محاسبه قیمت تولید محتوای تخصصی

یکی از اصول مهم و اساسی اشراق شفافیت است؛ بر همین اساس اشراق همواره در تلاش است تا هرگونه ابهامی را بزداید. در همین راستا در این مطلب عوامل تأثیرگذار بر قیمت انواع تولید محتوا به‌طور دقیق و کامل عنوان شده است.
محاسبه قیمت تولید محتوای تخصصی

فهرست مطالب

اهمیت تولید محتوا

تعداد کلمات

زبان‌های تولید محتوا

زمینه‌های تولید محتوا

زمان‌بندی تحویل محتوا

کیفیت تولید محتوا

نحوه نگارش محتوا

پلن زمان‌بندی تحویل

پلن کیفیت

اعتماد به اشراق

ثبت سفارش و مراحل انجام

پیشنهادات شگفت‌انگیز

راهکارهایی برای مشکل‌پسندان

اهمیت تولید محتوا در دنیای امروز


مخاطب کسب‌وکار شما تشنه اطلاعات در حوزه کاری شما است. اگر توانستید عطش مخاطب خود را از کسب اطلاعات مفید و کاربردی رفع کنید، خواهید توانست اعتماد او را برای خرید محصولات و خدمات جلب نمایید. شاه‌کلید این جلب اعتماد و ارائه اطلاعات تولید محتوا است. کسب‌وکارهایی که خود را مجهز به فروش اینترنتی و بازاریابی دیجیتال کرده‌اند، ناگزیر از تولید محتوای تخصصی هستند. محتوا انواع گوناگونی دارد: محتوای متنی، محتوای صوتی، فیلم و تیزر، اینفوگرافیک و تصاویر که این‌ها تنها بخشی از انواع مختلف محتوا هستند. تحقیقات اما نشان می‌دهد که هنوز هم بعد از پیشرفت‌های فوق‌العاده دنیای مولتی‌مدیا، محتوای متنی قابل‌اعتمادترین راه برای کسب اطلاعات است که این موضوع، اهمیت تولید محتوای متنی را دوچندان می‌کند. شبکه مترجمین اشراق با درک صحیح اهمیت تولید محتوای تخصصی متنی پا به این عرصه تخصصی نهاده است و با جذب نیروهای متخصص و دانشمند در این حوزه، در حال حاضر به‌عنوان یکی از تخصصی‌ترین مراکز تولید محتوای متنی به زبان‌های مختلف شناخته می‌شود. اشراق درصدد شفافیت هرچه بیشتر هزینه‌های تولید محتوای متنی است. لذا آیتم‌های تأثیرگذار بر قیمت تولید محتوا را در ادامه ارائه نموده است.

بازاریابی محتوایی

آیتم‌های تأثیرگذار بر قیمت تولید محتوا


هنگام ثبت سفارش تولید محتوا اطلاعات مختلفی را باید در اختیار نویسنده قرار دهید که این اطلاعات، مبنای محتوای شما خواهند بود. از طرفی این اطلاعات پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های تولید محتوای شما را مشخص می‌سازند. بدیهی است هرچه عوامل مختلف محتوای شما نظیر زبان محتوا، زمان تحویل آن و مواردی مانند تعداد کلمات و زمینه فعالیت شما و سایر موارد پیچیدگی بیشتری داشته باشد، روند تولید محتوا نیز پیچیده‌تر خواهد شد. بنابراین باید ابتدا این عوامل را شناخت و سپس تأثیر هریک را جداگانه بررسی نمود. این عوامل عبارت است از:


تعداد کلمات


زبان محتوا


زمینه فعالیت


زمان‌بندی تحویل محتوا


کیفیت محتوای تولیدی


نحوه نگارش محتوا

تعداد کلمات


تعداد کلمات در تولید محتوای متنی به‌عنوان شاخص حجم متن در نظر گرفته می‌شود. هرچه تعداد کلمات یک متن بیشتر باشد، کار بیشتری برای تولید یک محتوا باید صورت بگیرد و به‌صورت طبیعی هزینه بیشتری نیز باید پرداخت شود. به همین جهت کلیه مؤسسات تولید محتوا و تولیدکنندگان محتوای فریلنسر در سراسر کشور تعداد کلمات را به‌عنوان عامل اصلی تعیین قیمت لحاظ می‌کنند. شبکه مترجمین اشراق نیز از این قاعده مستثنی نیست و تعداد کلمات را به‌عنوان یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت محتوا می‌داند؛ به این صورت که مبلغ پایه‌ای را برای هر کلمه در یک زمینه فعالیت مشخص تعیین کرده است و هرچه تعداد کلمات بیشتر شود، تعداد کلمات در این مبلغ پایه ضرب خواهد شد.

تعداد کلمات

زبان محتوا

زبان محتوا


زبان محتوا عامل دیگری برای تعیین قیمت تولید محتوا است. طبیعتاً در کشوری که زبان رسمی آن فارسی است، برای تولید محتوا به زبان‌های دیگر لازم است نویسنده علاوه بر تبحر به اصول سئو، به زبان موردنظر و اصول نگارش آن نیز تسلط داشته باشد. بدیهی است که به‌کارگیری نویسنده‌ای با این مشخصات نیازمند پرداخت هزینه بیشتری خواهد بود. برخی زبان‌ها نیز نسبت به دیگر زبان‌ها نویسنده متخصص بیشتری دارند و برعکس در سایر زبان‌ها یافتن نویسنده متخصص دشوارتر است. کلیه این موارد باعث اثرگذاری زبان در قیمت تولید محتوا می‌شود. این اثرگذاری به این صورت است که هرچه نگارش به یک زبان پیچیده‌تر و نویسنده متخصص در آن زبان کمتر باشد، قیمت تولید محتوا بیشتر خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق در 4 زبان فارسی، انگلیسی، عربی و فرانسوی محتوا تولید می‌کند. در بین این زبان‌ها به دلایل ذکرشده، تولید محتوا به فرانسوی بیشترین قیمت را دارد و به ترتیب نزولی زبان‌های عربی، انگلیسی و فارسی در رتبه‌های بعدی قرار دارند. در بین این زبان‌ها بعد از فارسی تولید محتوا به انگلیسی پرمتقاضی‌ترین زبان است.

زمینه فعالیت


نویسنده محتوا باید پیش‌زمینه اطلاعاتی مناسب از زمینه فعالیت متقاضی محتوا داشته باشد. علاوه بر آن وی باید درزمینهٔ مذکور مدام اطلاعات خود را به‌روز نگه دارد. با این دو پیش‌شرط و نیز تسلط بر نگارش در زبان محتوا و اصول سئو، می‌توان امیدوار بود که نویسنده بتواند محتوای مناسبی تولید کند. لذا اشراق درروند جذب نویسندگان به زمینه تخصصی نگارش آن‌ها عنایت ویژه دارد. این موضوع دشواری‌های روند جذب نویسنده را دوچندان می‌کند. اما اشراق به انجام امور دشوار شهره است و توانسته است جمعی از بهترین نویسندگان متخصص را گرد هم آورد. این نویسندگان با تسلط کامل به اصول نگارش و سئو و پیش‌زمینه لازم در زمینه‌های مختلف اعم از موبایل، کامپیوتر، دیجیتال و IT، طراحی سایت و سئو، بازاریابی، پزشکی و سلامت، ورزشی و تغذیه، علوم انسانی، علوم پایه، علوم فنی و مهندسی، سایت خبری، روزنامه و مجله، صنایع غذایی و کشاورزی، ارزهای دیجیتال و هوش مالی، آموزش نرم‌افزارها و عکاسی، نویددهنده تولید محتوای مناسب برای زمینه‌های فعالیت مذکور هستند. طبیعتاً تولید محتوای تخصصی توسط نویسنده متخصص، متقاضی محتوا را با هزینه بیشتری روبرو می‌کند. بعضی از زمینه‌های فعالیت بسیار تخصصی و مملو از عبارت پیچیده هستند که باید این عبارات پیچیده در قالب نوشتاری روان و سلیس در اختیار مخاطبان شما قرار بگیرد. این بدان معناست که زمینه‌های تخصصی این‌چنینی جهت تولید محتوا نیازمند هزینه بیشتر هستند و لذا قیمت نهایی تولید محتوا برای آن‌ها بیشتر خواهد بود. برای محاسبه قیمت تولید محتوای هرکدام از زمینه‌های تخصصی که ذکر شد، با توجه به دشواری و اصطلاحات پیچیده‌ای که دارند، ضریبی در قیمت نهایی محتوا لحاظ می‌شود.

فرد متخصص

زمان تحویل محتوا


با توجه به تعداد کلمات، زبان، کیفیت محتوا و زمینه فعالیت متقاضی محتوا، یک زمان معقول برای تهیه محتوا تعیین می‌شود. همچنین برای بازرسی محتوای تولیدشده توسط تیم کنترل کیفی و ارسال محتوا به شما، زمان مجزا باید در نظر گرفت. این زمان در شبکه مترجمین اشراق تحت عنوان زمان‌بندی تحویل عادی در نظر گرفته می‌شود. اما گاهی ممکن است برای یک کمپین تبلیغاتی خود نیاز به تولید محتوا در زمانی کوتاه‌تر از زمان عادی داشته باشید. شبکه مترجمین اشراق برای این مورد هم پیش‌بینی لازم را انجام داده است و طرح‌های زمان‌بندی فشرده و فشرده پلاس را در پلن زمان‌بندی تحویل تولید محتوا ایجاد نموده است.

کیفیت محتوای تولیدی


بسترهای انتشار محتوا متفاوت هستند و کیفیت خاصی را می‌طلبند. علاوه بر بستر انتشار، ممکن است محتوا برای کاربردهای مختلفی تولید شود. برخی کاربردها نیازمند رعایت دقیق اصول نگارش و سئو و استفاده از ظرفیت‌های بصری مختلفی هستند. همچنین ممکن است یک محتوا برای اهداف مختلفی نوشته شود. یک سؤال اساسی در ابتدای تولید محتوا باید مطرح شود؟ آیا هدف کسب رتبه مناسب در سرچ موتورهای جستجو و افزایش ترافیک ورودی به سایت است؟ یا هدف برندینگ و معرفی سایت و محصولات یا خدمات آن؟

حال که هدف، بستر انتشار و کاربرد محتوا مشخص است، باید ببینید چه کیفیتی از تولید محتوا مناسب محتوای شماست. توجه داشته باشید که در پلن کیفیت تولید محتوا، به لحاظ هزینه ضریب در نظر گرفته‌شده برای حالت نقره‌ای 1 است و حالات طلایی و طلایی پلاس ضرایب بالاتری دارند:

هزینه تولید محتوای طلایی تقریبا 1.5 برابر و طلایی پلاس 2 برابر سطح کیفی نقره‌ای است.

نحوه نگارش محتوا


محتوا را به روش‌های مختلفی می‌توان نوشت. انواع روش‌های نگارش محتوا در شبکه مترجمین اشراق عبارت است:

انواع حالات نگارش

ترجمه


در این روش نویسنده محتوا را از طریق منابعی به زبان‌های دیگر و اغلب انگلیسی ترجمه می‌کند. این نحوه نگارش محتوا به دلیل پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های لازم در ترجمه تخصصی متون، در بین انواع روش‌های مختلف بالاترین هزینه را در شبکه مترجمین اشراق دارد.

تألیف و ترجمه


در این روش نگارنده علاوه بر ترجمه باید از منابع مختلفی محتوا را تألیف کند. با توجه به اینکه در این روش مقدار ترجمه تخصصی که باید صورت بگیرد کمتر از ترجمه صرف است، لذا این روش هزینه کمتری نسبت به نحوه نگارش ترجمه دارد.

تحقیق و تألیف


در این روش تولید محتوا نویسنده باید اطلاعات خود را در خصوص متن، از منابع مختلف جستجو کند و آن‌ها را در قالب یک متن منسجم به رشته تحریر دربیاورد. با توجه به اینکه اساساً تحقیق و تألیف نسبت به ترجمه و تألیف و ترجمه زحمت کمتری برای نگارنده دارد، هزینه کمتری هم نسبت به آن‌ها دارد.

بازنویسی


این روش مختص کسانی است که محتوایی را نوشته‌اند و تمایل دارند آن را با تکنیک‌‍‌های محتوا نویسی و اصول سئوی متن بازآفرینی کنند. در این روش متقاضی، متن خود را توسط یک نویسنده متخصص بهینه‌سازی می‌کند و لذا کمترین هزینه را در بین روش‌های نگارش دارد.

لذا با توجه به توضیحات فوق هزینه‌ها بدین شرح است:

  • هزینه درنظر گرفته شده برای نگارش به‌صورت ترجمه و تألیف دو سوم هزینه حالت پایه در ترجمه است.

  • هزینه درنظر گفته شده برای نگارش به صورت تحقیق و تألیف اندکی بیشتر از نصف هزینه حالت پایه در ترجمه است.

  • هزینه درنظر گرفته شده برای نگارش به‌صورت بازنویسی اندکی کمتر از نصف و بیشتر از یک سوم هزینه حالت پایه در ترجمه است.

نمودار تاثیر نحوه نگارش بر هزینه ترجمه

نمودار تأثیر نحوه نگارش بر هزینه ترجمه

لذا با توجه به توضیحات فوق، نحوه تأثیرگذاری آیتم‌های مختلف در قیمت نهایی تولید محتوا مشخص می‌شود. کلیه این آیتم‌ها مواردی هستند که هنگام ثبت سفارش تولید محتوا باید در قسمت‌های مختلف درج شود. نحوه ثبت سفارش تولید محتوا در ادامه توضیح داده شده است.

زمان‌بندی تحویل تولید محتوا


شبکه مترجمین اشراق در راستای ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود، طرح‌های زمان‌بندی مختلفی را ارائه‌ می‌نماید:

  • عادی : برای این حالت یک زمان پایه با توجه به نوع محتوای درخواستی، نحوه نگارش، زبان، تعداد کلمات و کیفیت درنظر گرفته می‌شود.

  • حالت فشرده : زمان لازم برای نگارش محتوا در این حالت 0.66 برابر حالت عادی است

  • حالت فشرده پلاس : زمان لازم برای تولید محتوا در حالت فشرده پلاس 0.3 برابر حالت عادی است.

زمان تحویل محتوا

کاربران محترم این شبکه سراسری می‌توانند با توجه به برنامه‌های زمانی خود، هنگام ثبت سفارش هرکدام از طرح‌های مذکور را که برای آن‌ها مطلوب است، انتخاب کنند.

تحویل عادی


زمان پایه تولید محتوا

تحویل فشرده


انجام تولید محتوا در 0.66 زمان لازم برای تولید محتوای عادی

تحویل فشرده پلاس


انجام تولید محتوا در 0.3 زمان لازم برای تولید محتوای عادی

پلن‌های کیفیت تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق

کیفیت محتوا

 شبکه مترجمین اشراق برای رفع نیاز کلیه گروه‌های هدف اقدام به تولید محتوا در سطوح کیفی مختلف می‌نماید. جدول زیر گویای جزئیات پلن‌های مختلف کیفیت است:

شاخص کیفیت

نقره‌ای

طلایی

طلایی پلاس

ترجمه متن

احتمال 30 درصد خطا در کلمات تخصصی

کاملاً تخصصی

کاملاً تخصصی

کیفیت متن

سلیس و عمومی

سلیس و تخصصی

سلیس و تخصصی

سئو متن + عکس

عمومی

تخصصی

تخصصی

تعداد عکس به ازای

هر 1000 کلمه

1

2

3

پشتیبانی 24/7

رعایت اصول ویراستاری

ارائه پیشنهاد لینک‌دهی داخلی

بازخوانی

ارائه 3 عدد برچسب

ارائه 3 عدد سوال متداول

ارائه تیتر پیشنهادی

خلاصه محتوا

هرکدام از پلن‌های کیفیت برای کدام بستر کاربرد دارد؟

بستر انتشار

نقره‌ای

طلایی

طلایی پلاس

شبکه‌های اجتماعی

وبلاگ‌های شخصی

محتواهای آموزشی

وب‌سایت‌های عمومی

وب‌سایت‌های تخصصی

تصاحب رتبه اول گوگل

چرا به اشراق اعتماد کنیم؟

دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


شبکه مترجمین اشراق در سال 1393 با بهره‌گیری از توان داخلی و تکیه‌بر دانش بومی متخصصان دانشگاهی فعال در حوزه ترجمه و فناوری اطلاعات پا به عرصه علمی کشور عزیزمان ایران نهاد. این موسسه دارای مجوز رسمی فعالیت در حوزه ترجمه و خدمات دانشگاهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است.

مجوز

دارای نماد اعتماد الکترونیکی


از موارد مهمی که صاحبان کسب‌وکارهای مجازی و مشاغل حوزه تجارت الکترونیک باید به آن توجه ویژه داشته باشند، ایجاد حس اعتماد در جامعه هدف است. ازهمین‌رو شبکه مترجمین اشراق اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است. ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. ای‌نماد درواقع احراز هویت قانونی این کسب‌وکارها را انجام می‌دهد و باعث ایجاد حس اعتماد کاربران هنگام استفاده از خدمات پلتفرم‌های آنلاین می‌شود. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از این نماد اعتماد الکترونیکی خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه مربوط به آن، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول می‌داند.

محرمانگی اطلاعات


محرمانگی اطلاعات یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران پلتفرم‌های آنلاین است. صاحبان کسب‌وکار و فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات، اطلاعات، مزایای رقابتی و ویژگی‌های محصول یا خدمات خود را  برای تولید محتوا تحویل شبکه مترجمین اشراق می‌دهند. لذا شبکه مترجمین اشراق با درک اصل محرمانگی اطلاعات، به لحاظ اخلاقی، حرفه‌ای و قانونی خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان و کلیه مدارک، اسناد و مستندات آن‌ها می‌داند و به کاربران خود اطمینان می‌دهد که اقدامات لازم را در خصوص رعایت کلیه اصول امنیتی با تکیه بر دانش متخصصان امنیت اطلاعات انجام داده است و تضمین می‌نماید که به هیچ عنوان اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها در اختیار شخص، نهاد یا شرکت سومی قرار نخواهد گرفت. از جمله اقدامات لازم در این خصوص، می توان به انتخاب نویسندگان محتوا در یک پروسه دقیق و با حساسیت بالا و نیز دریافت تعهد کتبی عدم افشای اطلاعات کاربران از سوی آن‌ها اشاره نمود.

محرمانگی اشراق

ضمانت

ضمانت و گارانتی کلیه خدمات


از گام‌های مؤثر شبکه مترجمین اشراق در راستای مشتری مداری ارائه گارانتی و تضمین کیفیت در قبال محتواهای ارائه شده است و بدان معناست که شبکه مترجمین اشراق در صورت بروز هرگونه اشکال و خطا حین تولیدمحتوا یا پس از ارائه محصول نهایی، تعهد می‌نماید براساس شرایط و ضوابط مندرج در وب‌سایت این موسسه، مشکل بوجود آمده را به‌طور کامل تا زمان انتشار نهایی محتوا برطرف خواهد نمود.

بهره‌گیری از نویسندگان محتوای متخصص


تولید محتوای تخصصی تفاوت فاحشی با تولید محتوای عمومی دارد. در رشته‌های تخصصی لازم است نویسنده محتوا به مبحث طرح‌شده در متن اشراف کامل داشته باشد تا هدف صاحبان کسب‌وکار از تولید محتوا به‌صورت کامل محقق شود. لذا در این موارد تخصص و استفاده از نویسنده متخصص اهمیت می‌یابد. شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان موسسه‌ای پیشرو در حوزه خدمات تولید محتوا، مفتخر به همکاری با نویسندگان متخصص و مسلط به اصول نگارش و سئو است. به همین دلیل و با توجه به سابقه درخشان چندین ساله در ارائه خدمات آنلاین، به‌عنوان مطمئن‌ترین و  بهترین مرکز تولید محتوای تخصصی در کشور شناخته‌شده است.

همچنین شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان برترین و بزرگ‌ترین مؤسسه تولید محتوای آنلاین ایران از نویسندگان متخصص به‌صورت غیرحضوری و دورکاری دعوت به همکاری می‌کند. در این مجموعه دقت و کیفیت دو معیار بسیار برجسته هستند و تمامی نویسندگان می‌بایست تخصص و سابقه کافی برای شروع همکاری داشته باشند. نحوه جذب نویسنده محتوا به این صورت خواهد بود که متقاضیان همکاری، به‌صورت آزمایشی در حوزه تخصصی اعلام‌شده از سوی آن‌ها، اقدام به تولید محتوا می‌کنند و کارشناسان این مؤسسه بعد از بررسی محتوای تولیدشده به لحاظ اصول نگارشی و سئوی متن، همکاری یا عدم همکاری آن‌ها با این موسسه را تعیین می‌کنند.

نویسنده

قرارداد

قرارداد با دانشگاه‌های معتبر و سازمان‌ها و نهادهای دولتی


شبکه مترجمین اشراق برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در حرکت پرشتاب علمی کشور و جامعه کسب‌وکار این مرز و بوم، آماده همکاری با کلیه مراکز و نهادهای علمی، پژوهشی و دانشگاهی است. ارائه خدمات باکیفیت در تراز استانداردهای بین‌المللی تاکنون باعث انعقاد قراردادهای رسمی همکاری با دانشگاه‌ها، مجلات معتبر و سازمان‌ها و نهادهای دولتی شده است.

پرداخت امن


جهت اطمینان کاربران از قانونی بودن مراحل پرداخت هزینه، کلیه واریزها در شبکه مترجمین اشراق به‌صورت آنلاین به حساب موسسه طلایه‌داران افق علم که دارای مجوزهای قانونی لازم در این زمینه است، انجام می‎گیرد و هیچ‌گونه پرداخت وجهی به حساب اشخاص حقیقی مورد تائید این مجموعه نیست. واریزهای انجام‌شده تا اتمام پروژه و دریافت فایل نهایی نزد این موسسه به امانت نگهداری می‌شود و جهت تأمین رضایت خاطر مشتریان از خدمات ارائه‌شده، پس از اعلام رضایت مشتری پرداخت حق‌الزحمه نویسنده انجام می‌شود.

پرداخت امن

گواهی ایزو


شبکه مترجمین اشراق با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مخاطبان خود دارد، همواره به دنبال یافتن راهی برای بهبود کیفیت، ارائه خدمات در حد و اندازه‌های بین‌المللی و افزایش هرچه بیشتر اعتماد مشتریان خود به این مجموعه است. یکی از مهم‌ترین گام‌های اعتماد ساز این شبکه سراسری، دریافت استانداردهای مربوط به حوزه کاری خودش است. شبکه مترجمین اشراق همگام با مؤسسات بزرگ ترجمه در دنیا بر اساس ارزیابی‌های مختلف و پس از گذراندن مراحل حسابرسی متعدد و ارائه مستندات مختلف، موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو از موسسه استاندارد کشور آلمان شده است تا به‌عنوان تنها دارنده این استانداردها در کشور در حوزه ترجمه شناخته شود:

ایزو 9001

ISO 9001


استاندارد مدیریت کیفیت

ایزو 17100

ISO 17100


استاندارد الزامات کل فرآیند ترجمه

ایزو10004

ISO 10004


استاندارد سیستم مدیریت پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتریان

نحوه ارسال درخواست و مراحل تولید محتوای تخصصی


متقاضیان تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق تنها با واردکردن چند گزینه می‌توانند سفارش خود را ثبت کنند و از قیمت خدمات درخواستی به‌صورت رایگان و فوری مطلع شوند. برای این کار نویسنده محتوا باید ابتدا در شبکه مترجمین اشراق ثبت‌نام نماید و بعد از قسمت ثبت سفارش تولید محتوا اقدام کند. نحوه این اقدام در ادامه مطلب توضیح داده‌شده است.

ثبت سفارش


ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

در گام نخست باید ثبت سفارش انجام شود که جهت حصول این امر، لازم است گزینه‌های زیر تکمیل شوند:

مشخص کردن نوع محتوا


شبکه مترجمین اشراق انواع محتواهای متنی زیر را تولید می‌کند که برای ثبت سفارش در گام نخست باید یکی از آن‌ها انتخاب شود. همه این موارد با جزئیات در قسمت‌‎های ابتدایی این متن توضیح داده شدند:

محتوای عمومی یا تخصصی (بلاگ پست)

محتوای شبکه‌های اجتماعی

انواع مکاتبات

رپورتاژ آگهی

شرح محصول

اَبَرمحتوا

سایر انواع محتوای متنی

نحوه نگارش


4 حالت نگارشی برای تولیدمحتوای متنی در شبکه مترجمین اشراق وجود دارد که کاربر هنگام ثبت سفارش با توجه به نیاز خود، باید یکی از آن‌ها را انتخاب کند. در ابتدای متن این حالات تشریح شدند و عبارت هستند از :

ترجمه

ترجمه و تألیف

تحقیق و تألیف

بازنویسی

زبان محتوا


گزینه بعدی هنگام ثبت سفارش مشخص کردن زبان درخواستی برای تولید محتوا از بین زبان‌های زیر است :

فارسی

انگلیسی

عربی

فرانسوی

تعداد محتوای درخواستی و کلمات هرکدام از محتواها


براساس نیازی که کاربر دارد، می‌تواند تعداد محتوای درخواستی خود را به همراه تعداد کلمات هرکدام از محتواهای درخواستی وارد کند.

لحن محتوا


متقاضی تولید محتوا براساس لحن برند خود باید یکی از حالات رسمی و ادبی یا محاوره‌ای را انتخاب کند.

زمینه تخصصی


شبکه مترجمین اشراق قادر به تولید محتوا در 5 زمینه تخصصی زیر است. متقاضیان تولید محتوا هنگام ثبت سفارش باید از بین این حالات یک مورد را به عنوان زمینه تخصصی مشخص کنند.

فروشگاهی و خدماتی

علمی و آموزشی

فرهنگی، هنری و خبری

مذهبی

گردشگری و سرگرمی

زمینه فعالیت


برای تولید محتوا در زمینه‌های فعالیت زیر قابلیت تولید محتوا وجود دارد و کاربران باید از بین این حالات یک مورد را به عنوان زمینه فعالیت خود انتخاب کنند:

موبایل، کامپیوتر، دیجیتال و IT

طراحی سایت و سئو

بازاریابی

پزشکی و سلامت ، ورزشی و تغذیه

علوم انسانی

علوم پایه

علوم فنی و مهندسی

سایت خبری، روزنامه و مجله

صنایع غذایی و کشاورزی

ارزهای دیجیتال و هوش مالی

آموزش نرم‌افزارها

عکاسی

عنوان محتوا و کلمه کلیدی


هر دوی این گزینه‌ها هنگام ثبت سفارش باید مشخص و در کادر مربوطه نوشته شوند. برای کلمه‌های کلیدی باید حداقل 3 مورد کلمه کلیدی ذکر شود.

زمان‌بندی


کاربر متقاضی تولید محتوا براساس نیاز زمانی خود باید از بین حالت‌های عادی، فشرده و فشرده پلاس یک حالت را به عنوان زمان‌بندی مورد نظر خود انتخاب کند.

کیفیت


سه حالت کیفی نقره‌ای ، طلایی و طلایی پلاس برای نوشتن محتوا در این شبکه وجود دارد که کاربر باید از بین این حالات کیفی یک حالت را به عنوان کیفیت مدنظر خود انتخاب نماید.

گزینه‌های اختیاری هنگام ثبت سفارش


  1. توضیحات تکمیلی و فایل راهنما: اگر متقاضی تولید محتوا توضیحاتی داشته باشد که در گزینه‌های ثبت سفارش پیش بینی نشده باشد، می‌تواند در کادر توضیحات تکمیلی وارد کند. همچنین اگر بخواهد توضیحات بیشتر خود را در قالب فایل ارسال کند، امکان پیوست کردن فایل راهنما برای او درنظر گرفته شده است.

  2. محل نشر محتوا : بهتر است نویسنده محتوا بداند محتوایی که می‌نویسد در کدام بستر منتشر خواهد شد. زیرا در این صورت با اطلاعات کامل‌تری می‌تواند اقدام به تولید محتوا کند. اما برای رعایت حریم شخصی مشتریان و مخاطبان شبکه مترجمین اشراق، درج محل نشر محتوا، به‌صورت اختیاری درنظر گرفته شده است.

  3. نویسنده پیشنهادی : کاربر می‌تواند از بین نویسندگان محتوا کسی را که قبلاً برای وی تولید محتوا انجام داده است و برای نگارش مناسب می‌داند، به عنوان نویسنده درج کند. البته نوشتن محتوا توسط نویسنده مورد نظر مشتری، منوط به این است که در زمان ثبت درخواست نویسنده پروژه دیگری را در دست نداشته باشد و به لحاظ زمانی بتواند درخواست مشتری را اجابت کند.

محاسبه آنلاین و رایگان قیمت

چنانچه توضیح داده شد، بعد از ثبت سفارش امکان مشاهده قیمت تولیدمحتوا به همراه تاریخ تحویل آن وجود دارد. لذا پیش از ثبت سفارش امکان محاسبه و مشاهده آنلاین و رایگان قیمت تولید محتوا فراهم است.


پرداخت هزینه توسط مشتری

بعد از تأیید قیمت تولید محتوا وارد مرحله پرداخت می‌شوید. پرداخت از 3 طریق شماره حساب یا کارت، پرداخت آنلاین و پرداخت از حساب کاربری پیش‌بینی شده است. منظور از پرداخت از حساب کاربری این است که کاربر می‌تواند بسته‌های هدیه‌دار را از قبل تهیه کند و در هنگام پرداخت صورت‌حساب از آن‌ها استفاده نماید.


انجام پروسه تولید محتوا

بعد از پرداخت هزینه، تیم پشتیبانی محتوا را به تولیدکنندگان محتوای همان حوزه و سطح کیفی مورد درخواست ارجاع می‌دهد و در پروسه انجام قرار می‌گیرد.


کنترل کیفیت محتوا توسط بازرس کیفی

بعد از اتمام پروسه تولید محتوا، تیم کنترل کیفی وارد عمل می‌شود و محتوای تولید شده را از لحاظ فنی، نگارشی، دستوری و دانش سئو تولید محتوا بررسی می‌کند. در صورت وجود هرگونه اشکال در محتوای تولیدی، محتوا به نویسنده جهت رفع اشکالات عودت داده می‌شود و اگر در مرحله اول یا بعد از بازرسی کیفی مشکلی در محتوا وجود نداشته باشد، تأیید و تحویل مشتری داده می‌شود.


تضمین کیفیت محتوای تولیدی و تحویل فایل نهایی آن

در نهایت فایل نهایی آماده شده برای مشتری ارسال می‌شود. شبکه مترجمین اشراق محتوای تولیدی را تضمین کیفیت می‌کند؛ به این معنا که اگر محتوای تولیدی ایرادی داشت، تا حصول رضایت کامل مشتری قابل تصحیح و ویرایش است.

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

پیشنهادات شگفت‌انگیز

درصد تخفیف

تخفیف حجمی

برای برخورداری از محتوای باکیفیت و جلوگیری از خسارت‌های احتمالی بهتر آن است که فرآیند تولید محتوای خود را به مؤسساتی با سابقه درخشان و شناخته شده در سراسر کشور بسپارید. البته ممکن این است این گونه مجموعه‌ها هزینه بالاتری نسبت به مؤسسات غیرمعتبر داشته باشند. اما باید دقت داشت که نباید برای قیمت پایین‌تر کیفیت را نادیده گرفت. اما نگران نباشید. شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها راهکارهای مختلفی را اندیشیده است که یکی از آن‌ها تخفیف حجمی است. اگر هنگام ثبت سفارش تولید محتوا تعداد کلمات به حد نصاب مشخصی برسد، می‌توانید از تخفیف حجمی بهره‌مند شوید و هزینه کمتری بپردازید. در جدول ذیل حداقل تعداد کلمات، درصد تخفیف‌های اعمال شده برای هریک ارائه شده است:

ردیف

حداقل تعداد کلمات

درصد تخفیف

1

2501

5 %

2

5001

8 %

3

10001

12 %

4

25001

15 %

5

50001

21 %

6

100001

26 %

7

500001

34 %

تخفیف پنل

راهکار دیگر شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها تخفیف پنل است. کاربرانی که برای مدتی با شبکه مترجمین اشراق همراه بوده‌اند، به پاس این همراهی درصورتی که مبلغ سفارشات آن‌ها به حد معینی برسد، مطابق جدول زیر می‌توانند از تخفیف‌هایی بهره‌مند گردند.

ردیف

سقف مبلغ سفارشات

درصد تخفیف

1

5,000,000-10,000,000  تومان

5 درصد

2

10,000,000-25,000,000 تومان

10 درصد

3

25,000,000-50,000,000 تومان

15 درصد

4

50,000,000-1000,000,000 تومان

17.5 درصد

5

بیش از 100,000,000 تومان

20 درصد

هدیه بسته‌های اعتباری

از دیگر راه‌های کاهش هزینه‌ها در شبکه مترجمین اشراق خرید بسته‌های اعتباری است. این بسته‌های اعتباری مبلغی را بیشتر از هزینه‌ای که کاربر پرداخت می‌نماید، به عنوان اعتبار هدیه درنظر می‌گیرند و  کیف پول مجازی کاربر را شارژ می‌کند. مبلغ اعتبار موجود در کیف پول کاربر تاریخ انقضاء ندارد و قابل نقدکردن نیست و صرفاً می‌تواند برای خرید خدمات در شبکه مترجمین اشراق استفاده شود. جدول زیر بسته‌های اعتباری اشراق را معرفی می‌کند:

نام بسته

قیمت بسته

هدیه بسته

اعتبار دریافتی

بسته 1

500,000 تومان

21,000 تومان

521,000 تومان

بسته 2

1,000,000 تومان

58,000 تومان

1,058,000 تومان

بسته 3

2,000,000 تومان

155,000 تومان

2,155,000 تومان

بسته 4

3,000,000 تومان

275,000 تومان

3,275,000 تومان

بسته 5

5,000,000 تومان

565,000 تومان

5,565,000 تومان

بسته 6

10,000,000 تومان

1,400,000 تومان

11,400,000 تومان

کد تخفیف اولین سفارش

با عضویت در سایت شبکه مترجمین اشراق و ایجاد پنل کاربری، امکان ثبت سفارش پروژه و استفاده از خدمات مختلف برای کاربران فراهم خواهد شد. برای تمامی کاربران در اولین سفارش درصدی تخفیف لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که برای بهره‌مندی از این تخفیف هیچ تفاوتی ندارد که مبلغ هزینه اولین پروژه کاربر چقدر خواهد بود.

تخفیف مشارکت در تبلیغ

کلیه کاربرانی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند Facebook ،Linkedin ،Telegram و Instagram اقدام به معرفی خدمات و تبلیغ شبکه مترجمین اشراق می‌کنند و همچنین با نوشتن متن کوتاهی در وبلاگ یا وب‌سایت خود ضمن لینک‌دهی به وبگاه این مؤسسه به گسترش خدمات آن کمک می‌کنند، می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند گردند و هنگام استفاده از خدمات این مؤسسه از تخفیف خود استفاده کنند.

تخفیف مناسبتی

شبکه مترجمین اشراق در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیفی را برای رفاه حال مشتریان خود اعلام می‌‌کند. اگر پیگیر اخبار وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق باشید، می‌توانید ضمن کسب اطلاع از محدوده زمانی و میزان تخفیف اعمالی برای خدمات در مناسبت‌های مختلف نظیر اعیاد، کد تخفیف مربوط به آن مناسبت خاص را دریافت و در روند پرداخت هزینه خود برای استفاده از خدمات مختلف این مجموعه اعمال کنید.

راهکارهای ویژه برای مشتریان مشکل‌پسند


جذب مشتری در اشراق

شبکه مترجمین اشراق به دنبال کسب رضایت همه اقشار در جامعه هدف خود است. لذا تیم تحقیق و توسعه اشراق پیوسته به دنبال یافتن راه‌های جدید و متنوع برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مخاطبان است. از این منظر برای مشتریانی که به اصطلاح به آن‌ها مشتریان مشکل‌پسند اطلاق می‌شود، پیشنهادهای مختلفی را ارائه می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

تحویل بخش به بخش پروژه و پرداخت اقساطی


برای کاربران محترمی که تعداد محتواهای آن‌ها زیاد است، برای جلوگیری از وارد آمدن فشار مالی، بهتر آن است که درخواست خود را در چندین مرحله و در هر مرحله با تعداد مشخصی محتوا ثبت کنند. به این صورت لازم نیست همه هزینه را به یکباره در یک مرحله پرداخت کنند و هزینه هر مرحله را هنگام ثبت سفارش آن پرداخت خواهند کرد.

انتخاب نویسنده پیشنهادی


تیم پشتیبانی اشراق در مرحله اول ثبت سفارش براساس آیتم‌های درخواستی مشتریان، نویسندگانی را به کاربر معرفی می‌کنند. کاربر در مراجعات بعدی خود درصورتی‌که از نویسنده محتوای خود رضایت داشته باشد، می‌تواند وی را برای انجام تولیدمحتوا درخواست کند و درصورت خالی بودن وقت نویسنده در آن بازه زمانی مشخص، با درخواست کاربر موافقت می‌شود.

ارتباط مستقیم با نویسنده


ارتباط مستقیم و بدون واسطه نویسنده و کاربر می‌تواند موجب کاهش زمان لازم و افزایش سرعت و کارآیی در تولیدمحتوای موردنظر شود. شبکه مترجمین اشراق برای بالا بردن کیفیت محتوا و تضمین این اصل مهم در پروسه سفارش تا تحویل محتوا امکان ارتباط با نویسندگان را جهت اعمال نظارت بیشتر مشتری بر پروژه‌های خود و تبادل نظر برای افزایش سطح رضایت‌مندی درنظر گرفته است.

راهکار سازمانی


شبکه مترجمین اشراق بستری مناسب و شخصی‌سازی‌شده متناسب با شرایط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، وب‌سایت‌ها و ... را تحت عنوان راهکار سازمانی فراهم نموده است تا خدمات درخواستی خود را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین سطح رضایت انجام دهند. از جمله این سازمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


سازمان‌ها، ادارات، نهادها و شرکت‌های دولتی و بین‌المللی

دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، مراکز آموزشی مجاز و هیئت علمی دانشگاه‌ها

مراکز پژوهشی و مطالعاتی

شرکت‌ها و نهادهای خصوصی

سازمان‌های مردم‌نهاد

استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌ها

افراد حقیقی با حجم کار پیوسته و بالا


در این راستا اشراق خدمات خود را برای این مشتریان خاص و سازمان‌ها در قالب طرح‌هایی ویژه ارائه می‌دهد که براساس تجربه و نیاز مشتریان طی سال‌های اخیر تدوین شده است. بنابراین می‌توان گفت مؤسساتی که نیازهای خاص در استفاده از خدمات موردنیاز دارند، می‌توانند با تغییر پنل کاربری خود به پنل سازمانی، در زمره مخاطبین خاص سازمانی شبکه مترجمین اشراق قرار بگیرند.

امکانات ویژه شبکه مترجمین اشراق در راستای راهکار سازمانی

شبکه مترجمین اشراق برای برقراری یک ارتباط دو طرفه، درک نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها و توسعه راهکار سازمانی خود امکانات ویژه‌ای را فراهم نموده است. در ادامه به مهم‌ترین این امکانات اشاره شده است:

تیم اختصاصی : برای مشتریان سازمانی یک تیم مشخص و تأیید شده تشکیل می‌شود تا پروژه‌های این سازمان بر اساس سلیقه و با کیفیت بالا به آن‌ها ارائه شود. همچنین این تیم اختصاصی با ارائه نمونه متن‌هایی به این مشتریان در جهت کسب رضایت بیشتر آن‌ها تلاش می‌نماید.


پشتیبان اختصاصی : شبکه مترجمین اشراق برای پیگیری پروژه‌های سازمانی از همان تماس اول، یک پشتیبان مشخص درنظر می‌گیرد. این پشتیبانی اختصاصی علاوه برتضمین انجام به‌موقع و با کیفیت بالا، دسترسی مشتری به تیم پشتیبانی را تسهیل می‌کند.


تسهیلات مالی : شارژ حساب اعتباری سازمان‌ها به میزان دلخواه از دیگر امکانات در اختیار مشتریان سازمانی است. با استفاده از این خدمت دیگر سازمان‌ها به هماهنگی‌های مکرر با امور مالی نیاز نخواهند داشت. همچنین می‌توانند با تعیین بازه زمانی مشخص برای واریز، در انتهای بازه مشخص شده، بدهی خود را تسویه نمایند.


ایجاد پنل اختصاصی و تخفیف ویژه : در شبکه مترجمین اشراق برای سازمان‌ها و مؤسسات یک پنل ویژه اختصاصی درنظر گرفته شده است که این افراد می‌توانند با ایجاد پنل سازمانی از تخفیف‌های ویژه برای تمامی خدمات خود بهره‌مند شوند.

درصورت نیاز و برای دریافت مشاوره جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده به‌صورت راهکار سازمانی، با تیم پشتیبانی و مشاوره اشراق تماس حاصل بفرمایید.

  انتخاب کیفیت تولید محتوا و زمان‌بندی تحویل آن


شبکه مترجمین اشراق مفتخر به همکاری با نویسندگان کاربلد، حرفه‌ای و مسلط به تمام اصول محتوا نویسی است که می‌توانند انواع مختلف محتوا را تولید کنند. با توجه به این‌که کاربر در چه بازه زمانی و در کدام سطح کیفیت متقاضی خدمات است، کیفیت‌ها و زمان‌بندی‌های متفاوتی وجود دارد که کاربران محترم می‌توانند هر یک از آن‌ها را برای پروژه تولید محتوای خود انتخاب نمایند.

روش  تولید محتوای سیستمی به سه حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس در 3 کیفیت طلایی پلاس، طلایی و  نقره‌ای انجام می‌گیرد. متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات موردنیاز توضیح داده شده در روند ثبت سفارش، اقدام به ثبت سفارش کنند. در این روش امکان استفاده از تخفیف‌های حجمی برای کاربر محفوظ است.

شبکه مترجمین اشراق در رسانه‌های معتبر

مهرنیوز

فارس نیوز

شبکه خبر

ایلنا

ساعدنیوز

تسنیم

عصر ایران

الف

خبر آنلاین

ایسنا

برنانیوز

انتخاب

دنیای اقتصاد

فرارو

اعتماد

رکنا

تبیان

خبر فوری

تابناک

جام جم

جماران

بیتوته

همشهری آنلاین

ویژگی های منحصربه‌فرد اشراق

پشتیبانی 24 ساعته

گزارش لحظه‌ای از مراحل انجام پروژه

تضمین کیفیت محتوا تا زمان انتشار

بررسی و کنترل کیفیت قبل از تحویل نهایی سفارش

ضمانت بازگشت وجه

ارائه محتوا به‌صورت تایپ شده

پرنده اشراق

راه‌های ارتباطی شبکه مترجمین اشراق


دفتر تهران: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604


دفتر تبریز: خیابان امام خمینی (ره) میدان شهید بهشتی ساختمان سامان طبقه 6


کیو آر کد تماس با ما

4107 041

3915 3334 041

4799 972 0914

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. نحوه ثبت سفارش تولید محتوا چگونه است؟
2. قیمت و هزینه تولید محتوا چقدر است؟
3. چگونه می‌توانم برای سفارش تولید محتوای خود تخفیف بگیرم؟
4. چطور از کیفیت محتوا مطمئن باشم‌؟
5. در چند زمینه تخصصی فعالیت خدمات تولید محتوا ارائه می‌گردد؟
6. تولید محتوا به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟
7. آیا امکان سفارش تولید محتوای فوری برای انواع متون وجود دارد؟
8. من به فاکتور رسمی نیاز دارم؛ آیا امکان‌پذیر است؟
9. فرآیند تحویل محتوای تولیدشده چقدر طول می‌کشد؟
10. آیا محتوای تولیدشده تضمین کیفیت دارد؟
11. تولید محتوای تخصصی شامل چه مواردی می‌شود؟
12. تولید محتوای تخصصی توسط چه کسانی انجام می‌شود؟
13. چه تضمینی برای منتشر نشدن و سوءاستفاده از مستندات ارائه‌شده برای تولید محتوا وجود دارد؟
14. آیا خدمات تولید محتوای تخصصی شامل گارانتی است؟
15. آیا در هنگام انجام پروژه تولید محتوا امکان ارتباط با نویسنده وجود دارد؟
16. آیا حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس در کیفیت محتوای نهایی تأثیری دارد؟
17. تفاوت محتوای طلایی پلاس، طلایی و نقره‌ای در چیست؟
18. آیا امکان اطلاع از مراحل ثبت و پروسه انجام سفارش ترجمه وجود دارد؟
19. نحوه تأثیر زبان محتوا و تعداد کلمات آن در قیمت محتوا چگونه است؟
20. نحوه تأثیر زمینه فعالیت متقاضی محتوا در قیمت محتوا چگونه است؟
21. نحوه تاثیر زمان تحویل محتوا در قیمت محتوا چگونه است؟
22. نحوه تأثیر کیفیت محتوای درخواستی در قیمت محتوا چگونه است؟
23. نحوه تأثیر نحوه نگارش محتوا در قیمت محتوا چگونه است؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری