ویرایش نیتیو متون و مقالات

ویراستاری نیتیو
ویرایش تخصصی متون به زبان انگلیسی

ویرایش نیتیو یک تخصص حرفه‌ای و ویژه است که با افزایش کیفیت زبان متن علمی و انتقال واضح و مؤثر مطالب، شانس پذیرش و چاپ مقالات را در مجلات معتبر خارجی افزایش می دهد. شبکه مترجمین اشراق با ارائه خدمات ویرایش نیتیو توسط ویراستاران متخصص و حرفه‌ای بصورت آنلاین و با ارائه گواهی کیفیت، همواره قدم موثری در به بار نشستن ثمره تحقیقات پژوهشگران برداشته است. شما با خیال راحت می‌توانید ویراستاری متون خود را به ما بسپارید و در پایان از ویراستاری اصولی آن بهره‌مند گردید.

مراحل ویرایش نیتیو در شبکه مترجمین اشراق

ثبت سفارش ویراستاری نیتیو

1. ثبت سفارش ویراستاری نیتیو

ابتدا فایل پروژه خود را به همراه اطلاعات موردنیاز برای ما ارسال می کنید. در هنگام سفارش ویراستاری به طور کامل و دقیق توضیح دهید چه کاری می بایست برای شما انجام شود. در توضیحات خود مشخص کنید محتوای مورد ویرایش شما چیست و آیا این محتوا شامل موضوعات تخصصی است و یا مربوط به موضوعات عمومی می باشد. در هنگام ثبت سفارش و آپلود مقاله و متون خود بخش های نیازمند به ویراستاری را مشخص کنید. شما می توانید در شبکه مترجمین اشراق موضوع مرتبط پروژه خود را به هر زبان، هر زمان و در هر تخصصی ویرایش کنید.

ویرایش مقاله و متون توسط ویراستار

2. ویرایش مقاله و متون توسط ویراستار

در مرحله دوم، فایل ارسالی شما بر حسب زبان، تخصص، نوع ثبت سفارش (نیتیو یا نیتیو + بازخوانی ) توسط تیم پشتیبانی بررسی و به همکاران نیتیو سپرده می شود. در ویراستاری نیتیو + بازخوانی، متن بعد از بررسی و ویرایش توسط ویراستار اول توسط ویراستار دومی که نیتیو هست بررسی و نهایتا بازرسی توسط موسسه و تحویل صورت می گیرد. ولی در ویراستاری نیتیو فقط یک ویراستار متن را بررسی می کند. پیشنهاد می شود برای متونی که به مجلات با ایمپکت بالا ارسال خواهد شد ویراستاری با بازخوانی ثبت سفارش شود.

ارزیابی و کنترل کیفیت توسط بازرس

3. ارزیابی و کنترل کیفیت توسط بازرس نیتیو

پس از اتمام ویرایش جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود. متون شما در هر تخصصی باشد توسط ویراستاری با تخصص مرتبط با همان زمینه انجام می گیرد که به این صورت احتمال اشتباه کاهش می یابد. از طرفی دیگر پس از پایان ویرایش توسط ویراستار، پروژه شما توسط کارشناسان و بازرسان خبره جهت کنترل کیفیت و رفع هرگونه اشکالی بازبینی و ارزیابی می شود تا در نهایت متنی بدون هیچ‌گونه ایراد به مشتری ارائه شود.

صدور گواهی ویرایش نیتیو و تحویل نهایی

4. صدور گواهی ویرایش نیتیو و تحویل نهایی

متون ویراستاری شده پس از طی مراحل کنترل کیفی، در سطح کیفی و زمان مد نظر مشتری به همراه گواهی نامه ویرایش نیتیو تحویل داده می شود. همچنین فایل ترک چنج برای پروژه شما جهت مشاهده تغییراتی که پس از ویرایش در متن ایجاد شده است، ارائه می گردد. به این ترتیب هم می توان تغییرات وارده در متن توسط ویراستار را مشاهده کرد و هم از تکرار اشتباهات در آینده جلوگیری کرد. در مجموع سه فایل برای مشتری ارسال می شود: فایل ویرایش شده نهایی متن، فایل ترک چنج و گواهی نامه ویرایش نیتیو.

نتایج مهم ویراستاری نیتیو

نتایج مهم ویراستاری نیتیو


  1. ویرایش ایرادات نگارشی و گرامری متن شامل اشتباهات املایی، ساختار و لحن جملات
  2. رفع مشکل خوانایی یا READABILITY
  3. اصلاح و ارتقا واژگان استفاده‌ شده در مقالات و متون
  4. ایجاد ارتباط مناسب بین جملات و رفع ابهام‌های موجود
  5. بررسی و ویرایش جملات تکراری یا طولانی
  6. اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهوم و...
  7. ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال
  8. ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات
  9. رفع ابهام ازمفهوم متن انگلیسی

گواهی ویرایش نیتیو (native editing certificate) و ویژگی های آن


یکی از مواردی که در ویرایش نیتیو باید به آن توجه شود، گواهی ویرایش نیتیو است. بسیاری از سردبیران در مجلات برتر علمی به ارائه مدرک ویرایش نیتیو توسط ویراستارانی که زبان مادری آن‌ها است، درخواست می کنند. این گواهی شاهدی بر ادعای ویرایش‌ شدن مقاله شما توسط ویراستار نیتیو است. درواقع گواهی ویرایش نیتیو، تائید می‌کند که متن شما ویراستاری ‌شده و تمامی ایرادات دستوری و نگارشی آن اصلاح ‌شده‌اند.

اگرچه داشتن گواهی ویرایش نیتیو، چاپ مقاله شما در مجله موردنظر را تضمین نمی‌کند، اما می‌تواند در تسهیل و تسریع روند پذیرش مقاله‌تان در ژورنالی علمی به‌شدت موثر باشد. همچنین با ارائه این گواهی روند ارسال و تصمیم‌گیری در مورد پذیرش و یا رد مقاله شما تسریع می‌شود. داوران مجلات علمی بعد از اینکه مشاهده می‌کنند، مدرکی رسمی و قابل‌استعلام برای تایید ویراستاری مقاله‌ای از سوی ویراستار نیتیو وجود دارد، با دید بهتری به سراغ بازرسی و بررسی آن می‌روند. زمانی که گواهی ویرایش نیتیو همراه با متن مقاله به مجلات فرستاده شود، سردبیر مجله به‌جای توجه به مسائل نگارشی، به بررسی محتوای مقاله پرداخته و بر اساس محتوای مقاله تصمیم‌گیری می‌کنند.

بسیاری از مجلات از نویسنده درخواست می‌کنند تا ثابت کنند که مقاله توسط فرد بومی ویرایش شده است. ویراستاران نیتیو معمولا در نامه‌ای جداگانه با اسم و امضای خودشان اعلام می‌کنند که مقاله توسط ایشان ویرایش شده است. اما اگر از یک شرکت برای ویرایش مقاله خود کمک بگیرید، پس از اتمام ویراستاری یک نامه تحت عنوان گواهی ویرایش نیتیو یا «Native Editing Certificate» ارائه می‌دهند تا همراه با مقاله به مجله ارائه دهید. گواهی ویرایش صرفا نشان‌دهنده حسن نیت شماست تا ثابت کند که به درخواست مجله احترام گذاشته‌اید و برای بازخوانی مقاله از یک ویراستار نیتیو کمک گرفته‌اید. این نامه یا گواهی معمولا شامل موارد زیر است:

اطلاعات کامل موسسه یا شرکت ارائه‌دهنده خدمات ویراستاری
اطلاعات کامل نویسنده و یا نویسندگان مقاله
عنوان مقاله و تعداد کلمات آن
متنی گواه بر ویرایش مقاله توسط فرد یا شرکت
تاریخ دقیق صدور گواهی نامه
سند حاوی شناسه یکتا و قابل‌استعلام

نمونه‌هایی از ویراستاری های نیتیو انجام شده در شبکه مترجمین اشراق


شبکه مترجمین اشراق با سابقه و تجربه چندین ساله، علاوه بر ارائه خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز و فرمت بندی به صورت کاملا تخصصی در زمینه ویراستاری نیتیو فعالیت دارد که به کمک همکاران حرفه ای و متخصص خود در امر ویراستاری نیتیو در شرکت های خارجی، روزانه مقالات متفاوتی را ویرایش می کند، به طوری که برای تمامی آنها گواهی ویرایش صادر می‌گردد. این مقالات در مجلات و کنفرانس‌های معتبر منتشر و ارائه می‌شوند. در این بخش می توانید نمونه هایی از این مقالات منتشر شده را که از نویسندگان آنان کسب اجازه شده است، مشاهده کنید.
Service life and stability of electrodes applied in electrochemical advanced oxidation processes: A comprehensive review
Masoud Moradi, Yasser Vasseghian, Alireza Khataee, Mehmet Kobya, Hossein Arabzade, Elena-Niculina Dragoi
The Impact of Hospital Information System on Nurses' Satisfaction in Iranian Public Hospitals: the Moderating Role of Computer Literacy
Abbas Gholampour, Mir Hadi Moazen Jamshidi, Alireza Habibi, Narges Motamedi Dehkordi, Pejman Ebrahimi

🎁 تخفیفات حجمی سفارشات

هنگام ثبت سفارش درصورتی که تعداد کلمات سفارش شما به حد نصاب برسد شامل تخفیف زیر نیز می شوید:
ردیف حداقل تعداد کلمات درصد تخفیف 🎁 مبلغ تخفیف 💰 (طلایی پلاس)
1 2501 5 % 33,773 تومان
2 5001 8 % 108,050 تومان
3 10001 12 % 324,119 تومان
4 25001 15 % 1,012,811 تومان
5 50001 21 % 2,835,813 تومان
6 100001 26 % 7,021,942 تومان
7 500001 34 % 45,912,332 تومان

چرا شبکه مترجمین اشراق

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس
کنترل کیفیت ترجمه و ویرایش توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم، ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم، ویراستار و پشتیبان
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات

هزینه ویرایش نیتیو مقاله


وقتی پروژه ویراستاری خود را به یک موسسه واگذار می‌کنید، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد هزینه ویراستاری انجام شده می‌باشد چون بیشتر افراد اطلاعات خاصی درباره هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویراستاری ندارند. در شبکه مترجمین اشراق هزینه و محاسبه قیمت به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می‌‌شود. شما میتوانید برای مشاهده هزینه ویراستاری نیتیو مقاله خود وارد صفحه محاسبه قیمت شوید و هزینه ویراستاری خود را برآورد کنید. در شبکه مترجمین اشراق هزینه ویراستاری بر اساس موارد زیر انجام می‌پذیرد:

تعداد کلمات

مهمترین عامل در تعیین قیمت ترجمه و ویرایش، تعداد کلمات است که به کمک ابزارهای نرم‌افزاری شمارش شده و از سوی اپراتور بررسی و تایید می‌شود. حدودا یک صفحه شامل 250 کلمه است.

زمینه علمی متن

زمینه یا رشته متن در هزینه ترجمه و ویرایش نقش مهمی دارد. بدین صورت که برای رشته‌های مختلف براساس اصطلاحات خاص و پیچیده، هزینه‌های مختلفی پرداخت می شود.

نوع ویرایش

کیفیت ویرایش در نیتیو با بازخوانی به مراتب بیشتر از ویراستاری نیتیو خواهد بود. زیرا در نیتیو با بازخوانی متن توسط دو ویراستار نیتیو بررسی می شود و درصد خطا به حداقل می رسد.

زبان مقاله

با توجه به این که همه ویراستاران توانایی ویرایش هر زبانی را ندارند و برخی از زبان‌ها تنها توسط ویراستاران ماهر ویرایش می‌شود، هزینه بیشتری نیز برای این سفارشات می‌بایست پرداخت شود.

زمان تحویل

میزان فوریت در سفارش عامل دیگری در تعیین هزینه است. در صورت نیاز کاربر به ترجمه و ویرایش در زمان بسیار کوتاه هزینه بیشتری نیز دریافت می‌شود.

خدمات درخواستی

در صورت درخواست مشتری برای ویرایش جداول و کاهش کمیت یا پارافریز بخشی از متن، هزینه این خدمات به مجموع هزینه سفارش اضافه می‌شود.

تخفیفات

بسته به زمان و نوع سفارش و وضعیت کاربر، تخفیفاتی از قبیل حجمی، کاربری و مناسبتی نیز به سفارشات ویرایش تعلق می گیرد که در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

محاسبه آنلاین قیمت ویراستاری

با کمک خدمات ویرایش نیتیو شبکه مترجمین اشراق، کیفیت مقالات خود را تا حد مجلات برتر ISI بالا ببرید

همین الان سفارش خود را ثبت کنید


نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟ 0414107

سوالات متداول

1. ویرایش نیتیو مقاله به چه معناست؟
2. کیفیت ویرایش نیتیو را چگونه ضمانت خواهید کرد؟
3. آیا امکان صدور گواهی نامه برای ویراستاری نیتیو وجود دارد؟
4. هزینه ویرایش نیتیو مقاله چطور محاسبه می شود؟
5. ویراستاری نیتیو در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
sabehrian
2 ماه پیش
ویرایش نیتیو واقعا به معنای تام کلمه نیتیو هست قبل از ارسال کار که کامنت ها را می خواندم با خودم گفتم اگر واقعا کارتون عالی نباشه حتما اینجا ذکر خواهم کرد و حتما دیسلایک می کنم نظرات بقیه را ولی واقعا کارتون معرکه بود و به سایر اساتید دانشگاهمون هم معرفی تون کردم. همیشه بدرخشید انشاالله و موفق باشید.
بازدیدکننده
هادیان
4 ماه پیش
تنها به این اکتفا می کنم که عرض کنم، خوشحالم بهتون اعتماد کردم.
بازدیدکننده
مهدوی
7 ماه پیش
کیفیت ترجمه تان بی نظیر بود. متشکرم.
بازدیدکننده
ساجدی نیا
9 ماه پیش
در پاسخ به:
چه واژه ای برازنده تر از اینست که عرض کنم: فوق العاده اید. دست مریزاد
درود از اهواز بر شما. منم کاملا موافقم
بازدیدکننده
یزدانی
10 ماه پیش
چه واژه ای برازنده تر از اینست که عرض کنم: فوق العاده اید. دست مریزاد
بازدیدکننده
زمانی
10 ماه پیش
بهترین ویرایش نیتیوی که میش انجام بشه و صادقانه توسط یه فرد نیتیو انجام بشه را با شما تجربه کردم. فوق العاده اید و ممنونم. با تشکر
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
1 سال پیش
در پاسخ به:
با سلام برای ترجمه متون علمی -پژوهشی؛ هزینه هر کلمه و هر صفحه چطور برآورد قیمت می شود؟
باسلام کاربر گرامی هزینه ترجمه بر اساس تعداد کلمات، زبان، تخصص، کیفیت و زمانبندی انتخابی شما محاسبه می شود. می توانید در صفحه اصلی https://eshraghtrans.com/ در قسمت مربوط به محاسبه قیمت، مشخصات مدنظر خود را وارد کرده و هزینه را مشاهده نمایید. باتشکر
بازدیدکننده
صبا
1 سال پیش
سلام کارتون خیلی عالیه خدا قوت
بازدیدکننده
جوهری
1 سال پیش
با سلام برای ترجمه متون علمی -پژوهشی؛ هزینه هر کلمه و هر صفحه چطور برآورد قیمت می شود؟