شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق
ورود / ثبت‌نام

ویراستاری مقاله | ویرایش تخصصی مقالات انگلیسی، فارسی و سایر زبان ها

یکی از اصلی ترین خدمات شبکه مترجمین اشراق ویرایش مقالات انگلیسی و فارسی است. این خدمات در بالاترین سطح کیفیت و برای انتشار مقاله در مجلات علمی مختلف ارائه می شود.
ویراستاری مقاله در اشراق

مراحل ویرایش مقاله در شبکه مترجمین اشراق

ثبت سفارش ویراستاری
1. ثبت سفارش ویراستاری
ابتدا یک پروژه ویرایش ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال می کنید.
ویرایش مقاله توسط ویراستار
2. ویرایش مقاله توسط ویراستار
پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین ویراستار متخصص ارسال می شود.
کنترل کیفیت توسط بازرس
3. کنترل کیفیت توسط بازرس
پس از اتمام ویرایش جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.
صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
4. صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
مقاله ویراستاری شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.

ویراستاری مقاله


پژوهش ها و تحقیق هایی که در قالب مقالات علمی نوشته می شوند. جهت اینکه نظر خواننده را به خود جلب کنند باید عاری از هر گونه اشتباه نگارشی و گرامری باشند. همچنین جهت مطرح شدن در جوامع بین المللی نظیر مجلات ISI و اسکوپوس و ... نیز برای اینکه بتواند نظر داور مجله را جلب کند متن مقاله باید بدون اشتباه و روان باشد. حتی اگر مقاله از بار علمی خوبی برخودار باشد و علم جدیدی در آن مطرح شده باشد ولی اشتباهات فاحش گرامری و نگارشی داشته باشد هیچ مجله و یا خواننده ای به آن اعتماد نخواهد کرد. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از ارائه هر گونه مطلبی در جوامع علمی و فرهنگی، مقالات خود را به متخصصین آن رشته که ویراستاری هم انجام می دهند بسپارید تا نتیجه ای که حاصل چندین ماه و یا حتی در بعضی مواقع چندین سال تلاش شبانه روزی است، از دست ندهید.

بر همین اساس شبکه مترجمین اشراق برای مقالات فارسی و انگلیسی شما خدماتی را ارائه می کند تا بستر را برای ارائه مقالات خود در مجلات علمی پژوهشی داخلی، مجلات آی اس آی و اسکوپوس و ... فراهم شود. با بررسی دقیق مقالات توسط متخصصین آن رشته و یا افراد با تجربه ای که سالها به ویراستاری مقالات پرداخته اند، به راحتی قادر خواهید بود تا پذیریش را از مجله مورد نظر دریافت و یا در موسسات تحقیقاتی مورد استفاده قرار دهید.
ایجاد پروژه ویرایش
ویراستاری مقاله

انواع ویراستاری


ویراستاری تطبیقی

در ویراستاری تطبیقی، متن اصلی با متن ترجمه مطابقت داده می شود. این مطابقت هم برای مقالات فارسی و هم برای مقالات غیر فارسی منجمله انگلیسی، عربی و .. انجام می شود.

در این بررسی که توسط ویراستار تخصصی انجام می شود، صحت کلمات تخصصی بکار گرفته شده و اینکه آیا واژه هایی که بکار رفته اصطلاحات مصطلح و رایج و بروز در مقالات چاپ شده است یا خیر، جمله بندی ها، نقطه گذاری، گرامر متن و ... مورد بررسی قرار می گیرد.

ویرایش گرامری

در برخی مواقع متن فارسی مقالات وجود ندارد و از ابتدا به انگلیسی نوشته می شوند. در این صورت مقاله از لحاظ گرامری بررسی می شود. و اگر ابهامی در متن وجود داشت با کامنتگذاری به نویسنده اطلاع داده می شود و با مشورت با ایشان ابهامات متن برطرف می شود. اگر مقاله از لحاظ انگلیسی در سطح قابل قبولی باشد نیز نیازی به مطابقت ندارد. و فقط از لحاظ گرامری مورد بررسی قرار می گیرد و ایرادهای احتمالی برطرف می شود.

ویراستاری ادبی

ویراستاری ادبی برای مقالات فارسی انجام می شود. بعد از اماده شدن متن مقاله و ویراستاری محتوایی متن، نوبت به ویراستاری ادبی متن می رسد. مقاله ای که قرار است در مجله علمی پژوهشی نمایه شود باید از متنی روان و بدون مشکل برخودار باشد. زیرا همانطور که پیشتر اشاره شد حتی اگر مقاله از بار علمی خوبی برخودار باشد ولی اشتباهات نگارشی و املایی داخل متن مقاله به چشم بخورد هیچ خواننده ای به آن اعتماد نخواهد کرد. و داوران مجلات نیز آنها را رد می کنند. بنابراین توصیه می شود از مترجمین و ویراستاران مجرب شبکه برای ویراستاری مقالات فارسی و انگلیسی خود بهره ببرید.

سوالات متداول

1. چطور می توانم سفارش ویرایش مقاله ثبت کنم؟
2. هزینه ویراستاری مقاله چقدر است؟
3. مقالاتی که جهت ویرایش ارسال می شوند محرمانه باقی می مانند؟
4. ویرایش های انجام شده تا چه مدت گارانتی دارند با توجه به اینکه نتیجه بررسی مجلات طول می کشد؟
5. تغییرات حین ویرایش چطور مشخص خواهند شد؟
6. گواهی کیفی برای ویرایش انجام شده صادر می شود؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
3 هفته پیش
در پاسخ به:
با سلام ، هزینه ویراستاری یه مقاله آماده و ترجمه شده ۲۵ صفحه ای فنی و مهندسی برای مجلات معتبر حدودا چقدر میشه ؟
سلام جهت برآورد هزینه و مشاهده تخفیفات لطفا در بخش محاسبه قیمت گزینه ویرایش را انتخاب کرده و مشخصات و فایل خود را آپلود کنید. همچنین بجای آپلود فایل می توانید فقط تعداد کلمات فایل خود را بنویسید. بخش محاسبه قیمت: https://eshraghtrans.com/ باتشکر
بازدیدکننده
محمد
3 هفته پیش
با سلام ، هزینه ویراستاری یه مقاله آماده و ترجمه شده ۲۵ صفحه ای فنی و مهندسی برای مجلات معتبر حدودا چقدر میشه ؟
درباره شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1393 اقدام به ارائه خدمات آنلاین یا ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است. شبکه مترجمین اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان دریافت گواهی Euro Science Certificate ( گواهی کیفی کشور انگلستان) و خدمات گسترده ای که منوط به ارائه ترجمه به 37 زبان زنده دنیاست، نام برد.
نماد اعتماد الکترونیکی
ساماندهی
سرتیفیکیت
مجوز
به پرداخت ملت
پی پال

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شبکه مترجمین اشراق می‌باشد.
با ما همراه باشید: تلگرام اینستاگرام لینکدین آپارات