس
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.1 توسط 454 رای
محسنی فر
خانم محسنی فر
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.76 توسط 101 رای
ظهیری
آقای ظهیری
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.32 توسط 25 رای
بنده سابقه بیش از ده سال ترجمه انواع متون در ژانرهای مختلف می باشم و به مدت 6 سال در دانشگاه های پیام نور و ازاد به عنوان مدرس مشغول تدریس زبان عمومی و زبان تخصصی در رشته های مختلف به عنوان مدرس در حال تدریس میباشم.
ارضی بوزنجانی
آقای ارضی بوزنجانی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4 توسط 661 رای
فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شیراز، مترجم طلایی، ویراستار و نمونه خوان مقالات انگلیسی در تمامی زمینه ها، رتبه اول کارشناسی، عضو استعدادهای درخشان، نویسندگی خلاق، متعهد و وقت شناس
معصومی
خانم معصومی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.47 توسط 152 رای
لطفی
آقای لطفی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.91 توسط 78 رای
پوراحمد
خانم پوراحمد
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.49 توسط 232 رای
مترجم، پژوهشگر و دبیر زبان انگلیسی هستم. فوق لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه شهید باهنر کرمان دارم. 15 سال هست که ترجمه می کنم و با مراکز مختلف از سراسر کشور به صورت دورکاری و حضوری همکاری داشته ام.
رضائی
خانم رضائی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.9 توسط 103 رای
دانشجوی سال آخر دکترای بیوتکنولوژی پزشکی هستم. دارای ایلتس 6.5 . از سال 90 تا به امروز ترجمه تخصصی متون و کتب پزشکی، دامپزشکی، روانپزشکی، زیست شناسی (کلیه گرایش ها)، بیوشیمی، صنایع غذایی، علوم تغذیه، مهندسی کشاورزی، شیلات و محیط زیست را در چندین دارالترجمه معتبر تهران و سایر شهرها به صورت حرفه ای انجام می دهم.
شیرزاد کانسبی
آقای شیرزاد کانسبی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.57 توسط 308 رای
کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه ارومیه و کارشناس ارشد مطالعات بریتانیا از دانشگاه تهران با ۵ سال سابقه ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی انگلیسی و فارسی. فعال در زمینه‌های ترجمه فارسی به انگلیسی، ویرایش انواع متون انگلیسی، و همچنین بازنویسی و رفع سرقت ادبی انواع مقالات انگلیسی
ثامی
خانم ثامی
مترجم فریلنسر
هنوز امتیازی نگرفته است
As a talented LSP, I provide several Persian services including Translation, Transcreation, Copywriting, Editing, and Proofreading. Since starting my job as a Freelance Translator in 2017, I have worked for several translation agencies, providing different Language services in various contexts. All together, I bring forth a fair background in medical, life sciences, and sports contexts, along with legal, marketing/advertising, and business fields as my other areas of interest. Trusteeship is my greatest goal; in other words, I feel a strong commitment to keep dear customers' information and project content confidential, and to deliver its message safe and sound. However, this conflicts with neither my creativity, nor my ingenuity.
جلوداری
آقای جلوداری
مترجم فریلنسر
امتیاز 4 توسط 1 رای
.
پزشکی
خانم پزشکی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.68 توسط 59 رای
من فارغ التصیل کارشناسی ارشد برق، گرایش الکترونیک هستم و نزدیک به 19 سال سابقه فعالیت در زمینه ترجمه، تألیف و ویرایش متون تخصصی و غیر تخصصی دارم. جهت اطلاع بیشتر از سوابق کاری من لطفا به این سایت مراجعه فرمایید: https://www.linkedin.com/in/zahra-pezeshki
حیدری
خانم حیدری
مترجم فریلنسر
امتیاز 4 توسط 104 رای
مومنی
خانم مومنی
مترجم فریلنسر
امتیاز 3.93 توسط 56 رای
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم.‌سه سال سابقه کار به عنوان مدرس و مترجم را دارم و در زمینه مدیریت و پزشکی بیشتر کار می کنم و به ادبیات فارسی نیز علاقه دارم.
خالصی
آقای خالصی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.88 توسط 578 رای
شکاری
آقای شکاری
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.46 توسط 262 رای
جانانه
خانم جانانه
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.6 توسط 552 رای
فارغ التحصیل دکتری ژئومورفولوژی گرایش مخاطرات محیطی رشته جغرافیای طبیعی هستم. از سال 94 برای شرکت اشراق به عنوان مترجم متون تخصصی کار می کنم. به زبان های ارمنی، آذری، ترکی استانبولی مسلط هستم و اسپانیایی را در حد متوسط یاد گرفته ام.
بزرگی
آقای بزرگی
مترجم فریلنسر
امتیاز 4.78 توسط 302 رای
مدرس دانشگاه, محقق، بیش از 15 سال سابقه کار ترجمه مقالات در رشته ها و ژانرهای مختلف با رضایت حدأکثری مشتریان

سوالات متداول

1. ترجمه فریلنسری به چه معناست؟
2. خدمات فریلنسری در چه زمینه هایی ارائه می شود؟
3. هزینه ترجمه یا ویرایش به روش فریلنسری چگونه محاسبه می شود؟
4. آیا برای پروژه های فریلنسری گارانتی کیفیت و زمان تحویل وجود دارد؟
5. چرا شبکه مترجمین اشراق برای ترجمه پروژه های فریلنسری مناسب است؟
سفارش ترجمه دارید؟
ثبت رایگان پروژه و سپردن به مترجمان حرفه ای
مترجم هستید؟
ثبت نام رایگان و کسب درآمد مطمئن
راهنمای طرز کار اشراق
شرایط و ضوابط حاکم در پروژه های فریلنسر
تماس با اشراق
پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز
همین الان سفارش خود را ثبت کنید
ثبت سفارش ترجمه ثبت سفارش ویرایش
نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 04133343915
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
رضوی
1 ماه پیش
کاری که سپرده بودم فوق العاده بود ممنونم مترجمین و پرسنل هستیم. بعید می ئدونستم که ترجمه ی فریلنسری به این اندازه خوب باشه البته از سایت و پشتیبانی خوبتون میشد که حدس زد کارتون حرف نداره ولی در عمل ثابتش کردید. شما را به همراه دوستانم پیشنهاد خواهم داد بویژه بخش فریلنسری که هزینش هم خیلی مناسبه.
بازدیدکننده
صدف
3 ماه پیش
من یه کاری ثبت کردم فوق العاده بود هم قیمتش و هم کیفیتش. از تمای پرسنل و مترجمین ممنونم.
بازدیدکننده
حسنی
4 ماه پیش
من در ترجمه سایت فریلنسری ندیده بودم که اولین بار با سایت وزین شما آشنا شدم. واقعا قیمت ها عالی بود. پشتیبانی که بسیار بسیار عالی 🌸🌸 همیشه پایدار باشید و سرفراز 🙏🙏👏👏👏
بازدیدکننده
صدرایی
6 ماه پیش
انصافا کارتون عالیه ممنونم