شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق
ورود / ثبت‌نام
وبلاگ / ترجمه / ترجمه همزمان / خدمات ترجمه آنلاین انسانی

خدمات ترجمه آنلاین انسانی

انتشار 22 اسفند 1397
مطالعه 2 دقیقه
خدمات ترجمه آنلاین انسانی

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که بخواهید متنی را بصورت آنلاین و توسط یک مترجم حرفه‌ای ترجمه کنید ولی مجبور باشید مدت زمان طولانی منتظر بمانید؟

خدمات ترجمه آنلاین انسانی در شبکه مترجمین اشراق

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که بخواهید متنی را بصورت آنلاین و توسط یک مترجم حرفه‌ای ترجمه کنید ولی دستتان از همه جا کوتاه باشد و مجبور باشید مدت زمانی را برای دریافت فایل مورد نظر خود از مترجم منتظر بمانید؟

شبکه مترجمین اشراق مشکل شما را با سرویس ترجمه آنلاین انسانی حل کرده است. شما می‌توانید در هر لحظه که بخواهید، ترجمه متن‌های کوتاه و اورژانسی خود را توسط مترجمین حرفه‌ای ما در اختیار داشته باشید.

پرکاربردترین ترجمه آنلاین انسانی

تصویر

مترجمین ترجمه آنلاین

مترجمینی که متن را بصورت آنلاین ترجمه می‌کنند باید به اندازه‌ای به موضوع تسلط داشته باشند که بتوانند بدون اتلاف وقت بصورت آنلاین و در مدت زمان تعیین شده، سفارش را تحویل دهند.

مترجم می‌بایست به زبان مبدأ و مقصد از نظر گرامر و اصطلاحات رایج مسلط باشند که حین ترجمه حق مطلب ادا شود و احتمال خطا و اشتباه به حداقل برسد. توانایی و مهارت مترجم در معادل‌یابی و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین واژه تخصصی بسته به موقعیت‌های مختلف واقعیتی اجتناب ناپذیر است.

با توجه به فراگیر بودن زبان انگلیسی و این که اکثر مقالات و کتب تخصصی به صورت انگلیسی منتشر می‌شوند بدیهی است که ترجمه تخصصی متن انگلیسی بیشترین متقاضی را داشته باشد.

آشنایی لازم با زبان مبدا و مقصد، قدرت درک مفاهیم موجود در متن، توجه به جزییات موجود در متن مبدا، قدرت نوشتن پیام متن و جزییات ارائه شده به زبان مقصد از ویژگی‌های دیگری است که باید مترجم متخصص داشته باشد. انتقال مفاهیم متن اصلی زمانی به راحتی و در کمال اطمینان انجام می‌گیرد که در وهله نخست مترجم خود درک کاملی از متن داشته باشد.

کیفیت ترجمه آنلاین

برخی بر این باورند زمانی که ترجمه در مدت زمان کمتری انجام می‌شود دقت و کیفیت کار پایین می‌آید. لازم به ذکر است که در شبکه مترجمین اشراق اینگونه متن‌ها توسط افراد متخصص و با تجربه‌ای که توانایی ترجمه در مدت زمان خیلی کم ولی با کیفیتی ارائه می‌دهند، انجام می‌شود.

ترجمه آنلاین انسانی تحولی است بزرگ برای دسترسی بدون اتلاف وقت به مترجمین حرفه‌ای در بستر اینترنت تا برای متن‌ها و فایل‌های با حجم مشخص نیازمند صرف زمان نباشید و به جای استفاده از ترجمه‌های آنلاین ماشینی با درصد خطای بالا از متخصصین ما بهره‌مند شوید.

هزینه ترجمه آنلاین

هزینه‌ای که برای ترجمه آنلاین انسانی دریافت می‌شود به دلیل درصد خطای پایین در مقایسه با ترجمه‌های آنلاین ماشینی و بی وقفه بودن، طبیعتا از هزینه ترجمه‌های عادی بیشتر است. ولی با توجه به نیاز مبرم مشتری به ترجمه متن خود این امکان در شبکه مترجمین اشراق فراهم شده است تا مشتری بصورت آنلاین و در مدت بسیار کم نیاز خود را در خصوص ترجمه آنی و تخصصی مرتفع سازد.


مطالب مرتبط

ترجمه مدارک با قیمت مناسب و کیفیت بالا

نکات مهم در ترجمه آنلاین متون حقوقی

آیا ترجمه آنلاین همان ترجمه ماشینی است؟

ترجمه کتب علمی در شبکه مترجمین اشراق


لطفا از 1 تا 5 امتیاز دهید
1 5
امتیاز 0 توسط 0 نفر
  ارسال به دوستان
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
درباره شبکه مترجمین اشراق
شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1393 اقدام به ارائه خدمات آنلاین یا ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است. شبکه مترجمین اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان دریافت گواهی Euro Science Certificate ( گواهی کیفی کشور انگلستان) و خدمات گسترده ای که منوط به ارائه ترجمه به 37 زبان زنده دنیاست، نام برد.
نماد اعتماد الکترونیکی
ساماندهی
سرتیفیکیت
مجوز
به پرداخت ملت
پی پال

© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شبکه مترجمین اشراق می‌باشد.
با ما همراه باشید: تلگرام اینستاگرام لینکدین آپارات