نحوه دریافت کد تخفیف در شبکه مترجمین اشراق

دغدغه بسیاری از افرادی که می‌خواهند از خدمات اینترنتی استفاده نمایند این است که چگونه می توان در مبلغ پرداختی سفارش خدمات مورد نیاز خود صرفه جویی نمود؟ آیا این کار امکان پذیر می باشد؟
نحوه دریافت کد تخفیف در شبکه مترجمین اشراق

در پاسخ به این سؤال باید گفت شما کاربران عزیز می‌توانید با دریافت کد تخفیف از شبکه مترجمین اشراق در مقدار هزینه‌های پرداختی برای سفارش خدمات مورد نیاز خود صرفه‌جویی نمایید. روش‌های متفاوتی برای دریافت کد تخفیف پیش روی شماست. همین الان می‌توانید با انتخاب هر یک از این روش‌ها شانس خود را برای دریافت تخفیفات ویژه‌ی 5% امتحان کنید.

تخفیف شبکه‌های اجتماعی

در این روش با تبلیغ سایت شبکه مترجمین اشراق در یکی از شبکه های اجتماعی مانند Facebook، Linkedin، Telegram، Instagram می توانید از تخفیف 5% بهره مند شوید برای استفاده از این روش طبق مراحل زیر پیش روید:

فالو

ابتدا در هر کدام از شبکه های اجتماعی که فعالیت دارید اعم از Instagram Telegram ,Facebook ,Linkedin پیج شبکه مترجمین اشراق را دنبال (Follow) بفرمایید.

تگ

در پست یا استوری مرتبط با موضوعات علمی پژوهشی، شبکه مترجمین اشراق را تگ یا منشن نمایید و یا در کانال مربوطه لینک شبکه مترجمین اشراق را به اشتراک بگذارید.

لینک

پس از این که پیج ما را فالو نمودید و پست یا استوری مربوط به سایت ما را منتشر کردید لینک مربوط به محتوا را برای ما ارسال نمایید تا کد تخفیف 5 درصدی برای شما ارسال شود.

نکات قابل توجه در استفاده از تخفیف شبکه های اجتماعی

برای استفاده از این تخفیف، کانال یا اکانت شما باید عمومی بوده و یا پستی که راجب شبکه مترجمین اشراق به اشتراک گذاشته اید به صورت عمومی قابل دسترس باشد. از طرفی صفحه اینستاگرام یا فیسبوک شما می بایست حداقل 500 نفر و صفحه لینکدین 200 نفر دنبال کننده داشته باشد همچنین صفحه تلگرام شما باید دارای حداقل 1000 مخاطب باشد. در صورت قراردادن استوری، حتما باید 24 ساعت فعال بماند و ارسال چند پست یا استوری در یک روز امتیاز بیشتری نخواهد داشت.

نکات قابل توجه

تخفیف وبلاگ یا وب سایت

در این روش شما می توانید با نوشتن متن کوتاهی در وبلاگ یا وب سایت خود و با لینک دادن به سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر کمک به گسترش خدمات وب سایت از تخفیف 5 درصدی برخوردار شوید. پس از این که لینک محتوای مربوطه را برای ما ارسال نمودید کد تخفیف 5 درصدی برای شما ارسال خواهد شد.

تولید محتوا

نکات قابل توجه در استفاده از تخفیف وبلاگ یا وب سایت

برای دریافت این نوع تخفیف بعد از این که محتوا یا پست مورد نظر خود را نوشتید و در وبلاگ یا وب سایت خود قرار دادید باید در محتوای نوشته شده به یکی از آدرس های مربوط به صفحات مختلف شبکه مترجمین اشراق که در زیر آمده است لینک دهید. (به عنوان مثال اگر محتوایی که در سایت خود بارگزاری نموده اید مربوط به ترجمه مقاله باشد باید به صفحه ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق لینک دهید.)

نحوه دریافت کد تخفیف

بعد از انجام یکی از روش های فوق برای دریافت کد تخفیف می توانید با استفاده از روش هایی که در ادامه به آن اشاره شده است لینک محتوا یا پست مورد نظر خود را به پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق ارسال نموده و کد تخفیف خود را دریافت نمایید.

تماس

تماس با واحد پشتیبانی

شما کاربران محترم می‌توانید با واحد پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق تماس برقرار کنید در این صورت هماهنگی های لازم توسط تیم پشتیبانی جهت دریافت کد تخفیف برای شما انجام خواهد شد.

چت آنلاین

گفتگو با واحد پشتیبانی از طریق تیکت یا چت آنلاین

شما عزیزان می توانید از طریق ارسال پیام خود یا استفاده از تیکت در بخش پروفایل کاربری و یا چت آنلاین با پشتیبان شبکه مترجمین اشراق در ارتباط باشید و برای دریافت کد تخفیف خود اقدام نمایید.

ارسال دایرکت

ارسال دایرکت در اینستاگرام

شما کاربران گرامی می توانید با استفاده از بخش دایرکت پیج اینستاگرامی شبکه مترجمین اشراق به واحد پشتیبانی پیام ارسال کنید و جهت دریافت کد تخفیف خود اقدام فرمایید.

ارتباط با شبکه مترجمین اشراق

جهت ارتباط با شبکه مترجمین اشراق با استفاده از هریک از راه های ارائه شده با ما در ارتباط باشید

واتساپ 09149724799

تلفن تماس 0414107 - 04133343915

نحوه استفاده از کد تخفیف

پس از دریافت کد تخفیف خود از واحد پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق طبق مراحل زیر می توانید از کد تخفیف خود استفاده نمایید.

ایجاد پروژه

ایجاد یک پروژه از هر یک از خدمات موردنیاز

تکمیل مشخصات

تکمیل مشخصات و اطلاعات کاربری لازم

یافتن کد تخفیف

یافتن بخش کد تخفیف در صفحه سفارش

وارد کردن کد تخفیف

وارد کردن کد تخفیف دریافت شده در محل مربوطه

توجه 1: کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد.

توجه 2: مدت زمان استفاده از این کد نامحدود می باشد.

توجه 3: کد تخفیف قابل استفاده برای تمامی خدمات شبکه مترجمین اشراق می‌باشد لازم به ذکر است که هر کد فقط یک بار قابلیت استفاده دارد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. برای سفارش خدمات مورد نیاز خود چگونه اقدام کنیم؟
2. نحوه پرداخت هزینه خدمات به چه صورت است؟
3. چگونه می توانیم در هزینه های ترجمه خود صرفه جویی کنیم؟
4. چگونه کد تخفیف خود را دریافت نماییم؟
5. آیا کد تخفیف محدودیت زمانی دارد؟
6. چند کد تخفیف می توان دریافت کرد؟
7. آیا کد تخفیف برای خدمات خاصی از شبکه مترجمین اشراق استفاده می شود؟
8. کد تخفیف را چگونه استفاده کنم؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری