جذب 200 مترجم غیرحضوری متون تخصصی انگلیسی و فارسی

انتشار 25 فروردین 1400

شبکه مترجمین اشراق از مترجمین متخصص در حوزه ترجمه متون انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی به صورت دورکاری و غیرحضوری دعوت به همکاری می کند

جذب 200 مترجم غیرحضوری متون تخصصی انگلیسی و فارسی

شبکه مترجمین اشراق جهت تکمیل کادر مترجمین متخصص و خبره ی خود در تمامی رشته های دانشگاهی و برای ترجمه انواع متون تخصصی، مقاله، کتاب و.. از فارسی به انگلیسی و بالعکس آماده ی جذب دوره ی فصل بهار 1400 می باشد.

شما به عنوان مترجم دورکار در شبکه مترجمین اشراق تنها موظف به انجام ترجمه حرفه‌ای خود خواهید بود و پرداخت حق الزحمه مترجمین دقیقا در زمان مقرر انجام خواهد گرفت و کلیه جزئیات صورت حساب ها از پنل هر مترجم قابل بررسی می‌باشد. یقینا صداقت و درستی اصلی ترین شرط همکاری در هر زمینه ای می‌باشد.

شرایط عمومی استخدام:

1- دارا بودن تحصیلات مرتبط در سطح حداقل کارشناسی زبان مورد نظر و در صورت نداشتن تحصیلات مرتبط, داشتن سابقه حداقل یکسال فعالیت در زمینه ترجمه

2- امکان دسترسی به اینترنت در تمامی ساعات روز

3- آشنایی کافی با نرم افزارهای مجموعه Office به ویژه word

4- داشتن دقت ، نظم و وقت شناسی و تعهد در انجام پروژه های دریافتی.

ثبت نام و ارسال مدارک

از واجدین شرایط درخواست می شود از بخش استخدام مترجم سایت شبکه مترجمین اشراق نسبت به ارسال مدارک اقدام نمایند. بدیهی است درخواست متقاضیانی که مدارک کامل را ارسال ننمایند مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
کارشناس اشراق
3 ماه پیش
در پاسخ به:
سلام‌من‌تقاضا‌دارم‌رهنمایی‌کنید‌برای‌شرکت‌در‌ازمون.
با سلام بعد از ایجاد پنل کاربری، صفحه ای که باز می شود از طریق "بخش آزمون" می توانید در ازمون شرکت کنید. با تشکر
بازدیدکننده
خانم‌دارابی
3 ماه پیش
سلام‌من‌تقاضا‌دارم‌رهنمایی‌کنید‌برای‌شرکت‌در‌ازمون.
بازدیدکننده
سروشان
6 ماه پیش
شبکه مترجمین اشراق، خواستم بگم از اینکه دارید نیروهاتونوافزایش می دید بسیار خوشحالم چون واقعا کیفیت کارتون عالیه و مطمئنم در جذب سخت ترین شرایط ممکن را دارید که اینقدر کیفیت کارتون مناسب است. موفق باشید. از پشتیبانی بسیار محترم ممنونم که همیشه بهترین راهنمایی را داشته است.
بازدیدکننده
نگار
6 ماه پیش
واقعا شما برترین و بهترین مرکز ترجمه ایران هستید که افتخار همکاری تونو از سال ها پیش دارم و ناگفته نماند تا الان ماهی نشده که پرداختی هامون با تاخیر انجام شود. از حسن توجه پشتیبان محترم و همه ی بزرگوارانی که در این سایت زحمت می کشند ممنونم واقعا بهترینید و به همه ی دوستانم شما را توصیه کرده ام.