تنظیم مقاله به فرمت مجله

یکی از مهمترین پارامترهای پذیرش مقالات در مجله های معتبر خارجی، داخلی و یا کنفرانسها، قرار دادن مقاله در فرمت و قالب مخصوص مجله مورد نظر است. فرمت بندی از ضروریات پذیرش به حساب می آید که شبکه مترجمین اشراق در همین راستا با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.
فرمت بندی مقاله

منظور از فرمت بندی مقاله چیست؟

فرمت بندی یا قالب بندی مقالات، به معنای ویرایش ساختاری و مفهومی مقالات اعم از نوع فونت، سایز فونت، تعداد کلمات محتوا، نحوه نگارش بخش های مختلف مقاله، میزان فاصله از طرفین صفحه، ترتیب قرارگیری بخش های مختلف و نوع رفرنس دهی می باشد. جهت سابمیت، چاپ و نشر مقالات در مجلات یا ژورنال های معتبر، باید تمامی مقاله ها در یک فرمت یا قالب خاص معرفی شده توسط مجله مورد نظر باشند. نویسندگان مقالات باید قبل از ارسال مقاله به مجله حتما فرمت بندی و چارچوب مقاله خود را مطابق با فرمت بندی مجله تنظیم کنند. در غیر این صورت مقاله آن ها مورد تایید داوران مجله واقع نشده و ریجکت می شود. انجام فرمت بندی مقاله یکی از اساسی‌ ترین امور مربوط به قبل از ارسال یا سابمیت مقاله است.

در واقع هر مجله ای برای پذیرش مقالات مرحله داوری دارد که به عنوان یک فیلتر عمل کرده و مقالات خوب و بد را جدا سازی میکند، هر مقاله ای که موفق به گذشتن از این فیلتر شود طبیعتا از کیفیت زیادی برخوردار بوده است. فرمت بندی نیز به عنوان یکی از مهمترین آیتم های مدنظر داوران مجلات می باشد که باید به صورت دقیق و مطابق فرمت مجله موردنظر انجام گیرد.

فرمت بندی چیست؟

فرمت بندی چیست و انواع آن؟

فرمت بندی مرتب سازی بخش ها و نحوه قرار گیری هر یک از بخش های مقاله یا پایان نامه یا موارد دیگر می باشد. فرمت بندی به معنای رعایت فرمت خاصی است که به موارد ریزی مانند نوع فونت، سایز فونت، میزان فاصله از طرفین صفحه، نوع نوشتن منابع، نوع نگارش افیلیشن، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمائم و … باز می گردد.
فرمت بندی مقاله
فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله به دو بخش فرمت بندی مقاله به فرمت مجله و فرمت بندی مقاله به فرمت همایش تقسیم بندی می شود.


عوامل موثر در محاسبه هزینه فرمت بندی پایان نامه:

  • تعداد کلمات : در حالت استاندارد تعداد کلمات موجود در یک صفحه برابر با 250 کلمه می باشد. پس هزینه فرمت بندی از ضرب تعداد کلمات در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

  • زبان : اگر زبان پایان نامه از زبان های مرسوم و رایج باشد، هزینه فرمت بندی نیز کاهش می یابد در غیر اینصورت قیمت فرمت بندی افزایش می یابد.

  • زمانبندی : زمانبندی های عادی, فشرده و فشرده پلاس برای فرمت بندی قابل انتخاب است و زمانبندی با هزینه رابطه عکس دارد و هر چقدر زمان کمتر شود هزینه بیشتر می شود.

  • کیفیت : کیفیت فرمت بندی در دو حالت طلایی و طلایی پلاس قابل انتخاب است و طبیعی است کیفیت طلایی پلاس بیشتر خواهد بود.

  • تایپ شعر یا فرمول : در صورتی که پایان نامه شما دارای شعر و فرمول باشد به نسبت درصد وجود شعر و فرمول هزینه افزایش می یابد.

فرمت بندی پایان نامه
فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه به دو بخش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه و تبدیل پایان نامه به کتاب تقسیم بندی می شود.

تمام عواملی که برا ی محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد برای فرمت بندی پایان نامه هم صدق می کنند و به جز این موارد دو مورد نیاز به صفحه آرایی و نیاز به طراحی جلد نیز در فرمت بندی نوع تبدیل پایان نامه به کتاب نیز تاثیر گذار هستند

فرمت بندی سایر موارد
فرمت بندی سایر موارد

به جز مقاله و پایان نامه موارد دیگری از قبیل نامه های اداری, اسناد اداری و... به فرمت بندی نیاز دارند که عواملی که برای محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد در این مواردنیز صدق می کنند.

محاسبه آنلاین هزینه و قیمت فرمت بندی مقاله

چرا فرمت بندی مقاله کار تخصصی می باشد؟

حساسیت فرمت بندی یک مقاله برای یک مجله به حدی مهم و ضروری می باشد که اگر مقاله دارای وزن علمی بسیار بالایی باشد و تمامی موارد مربوط به شیوه نامه نگارش و گرامر و دستور زبان در آن رعایت شده باشد ولی در قالب و فرمت مجله تنظیم نشده باشد مقاله به دلیل نقص در فرمت بندی به نویسنده باز می گردد و گاها هر دفعه نیز بابت داوری مجدد هزینه ای از نویسنده دریافت می شود. فرمت بندی صحیح و اصولی بر اساس قواعد نگارشی مجله اعم از تعداد کلمات چکیده، ترتیب قرارگیری بخش های مختلف شامل مقدمه، بحث، نتیجه گیری و … یا نوع رفرنس دهی کار بسیار تخصصی می باشد که می بایست توسط افرادی که تجربه لازم در این زمینه را دارا می باشند انجام گیرد. کارشناسان متخصص و متبحر ما در شبکه مترجمین اشراق با رعایت نکات و اصول فرمت بندی روند قبول شدن در مرحله داوری مقاله شما را تسریع کرده که در این صورت در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد. شایان ذکراست که در ارائه این خدمات حفظ محرمانگی مقاله، وفاداری کامل به فرمت و قالب ژورنال صورت خواهد گرفت.

فرمت بندی انجام شده برای برخی از انتشارات و کنفرانس‌های بین المللی در شبکه مترجمین اشراق

Elsevierلوگو
isi لوگو
ieee لوگو
 ScienceDirect لوگو
  Scopus لوگو
MEDLINE لوگو
PubMed لوگو
Springer لوگو
isc لوگو
Web of Science لوگو
Wiley لوگو =
با توجه به تنوع نیاز مشتریان عزیز، دانشجویان، اساتید، دانشگاهیان و پژوهشگران، شبکه مترجمین اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود در صدد ارائه خدمات فرمت بندی با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین را برطرف سازد.

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 04133343915

سوالات متداول

1. منظور از فرمت بندی مقاله چیست؟
2. فرمت بندی برای چه نوع مقالاتی انجام می شود؟
3. برای انجام فرمت بندی یک مقاله چه مدت زمان لازم است؟
4. هزینه انجام فرمت بندی مقاله چقدر است؟
5. چه تضمینی برای منتشر نشدن و سوء استفاده از مقالات ارائه می گردد؟
6. آیا برای پروژه های فرمت بندی گارانتی کیفیت وجود دارد؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
Sepideomidi
6 ماه پیش
سریع.دقیق.و با کیفیت و بینظیر هستید در کارتون موفق باشید
بازدیدکننده
Nazaninomidi
6 ماه پیش
بینظیییییرررررر.دقیق و بسیار بسیار عالی موفق باشید
بازدیدکننده
shabnam imani
7 ماه پیش
بسیار عااالی.باتشکر از تک تک مترجمین