تنظیم مقاله به فرمت مجله

یکی از مهمترین پارامترهای پذیرش مقالات در مجله های معتبر خارجی، داخلی و یا کنفرانسها، قرار دادن مقاله در فرمت و قالب مخصوص مجله مورد نظر است. فرمت بندی از ضروریات پذیرش به حساب می آید که شبکه مترجمین اشراق در همین راستا با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.
فرمت بندی مقاله

منظور از فرمت بندی مقاله چیست؟

فرمت بندی یا قالب بندی مقالات، به معنای ویرایش ساختاری و مفهومی مقالات اعم از نوع فونت، سایز فونت، تعداد کلمات محتوا، نحوه نگارش بخش های مختلف مقاله، میزان فاصله از طرفین صفحه، ترتیب قرارگیری بخش های مختلف و نوع رفرنس دهی می باشد. جهت سابمیت، چاپ و نشر مقالات در مجلات یا ژورنال های معتبر، باید تمامی مقاله ها در یک فرمت یا قالب خاص معرفی شده توسط مجله مورد نظر باشند. نویسندگان مقالات باید قبل از ارسال مقاله به مجله حتما فرمت بندی و چارچوب مقاله خود را مطابق با فرمت بندی مجله تنظیم کنند. در غیر این صورت مقاله آن ها مورد تایید داوران مجله واقع نشده و ریجکت می شود. انجام فرمت بندی مقاله یکی از اساسی‌ ترین امور مربوط به قبل از ارسال یا سابمیت مقاله است.

در واقع هر مجله ای برای پذیرش مقالات مرحله داوری دارد که به عنوان یک فیلتر عمل کرده و مقالات خوب و بد را جدا سازی میکند، هر مقاله ای که موفق به گذشتن از این فیلتر شود طبیعتا از کیفیت زیادی برخوردار بوده است. فرمت بندی نیز به عنوان یکی از مهمترین آیتم های مدنظر داوران مجلات می باشد که باید به صورت دقیق و مطابق فرمت مجله موردنظر انجام گیرد.

فرمت بندی چیست؟

فرمت بندی چیست و انواع آن؟

فرمت بندی مرتب سازی بخش ها و نحوه قرار گیری هر یک از بخش های مقاله یا پایان نامه یا موارد دیگر می باشد. فرمت بندی به معنای رعایت فرمت خاصی است که به موارد ریزی مانند نوع فونت، سایز فونت، میزان فاصله از طرفین صفحه، نوع نوشتن منابع، نوع نگارش افیلیشن، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمائم و … باز می گردد.

فرمت بندی به سه بخش فرمت بندی مقاله، فرمت بندی پایان نامه و فرمت بندی هر متن دیگری(فرمت بندی سایر موارد) تقسیم بندی می شود.

فرمت بندی مقاله
فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله به دو نوع فرمت بندی مقاله به فرمت مجله و یا همایش تقسیم می شود.


عوامل موثر در محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله:

  • تعداد کلمات : با توجه به اینکه هزینه فرمت بندی براساس تعداد کلمات متن محاسبه می شود، با افزایش تعداد کلمات هزینه نیز افزایش خواهد یافت.

  • زبان : فرمت بندی متون به زبانهای متفاوت توسط متخصصین همان زبان بررسی می شود. بنابراین هر زبانی نیز هزینه مختص به خود را دارد.

  • زمانبندی : هزینه فرمت بندی حالت عادی با فشرده و فشرده پلاس که سریعترین حالت انجام کار هست متقاوت هست. هر چقدر زمان فشرده تر انتخاب شود هزینه بیشتر به نسبت بیشتر خواهد بود.

  • کیفیت : کیفیت طلایی برای فرمت بندی متن و طلایی پلاس فرمت بندی و ویراستاری همزمان متن هست. هزینه طلایی پلاس به دلیل اینکه ویراستاری نیز خواهد شد بیشتر از حالت طلایی است.

  • تایپ شعر و فرمول : در صورت وجود فرمول در متن به نسبت درصد آن هزینه پرداخت خواهد شد.

فرمت بندی پایان نامه
فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه به دو بخش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه و تبدیل پایان نامه به کتاب تقسیم بندی می شود.

تمام عواملی که برا ی محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد برای فرمت بندی پایان نامه هم صدق می کنند و به جز این موارد دو مورد نیاز به صفحه آرایی و نیاز به طراحی جلد نیز در فرمت بندی نوع تبدیل پایان نامه به کتاب نیز تاثیر گذار هستند

فرمت بندی سایر موارد
فرمت بندی سایر موارد

به جز مقاله و پایان نامه موارد دیگری از قبیل نامه های اداری, اسناد اداری و... به فرمت بندی نیاز دارند که عواملی که برای محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد در این مواردنیز صدق می کنند.

محاسبه آنلاین هزینه و قیمت فرمت بندی مقاله

چرا فرمت بندی مقاله کار تخصصی می باشد؟

حساسیت فرمت بندی یک مقاله برای یک مجله به حدی مهم و ضروری می باشد که اگر مقاله دارای وزن علمی بسیار بالایی باشد و تمامی موارد مربوط به شیوه نامه نگارش و گرامر و دستور زبان در آن رعایت شده باشد ولی در قالب و فرمت مجله تنظیم نشده باشد مقاله به دلیل نقص در فرمت بندی به نویسنده باز می گردد و گاها هر دفعه نیز بابت داوری مجدد هزینه ای از نویسنده دریافت می شود. فرمت بندی صحیح و اصولی بر اساس قواعد نگارشی مجله اعم از تعداد کلمات چکیده، ترتیب قرارگیری بخش های مختلف شامل مقدمه، بحث، نتیجه گیری و … یا نوع رفرنس دهی کار بسیار تخصصی می باشد که می بایست توسط افرادی که تجربه لازم در این زمینه را دارا می باشند انجام گیرد. کارشناسان متخصص و متبحر ما در شبکه مترجمین اشراق با رعایت نکات و اصول فرمت بندی روند قبول شدن در مرحله داوری مقاله شما را تسریع کرده که در این صورت در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد. شایان ذکراست که در ارائه این خدمات حفظ محرمانگی مقاله، وفاداری کامل به فرمت و قالب ژورنال صورت خواهد گرفت.

فرمت بندی انجام شده برای برخی از انتشارات و کنفرانس‌های بین المللی در شبکه مترجمین اشراق

Elsevierلوگو
isi لوگو
ieee لوگو
 ScienceDirect لوگو
  Scopus لوگو
MEDLINE لوگو
PubMed لوگو
Springer لوگو
isc لوگو
Web of Science لوگو
Wiley لوگو =
با توجه به تنوع نیاز مشتریان عزیز، دانشجویان، اساتید، دانشگاهیان و پژوهشگران، شبکه مترجمین اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود در صدد ارائه خدمات فرمت بندی با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین را برطرف سازد.

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 0414107

سوالات متداول

1. منظور از فرمت بندی مقاله چیست؟
2. فرمت بندی برای چه نوع مقالاتی انجام می شود؟
3. برای انجام فرمت بندی یک مقاله چه مدت زمان لازم است؟
4. هزینه انجام فرمت بندی مقاله چقدر است؟
5. چه تضمینی برای منتشر نشدن و سوء استفاده از مقالات ارائه می گردد؟
6. آیا برای پروژه های فرمت بندی گارانتی کیفیت وجود دارد؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
مهدوی
3 ماه پیش
کارتون خیلی خوب بود ممنونم.
بازدیدکننده
بازدیدکننده
4 ماه پیش
در پاسخ به:
بسیار عااالی.باتشکر از تک تک مترجمین
👌👌👌👌🥇🥇👌👌👌👌
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
9 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام طاعات قبول می خواستم پذیرش مقاله علمی پژوهشی برای دفاع رساله برام بگیرید.
با سلام احتراما شبکه مترجمین اشراق خدمات ترجمه و ویرایش فرمت بندی و پارافریز متون علمی را انجام میدهد. متاسفانه در حوزه چاپ خدماتی ارائه نمی شود با تشکر
بازدیدکننده
نورمحمد انصاری
9 ماه پیش
سلام طاعات قبول می خواستم پذیرش مقاله علمی پژوهشی برای دفاع رساله برام بگیرید.
بازدیدکننده
نهاوندی
1 سال پیش
در پاسخ به:
بینظیییییرررررر.دقیق و بسیار بسیار عالی موفق باشید
منم موافقم عالی هست کارشون و از سه سال پیش افتخار این را دارم که به این مجموعه زحمت می دهم. یک بار نشده که یک دقیقه تاخیر داشته باشند و کیفیت هم که همیشه درجه ی یک.
بازدیدکننده
رجبی
1 سال پیش
سلام کار فرمت بندی پایان نامه خودمو برای تبدیل به فرمت دانشگاه برای شما ارسال کرده بودم بسیار رضایتبخش بود. متشکرم از تمامی زحماتتون و پشتیبانی تون که حرفه ای عمل می کنند.
بازدیدکننده
Sepideomidi
2 سال پیش
سریع.دقیق.و با کیفیت و بینظیر هستید در کارتون موفق باشید
بازدیدکننده
Nazaninomidi
2 سال پیش
بینظیییییرررررر.دقیق و بسیار بسیار عالی موفق باشید
بازدیدکننده
shabnam imani
2 سال پیش
بسیار عااالی.باتشکر از تک تک مترجمین