ترجمه وبسایت در اشراق

ترجمه سایت - بومی سازی و چند زبانه کردن وب سایت

شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان یکی از بهترین و قدیمی‌ترین سامانه‌های سفارش آنلاین ترجمه با بهترین کیفیت در ایران، خدمات ترجمه سایت را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند تا مردم بتوانند محتوای خود را با ترجمه‌ای روان در وب‌سایت خود مشاهده کنند. شما می‌توانید برای ترجمه سایت خود، مترجم‌های حرفه‌ای این سامانه را انتخاب کنید و در زمان کوتاهی ترجمه محتوای سایت خود را تحویل بگیرید.
ثبت سفارش ترجمه
ثبت سفارش ترجمه
ترجمه سایت سفارش شده
ترجمه سایت سفارش شده
کنترل کیفیت و تایید نهایی
کنترل کیفیت و تایید نهایی

وب سایت و ترجمه تخصصی آن


وب سایتها به دلیل اینکه توسط ملتهای مختلف مطالعه می شوند نیاز به ترجمه قوی دارند. زیرا اگر در مطالب نوشته شده و یا خدمات ارائه شده غلط املایی و یا نگارشی و یا جملات نامناسب به چشم بخورد، هیچ مشتری به آن سایت و خدمات ارائه شده اعتماد نخواهد کرد. و اثر مخربی بر کسب و کار آن شرکت خواهد داشت. بنابراین جهت ترجمه وب سایت و چند زبان کردن آن، باید از مترجمین متخصص آن رشته و آن زبان استفاده شود.

وب سایت و ترجمه تخصصی آن
محاسبه آنلاین قیمت ترجمه

چه کسب‌وکارهایی نیاز به ترجمه سایت دارند؟

بیشتر کسب‌وکارهای فروشگاهی که خدمات خریدوفروش آنلاین را برای مخاطبان خود فراهم کرده‌اند، می‌توانند از امکان ترجمه سایت برای بهتر دیده شدن در بازار رقابتی استفاده کنند. همچنین کلیه وب‌سایت‌های آموزشی و محتوا محور که متن‌های آموزشی ارزشمندی در سایت خود دارند، می‌توانند با استفاده از امکان ترجمه سایت محتواهای خود را برای افراد خارجی ارائه دهند.
ترجمه محتوای سایت و اپلیکیشن
سایت و اپلیکیشن خود را چندزبانه کنید
ترجمه پُست‌های شبکه‌های اجتماعی
با زبان تمام مخاطبانتان خود را نمایش دهید
بومی‌سازی نرم‌افزار
تبدیل نرم‌افزارها به زبان فارسی و بالعکس

سفارش ترجمه سایت از شبکه مترجمین اشراق

شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان یکی از بهترین سامانه‌های سفارش ترجمه با بهترین کیفیت در ایران، خدمات ترجمه سایت را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند تا مردم بتوانند محتوای خود را با ترجمه‌ای روان در وب‌سایت خود مشاهده کنند. شما می‌توانید برای سفارش ترجمه پست‌های شبکه‌های اجتماعی نیز سامانه شبکه مترجمین اشراق را انتخاب کنید و از صفر تا 100 تولید و ترجمه محتوای خود را به ما بسپارید.

چرا باید وب‌سایت‌تان را بومی‌سازی کنید؟


بر اساس آمار سال 2020، زبان 59% از محتواهای کل وب‌سایت‌های اینترنتی به زبان انگلیسی هستند. زبان روسی با 8.4% در رتبه دوم و زبان‌های اسپانیایی، آلمانی، ترکی استانبولی، فارسی و فرانسوی، به ترتیب در رتبه‌های سوم تا هفتم قرار دارند. همچنین بر اساس برآوردی که در تاریخ تاریخ 31 می 2011 انجام شد، زبان 27% از کاربران اینترنتی انگلیسی و زبان 25% چینی می‌باشد. با این حساب اگر شما وب‌سایت‌تان را علاوه بر فارسی به دو زبان انگلیسی و چینی بنویسید، بیش از 52% از کاربران فضای اینترنتی خواهند توانست از مطالب و محتواهای تولید شده در وب‌سایت شما استفاده کنند و در صورتی که خدمات یا محصولاتی برای فروش نیز ارائه می‌دهید، بر بازار کار شما تأثیر شگرفی خواهند گذاشت.

بومی سازی وب سایت

سوالات متداول

1. می خواهم سفارش ترجمه سایت ثبت کنم چه کار باید بکنم؟
2. ترجمه سایت به چه زبانی انجام می‌شود؟
3. سایت خود را به چند زبان ترجمه کنیم؟
4. آیا شبکه مترجمین امکان سفارش تولید محتوا و ترجمه سایت را دارد؟
5. آیا امکان ترجمه فوری برای محتوای سایت وجود دارد؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری