ویراستاری تخصصی متن

اگر می خواهید نوشته شما نظر خواننده را به خود جلب کند نیاز به ویرایش تخصصی متن دارید. به دلیل اهمیت بالای ویرایش در افزایش ارزش متن، متخصصان با تجربه شبکه مترجمین اشراق آماده ویراستاری متون شما هستند.
ویراستاری تخصصی متن

مراحل ویراستاری متن در شبکه مترجمین اشراق

1. ثبت سفارش ویرایش
ابتدا یک پروژه ویرایش ایجاد کرده و فایل متن و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال می کنید.
2. ویرایش متن توسط ویراستار
پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین ویراستار متخصص ارسال می شود.
3. کنترل کیفیت توسط بازرس
پس از اتمام ویرایش جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.
4. صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
متن ویرایش شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.

انواع ویراستاری در شبکه مترجمین اشراق

ویراستاری نیتیو
ویراستاری نیتیو
در ویرایش نیتیو متن ترجمه شده توسط ویراستار نیتیو (بومی) که در زمینه متن نیز تخصص دارد، به لحاظ ساختاری و گرامی ویرایش می شود. سپس متن ویرایش شده توسط تیم بازرسی تایید شده و به شما تحویل داده می شود. از این نوع ویرایش معمولا برای ارسال به مجلات علمی سطح بالا و ایمپکت دار استفاده می شود.
ویراستاری نیتیو + بازخوانی
ویراستاری نیتیو + بازخوانی
در صورت انتخاب بازخوانی علاوه بر اینکه کار ویرایش متن شما توسط ویراستار نیتیو (بومی) و متخصص انجام می شود، جهت بازرسی نیز متن شما به تیم بازرسان نیتیو ارسال می شود. اگر می خواهید مقاله خود را به مجلات سطح بالا و بسیار حساس ارسال نمایید، پیشنهاد می کنیم که از این گزینه استفاده کنید.
ویراستاری تطبیقی
ویراستاری تطبیقی
در ویراستاری تطبیقی متن ترجمه شده با متن اولیه مطابقت داده می شود و هم به لحاظ گرامری و هم به لحاظ ساختاری ویرایش می گردد. پس از انجام ویرایش تطبیقی توسط ویراستار متخصص در رشته شما، متن نهایی توسط بازرس تایید خواهد شد. این نوع ویرایش برای ارسال مقاله به مجلات علمی مناسب است.
ویراستاری فقط گرامری
ویراستاری فقط گرامری
در این نوع ویراستاری، متن ترجمه شده بدون توجه به متن اولیه، صرفا به لحاظ گرامری ویرایش می شود. همچنین کار ویرایش توسط ویراستار متخصص در رشته مربوطه صورت می گیرد و توسط بازرس تایید می گردد. این نوع ویرایش برای ارسال مقاله به مجلات علمی مناسب است.
ویراستاری ادبی
ویراستاری ادبی
متن یا مقاله شما به لحاظ نگارشی و ادبی توسط ویراستار متخصص در رشته مدنظر شما ویرایش شده و پس از بررسی و تایید تیم بازرسی به شما تحویل داده می شود. این نوع ویرایش فقط برای زبان فارسی انجام می شود. معمولا از خدمات ویرایش ادبی برای ارسال مقاله به مجلات داخلی و یا چاپ کتاب استفاده می شود.

ویرایش انسانی بدون استفاده از ابزار


امروزه با توجه به گسترش ابزارهای ویراستاری، استفاده از ابزارهای ویراستاری بیشتر شده است. برای ویرایش متن‌های ساده استفاده از نرم افزار ها و ابزارهای ویراستاری مانعی ندارد اما برای ویرایش متون تخصصی باید از ویراستار انسانی استفاده کرد، زیرا متون تخصصی بسیار پیچیده و دارای اصطلاحات تخصصی می‌باشند. پس اگر متنی مهم و حساس برای ویرایش دارید باید به ویراستاری خبره مراجعه کنید و از نرم افزار استفاده نکنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. به همین دلیل هم متخصصان شبکه مترجمین اشراق آماده ویرایش کاملا انسانی و تخصصی متون شما هستند.

ویرایش انسانی بدون استفاده از نرم افزار ها

ارائه فایل ترک چنج برای خدمت ویراستاری


پس از اتمام پروژه و انجام فرآیندهای ویرایش تخصصی، فایل نهایی ویرایش شده به همراه یک فایل وُرد تحت عنوان Track Change تحویل کارفرما می شود. این فایل شامل تمامی تغییراتی است که توسط ویراستار انجام شده است. مطالعه این فایل به شما کمک می‌کند تا در آینده از تکرار ایرادات و اشتباهات خود بپرهیزید. همچنین این فایل مشخص می‌کند که متن شما توسط ویراستار چه تغییراتی کرده است که به اینصورت از کیفیت کار متخصصان ویراستار شبکه مترجمین اشراق مطلع می شوید.

🎁 تخفیفات حجمی سفارشات

هنگام ثبت سفارش درصورتی که تعداد کلمات سفارش شما به حد نصاب برسد شامل تخفیف زیر نیز می شوید:
ردیف حداقل تعداد کلمات درصد تخفیف 🎁 مبلغ تخفیف 💰 (طلایی پلاس)
1 2501 5 % 38,784 تومان
2 5001 8 % 124,084 تومان
3 10001 12 % 372,214 تومان
4 25001 15 % 1,163,099 تومان
5 50001 21 % 3,256,611 تومان
6 100001 26 % 8,063,908 تومان
7 500001 34 % 52,725,129 تومان

چرا شبکه مترجمین اشراق

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس
کنترل کیفیت ترجمه و ویرایش توسط بازرس
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
ارتباط مستقیم با مترجم، ویراستار و پشتیبان
ارتباط مستقیم با مترجم، ویراستار و پشتیبان
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات
راهکار های ویژه برای شرکت ها و موسسات

هزینه ویرایش تخصصی متن


وقتی پروژه ویراستاری خود را به یک موسسه واگذار می‌کنید، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد هزینه ویراستاری انجام شده می‌باشد چون بیشتر افراد اطلاعات خاصی درباره هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویراستاری ندارند. در شبکه مترجمین اشراق هزینه و محاسبه قیمت به صورت رایگان برای مشتریان عزیز انجام می‌‌شود. شما میتوانید برای مشاهده هزینه ویراستاری متن تخصصی خود وارد صفحه محاسبه قیمت شوید و هزینه ویراستاری خود را برآورد کنید. در شبکه مترجمین اشراق هزینه ویراستاری تخصصی بر اساس موارد زیر انجام می‌پذیرد:

تعداد کلمات

مهمترین عامل در تعیین قیمت ترجمه و ویرایش، تعداد کلمات است که به کمک ابزارهای نرم‌افزاری شمارش شده و از سوی اپراتور بررسی و تایید می‌شود. حدودا یک صفحه شامل 250 کلمه است.

زمینه علمی متن

زمینه یا رشته متن در هزینه ترجمه و ویرایش نقش مهمی دارد. بدین صورت که برای رشته‌های مختلف براساس اصطلاحات خاص و پیچیده، هزینه‌های مختلفی پرداخت می شود.

کیفیت ویرایش

سه سطح کیفی طلایی، نقره ای و برنزی برای انواع خدمات ترجمه و ویرایش تعریف می شود. بالاترین کیفیت سطح طلایی بوده و توسط ویراستاران بسیار باسابقه و مهارت بالا انجام می شود.

زبان متن

با توجه به این که همه ویراستاران توانایی ویرایش هر زبانی را ندارند و برخی از زبان‌ها تنها توسط ویراستاران ماهر ویرایش می‌شود، هزینه بیشتری نیز برای این سفارشات می‌بایست پرداخت شود.

زمان تحویل

میزان فوریت در سفارش عامل دیگری در تعیین هزینه است. در صورت نیاز کاربر به ترجمه و ویرایش در زمان بسیار کوتاه هزینه بیشتری نیز دریافت می‌شود.

خدمات درخواستی

در صورت درخواست مشتری برای ویرایش جداول و انجام فرمت بندی یک مجله خاص، هزینه این خدمات به مجموع هزینه سفارش اضافه می‌شود.

تخفیفات

بسته به زمان و نوع سفارش و وضعیت کاربر، تخفیفاتی از قبیل حجمی، کاربری و مناسبتی نیز به سفارشات ویرایش تعلق می گیرد که در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

تایپ متون

در برخی موارد تایپ سفارشات هزینه مجزا دارد. البته در شبکه مترجمین اشراق همه سفارشات به صورت فایل ورد و تایپ شده تحویل مشتریان محترم می‌شوند.

محاسبه آنلاین قیمت ویراستاری
با توجه به تنوع نیاز مشتریان عزیز از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان تا صاحبان کسب و کار و بازرگانان کشور، شبکه مترجمین اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود در صدد ارائه خدمات ویراستاری با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین را برطرف سازد.

نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید؟

سوالات متداول

1. هزینه ویراستاری در شبکه مترجمین اشراق چقدر است؟
2. ویرایش متون در شبکه مترجمین اشراق توسط چه کسانی انجام می گیرد؟
3. آیا متونی که جهت ویرایش ارسال می شوند محرمانه باقی می مانند؟
4. آیا برای ویرایش تخصصی گارانتی کیفی وجود دارد؟
5. آیا امکان اطلاع از مراحل ثبت و پروسه سفارش وجود دارد؟
6. آیا امکان ارتباط و مکاتبه با ویراستار حین انجام کار وجود دارد؟
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری