دعوت به کمپین آزادسازی تعدادی از مادران عزیز زندانی بمناسبت شب یلدا

انتشار 24 آذر 1400

با تبریک پیشاپیش شب یلدا، کمپین آزادسازی تعدادی از مادران عزیز که کودکان زیر 5 سال دارند و به دلیل مشکلات مالی در زندان هستند، در شبکه مترجمین اشراق برگزار می شود.

دعوت به کمپین آزادسازی تعدادی از مادران
عزیز زندانی بمناسبت شب یلدا

بمناسبت فرا رسیدن شب یلدا، شبکه مترجمین اشراق در نظر دارد امسال متفاوت تر از هرسال، جشن یلدا را به خانه‌هایی ببرد که فرزندان دلبندشان از آغوش گرم مادرانشان دور هستند. در این راستا با برگزاری کمپین آزادسازی تعدادی از مادران عزیز که کودکان زیر 5 سال دارند، از شما اساتید، دانشجویان، مادران، پدران، جوانان، نوجوانان و کودکان عزیز دعوت می‌نماید در این کمپین و کار خیر سهیم باشید.

کمپین آزادسازی تعدادی از مادران عزیز دارای فرزند زیر 5 سال

در این کمپین تمام سـود حاصل از سـفارشات شما فرهیخـتگان عـزیز در بازه زمانی 25 تا 29 آذر ماه صرف آزادسازی مادران عزیزی خواهد شد که فرزندان زیر 5 سال دارند و به دلیل مشکلات مالی در زندان هستند. از شما خانواده ده‌ها هزار نفری شبکه مترجمین اشراق و فرهیختگان عزیز دعوت می‌شود با ثبت سفارشات خود در بازه زمانی 25 تا 29 آذرماه ما را در این امر خیر یاری رسانید. اگر سفارشی هم نداشته باشید و بخواهید در این امر خیر شریک باشید، می‌توانید کمک‌های خود را به شماره حساب مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی آسمان واریز کنید. تمام واریزی های شما عزیزان در این بازه 5 روزه صرف این امور خواهد شد.

اطلاعات لازم جهت شرکت در کمپین

برای شرکت در این کمپین می توانید در بازه زمانی 25 تا 29 آذرماه با ثبت سفارش‌های خود در شبکه مترجمین اشراق، به این کمپین بپیوندید که سود حاصل از آن در این کار خیر استفاده خواهد شد. همچنین می توانید کمک‌های مالی خود را به شماره حساب و شماره کارت زیر به مرکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی آسمان واریز کنید. لازم به ذکر است که مبلغ واریزی هیچ محدودیتی ندارد و شما نیکوکاران عزیز می توانید به اندازه امکان خود در این امر خیر شریک باشید.

لطفا این کمپین را در پیج های شخصی خود، بخاطر فرزندان ایران عزیز که می‌خواهیم در شب یلدا در کنار خانواده‌هایشان باشند به اشتراک بگذارید و یا به هر طریقی که می‌توانید به اطلاع آشنایان و دوستان خود برسانید تا تعداد کودکان خندان در کنار مادرانشان در شب یلدا بیشتر و بیشتر شود.

در این کمپین باهم همت می کنیم تا شادی را به خانواده ها هدیه دهیم و لبخند را بر لبان کودکان امروز و آینده داران فردای سرزمین عزیزمان بیاوریم.

یلدا

علاقه‌مندان به مشارکت در این کمپین و همچنین دعوت از دوستان و آشنایان خود جهت پیوستن به این کمپین، می‌توانند از ویدئوی زیر جهت ارسال و انتشار استفاده کنند.

دوستان همراه و همیشگی ما، ان‌شاءالله در شب یلدا گزارش کامل تعداد مادران آزاده شده به دستان شما عزیزان را قرار می دهیم تا یلدا به کام همگی شیرین باشد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
مینا
5 ماه پیش
من هیچ سفارشی نداشتم ولی مبلغ کمی به شماره کارتی که گذاشته بودین واریز کردم. انشالا که تونسته باشم گرهی باز کنم. ممنون از شما بابت این کار خیرتون
بازدیدکننده
مهسا
5 ماه پیش
واقعا اشک از چشمانم جاری شد. ممنون ممنون و ممنون خدا خیرتون بده
بازدیدکننده
NSR
5 ماه پیش
ده روز مهر گردون افسانه است و افسون نیکی به جای یاران فرصت شمار یارا
بازدیدکننده
شایان فر
5 ماه پیش
یک کار درجه ی یک افتخار کردم بهتون
بازدیدکننده
بازدیدکننده
5 ماه پیش
کار خداپسندانه ای است. موفقیت آن موسسه محترم را آرزومندم.
بازدیدکننده
یزدانی
5 ماه پیش
متشکرم. چنین کارهای خداپسندانه ای قطعا از یک مجموعه ی وزین بر می آید. خدا بهتون سلامتی بده و انشاالله بنده هم در این ار خداپسندانه شرکت خواهم کرد. واقعا بسیار خوشحال شدم و اشک ذوق از چشمانم با دیدن ویدئو سرازیر شد.
بازدیدکننده
sadeghi
5 ماه پیش
خدا خیرتون بده قطعا انشاالله همت خواهیم کرد 🌹
بازدیدکننده
رمضانی
5 ماه پیش
یک کار عالی درود بر شما
بازدیدکننده
درگاهزاده
5 ماه پیش
درود بر مجموعه ی همیشه در صحنه شیکه مترجمین اشراق 👌👌🤝🤝🤝