تولید محتوای تخصصی

یکی از خدمات اصلی شبکه مترجمین اشراق، تولید محتوای متنی به‌صورت تخصصی است. این مجموعه با بهره‌گیری از دانش و هنر نویسندگان مسلّط به اصول نگارش و سئو در زبان‌های مختلف، آماده تولید محتوا با رعایت کلیه اصول سئو و محتوانویسی برای بازاریابی محتوایی در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی است.
تولید محتوای تخصصی

فهرست مطالب

تولید انواع محتوا

نحوه نگارش محتوا

لحن محتوا

زبان‌های تولید محتوا

انواع کیفیت محتوا

تخصص‌های تولید محتوا

زمینه‌های فعالیت برای تولید محتوا

زمان‌بندی تحویل محتوا

قیمت تولید محتوا

اعتماد به اشراق

ثبت سفارش و مراحا انجام تولید محتوا

پیشنهادات شگفت انگیز

راهکارهای ویژه مشکل‌پسندان

خدمات تولید محتوای تخصصی متنی متناسب با نیاز شما


بازاریابی محتوایی (Content marketing) یکی از بخش‌های اصلی بازاریابی دیجیتال (Digital marketing) و شاید مهم‌ترین آن‌ها است. کلیه کسب‌وکارهایی که در عصر جدید دارای وب‌سایت و صفحات مختلف در شبکه‌های اجتماعی هستند، برای بازاریابی محصولات خود از محتوا استفاده می‌کنند. این مجموعه‌ها ضمن ارائه مطالب مفید و آموزنده در خلال محتوا، خدمات و محصولات خود را معرفی می‌کنند که درنهایت می‌تواند به فروش بیشتر منجر شود. محتوا انواع مختلفی دارد که در ادامه معرفی‌شده است.

ماشین تایپ

بلاگ پست

مقاله عمومی یا تخصصی (بلاگ‌پست)


حتماً برای همه پیش‌آمده است که به‌محض بروز هرگونه سؤال یا مشکل، فوراً دست به تلفن همراه خود ببرند و پاسخی برای سؤال و اشکال خود از طریق موتورهای جستجو بیابند. شاید کمتر کسی بداند که این‌گونه پاسخ‌ها همان محتواهایی هستند که مجموعه‌ها و مؤسسات مختلف در وب‌سایت خود در قسمتی تحت عنوان وبلاگ به آن پاسخ می‌دهند. اما به‌راستی هدف از تهیه این مطالب پاسخگو در وبلاگ توسط مجموعه‌های مذکور چیست؟ پاسخ فقط یک کلمه است: بازاریابی. مؤسسات مختلف با تولید محتواهای گوناگون در وبلاگ خود، قصد دارند درنهایت خدمات یا محصولاتشان را در معرض دید مخاطبان قرار دهند و به فروش برسانند. به این نوع از محتوا بلاگ‌پست نیز گفته می‌شود. این‌گونه مطالب معمولاً دو حالت دارند: در حالت اول بسیار تخصصی و در یک زمینه مشخص نوشته می‌شوند و حالت دوم نیز مربوط به محتواهایی است که عمومی‌تر هستند و موضوعات کلی‌تری را شامل می‌شوند. لذا از این منظر بلاگ‌پست‌ها را به دو دسته مقالات عمومی و تخصصی تقسیم‌بندی می‌کنند:

نوع محتوا

عمومی

تخصصی

مخاطب

عموم جامعه

اقشار خاص

نویسنده

دارای آشنایی نسبی با موضوع

دارای تسلط به موضوع

هدف از تولید محتوا

افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت و صفحه اجتماعی و در نهایت فروش

جذب اقشار خاص و پاسخ‌گویی به نیازشان از طریق فروش خدمات و محصول

بنا بر توضیحات فوق، شبکه مترجمین اشراق در راستای بهبود فضای کسب‌وکار به‌خصوص برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا، آماده ارائه خدمات تولید محتوای بلاگ‌پست در دو سطح عمومی و تخصصی است. این مجموعه با بهره‌مندی از نویسندگانی در سطوح مختلف عمومی و تخصصی، مفتخر به همکاری با بسیاری از وب‌سایت‌ها و صفحات اجتماعی جهت بازاریابی محتوایی آنان بوده است و این همکاری تاکنون پایدار مانده است. رعایت اصول محتوا نویسی و بهینه‌سازی محتوا برای موتورهای جستجو (SEO)، همواره از شروط اساسی برای جذب نیروی نویسنده در این موسسه بوده است. بدیهی است این موسسه در زمینه‌های تخصصی از نویسندگانی استفاده می‌کند که بر زمینه تخصصی متن تسلط کامل دارند و در نگارش خود نیز از الفاظ و واژگانی استفاده می‌کنند که در آن زمینه، به‌طور خاص مصطلح هستند. از دیگر خدماتی که در اشراق مغفول نمانده است، تولید محتوای بلاگ‌پست به زبان‌های دیگر است. زیرا در دهکده کوچک جهانی محتوای مناسب و اصولی، بهترین راه ورود محصولات و خدمات ایرانی به بازارهای جهانی، بلاگ‌پست است و اشراق در این زمینه کمک‌رسان افزایش صادرات کالای باکیفیت ایرانی از طریق تولید محتوا به زبان‌های مختلف اعم از انگلیسی، عربی، فرانسوی و .... است.

تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی


با توجه به ایجاد تعداد بی‌شمار شبکه‌های اجتماعی در جهان، به‌جرئت می‌توان آن‌ها را یک پدیده در عصر حاضر دانست. برخی از آن‌ها به زبانی خاص طراحی‌شده‌اند و برخی چندین زبان را پوشش می‌دهند؛ برخی سیاسی هستند؛ برخی مختص کسب‌وکار و استخدام و برخی دیگر صرفاً برای سرگرمی. اما یک‌چیز میان همه آن‌ها مشترک است. در تمام شبکه‌های اجتماعی، کسب‌وکارهای خرد و کلان، فضایی برای معرفی محصولات و خدمات خود و حتی فروش آن‌ها دارند. لذا رعایت اصول بازاریابی برای فعالان اقتصادی حاضر در شبکه‌های اجتماعی اهمیت می‌یابد. تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی در حال حاضر از پر متقاضی‌ترین انواع تولید محتوا در دنیاست که کشور ما هم از این قاعده مستثنا نیست. با توجه به این‌که اینستاگرام در ایران، با عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی شناخته می‌شود و بنا بر برخی گزارش‌ها 24 میلیون کاربر ایرانی از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند، تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت می‌یابد.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه مترجمین اشراق با درک صحیح جایگاه شبکه‌های اجتماعی در رشد و توسعه کسب‌وکارها پا به عرصه تولید محتوا در این حوزه نهاد و یاریگر کسب‌وکارها در تولید محتوای مختص شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام شد و این همراهی تا به امروز ادامه یافته است. در همین راستا شبکه مترجمین اشراق ضمن بهره‌مندی از متخصصان تولید محتوا در فضای مجازی، برای حمایت از کسب‌وکارها و کالای ایرانی اعلام آمادگی می‌نماید تا با حداکثر ظرفیت خدمات تولید محتوا ارائه کند. همچنین متخصصان تولید محتوا نیز می‌توانند از سراسر ایران برای همکاری با اشراق درخواست همکاری به‌عنوان تولیدکننده محتوا را برای این مجموعه ارسال کنند و پس از عبور از فیلترهای اولیه عضو خانواده بزرگ اشراق شوند.

نامه و پرنده اشراق

انواع مکاتبات


حتماً برای هر شخصی حداقل یک‌بار پیش‌آمده است که بخواهد در فضاهای آموزشی، اداری، قضایی و .... بنا بر درخواستی که دارد نامه‌ای را مکتوب کند؛ یا اینکه لازم باشد گزارشی را آماده کند تا بر اساس آن گزارش تصمیماتی اتخاذ شود و یا اصلاحاتی صورت بگیرد. اما متأسفانه درصد بالایی از جامعه به دلیل عدم آموزش صحیح، معمولاً برای نگارش چنین مکاتباتی با مشکل مواجه هستند. این مشکل تنها گریبان گیر افراد بی‌سواد و کم‌سواد نیست و برخی از افراد تحصیل‌کرده نیز در این نوع نگارش، با چالش‌هایی جدی مواجه می‌شوند. این اشکال بعضی‌اوقات زمینه‌ساز مشکلاتی دیگر می‌شود که کوچک‌ترین آن‌ها سردرگمی و استیصال در ادارات و ارگان‌های مختلف است.

نگارش انواع مکاتبات یکی از خدمات مهم دپارتمان تولید محتوای شبکه مترجمین اشراق است. این مکاتبات به طور کلی به انواع زیر تقسیم می‌شوند:

 • مکاتبات اداری

 • مکاتبات قضایی

 • مکاتبات تجاری و بازرگانی

 • گزارش‌های مختلف

 • و ...

در کلیه حوزه‌های فوق، اشراق با بهره‌گیری از دانش متخصصان مسلط بر حوزه‌های نگارش، قواعد نامه‌نگاری، اصول نامه‌نگاری اداری، اصول نگارش مکاتبات قضایی، تجاری و بازرگانی و گزارش‌نویسی در زبان‌های مختلف از فارسی، انگلیسی، عربی و فرانسوی، خدمات تخصصی ارائه می‌دهد که کاربران با مراجعه به وب‌سایت این موسسه و قسمت تولید محتوا می‌توانند از این خدمات برخوردار گردند.

رپورتاژ آگهی


رپورتاژ آگهی گونه‌ای از محتواست که بعد از نگارش، برای انتشار به وب‌سایت‌های پربازدید نظیر خبرگزاری‌ها جهت تبلیغ کسب‌وکارها و مؤسسات مختلف ارجاع داده می‌شود. بدیهی است وب‌سایت‌های پربازدید جهت انتشار رپورتاژ از صاحبان کسب‌وکار مبلغی را دریافت می‌کنند. این‌گونه از نوشتار ضمن ارائه برخی اطلاعات مفید و کاربردی، با استفاده از لینک‌هایی کاربران را به وب‌سایت سفارش‌دهنده رپورتاژ انتقال می‌دهد و از این طریق ترافیک ورودی به وب‌سایت مذکور افزایش می‌یابد که نهایتاً باعث افزایش فروش محصولات و خدمات می‌شود. لذا با توجه به این‌که رپورتاژ آگهی برای صاحبان کسب‌وکار بار مالی دارد، نیازمند دقت و ظرافت بالایی است تا مخاطب را در گام نخست مجاب به ورود به وب‌سایت مقصد کند و در گام نهایی وی را مشتاق به خرید خدمات و محصولات نماید. ازاین‌رو نگارش این متون نیازمند متخصصان تولید محتوا با تجربه طولانی در این حوزه است و شبکه مترجمین اشراق مفتخر به گرد هم آوردن چنین متخصصانی از سراسر کشور است. این موسسه خدمات تولید رپورتاژ آگهی را با کیفیتی بی‌نظیر ارائه می‌کند.

تبلیغ

فروشگاه اینترنتی

شرح محصول


سرعت بالای خرید محصول اینترنتی، گوی سبقت را از روش‌های سنتی ربوده است. تقریباً همه فروشندگان خدمات و محصولات، امکان فروش اینترنتی از طریق وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی را برای کاربران فراهم کرده‌اند. در روش‌های سنتی، فروشنده نقش اساسی در معرفی محصول ایفا می‌کند؛ اما درروش اینترنتی، دیگر فروشنده‌ای وجود ندارد که بخواهد ویژگی‌های یک محصول را به خریدار معرفی نماید. این موضوع باعث ظهور یک زمینه تخصصی به نام محصول نویسی شده است. متخصص محصول نویسی باید در حداقل کلام تمام ویژگی‌های برجسته و رقابتی یک محصول را معرفی کند.

شبکه مترجمین اشراق مجهز به محصول نویسانی متخصص از سراسر کشور شده است. کلیه صاحبان کسب‌وکار و تولیدکنندگان در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق درخواست خود را مبنی بر محصول نویسی (شرح محصول) ثبت نمایند و از تجربه و تخصص محصول نویسان این مجموعه نهایت استفاده را ببرند. همچنین این مؤسسه نگارش شرح محصول به زبان‌های مختلف را نیز انجام می‌دهد و مجموعه‌هایی که نیاز به معرفی محصولات خود در خارج از مرزها دارند، می‌توانند از این خدمات بهره کافی ببرند.

ابر محتوا


به محتوایی که حجم آن، فارغ از نوع و مندرجات در آن بسیار طولانی (در حد چند هزار) باشد، ابر محتوا (مگا پست) گویند. در این نوع تولید محتوا، نویسنده محتوایی را می‌نویسد که در یک موضوع مشخص کامل‌تر و جامع‌تر از کلیه مطالب برتر و دارای رتبه‌بندی برتر در یک موتور جستجو باشد و بدیهی است چنین محتوایی می‌تواند در موتورهای جستجو جایگاه و رتبه‌بندی بهتری نسبت به سایر رقبا پیدا کند. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از نویسندگانی باتجربه، زبده و آموزش‌دیده در حیطه تولید محتوا، خدمات تولید ابر محتوا (مگا پست) را با بهترین کیفیت در کوتاه‌ترین زمان برای کسب رتبه مناسب در موتورهای جستجو به‌ویژه گوگل ارائه می‌نماید.

ابر محتوا

سایر انواع محتوا


در حوزه بازاریابی دیجیتال و محتوا مارکتینگ، انواع مختلفی از محتوا وجود دارد که ذکر آن رفت. برخی دیگر از انواع محتوا عبارت است از:

محتوای نقد و بررسی : در این‌گونه متون، نویسنده یک یا چند محصول را به‌صورت دقیق و با ظرافت کامل، ضمن بیان ویژگی‌ها، مزایا و معایب هرکدام از آن‌ها، به بوته نقد می‌گذارد تا خریداران یک محصول بتوانند بهترین انتخاب را از میان گزینه‌های موجود داشته باشند. برای نوشتن این‌گونه محتوا، تسلط بر هریک از محصولات عنوان‌شده در متن از ضروریات است.

محتوای راهنمای خرید: محتوای راهنمای خرید محتوایی است که مخاطب با مطالعه آن می‌تواند در یک بازه قیمتی مشخص و در یک زمان معین، بهترین انتخاب را براساس بودجه خود داشته باشد.

محتوای لندینگ پیج‌ها: هر وب‌سایتی تعداد محدودی صفحه دارد که در آن صفحات، خدمات اصلی را به‌صورت واضح بیان می‌کند تا مخاطبان بدانند این وب‌سایت چه خدمات و محصولی را با چه صورت و شرایطی ارائه می‌کند.

تبلیغ نویسی (کپی رایتینگ) : نوع دیگری از محتوا وجود دارد که به آن تبلیغ نویسی یا کپی رایتینگ می‌گویند. هدف کپی رایتینگ این است که مخاطبان یک محصول را دعوت به اقدامی نظیر خرید یک محصول نماید. محتوای کپی رایتینگ می‌تواند متن کوتاهی مثل متن درج‌شده روی یک بیلبورد تبلیغاتی باشد، یا متون بلندی مانند متن‌های نوشته‌شده بر روی ایمیل‌های تبلیغاتی. درهرصورت همه این موارد یک هدف دارند و آن‌هم دعوت مخاطب به اقدام برای خرید است.

شبکه مترجمین اشراق در کلیه حالات فوق خدمات ارائه می‌دهد. تیم تولید محتوای اشراق مجموعه‌ای از خبرگان تولید محتوا را گرد هم آورده است تا با ارائه کیفیتی بی‌بدیل، مؤسسات و مجموعه‌ها را در دنیای رقابتی بازاریابی محتوایی و دیجیتال همیاری کند.

انواع روش تولید محتوا

نحوه نگارش محتوا


نگارش هریک از انواع محتواهای فوق می‌تواند طریقی متفاوت داشته باشد. برخی از انواع مهم روش‌های تولید محتوا که اشراق در آن ارائه خدمات می‌نماید عبارت‌اند از:

 • ترجمه

 • تألیف و ترجمه

 • تحقیق و تألیف

 • بازنویسی

نگارش محتوا به روش ترجمه


در این روش نگارنده محتوا، ضمن برخورداری از تبحر در اصول محتوا نویسی سئوشده، فوت‌وفن ترجمه را هم باید بداند. برخی مؤسسات و مجموعه‌ها هستند که محتوای ترجمه‌شده برای آن‌ها لازم است. در این مواقع نویسنده محتوایی را از یک زبان به زبانی دیگر ترجمه و بر اساس اصول محتوا نویسی در زبان مقصد و رعایت سئو، محتوا را برای آن زبان مناسب‌سازی می‌کند. در این روش مفهوم متن ابتدایی کاملاً حفظ و حراست می‌شود و همه آن مفاهیم تنها با واژگان و اصطلاحات زبان نهایی متن و در نظر گرفتن ضروریات سئو ارائه می‌شود. این روش به دلیل پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های ترجمه با رعایت کلیه اصول محتوا نویسی سئو شده ازنظر قیمت بالاترین قیمت را در بین حالات مختلف تولید محتوا دارد.

ترجمه

تالیف و ترجمه

نگارش محتوا به روش تألیف و ترجمه


در روش تألیف و ترجمه، نویسنده باید بخشی از متن را به روش ترجمه از زبان یا زبان‌های دیگر، و بخش دیگر متن را به‌صورت تألیف شده از منابع مختلف آماده نماید. ازآنجایی‌که تألیف روش سهل‌تری نسبت به ترجمه است و در این روش نیز بخشی از متن به‌صورت تألیفی تهیه می‌شود، این روش هزینه کمتری نسبت به حالت ترجمه دارد. در این حالت نیز نویسنده باید کلیه اصول نگارش محتوای سئوشده را رعایت کند.

نگارش محتوا به روش تحقیق و تألیف


زمانی که نویسنده محتوا با کندوکاو در منابع مختلف و انجام تحقیق، محتوایی را از منابع مختلف تألیف کند، درواقع به روش تحقیق و تألیف محتوا نویسی کرده است. در این روش نویسنده بعد از تحقیق و گردآوری اطلاعات از منابع مختلف، محتوایی را با رعایت کلیه اصول محتوا نویسی سئوشده تهیه می‌کند. این روش در قیاس با دو روش قبلی به دلیل سهولتی که نسبت به آن‌ها دارد، هزینه تولید محتوای کمتری خواهد داشت.

تحقیق و تالیف

بازنویسی

نگارش محتوا به روش بازنویسی


روش بازنویسی ساده‌ترین روش نگارش محتواست. نویسنده فقط باید محتوای نوشته‌شده را بر اساس اصول محتوا نویسی و سئو یا همان بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، بازنویسی کند. این روش ارزان‌ترین روش تولید محتوا در بین تمام روش‌های موجود است.

لحن محتوا


در مورد مؤسسات و شرکت‌های مختلف، اصلی تحت عنوان لحن برند (Tone of voice) مطرح است. مؤسسات و شرکت‌های مختلف با توجه به نوع کاربری و خدماتی که ارائه می‌کنند و طرح و برنامه‌ای که برای برند خود دارند، به‌صورت کلی نوعی از گفتمان‌های ادبی و رسمی و یا محاوره‌ای را برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود برمی‌گزینند که این لحن در جای‌جای وب‌سایت آن‌ها به‌خصوص در محتواها و بلاگ‌پست‌هایی که می‌نویسند، باید نمود پیدا کند.

لحن برند

لحن ادبی و رسمی


لحن ادبی و رسمی برای محتوای مؤسساتی استفاده می‌‎شود که لحن برند آن‌ها رسمی است. در این لحن، جملات باید در صحیح‌ترین حالت و یا به تعبیری در حالت معمول نگارش شده باشند؛ مخاطبان به‌صورت جمع و با احترام کامل خطاب شوند و در کل، به‌صورت کاملاً جدی و رسمی نوشته شود.

لحن محاوره‌ای


لحن محاوره‌ای برای محتوای مؤسساتی استفاده می‌شود که لحن برندشان محاوره‌ای است. این لحن معمولاً صمیمی‌تر است و جمله‌بندی‌ها در این روش می‌توانند از حالت معمول خارج شوند؛ مخاطبان به‌صورت اول‌شخص مورد خطاب قرار بگیرند و در کل، متن صمیمی‌تر نگارش شود.

زبان های تولید محتوا

زبان‌های تولید محتوا


محتواها با هر کاربردی که تهیه شوند، چه کاربرد برندینگ داشته باشند و چه کاربرد افزایش ترافیک ورودی به سایت و افزایش فروش، چه تبلیغاتی باشند و ... ، درهرصورت می‌توانند مرزها را درنوردند و مخاطبانی را فراتر از مرزها هدف قرار دهند. در همین راستا شبکه مترجمین اشراق خدمات تولید محتوا در زبان‌های مختلف را ارائه می‌دهد و تاکنون نیز همراه و هم مسیر با بسیاری از برندها برای معرفی خدمات و محصولاتشان در آن‌سوی مرزها بوده است.

تولید محتوای تخصصی به انگلیسی


زبان انگلیسی تقریباً در تمام جهان به‌عنوان زبان بین‌المللی پذیرفته‌شده است. می‌توان گفت به هرجای دنیا که سفر کنید، اگر به زبان انگلیسی تسلط اندکی داشته باشید، می‌توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید. به همین دلیل هم تمام وب‌سایت‌های فروشگاهی و خدماتی در نقاط مختلف دنیا، تلاش می‌کنند قسمت انگلیسی‌زبان وب‌سایت خود را فعال کنند. وقتی قسمت انگلیسی‌زبان وب‌سایت فعال باشد، وب‌سایت‌ها ناگزیر به تولید محتوای تخصصی به انگلیسی هستند. لذا شبکه مترجمین اشراق خود را مجهز به نویسندگان محتوایی نموده است که توانایی تولید محتوای سئو شده به زبان انگلیسی با بهترین کیفیت را دارند.

پرنده اشراق با کلاه انگلیسی

پرنده اشراق با کلاه ایرانی

تولید محتوای تخصصی به فارسی


تولید محتوای تخصصی به فارسی در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی آثاری همچون برندینگ، بالا رفتن ترافیک ورودی به وب‌سایت و افزایش فروش و خدمات را در پی دارد. لذا شبکه مترجمین اشراق در راستای بازاریابی دیجیتالی و محتوایی از طریق تولید محتوا، آماده همکاری با مؤسسات، شرکت‌های تولیدی و خدماتی و استارت‌آپ‌ها است. متقاضیان تولید محتوا می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این شبکه گسترده در سراسر کشور، از خدمات متنوع این مجموعه استفاده کنند.

تولید محتوای تخصصی به فرانسوی


از دیگر زبان‌های به رسمیت شناخته‌شده در سازمان ملل متحد، زبان فرانسه است که درمجموع 136 میلیون نفر در فرانسه، آفریقای شمالی و مرکزی به این زبان تکلّم می‌کنند. همچنین در بسیاری از کشورهای دیگر نیز مانند برخی کشورهای عربی، این زبان به‌عنوان زبان دوم مطرح است. لذا صاحبان کسب‌وکار اگر علاقه‌مند به معرفی محتوای خود در زبان فرانسه در قالب محتواهای متنی (که به‌عنوان پرمخاطب‌ترین نوع محتوا شناخته می‌شود) باشند، شبکه مترجمین اشراق با بهره‌مندی از نویسندگان محتوا به زبان فرانسه و با رعایت کلیه اصول محتوا نویسی و سئو، این خدمت را به آن‌ها ارائه می‌کند. کاربران محترم می‌توانند هنگام ثبت سفارش تولید محتوا، زبان فرانسه را به‌عنوان زبان محتوا انتخاب کنند.

پرنده اشراق با کلاه فرانسوی

پرنده اشراق با لباس عربی

تولید محتوای تخصصی به عربی


درمجموع بالغ‌بر 22 کشور جهان عرب‌زبان هستند و زبان عربی به‌عنوان پنجمین زبان بین‌المللی دنیا در سازمان ملل به رسمیت شناخته می‌شود. از طرفی کشور ما علاوه بر داشتن قرابت منطقه‌ای با کشورهای عربی، به لحاظ جغرافیایی نیز مرز مشترک با چندین کشور عربی دارد. همه این موارد اهمیت برندینگ و بازاریابی را در کشورهای عربی هویدا می‌سازد و به‌تبع آن، گویای علت پشتیبانی اشراق از زبان عربی برای تولید محتواست. موسسه اشراق خدمات تولید محتوای سئو شده به زبان عربی را با برترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. مخاطبانی که با اهداف مختلف علاقه‌مندند محتوای اصولی به زبان عربی داشته باشند، می‌توانند در قسمت ثبت سفارش‌ها تولید محتوا، زبان عربی را انتخاب نمایند.

پلن‌های کیفیت تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق

کیفیت محتوا

 شبکه مترجمین اشراق برای رفع نیاز کلیه گروه‌های هدف اقدام به تولید محتوا در سطوح کیفی مختلف می‌نماید. جدول زیر گویای جزئیات پلن‌های مختلف کیفیت است:

شاخص کیفیت

نقره‌ای

طلایی

طلایی پلاس

ترجمه متن

احتمال 30 درصد خطا در کلمات تخصصی

کاملاً تخصصی

کاملاً تخصصی

کیفیت متن

سلیس و عمومی

سلیس و تخصصی

سلیس و تخصصی

سئو متن + عکس

عمومی

تخصصی

تخصصی

تعداد عکس به ازای

هر 1000 کلمه

1

2

3

پشتیبانی 24/7

رعایت اصول ویراستاری

ارائه پیشنهاد لینک‌دهی داخلی

بازخوانی

ارائه 3 عدد برچسب

ارائه 3 عدد سوال متداول

ارائه تیتر پیشنهادی

خلاصه محتوا

هرکدام از پلن‌های کیفیت برای کدام بستر کاربرد دارد؟

بستر انتشار

نقره‌ای

طلایی

طلایی پلاس

شبکه‌های اجتماعی

وبلاگ‌های شخصی

محتواهای آموزشی

وب‌سایت‌های عمومی

وب‌سایت‌های تخصصی

تصاحب رتبه اول گوگل

تخصص‌های تولید محتوا


دنیای بازاریابی محتوایی به دنیایی تخصصی و حرفه‌‌ای بدل گشته است؛ به‌طوری‌که در فعالیت‌های تخصصی مختلف، نیاز به تولید محتوا متناسب با همان زمینه وجود دارد. شبکه مترجمین اشراق با درک صحیح از این موضوع، تخصص‌های مختلفی را برای تولید محتوا پیش‌بینی نموده است که در ادامه به توضیح هریک از آن‌ها پرداخته خواهد شد:

فروشگاهی و خدماتی


وب‌سایت‌های فروشگاهی و خدماتی به تولید محتواهای گوناگونی نیاز دارند که عبارت است از :

محصول نویسی


طبیعتاً برای معرفی محصولات و خدمات نیاز است محتوای شرح محصول برای این وب‌سایت‌ها نگارش شود. محتوای شرح محصول نقش فروشنده محصولات و خدمات را ایفا می‌کند و باید ویژگی‌های آن‌ها را با جزئیات به اطلاع مخاطبان برساند. لذا شناخت دقیق محصولات لازمه نگارش این نوع محتوا است. شبکه مترجمین اشراق با کسب اطلاعات دقیق از صاحبان محصول و خدمات به‌گونه‌ای حرفه‌ای و با رعایت کلیه اصول بازاریابی ارائه‌دهنده خدمت محصول نویسی است.

بلاگ پست


ایجاد یک بستر فروشگاهی برای فروش محصول و خدمات کافی نیست. کلیه فروشگاه‌های اینترنتی خود را مجهز به وبلاگ می‌کنند تا با ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی در حوزه صنعت مربوطه، پاسخ‌گوی جستجوهای کاربران اینترنت باشند. این کار دو مزیت دارد: اول آنکه ترافیک ورودی به سایت خود را افزایش می‌دهند و این به‌منزله ورود افراد بیشتر به بستر فروشگاهی آن‌ها است. این افراد خریداران بالقوه محصول و خدمات هستند که رعایت اصول بازاریابی محتوایی در متون بلاگ‌پست‌ها و شرح محصول می‌تواند آن‌ها را به خریداران بالفعل تبدیل کند؛ مزیت دوم این نو نگارش مربوط به حوزه برندینگ است. قطعاً هرچه ترافیک ورودی به یک سایت از طریق بلاگ پست افزایش یابد، قدم مؤثری درزمینهٔ برندینگ و شناخته شدن بیشتر برند برداشته‌شده است.

رپورتاژ آگهی


یکی از اقدامات کاربردی برای بازاریابی محصولات و خدمات، انتشار رپورتاژآگهی در وب‌سایت‌های پربازدید نظیر خبرگزاری‌ها است. رپورتاژآگهی می‌تواند به‌گونه‌ای حرفه‌ای و نامحسوس کاربران اینترنت را تبدیل به مشتریان یک وب‌سایت فروشگاهی و خدماتی نماید.

شبکه مترجمین اشراق نگارش کلیه محتواهای موردنیاز برای وب‌سایت‌های فروشگاهی و خدماتی را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و قیمت و رعایت کلیه اصول نگارش و سئو می‌پذیرد.

علمی و آموزشی


محتواهای علمی و آموزشی علاوه بر نویسنده مسلط بر حوزه نگارش و سئو، نیاز به تخصص در موضوع موردبحث دارد. لذا با در نظر گرفتن این موضوع حساس، جذب نویسنده محتوای متخصص در حوزه مختلف علوم همواره موردتوجه مجموعه اشراق قرارگرفته است و محتواهای علمی و آموزشی در این موسسه توسط نگارنده‌هایی متخصص در حوزه بحث محتوا انجام می‌شود. لذا صاحبان وب‌سایت‌های علمی و آموزشی می‌توانند با مراجعه به این مجموعه نیازهای خود در حوزه تولید محتوای علمی و آموزشی را برطرف سازند.

فرهنگی، هنری و خبری


حوزه فرهنگ، هنر و خبر حوزه‌ای است که از حساسیت‌های بالایی برخوردار است. نگارش هر موضوعی برخلاف عرف فرهنگی یک جامعه، متضاد با اصول هنری و قوانین نشر خبر پذیرفته‌شده در آن جامعه می‌تواند لطمات جبران ناپذیری بر پیکره یک کسب‌وکار فرهنگی، هنری و خبری وارد آورد. لذا به دلیل حساسیت بالای تولید محتوا در این حوزه باید با دقت نظر بالایی تولیدمحتوا در این حوزه را انجام داد. موضوع دیگری که باید در این حوزه بدان توجه داشت تسلط علمی بر مباحث هنری و فرهنگی و اصول خبرنویسی است. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از نویسندگانی مسلط بر قوانین فرهنگی، هنری و خبری و دارای تسلط و تبحر علمی در زمینه فرهنگ و هنر و اصول خبرنویسی آماده ارائه خدمات در این حوزه است.

مذهبی


مسائل مذهبی و اعتقادی جزء لاینفک افکار ایدئولوژیک افراد است و افراد در برخورد با این‌گونه موارد احتیاط فراوانی می‌کنند. این احتیاط مخاطبان محتواهای مذهبی، الزام حساسیت نویسندگان این حوزه را بیش از سایر حوزه‌ها مشخص می‌کند. علاوه بر آن، نگارش محتوای مذهبی نیاز به اطلاعات کافی دارد تا موردی خلاف اعتقادات مذهبی و بدون سند نگاشته نشود. اگر کاربران نیاز داشته باشند محتوای تخصصی مذهبی بنویسند، شبکه مترجمین اشراق می‌تواند بهترین گزینه برای آن‌‎ها باشد.

گردشگری و سرگرمی


در فضای اینترنت رقابت سختی در حوزه نگارش مطالب گردشگری و سرگرمی وجود دارد. در خصوص مطالب گردشگری باید نگارش محتوا به‌گونه‌ای انجام شود که مخاطب محتوای متنی، با مطالعه آن به همراه تصاویر و فیلم‌های استفاده‌شده در آن، خود را در موقعیت گردشگری شرح داده‌شده تصور کند. لذا سختی‌ها و دشواری‌های فراوانی دارد. درواقع نویسنده باید به‌قدری هنرمندانه محتوای گردشگری را بنویسد که گویی مخاطب به یک تور مجازی رفته است. اما در خصوص محتواهای سرگرمی، پیچیدگی‌ها از حالت قبل هم کمی بیشتر است. امروزه انواع و اقسام محتواهای سرگرم‌کننده در فضای مجازی و حقیقی نشر و گسترش می‌یابند که رقابت در این عرصه را بسیار دشوار می‌کند. نویسنده باید با محتوای خود زمینه را برای سرگرمی افرادی فراهم آورد که دائماً با محتواهای سرگرمی بسیاری سروکار دارند و این سختی کار نویسنده را مضاعف می‌کند. با همه این تفاسیر، برای تهیه یک محتوای گردشگری و سرگرمی می‌توانید روی تولید محتوای شبکه مترجمین اشراق حساب ویژه بازکنید. تجربه تولید محتوای سرگرمی و گردشگری برای وب‌سایت‌های مختلف، اشراق را در زمره خبرگان این حوزه قرار داده است.

تخصص های تولید محتوا

زمینه‌های فعالیت برای تولید محتوا


اگر بنا باشد محتوای اثرگذار نوشته شود، باید بین زمینه‌های مختلف فعالیت تفاوت قائل شد و برای هر زمینه فعالیت، از یک متخصص ویژه استفاده کرد. مثلاً اگر از نویسنده زمینه فعالیت پزشکی برای نگارش محتوای حوزه علوم انسانی استفاده شود، اصلاً حرفه‌ای نخواهد بود و نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود. لذا با توجه به این موضوع، اشراق در زمینه‌های فعالیت زیر، خدمات خود را طبقه‌بندی نموده است و برای هریک از این زمینه‌ها، محتوانویس مجرب و کارآزموده را به کار می‌گیرد.


موبایل، کامپیوتر، دیجیتال و IT


طراحی سایت و سئو


بازاریابی


پزشکی و سلامت، ورزشی و تغذیه


علوم انسانی


علوم پایه


علوم فنی و مهندسی


سایت خبری، روزنامه و مجله


صنایع غذایی و کشاورزی


ارزهای دیجیتال و هوش مالی


آموزش نرم‌افزارها


عکاسی

زمان‌بندی تحویل تولید محتوا


شبکه مترجمین اشراق در راستای ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود، طرح‌های زمان‌بندی مختلفی را ارائه‌ می‌نماید:

 • عادی : برای این حالت یک زمان پایه با توجه به نوع محتوای درخواستی، نحوه نگارش، زبان، تعداد کلمات و کیفیت درنظر گرفته می‌شود.

 • حالت فشرده : زمان لازم برای نگارش محتوا در این حالت 0.66 برابر حالت عادی است

 • حالت فشرده پلاس : زمان لازم برای تولید محتوا در حالت فشرده پلاس 0.3 برابر حالت عادی است.

زمان تحویل محتوا

کاربران محترم این شبکه سراسری می‌توانند با توجه به برنامه‌های زمانی خود، هنگام ثبت سفارش هرکدام از طرح‌های مذکور را که برای آن‌ها مطلوب است، انتخاب کنند.

تحویل عادی


زمان پایه تولید محتوا

تحویل فشرده


انجام تولید محتوا در 0.66 زمان لازم برای تولید محتوای عادی

تحویل فشرده پلاس


انجام تولید محتوا در 0.3 زمان لازم برای تولید محتوای عادی

قیمت تولید محتوای تخصصی متن چگونه محاسبه می‌شود؟


برای شفاف‌سازی چگونگی محاسبه قیمت تولید محتوای متنی، شبکه مترجمین برخی پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت را درنظر گرفته است. این عوامل عبارت است از :

هزینه

تعداد کلمه

تعداد کلمات


تعداد کلمات معیار حجم محتوایی است که باید تهیه شود. طبعاً هرچه تعداد کلمات محتوای درخواستی بیشتر باشد، حجم آن بیشتر است و در نتیجه نیاز به تلاش و زمان بیشتری برای نگارش دارد؛ بنابراین حق الزحمه بیشتری را می‌طلبد.

زبان محتوا


تأثیر زبان نگارش محتوا بر قیمت تولید محتوا به این شکل است که هر چه نگارش در یک زبان سخت‌تر باشد و به ظرافت‌های بیشتری نیاز داشته باشد، برای تولید محتوا به آن زبان حق الزحمه بیشتری باید پرداخت شود. شبکه مترجمین اشراق از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و فرانسه پشتیبانی می‌کند. زبان فرانسه بالاترین حق الزحمه تولید محتوا را دارد و زبان‌های عربی و انگلیسی رتبه‌های بعدی را دارند و در انتهای این روند نزولی، قیمت زبان فارسی قرار دارد.

زبان

زمینه های مختلف فعالیت

زمینه فعالیت


شبکه مترجمین اشراق زمینه‌های فعالیت مختلفی را برای سفارش تولید محتوا در نظر گرفته است. هر کدام از این زمینه‌ها ضریبی در قیمت نهایی دارند. این ضریب براساس میزان سختی و پیچیدگی تولید محتوا در آن زمینه به‌خصوص درنظر گرفته شده است. این زمینه‌های فعالیت عبارت است از:

 1. موبایل، کامپیوتر، دیجیتال و IT

 2. طراحی سایت و سئو

 3. بازاریابی

 4. پزشکی و سلامت، ورزشی و تغذیه

 5. علوم انسانی

 6. علوم پایه

 7. علوم فنی و مهندسی

 8. سایت خبری، روزنامه و مجله

 9. صنایع غذایی و کشورزی

 10. ارزهای دیجیتال و هوش مالی

 11. آموزش نرم افزارها

 12. عکاسی

زمان تولید محتوا


انجام کار در حالت فشرده و فشرده پلاس به معنای انجام کار بیشتر در مدت زمان کمتر نسبت به حالت عادی، با حفظ همان کیفیت حالت عادی  است. طبعاً چنین فعالیتی نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نسبت به حالت عادی دارد و کسی که خواهان انجام کار در حداقل زمان ممکن است، باید متحمل این هزینه شود. ضریب درنظر گرفته شده برای قیمت تولید محتوا در حالت عادی برابر 1 است و برای حالت‌های فشرده و فشرده پلاس ضرایب بالاتری درنظر گرفته شده است.

زمان

شایان‌ذکر است در حالت فشرده قیمت تولید محتوا 1.66 برابر حالت عادی و در حالت فشرده پلاس 2 برابر حالت عادی است.

کیفیت

کیفیت تولید محتوا


3 سطح کیفی نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای تولید محتوا با توجه به نیاز و درخواست مخاطبان توسط اشراق پیش‌بینی شده است. هرچه سطح کیفی بالاتری نیاز باشد، طبعاً باید هزینه بیشتری پرداخت شود. به لحاظ هزینه ضریب درنظر گرفته شده برای حالت نقره‌ای 1 است و حالات طلایی و طلایی پلاس ضرایب بالاتری دارند.

هزینه تولید محتوای طلایی تقریبا 1.5 برابر و طلایی پلاس 2 برابر سطح کیفی نقره‌ای است.

نحوه نگارش محتوا


برای نگارش محتوا در شبکه مترجمین اشراق 4 حالت درنظر گرفته شده است:

 • ترجمه

 • تألیف و ترجمه

 • تحقیق و تألیف

 • بازنویسی

مقدار پایه قیمت برای تولید محتوای حالت ترجمه در نظر گرفته شده است. این حالت در بین حالت‌های نگارش محتوا به دلیل ظرافت‌های ترجمه بیشترین قیمت را دارد و سایر انواع نگارش براساس آن قیمت‌گذاری می‌شود:

هزینه درنظر گرفته شده برای نگارش به‌صورت ترجمه و تألیف دو سوم هزینه حالت پایه در ترجمه است.

هزینه درنظر گفته شده برای نگارش به صورت تحقیق و تألیف اندکی بیشتر از نصف هزینه حالت پایه در ترجمه است.

هزینه درنظر گرفته شده برای نگارش به‌صورت بازنویسی اندکی کمتر از نصف و بیشتر از یک سوم هزینه حالت پایه در ترجمه است.

انواع حالات نگارش

چرا به اشراق اعتماد کنیم؟

دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


شبکه مترجمین اشراق در سال 1393 با بهره‌گیری از توان داخلی و تکیه‌بر دانش بومی متخصصان دانشگاهی فعال در حوزه ترجمه و فناوری اطلاعات پا به عرصه علمی کشور عزیزمان ایران نهاد. این موسسه دارای مجوز رسمی فعالیت در حوزه ترجمه و خدمات دانشگاهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است.

مجوز

دارای نماد اعتماد الکترونیکی


از موارد مهمی که صاحبان کسب‌وکارهای مجازی و مشاغل حوزه تجارت الکترونیک باید به آن توجه ویژه داشته باشند، ایجاد حس اعتماد در جامعه هدف است. ازهمین‌رو شبکه مترجمین اشراق اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است. ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. ای‌نماد درواقع احراز هویت قانونی این کسب‌وکارها را انجام می‌دهد و باعث ایجاد حس اعتماد کاربران هنگام استفاده از خدمات پلتفرم‌های آنلاین می‌شود. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از این نماد اعتماد الکترونیکی خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه مربوط به آن، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول می‌داند.

محرمانگی اطلاعات


محرمانگی اطلاعات یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران پلتفرم‌های آنلاین است. صاحبان کسب‌وکار و فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات، اطلاعات، مزایای رقابتی و ویژگی‌های محصول یا خدمات خود را  برای تولید محتوا تحویل شبکه مترجمین اشراق می‌دهند. لذا شبکه مترجمین اشراق با درک اصل محرمانگی اطلاعات، به لحاظ اخلاقی، حرفه‌ای و قانونی خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان و کلیه مدارک، اسناد و مستندات آن‌ها می‌داند و به کاربران خود اطمینان می‌دهد که اقدامات لازم را در خصوص رعایت کلیه اصول امنیتی با تکیه بر دانش متخصصان امنیت اطلاعات انجام داده است و تضمین می‌نماید که به هیچ عنوان اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها در اختیار شخص، نهاد یا شرکت سومی قرار نخواهد گرفت. از جمله اقدامات لازم در این خصوص، می توان به انتخاب نویسندگان محتوا در یک پروسه دقیق و با حساسیت بالا و نیز دریافت تعهد کتبی عدم افشای اطلاعات کاربران از سوی آن‌ها اشاره نمود.

محرمانگی اشراق

ضمانت

ضمانت و گارانتی کلیه خدمات


از گام‌های مؤثر شبکه مترجمین اشراق در راستای مشتری مداری ارائه گارانتی و تضمین کیفیت در قبال محتواهای ارائه شده است و بدان معناست که شبکه مترجمین اشراق در صورت بروز هرگونه اشکال و خطا حین تولیدمحتوا یا پس از ارائه محصول نهایی، تعهد می‌نماید براساس شرایط و ضوابط مندرج در وب‌سایت این موسسه، مشکل بوجود آمده را به‌طور کامل تا زمان انتشار نهایی محتوا برطرف خواهد نمود.

بهره‌گیری از نویسندگان محتوای متخصص


تولید محتوای تخصصی تفاوت فاحشی با تولید محتوای عمومی دارد. در رشته‌های تخصصی لازم است نویسنده محتوا به مبحث طرح‌شده در متن اشراف کامل داشته باشد تا هدف صاحبان کسب‌وکار از تولید محتوا به‌صورت کامل محقق شود. لذا در این موارد تخصص و استفاده از نویسنده متخصص اهمیت می‌یابد. شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان موسسه‌ای پیشرو در حوزه خدمات تولید محتوا، مفتخر به همکاری با نویسندگان متخصص و مسلط به اصول نگارش و سئو است. به همین دلیل و با توجه به سابقه درخشان چندین ساله در ارائه خدمات آنلاین، به‌عنوان مطمئن‌ترین و  بهترین مرکز تولید محتوای تخصصی در کشور شناخته‌شده است.

همچنین شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان برترین و بزرگ‌ترین مؤسسه تولید محتوای آنلاین ایران از نویسندگان متخصص به‌صورت غیرحضوری و دورکاری دعوت به همکاری می‌کند. در این مجموعه دقت و کیفیت دو معیار بسیار برجسته هستند و تمامی نویسندگان می‌بایست تخصص و سابقه کافی برای شروع همکاری داشته باشند. نحوه جذب نویسنده محتوا به این صورت خواهد بود که متقاضیان همکاری، به‌صورت آزمایشی در حوزه تخصصی اعلام‌شده از سوی آن‌ها، اقدام به تولید محتوا می‌کنند و کارشناسان این مؤسسه بعد از بررسی محتوای تولیدشده به لحاظ اصول نگارشی و سئوی متن، همکاری یا عدم همکاری آن‌ها با این موسسه را تعیین می‌کنند.

نویسنده

قرارداد

قرارداد با دانشگاه‌های معتبر و سازمان‌ها و نهادهای دولتی


شبکه مترجمین اشراق برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در حرکت پرشتاب علمی کشور و جامعه کسب‌وکار این مرز و بوم، آماده همکاری با کلیه مراکز و نهادهای علمی، پژوهشی و دانشگاهی است. ارائه خدمات باکیفیت در تراز استانداردهای بین‌المللی تاکنون باعث انعقاد قراردادهای رسمی همکاری با دانشگاه‌ها، مجلات معتبر و سازمان‌ها و نهادهای دولتی شده است.

پرداخت امن


جهت اطمینان کاربران از قانونی بودن مراحل پرداخت هزینه، کلیه واریزها در شبکه مترجمین اشراق به‌صورت آنلاین به حساب موسسه طلایه‌داران افق علم که دارای مجوزهای قانونی لازم در این زمینه است، انجام می‎گیرد و هیچ‌گونه پرداخت وجهی به حساب اشخاص حقیقی مورد تائید این مجموعه نیست. واریزهای انجام‌شده تا اتمام پروژه و دریافت فایل نهایی نزد این موسسه به امانت نگهداری می‌شود و جهت تأمین رضایت خاطر مشتریان از خدمات ارائه‌شده، پس از اعلام رضایت مشتری پرداخت حق‌الزحمه نویسنده انجام می‌شود.

پرداخت امن

گواهی ایزو


شبکه مترجمین اشراق با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مخاطبان خود دارد، همواره به دنبال یافتن راهی برای بهبود کیفیت، ارائه خدمات در حد و اندازه‌های بین‌المللی و افزایش هرچه بیشتر اعتماد مشتریان خود به این مجموعه است. یکی از مهم‌ترین گام‌های اعتماد ساز این شبکه سراسری، دریافت استانداردهای مربوط به حوزه کاری خودش است. شبکه مترجمین اشراق همگام با مؤسسات بزرگ ترجمه در دنیا بر اساس ارزیابی‌های مختلف و پس از گذراندن مراحل حسابرسی متعدد و ارائه مستندات مختلف، موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو از موسسه استاندارد کشور آلمان شده است تا به‌عنوان تنها دارنده این استانداردها در کشور در حوزه ترجمه شناخته شود:

ایزو 9001

ISO 9001


استاندارد مدیریت کیفیت

ایزو 17100

ISO 17100


استاندارد الزامات کل فرآیند ترجمه

ایزو10004

ISO 10004


استاندارد سیستم مدیریت پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتریان

نحوه ارسال درخواست و مراحل تولید محتوای تخصصی


متقاضیان تولید محتوا در شبکه مترجمین اشراق تنها با واردکردن چند گزینه می‌توانند سفارش خود را ثبت کنند و از قیمت خدمات درخواستی به‌صورت رایگان و فوری مطلع شوند. برای این کار نویسنده محتوا باید ابتدا در شبکه مترجمین اشراق ثبت‌نام نماید و بعد از قسمت ثبت سفارش تولید محتوا اقدام کند. نحوه این اقدام در ادامه مطلب توضیح داده‌شده است.

ثبت سفارش


ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

در گام نخست باید ثبت سفارش انجام شود که جهت حصول این امر، لازم است گزینه‌های زیر تکمیل شوند:

مشخص کردن نوع محتوا


شبکه مترجمین اشراق انواع محتواهای متنی زیر را تولید می‌کند که برای ثبت سفارش در گام نخست باید یکی از آن‌ها انتخاب شود. همه این موارد با جزئیات در قسمت‌‎های ابتدایی این متن توضیح داده شدند:

محتوای عمومی یا تخصصی (بلاگ پست)

محتوای شبکه‌های اجتماعی

انواع مکاتبات

رپورتاژ آگهی

شرح محصول

اَبَرمحتوا

سایر انواع محتوای متنی

نحوه نگارش


4 حالت نگارشی برای تولیدمحتوای متنی در شبکه مترجمین اشراق وجود دارد که کاربر هنگام ثبت سفارش با توجه به نیاز خود، باید یکی از آن‌ها را انتخاب کند. در ابتدای متن این حالات تشریح شدند و عبارت هستند از :

ترجمه

ترجمه و تألیف

تحقیق و تألیف

بازنویسی

زبان محتوا


گزینه بعدی هنگام ثبت سفارش مشخص کردن زبان درخواستی برای تولید محتوا از بین زبان‌های زیر است :

فارسی

انگلیسی

عربی

فرانسوی

تعداد محتوای درخواستی و کلمات هرکدام از محتواها


براساس نیازی که کاربر دارد، می‌تواند تعداد محتوای درخواستی خود را به همراه تعداد کلمات هرکدام از محتواهای درخواستی وارد کند.

لحن محتوا


متقاضی تولید محتوا براساس لحن برند خود باید یکی از حالات رسمی و ادبی یا محاوره‌ای را انتخاب کند.

زمینه تخصصی


شبکه مترجمین اشراق قادر به تولید محتوا در 5 زمینه تخصصی زیر است. متقاضیان تولید محتوا هنگام ثبت سفارش باید از بین این حالات یک مورد را به عنوان زمینه تخصصی مشخص کنند.

فروشگاهی و خدماتی

علمی و آموزشی

فرهنگی، هنری و خبری

مذهبی

گردشگری و سرگرمی

زمینه فعالیت


برای تولید محتوا در زمینه‌های فعالیت زیر قابلیت تولید محتوا وجود دارد و کاربران باید از بین این حالات یک مورد را به عنوان زمینه فعالیت خود انتخاب کنند:

موبایل، کامپیوتر، دیجیتال و IT

طراحی سایت و سئو

بازاریابی

پزشکی و سلامت ، ورزشی و تغذیه

علوم انسانی

علوم پایه

علوم فنی و مهندسی

سایت خبری، روزنامه و مجله

صنایع غذایی و کشاورزی

ارزهای دیجیتال و هوش مالی

آموزش نرم‌افزارها

عکاسی

عنوان محتوا و کلمه کلیدی


هر دوی این گزینه‌ها هنگام ثبت سفارش باید مشخص و در کادر مربوطه نوشته شوند. برای کلمه‌های کلیدی باید حداقل 3 مورد کلمه کلیدی ذکر شود.

زمان‌بندی


کاربر متقاضی تولید محتوا براساس نیاز زمانی خود باید از بین حالت‌های عادی، فشرده و فشرده پلاس یک حالت را به عنوان زمان‌بندی مورد نظر خود انتخاب کند.

کیفیت


سه حالت کیفی نقره‌ای ، طلایی و طلایی پلاس برای نوشتن محتوا در این شبکه وجود دارد که کاربر باید از بین این حالات کیفی یک حالت را به عنوان کیفیت مدنظر خود انتخاب نماید.

گزینه‌های اختیاری هنگام ثبت سفارش


 1. توضیحات تکمیلی و فایل راهنما: اگر متقاضی تولید محتوا توضیحاتی داشته باشد که در گزینه‌های ثبت سفارش پیش بینی نشده باشد، می‌تواند در کادر توضیحات تکمیلی وارد کند. همچنین اگر بخواهد توضیحات بیشتر خود را در قالب فایل ارسال کند، امکان پیوست کردن فایل راهنما برای او درنظر گرفته شده است.

 2. محل نشر محتوا : بهتر است نویسنده محتوا بداند محتوایی که می‌نویسد در کدام بستر منتشر خواهد شد. زیرا در این صورت با اطلاعات کامل‌تری می‌تواند اقدام به تولید محتوا کند. اما برای رعایت حریم شخصی مشتریان و مخاطبان شبکه مترجمین اشراق، درج محل نشر محتوا، به‌صورت اختیاری درنظر گرفته شده است.

 3. نویسنده پیشنهادی : کاربر می‌تواند از بین نویسندگان محتوا کسی را که قبلاً برای وی تولید محتوا انجام داده است و برای نگارش مناسب می‌داند، به عنوان نویسنده درج کند. البته نوشتن محتوا توسط نویسنده مورد نظر مشتری، منوط به این است که در زمان ثبت درخواست نویسنده پروژه دیگری را در دست نداشته باشد و به لحاظ زمانی بتواند درخواست مشتری را اجابت کند.

محاسبه آنلاین و رایگان قیمت

چنانچه توضیح داده شد، بعد از ثبت سفارش امکان مشاهده قیمت تولیدمحتوا به همراه تاریخ تحویل آن وجود دارد. لذا پیش از ثبت سفارش امکان محاسبه و مشاهده آنلاین و رایگان قیمت تولید محتوا فراهم است.


پرداخت هزینه توسط مشتری

بعد از تأیید قیمت تولید محتوا وارد مرحله پرداخت می‌شوید. پرداخت از 3 طریق شماره حساب یا کارت، پرداخت آنلاین و پرداخت از حساب کاربری پیش‌بینی شده است. منظور از پرداخت از حساب کاربری این است که کاربر می‌تواند بسته‌های هدیه‌دار را از قبل تهیه کند و در هنگام پرداخت صورت‌حساب از آن‌ها استفاده نماید.


انجام پروسه تولید محتوا

بعد از پرداخت هزینه، تیم پشتیبانی محتوا را به تولیدکنندگان محتوای همان حوزه و سطح کیفی مورد درخواست ارجاع می‌دهد و در پروسه انجام قرار می‌گیرد.


کنترل کیفیت محتوا توسط بازرس کیفی

بعد از اتمام پروسه تولید محتوا، تیم کنترل کیفی وارد عمل می‌شود و محتوای تولید شده را از لحاظ فنی، نگارشی، دستوری و دانش سئو تولید محتوا بررسی می‌کند. در صورت وجود هرگونه اشکال در محتوای تولیدی، محتوا به نویسنده جهت رفع اشکالات عودت داده می‌شود و اگر در مرحله اول یا بعد از بازرسی کیفی مشکلی در محتوا وجود نداشته باشد، تأیید و تحویل مشتری داده می‌شود.


تضمین کیفیت محتوای تولیدی و تحویل فایل نهایی آن

در نهایت فایل نهایی آماده شده برای مشتری ارسال می‌شود. شبکه مترجمین اشراق محتوای تولیدی را تضمین کیفیت می‌کند؛ به این معنا که اگر محتوای تولیدی ایرادی داشت، تا حصول رضایت کامل مشتری قابل تصحیح و ویرایش است.

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش تولید محتوای تخصصی

پیشنهادات شگفت‌انگیز

درصد تخفیف

تخفیف حجمی

برای برخورداری از محتوای باکیفیت و جلوگیری از خسارت‌های احتمالی بهتر آن است که فرآیند تولید محتوای خود را به مؤسساتی با سابقه درخشان و شناخته شده در سراسر کشور بسپارید. البته ممکن این است این گونه مجموعه‌ها هزینه بالاتری نسبت به مؤسسات غیرمعتبر داشته باشند. اما باید دقت داشت که نباید برای قیمت پایین‌تر کیفیت را نادیده گرفت. اما نگران نباشید. شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها راهکارهای مختلفی را اندیشیده است که یکی از آن‌ها تخفیف حجمی است. اگر هنگام ثبت سفارش تولید محتوا تعداد کلمات به حد نصاب مشخصی برسد، می‌توانید از تخفیف حجمی بهره‌مند شوید و هزینه کمتری بپردازید. در جدول ذیل حداقل تعداد کلمات، درصد تخفیف‌های اعمال شده برای هریک ارائه شده است:

ردیف

حداقل تعداد کلمات

درصد تخفیف

1

2501

5 %

2

5001

8 %

3

10001

12 %

4

25001

15 %

5

50001

21 %

6

100001

26 %

7

500001

34 %

تخفیف پنل

راهکار دیگر شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها تخفیف پنل است. کاربرانی که برای مدتی با شبکه مترجمین اشراق همراه بوده‌اند، به پاس این همراهی درصورتی که مبلغ سفارشات آن‌ها به حد معینی برسد، مطابق جدول زیر می‌توانند از تخفیف‌هایی بهره‌مند گردند.

ردیف

سقف مبلغ سفارشات

درصد تخفیف

1

5,000,000-10,000,000  تومان

5 درصد

2

10,000,000-25,000,000 تومان

10 درصد

3

25,000,000-50,000,000 تومان

15 درصد

4

50,000,000-1000,000,000 تومان

17.5 درصد

5

بیش از 100,000,000 تومان

20 درصد

هدیه بسته‌های اعتباری

از دیگر راه‌های کاهش هزینه‌ها در شبکه مترجمین اشراق خرید بسته‌های اعتباری است. این بسته‌های اعتباری مبلغی را بیشتر از هزینه‌ای که کاربر پرداخت می‌نماید، به عنوان اعتبار هدیه درنظر می‌گیرند و  کیف پول مجازی کاربر را شارژ می‌کند. مبلغ اعتبار موجود در کیف پول کاربر تاریخ انقضاء ندارد و قابل نقدکردن نیست و صرفاً می‌تواند برای خرید خدمات در شبکه مترجمین اشراق استفاده شود. جدول زیر بسته‌های اعتباری اشراق را معرفی می‌کند:

نام بسته

قیمت بسته

هدیه بسته

اعتبار دریافتی

بسته 1

500,000 تومان

21,000 تومان

521,000 تومان

بسته 2

1,000,000 تومان

58,000 تومان

1,058,000 تومان

بسته 3

2,000,000 تومان

155,000 تومان

2,155,000 تومان

بسته 4

3,000,000 تومان

275,000 تومان

3,275,000 تومان

بسته 5

5,000,000 تومان

565,000 تومان

5,565,000 تومان

بسته 6

10,000,000 تومان

1,400,000 تومان

11,400,000 تومان

کد تخفیف اولین سفارش

با عضویت در سایت شبکه مترجمین اشراق و ایجاد پنل کاربری، امکان ثبت سفارش پروژه و استفاده از خدمات مختلف برای کاربران فراهم خواهد شد. برای تمامی کاربران در اولین سفارش درصدی تخفیف لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که برای بهره‌مندی از این تخفیف هیچ تفاوتی ندارد که مبلغ هزینه اولین پروژه کاربر چقدر خواهد بود.

تخفیف مشارکت در تبلیغ

کلیه کاربرانی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند Facebook ،Linkedin ،Telegram و Instagram اقدام به معرفی خدمات و تبلیغ شبکه مترجمین اشراق می‌کنند و همچنین با نوشتن متن کوتاهی در وبلاگ یا وب‌سایت خود ضمن لینک‌دهی به وبگاه این مؤسسه به گسترش خدمات آن کمک می‌کنند، می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند گردند و هنگام استفاده از خدمات این مؤسسه از تخفیف خود استفاده کنند.

تخفیف مناسبتی

شبکه مترجمین اشراق در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیفی را برای رفاه حال مشتریان خود اعلام می‌‌کند. اگر پیگیر اخبار وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق باشید، می‌توانید ضمن کسب اطلاع از محدوده زمانی و میزان تخفیف اعمالی برای خدمات در مناسبت‌های مختلف نظیر اعیاد، کد تخفیف مربوط به آن مناسبت خاص را دریافت و در روند پرداخت هزینه خود برای استفاده از خدمات مختلف این مجموعه اعمال کنید.

راهکارهای ویژه برای مشتریان مشکل‌پسند


جذب مشتری در اشراق

شبکه مترجمین اشراق به دنبال کسب رضایت همه اقشار در جامعه هدف خود است. لذا تیم تحقیق و توسعه اشراق پیوسته به دنبال یافتن راه‌های جدید و متنوع برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مخاطبان است. از این منظر برای مشتریانی که به اصطلاح به آن‌ها مشتریان مشکل‌پسند اطلاق می‌شود، پیشنهادهای مختلفی را ارائه می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

تحویل بخش به بخش پروژه و پرداخت اقساطی


برای کاربران محترمی که تعداد محتواهای آن‌ها زیاد است، برای جلوگیری از وارد آمدن فشار مالی، بهتر آن است که درخواست خود را در چندین مرحله و در هر مرحله با تعداد مشخصی محتوا ثبت کنند. به این صورت لازم نیست همه هزینه را به یکباره در یک مرحله پرداخت کنند و هزینه هر مرحله را هنگام ثبت سفارش آن پرداخت خواهند کرد.

انتخاب نویسنده پیشنهادی


تیم پشتیبانی اشراق در مرحله اول ثبت سفارش براساس آیتم‌های درخواستی مشتریان، نویسندگانی را به کاربر معرفی می‌کنند. کاربر در مراجعات بعدی خود درصورتی‌که از نویسنده محتوای خود رضایت داشته باشد، می‌تواند وی را برای انجام تولیدمحتوا درخواست کند و درصورت خالی بودن وقت نویسنده در آن بازه زمانی مشخص، با درخواست کاربر موافقت می‌شود.

ارتباط مستقیم با نویسنده


ارتباط مستقیم و بدون واسطه نویسنده و کاربر می‌تواند موجب کاهش زمان لازم و افزایش سرعت و کارآیی در تولیدمحتوای موردنظر شود. شبکه مترجمین اشراق برای بالا بردن کیفیت محتوا و تضمین این اصل مهم در پروسه سفارش تا تحویل محتوا امکان ارتباط با نویسندگان را جهت اعمال نظارت بیشتر مشتری بر پروژه‌های خود و تبادل نظر برای افزایش سطح رضایت‌مندی درنظر گرفته است.

راهکار سازمانی


شبکه مترجمین اشراق بستری مناسب و شخصی‌سازی‌شده متناسب با شرایط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، وب‌سایت‌ها و ... را تحت عنوان راهکار سازمانی فراهم نموده است تا خدمات درخواستی خود را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین سطح رضایت انجام دهند. از جمله این سازمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


سازمان‌ها، ادارات، نهادها و شرکت‌های دولتی و بین‌المللی

دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، مراکز آموزشی مجاز و هیئت علمی دانشگاه‌ها

مراکز پژوهشی و مطالعاتی

شرکت‌ها و نهادهای خصوصی

سازمان‌های مردم‌نهاد

استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌ها

افراد حقیقی با حجم کار پیوسته و بالا


در این راستا اشراق خدمات خود را برای این مشتریان خاص و سازمان‌ها در قالب طرح‌هایی ویژه ارائه می‌دهد که براساس تجربه و نیاز مشتریان طی سال‌های اخیر تدوین شده است. بنابراین می‌توان گفت مؤسساتی که نیازهای خاص در استفاده از خدمات موردنیاز دارند، می‌توانند با تغییر پنل کاربری خود به پنل سازمانی، در زمره مخاطبین خاص سازمانی شبکه مترجمین اشراق قرار بگیرند.

امکانات ویژه شبکه مترجمین اشراق در راستای راهکار سازمانی

شبکه مترجمین اشراق برای برقراری یک ارتباط دو طرفه، درک نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها و توسعه راهکار سازمانی خود امکانات ویژه‌ای را فراهم نموده است. در ادامه به مهم‌ترین این امکانات اشاره شده است:

تیم اختصاصی : برای مشتریان سازمانی یک تیم مشخص و تأیید شده تشکیل می‌شود تا پروژه‌های این سازمان بر اساس سلیقه و با کیفیت بالا به آن‌ها ارائه شود. همچنین این تیم اختصاصی با ارائه نمونه متن‌هایی به این مشتریان در جهت کسب رضایت بیشتر آن‌ها تلاش می‌نماید.


پشتیبان اختصاصی : شبکه مترجمین اشراق برای پیگیری پروژه‌های سازمانی از همان تماس اول، یک پشتیبان مشخص درنظر می‌گیرد. این پشتیبانی اختصاصی علاوه برتضمین انجام به‌موقع و با کیفیت بالا، دسترسی مشتری به تیم پشتیبانی را تسهیل می‌کند.


تسهیلات مالی : شارژ حساب اعتباری سازمان‌ها به میزان دلخواه از دیگر امکانات در اختیار مشتریان سازمانی است. با استفاده از این خدمت دیگر سازمان‌ها به هماهنگی‌های مکرر با امور مالی نیاز نخواهند داشت. همچنین می‌توانند با تعیین بازه زمانی مشخص برای واریز، در انتهای بازه مشخص شده، بدهی خود را تسویه نمایند.


ایجاد پنل اختصاصی و تخفیف ویژه : در شبکه مترجمین اشراق برای سازمان‌ها و مؤسسات یک پنل ویژه اختصاصی درنظر گرفته شده است که این افراد می‌توانند با ایجاد پنل سازمانی از تخفیف‌های ویژه برای تمامی خدمات خود بهره‌مند شوند.

درصورت نیاز و برای دریافت مشاوره جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده به‌صورت راهکار سازمانی، با تیم پشتیبانی و مشاوره اشراق تماس حاصل بفرمایید.

  انتخاب کیفیت تولید محتوا و زمان‌بندی تحویل آن


شبکه مترجمین اشراق مفتخر به همکاری با نویسندگان کاربلد، حرفه‌ای و مسلط به تمام اصول محتوا نویسی است که می‌توانند انواع مختلف محتوا را تولید کنند. با توجه به این‌که کاربر در چه بازه زمانی و در کدام سطح کیفیت متقاضی خدمات است، کیفیت‌ها و زمان‌بندی‌های متفاوتی وجود دارد که کاربران محترم می‌توانند هر یک از آن‌ها را برای پروژه تولید محتوای خود انتخاب نمایند.

روش  تولید محتوای سیستمی به سه حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس در 3 کیفیت طلایی پلاس، طلایی و  نقره‌ای انجام می‌گیرد. متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات موردنیاز توضیح داده شده در روند ثبت سفارش، اقدام به ثبت سفارش کنند. در این روش امکان استفاده از تخفیف‌های حجمی برای کاربر محفوظ است.

شبکه مترجمین اشراق در رسانه‌های معتبر

مهرنیوز

فارس نیوز

شبکه خبر

ایلنا

ساعدنیوز

تسنیم

عصر ایران

الف

خبر آنلاین

ایسنا

برنانیوز

انتخاب

دنیای اقتصاد

فرارو

اعتماد

رکنا

تبیان

خبر فوری

تابناک

جام جم

جماران

بیتوته

همشهری آنلاین

ویژگی های منحصربه‌فرد اشراق

پشتیبانی 24 ساعته

گزارش لحظه‌ای از مراحل انجام پروژه

تضمین کیفیت محتوا تا زمان انتشار

بررسی و کنترل کیفیت قبل از تحویل نهایی سفارش

ضمانت بازگشت وجه

ارائه محتوا به‌صورت تایپ شده

پرنده اشراق

پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق

تماس با شبکه مترجمین اشراق

تیم پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق، آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز

دفتر تبریز

آدرس: خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه ششم. واحد جنوبی.

تلفن: 33343915 - 33343916 - 33345229 - 33342677 (پیش‌شماره 041)

موبایل: 09149724799

ایمیل: trans.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تبریز

خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه دوم. واحد شمالی.

09918953354 - official.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
دفتر تهران

آدرس: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

تلفن: 66971897 (پیش‌شماره 021)

موبایل: 09966327226

ایمیل: tehran.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تهران

میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

02166971897 - 09966327226 - tehran.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
انتقادات و پیشنهادات: director.eshragh@gmail.com
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. نحوه ثبت سفارش تولید محتوا چگونه است؟
2. قیمت و هزینه تولید محتوا چقدر است؟
3. چگونه می‌توانم برای سفارش تولید محتوای خود تخفیف بگیرم؟
4. چطور از کیفیت محتوا مطمئن باشم‌؟
5. در چند زمینه تخصصی فعالیت خدمات تولید محتوا ارائه می‌گردد؟
6. تولید محتوا به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟
7. آیا امکان سفارش تولید محتوای فوری برای انواع متون وجود دارد؟
8. من به فاکتور رسمی نیاز دارم؛ آیا امکان‌پذیر است؟
9. فرآیند تحویل محتوای تولیدشده چقدر طول می‌کشد؟
10. آیا محتوای تولیدشده تضمین کیفیت دارد؟
11. تولید محتوای تخصصی شامل چه مواردی می‌شود؟
12. تولید محتوای تخصصی توسط چه کسانی انجام می‌شود؟
13. چه تضمینی برای منتشر نشدن و سوءاستفاده از مستندات ارائه‌شده برای تولید محتوا وجود دارد؟
14. آیا خدمات تولید محتوای تخصصی شامل گارانتی است؟
15. آیا در هنگام انجام پروژه تولید محتوا امکان ارتباط با نویسنده وجود دارد؟
16. آیا حالت عادی، فشرده و فشرده پلاس در کیفیت محتوای نهایی تأثیری دارد؟
17. تفاوت محتوای طلایی پلاس، طلایی و نقره‌ای در چیست؟
18. آیا امکان اطلاع از مراحل ثبت و پروسه انجام سفارش تولید محتوا وجود دارد؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری