بهترین سایت ویرایش متن انگلیسی

اهمیت ویرایش و تصحیح نوشته را نمی‌توان نادیده گرفت. ویرایش نه تنها تضمین می‌کند که کار شما بدون اشتباه است، بلکه این اطمینان را می‌دهد که قابل درک و مختصر است. ویرایش و تصحیح مهارت‌های ضروری برای هر نویسنده و نوشته‌ای است. در این محتوا شما را با ضرورت ویرایش متن‌های انگلیسی و بهترین سایت‌های ویراستاری برای متن‌های انگلیسی آشنا می‌کنیم.
بهترین سایت ویرایش متن انگلیسی

اهمیت و ضرورت ویرایش متون انگلیسی

ویرایش فرآیند بررسی و تصحیح یک سند یا متن برای اشتباهات موجود است که در هر متن و نوشته‌ای ممکن است وجود داشته باشد. این کار را می‌توان به‌صورت دستی و به کمک ویراستارهای انسانی موسسه‌های معتبر و یا با کمک نرم‌افزارهای آنلاین انجام داد. ویرایش مرحله مهمی در انتشار یک متن است زیرا کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که یک سند عاری از اشتباهات گرامری، نشانه‌گذاری و املایی است. همچنین روان و سلیس بودن متن را باعث می‌شود. این کار با مرتب کردن مجدد جملات و پاراگراف‌ها و افزودن یا حذف اطلاعات در صورت لزوم انجام می‌شود. یک ویرایشگر خوب می‌تواند خوانایی کلی یک متن و نوشته را بدون تغییر معنی یا لحن آن بهبود بخشد. به‌طورکلی، ویرایش برای اطمینان از اینکه یک سند بدون خطا و اشتباه است و درک آن توسط خوانندگان آسان خواهد بود، ضروری است. ویراستاری می‌تواند بین یک نوشته خوب و یک نوشته عالی تفاوت ایجاد کند. در ادامه شبکه مترجمین اشراق ضرورت انجام ویرایش متون انگلیسی مثل مقاله علمی، رزومه، قراردادهای کاری و غیره را توضیح می‌دهد.

ضرورت ویرایش مقالات و کتب علمی انگلیسی

یک دست‌نوشته علمی بدون ویرایش صحیح انگلیسی مشکلات زیادی را برای محقق/نویسندگان ایجاد می‌کند که عبارت‌اند از:

  • خواندن و درک مقاله علمی توسط ویراستاران مجلات معتبر و سایر محققان دشوار خواهد بود.

  • ممکن است محتوای اصلی تحقیق را مبهم جلوه دهد.

  • تصور نادرستی را برای محقق ایجاد می‌کند مبنی بر اینکه نمی‌تواند به استدلال و نتیجه‌گیری مناسب از تحقیق خود برسد.

  • مهم‌تر از همه، عدم ویرایش می‌تواند دلیل رد شدن آن توسط مجلات و نشریات معتبر شود.

ضرورت ویرایش مقالات و کتب علمی انگلیسی

ضرورت ویرایش رزومه انگلیسی

ضرورت ویرایش رزومه انگلیسی

رزومه یک ابزار مهم برای جستجوی شغل و یا جایگاه تحصیلی است زیرا یک یا دو صفحه را ارائه می‌دهد که در آن می‌توانید مهارت‌ها و ویژگی‌های مرتبط با خود را برای کسب یک شغل نشان دهید. رزومه‌ها به کارفرمایان در تصمیم‌گیری درباره استخدام یک فرد کمک می‌کند. تصحیح دقیق رزومه قبل از ارسال آن به کارفرما، کاملاً حیاتی و مهم است. اشتباهات تایپی، غلط املایی، گرامر اشتباه یا علائم نگارشی نادرست می‌توانند باعث فهم نادرست شما توسط کارفرما شود و شانس شما را برای رسیدن به شغل موردنظر کاهش دهند.

ضرورت ویرایش قراردادهای کاری

هدف اصلی یک قرارداد رسمی کردن روابط کاری جدید و تشریح تعهدات قانونی مختلف است که هر یک از طرفین به یکدیگر دارند. با قرارداد کاری اطمینان حاصل می‌شود که کارمند و کارفرما هردو درک روشنی از آنچه در طول مدت کار مورد انتظار است دارند. اگر چنین قراردادی به زبان دیگری مثل انگلیسی ترجمه و یا نوشته‌ شده باشد لازم است که توسط ویراستار ماهر و کار بلد ویرایش شود و هرگونه اشتباه املایی، گرامری یا محتوایی که ممکن است بعداً طرفین را دچار مشکل بزرگی کند، حذف گردد.

ضرورت ویرایش قراردادهای کاری

انواع ویرایش متن انگلیسی

وقتی به ویرایش فکر می‌کنید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند چیست؟ بسیاری از مردم وظیفه اصلی ویرایش را یافتن و رفع اشتباهات گرامری یا املایی می‌دانند در حالیکه فراتر از این است. ویرایش فرآیندی است که شامل بازنگری کلی محتوا، سازمان‌دهی جملات و پاراگراف‌ها، بررسی گرامر و املای متن و ارائه یک نوشته خوب به خوانندگان است. در واقع هدف از ویرایش این است که اطمینان حاصل شود که ایده‌های شما تا حد امکان واضح و آشکارا به خواننده ارائه می‌شود و کاملا قابل درک است. بهترین کتاب‌ها و مقالات از طریق چندین دور ویرایش به وجود آمده‌اند. در ادامه مراحل ویرایش متون انگلیسی را موردبررسی قرار می‌دهیم.

ویرایش اساسی یا Developmental editing:


در ویرایش اساسی، ویرایشگر بر محتوای کلی متن تمرکز می‌کند. ویراستار ممکن است ساختار کل بخش‌های متن را تغییر دهد یا حذف یکسری اضافات و یا اضافه کردن یکسری مطالب را از نویسنده درخواست کند تا به ساختار و محتوی کلی نوشته سامان دهد.

ویرایش اساسی

ویرایش خط یا Line editing:


ویرایش خط همچنین شامل بررسی محتوای متن است - اما این بار در سطح پاراگراف و جمله. در میان کارها و ویرایش‌های دیگری که برای متن انجام می‌شود، ویرایشگر محتوا را برای ایجاد جریان روان‌ بین جملات و وضوح بیشتر جملات ویرایش می‌کند.

ویرایش خط

ویرایش کپی یا Copy editing:


ویرایش کپی مرحله‌ای از فرآیند ویرایش است که معمولاً پس از ویرایش اساسی انجام می‌شود و شامل شناسایی و رفع خطاهای مربوط به غلط املایی و دستوری، تناقضات لحن و سبک، نحو نامناسب و انتخاب ضعیف کلمه است.از این رو انجام آن بسیار لازم و ضروری است.

ویرایش کپی

تصحیح یا proofreading:


تصحیح مرحله نهایی ویرایش متن است و فرصتی را برای یک متخصص ویراستار مجرب فراهم می‌کند تا به کل محتوا نگاهی نهایی بکند و آخرین اصلاحات لازم را انجام دهد. آخرین مسائل مربوط به مشکلات فنی نوشتار در مرحله تصحیح برطرف می‌شود.

تصحیح

ویرایش ماشینی متن انگلیسی

برنامه‌ها و نرم‌افزارهای ویرایش، از هوش مصنوعی (AI) برای تصحیح و ویرایش متن استفاده می‌کنند. این برنامه‌های ویرایش بسیار فراتر از غلط‌گیر املا هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا سرقت ادبی را در کار خود تشخیص دهید، اشتباهات گرامری و خطاهای نشانه‌گذاری را برطرف کنید و حتی پیشنهادهایی برای تغییر در سبک نوشتاری نیز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید بررسی‌های و انتقادات موجود در مورد نرم‌افزارهای ویرایشی را در سایت‌ها بخوانید و تجزیه تحلیل کنید اما برای انتخاب بهترین نرم‌افزار ویرایشی برای خود از دوره‌های آزمایشی و رایگان این نرم‌افزارها استفاده کنید. به نظر بسیاری از صاحب‌نظران در سراسر دنیا بهترین نرم‌افزار تصحیح موجود Grammarly است. در ادامه، ما محبوب‌ترین ویرایشگرهای موجود امروز را باهم مقایسه می‌کنیم. سپس، ویژگی‌های کلیدی آن‌ها را موردبحث قرار می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید کدام‌یک برای نیازهای شما بهترین است. اولین چیزی که هنگام انتخاب یک ویرایشگر باید به آن توجه کرد این است که چه‌کاری می‌تواند انجام دهد. برخی از ابزارها اشتباهات رایج در دستور زبان، علائم نگارشی و سبک نوشتاری را بررسی می‌کنند و بسیاری از آن‌ها نیز به شما در بررسی سرقت ادبی کمک می‌کنند. یکی دیگر از جنبه‌های مهمی که باید در نظر گرفت این است که این نرم‌افزار ویرایشی چقدر در دسترس است. مثلاً فقط آنلاین هست یا می‌توان آن را دانلود کرد؟ استفاده از آن چقدر آسان است؟ و چه ابزارهایی را ارائه می‌دهد؟ پس، هنگام انتخاب نرم‌افزار ویرایش، نیازهای خود را در نظر داشته باشید.

Hemingway

بهترین نرم‌افزار تصحیح که رایگان و قابل‌اعتماد است و می‌تواند به‌صورت آفلاین به‌عنوان یک برنامه دسکتاپ کار کند. این نرم‌افزار موارد اساسی مانند اشتباهات املایی را کنترل می‌کند اما نمی‌تواند سرقت ادبی را بررسی‌کنند و یا اشتباهات گرامری را تشخیص دهد و این موارد را خود فرد بایستی تصحیح کند. همچنین این برنامه افزونه Chrome ندارد که با Google Docs کار کند. توصیه‌های نوشتاری آن برای اشتباهات موجود کاملاً گسترده و کلی است و به صورت اختصاصی نیست. این نرم‌افزار برای نویسندگان یا محققین کتاب که حجم قابل‌توجهی دارد خوب نیست. همچنین کار انجام شده را به صورت اوتوماتیک ذخیره نمی‌کند و اگر اتصال شما قطع شود یا به‌طور تصادفی صفحه نت را ببندید، می‌توانید کار خود را از دست بدهید. به هیچ هوش مصنوعی که مواردی مانند جستجوگر سرقت ادبی ارائه می‌دهد متصل نیست.

نرم افزار رایگان ویرایش Hemingway

Grammarly

Grammarly به دلایل زیادی بهترین ابزار ویرایش در نظر گرفته می‌شود. Grammarly با اکثر سیستم‌‌های عامل‌ مانند Word Outlook، ویندوز، iOS، موبایل و آیپد کار می‌کند. افزونه‌های مرورگر را برای Chrome، Firefox، Safari و Edge ارائه می‌دهد. نسخه رایگان آن عملکردهای اساسی قدرتمندی مانند بررسی غلط املایی، دستور زبان، نشانه‌گذاری، مختصر و واضح بودن را ارائه می‌دهد. برای دریافت بهترین نتایج، باید روی پیشنهاد‌هایی که گرامرلی برای متن شما ارائه می‌دهد کلیک کنید و بررسی کنید. شما به‌سادگی و کورکورانه نمی‌توانید از پیشنهاد‌های آن پیروی کنید. Grammarly به‌عنوان بهترین ابزار موجود در بازار رایگان نیست. این برنامه دارای یک برنامه رایگان با یک عملکرد پایه است که با اکثر برنامه‌های ویرایش رایگان رقابت می‌کند. هزینه آن برای ویرایش پیشرفته 30 دلار در ماه است و در صورت پرداخت سالانه به 12 دلار در ماه کاهش می‌یابد.

نرم افزار ویرایش Grammarly

WhiteSmoke

WhiteSmoke یک نرم‌افزار عالی برای بررسی املا است و انتخاب کلمات درست را نیز بررسی می‌کند. هزینه آن در صورت پرداخت به‌صورت سه‌ساله کمتر است. شرکت‌های آموزشی WhiteSmoke را به‌عنوان برترین ابزار ویرایش در اینترنت معرفی کرده‌اند. پلتفرم WhiteSmoke همچنین از هوش مصنوعی و الگوریتم‌ها برای تقویت مهارت‌های نوشتاری شما استفاده می‌کند. علاوه بر این، این نرم‌افزار همچنین یک افزونه آنلاین رایگان سازگار با مایکروسافت آفیس 2007 و 2010 ارائه می‌دهد. فرآیند نصب ساده و طراحی عالی برنامه، استفاده از آن را بسیار آسان می‌کند. استفاده از آن آسان است و می‌تواند به شما یاد دهد که چگونه در نوشتن متون دانشگاهی مثل مقالات و کتب بهتر عمل کنید، به‌عنوان‌مثال، اشتباهات سبکی، املایی یا دستوری را برای شما آشکار می‌کند. اما این نرم‌افزار مشکلاتی نیز دارد. به‌عنوان‌مثال همه خطاها را آشکار نمی‌کند و گاهی اوقات در مک یا IOS کار نمی‌کند. هزینه آن؛ 59.95 دلار در سال (5 دلار در ماه) برای برنامه افزونه مرورگر، 79.95 دلار در سال (6.66 دلار در ماه ارزش) برای برنامه دسکتاپ و موارد دیگر است.

نرم افزار ویرایش WhiteSmoke

Slick Write

یک ابزار ویرایشگر رایگان عالی برای نویسنده/گوینده انگلیسی غیربومی است. Slick Write مانند یک نسخه بهبودیافته از ویرایشگر Hemingway است و دارای چندین عملکرد مفید برای کمک به نوشتن یک مقاله یا کتاب و یا متن انگلیسی به بهترین نحو ممکن است. Slick Write یک برنامه رایگان مبتنی بر وب است، بنابراین استفاده از آن آسان است و نیازی به نصب نرم‌افزار بر روی رایانه نیست. این ابزار به شما امکان می‌دهد املا را بررسی کنید، جملات مجهول را برجسته کنید و جملات بلند و کوتاه را شناسایی کنید و تغییر دهید. غلط‌گیر املا آن به‌اندازه کافی دقیق است. با این نرم‌افزار حتی می‌توانید خوانایی متن خود را بررسی کنید اما در دستگاه‌های تلفن همراه به‌درستی کار نمی‌کند.

سایت‌های ویراستاری برای متون انگلیسی

اگرچه نرم‌افزارهای ویرایش می‌توانند کمک بزرگی در بهبود نوشتار شما داشته باشند، اما محدودیت‌هایی دارند. اولاً، نرم‌افزارهای ویرایش فقط می‌توانند خطاهای آشکاری که در متن شما وجود دارد را تشخیص دهند. آن‌ها نمی‌توانند به شما کمک کنند تا ایده‌های محتوای خود را بهتر و قوی‌تر کنید و یا جملات بهتری ارائه دهید. دوم، این نرم‌افزارها فقط می‌توانند انواع خاصی از خطاها را تصحیح کنند. به‌عنوان‌مثال، بسیاری از نرم‌افزارها در تشخیص اشتباهات گرامری در مقالات علمی چندان خوب نیستند. می‌توانید استفاده از نرم‌افزارها را برای بهبود نوشتار خود در نظر بگیرید و استفاده کنید اما برای بهبود اساسی مقالات و کتب انگلیسی خود بهتر است از ویرایش انسانی استفاده کنید. مزایای ویرایش انسانی که توسط ویراستارهای مجرب موسسه‌های آنلاین معتبر انجام می‌شود را در ادامه بررسی می‌کنیم.

بسیاری از سایت‌های آنلاین ویراستاری ویرایش و بهبود متون انگلیسی را برای نویسندگانی که زبان مادری آن‌ها انگلیسی نیست، فراهم می‌کنند. این سایت‌ها به مشتریان از سرتاسر جهان کمک می‌کنند تا متون بی‌عیب و نقص از لحاظ ساختاری، گرامری، املایی و غیره را منتشر کنند. با استفاده از سایت‌های ویرایش معتبر آنلاین نیازی به مراجعه حضوری و صرف هزینه اضافی نیست و فرد تنها با چند کلیک می‌تواند از این خدمات استفاده کند.

مزایای ویراستاری

مزایای ویراستاری

این سایت‌های آنلاین معتبر تضمین می‌کنند که اسناد، مدارک و متون شما توسط کارشناسان مجرب و کار بلد ویرایش خواهد شد. ویراستاران این سایت‌ها اکثراً دارای مدرک دانشگاهی عالی با سال‌ها تحقیق یا تجربه حرفه‌ای هستند و طیف گسترده‌ای از رشته‌های دانشگاهی، تحقیقاتی و همچنین تخصصی را پوشش می‌دهند. درواقع این سایت‌ها امکان دسترسی افراد، سازمان‌های تحقیقاتی و کسب‌وکارهای بین‌المللی را به یک تیم بزرگ و متخصص از ویراستاران دانشگاهی بومی و خارجی فراهم می‌کند. کمک گرفتن از این سایت‌ها یک روش سریع و کارآمد برای تبدیل اسناد و متون انگلیسی شما به اسنادی با بالاترین کیفیت است.

این سایت‌ها انواع اسناد ازجمله مقالات علمی پژوهشی و چکیده آن‌ها، کتب علمی و غیرعلمی، ارائه‌های کنفرانسی، گزارش و کامنت‌های داوران و پاسخ به آن‌ها، مطالب آموزشی، رزومه، خبرنامه‌ها، گزارش‌های سالانه، پیشنهاد‌ها و غیره را ویرایش و ساختارمند می‌کنند.

مزایای ویراستاری

پنج مورد از بهترین سایت‌های ویراستاری در سراسر جهان

تصحیح و ویرایش از مراحل ضروری هر سند و متنی است که به‌خوبی نوشته‌شده است. در مورد تصحیح و ویراستاری، پس از جستجوی متن "تصحیح آنلاین رایگان" (یا چیزی از این قبیل) در گوگل، گزینه‌های زیادی برای شما آورده خواهد شد. اما بهتر از هرکسی می‌دانید که خدمات تصحیح آنلاین موسسه‌های معتبر گزینه بسیار مطمئن‌تری خواهد بود. زیرا یک ابزار تصحیح آنلاین ماشینی نمی‌تواند مانند تصحیحی که توسط انسان انجام می‌شود، پیچیدگی‌های گرامری و ساختاری را تشخیص دهد. آیا به این دلیل نیست که محققان همیشه به دنبال یک متخصص ویراستاری انسانی هستند؟ به‌راحتی و با چند کلیک می‌توانید بدون هیچ زحمتی از ویرایش باکیفیت و آنلاین توسط ویراستاران خبره بهره‌مند شوید. در ادامه شما را با پنج مورد از بهترین سایت‌های ویراستاری در سراسر جهان آشنا می‌کنیم.

بهترین سایت‌های ویراستاری در سراسر جهان

سایت ویرایش متون انگلیسی PaperTrue

PaperTrue یک سایت تصحیح و ویرایش آنلاین است که با مشتریان در سراسر جهان کار می‌کند. خواه نویسنده، دانشجو یا دارای حرفه تجارت باشید، می‌توانید برای نتایج کارآمد و به‌موقع، روی مصححان و ویراستاران متخصص و بومی انگلیسی‌زبان این سایت حساب کنید. علاوه بر ویرایش و تصحیح، PaperTrue خدمات جانبی را بسته به نیاز مشتری ارائه می‌دهد. برای اسناد دانشگاهی، آن‌ها موارد قالب‌بندی، ارجاع یا رفرنس دهی و بررسی سرقت ادبی را نیز انجام می‌دهند که می‌توان در کنار خدمات اصلی از آن‌ها استفاده کرد. PaperTrue همچنین تبدیل به یک سایت قابل‌اعتماد برای نویسندگانی شده است که خودشان ناشر هستند. این سایت برای چنین نویسندگانی طیف وسیعی از خدمات پیش از انتشار شامل حروف‌چینی، طراحی جلد، آماده‌سازی صفحه حق چاپ، دریافت ISBN و غیره را انجام می‌دهد. می‌توانید از طریق وب‌سایت با پشتیبانی مشتری آن‌ها در تماس باشید تا درباره خدمات PaperTrue بیشتر بدانید. برای مشاهده ویراستاران PaperTrue در عمل، از وب‌سایت موسسه دیدن کنید و از نمونه رایگان استفاده کنید.

سایت ویرایش متون انگلیسی PaperTrue

سایت ویرایش متون انگلیسی Scribbr

Scribbr یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌ها در صنعت ویراستاری است و دلیل آن این است که خدمات ویرایش و تصحیح دانشگاهی را به دانشجویان و محققان از سراسر جهان ارائه می‌دهند و به آن‌ها در جنبه‌های فنی مانند زبان، املا و قالب‌بندی کمک می‌کنند، اما همچنین جنبه‌های بزرگ‌تر نوشتارهای دانشگاهی مانند لحن، سبک و استدلال را نیز بهبود می‌بخشند. گروه ویراستاران داخلی Scribbr نه‌تنها در زبان‌های مربوطه تبحر دارند، بلکه در رشته‌های مختلف دانشگاهی نیز متخصص هستند. در این سایت هر سند و نوشته فرآیند دقیق ویرایش شامل: زبان، گرامر، علائم نگارشی، نحو، املا، سبک نوشتاری و... را طی می‌کند. Scribbr ممکن است پایه‌ها یا مبادی زیادی را مثل PaperTrue پوشش ندهد، اما مطمئناً در کاری که انجام می‌دهند عالی است.

سایت ویرایش متون انگلیسی Scribbr

سایت ویرایش متون انگلیسی Scribendi

در 24 سال پس از آغاز به کار Scribendi، آن‌ها خدمات تصحیح و ویرایش خود را به دانشگاهیان، دانشجویان، نویسندگان و شرکت‌ها گسترش داده‌اند. خدمات آن‌ها سریع و مقرون‌به‌صرفه است و شما می‌توانید کار خود را در کمتر از 4 ساعت بررسی کنید (البته به معنای واقعی کلمه و با هزینه). این موسسه در کانادا مستقر هست و در سراسر جهان به صورت آنلاین کار می‌کند، این موسسه نام و آوازه خود را برای ارائه خدمات ویرایش باکیفیت بالا حفظ کرده‌ است. ویراستاران آن‌ها انگلیسی‌زبان بومی هستند و درمجموع درزمینه‌های مختلف، رشته‌های دانشگاهی و صنایع مختلف تخصص دارند. در وب‌سایت آن‌ها، می‌توانید جزئیاتی در مورد هر نوع خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهند و نحوه سفارشی‌سازی آن‌ها را بررسی کنید. هزینه خدمات بسته به سندی که می‌خواهید بررسی شود متفاوت است. می‌توانید نرخ‌ها را در صفحه وبسایت ارائه‌دهنده خدمت جداگانه بررسی کنید.

سایت ویرایش متون انگلیسی Scribendi

سایت ویرایش متون انگلیسی Enago

Enago نامی قابل‌اعتماد در جامعه نویسندگی و پژوهش دانشگاهی است. در طی 15 سال گذشته، آن‌ها با محققانی از بیش از 125 کشور کارکرده‌اند و به‌طور مداوم با ناشران دانشگاهی و دانشگاه‌های برجسته همکاری داشته‌اند. ویراستاران Enago متخصصانی هستند که به‌خوبی با استانداردهای نوشتاری موردنیاز برای انتشار یک نوشته در یک مجله با فاکتور تأثیر (ایمپکت فاکتور) بالا آشنا هستند و مقاله تحقیقاتی شما را نه‌تنها با هدف بهبود ساختار، زبان و قالب‌بندی، بلکه برای افزایش کیفیت کلی مقاله نیز اصلاح می‌کنند. آن‌ها خود را به‌عنوان یک منبع معتبر در دسترسی به انتشارات و مجله‌های انگلیسی برای دانشجویان و محققانی که مقاله و یا کتاب خود را به زبان انگلیسی به‌عنوان یک‌زبان خارجی می‌نویسند و یا به انگلیسی ترجمه می‌کنند، تثبیت کرده‌اند.

سایت ویرایش متون انگلیسی Enago

سایت ویرایش متون انگلیسی Editage

Editage یکی از بهترین ارائه‌کنندگان خدمات ویرایش و تصحیح برای دانشگاهیان از سراسر جهان است. تخصص آن‌ها بررسی پایان‌نامه‌ها، دست‌نوشته‌های علمی و مقالات است. آن‌ها ویراستاران متخصص درزمینه‌های مختلف دارند که به‌خوبی به قراردادهای نویسندگی و انتشارات دانشگاهی مسلط هستند. Editage یک انتخاب عالی است، به‌ویژه برای دانشگاهیان که آرزوی انتشار در مجلات معتبر و با ایمپکت بالا را دارند. این موسسه اغلب با محققان از سراسر جهان همکاری می‌کند و در طول دو دهه گذشته، نام و آوازه خود را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین متحدان جامعه انتشارات دانشگاهی به دست آورده است.

سایت ویرایش متون انگلیسی Editage

سایت ویرایش متون انگلیسی شبکه مترجمین اشراق

این سایت خدمات ویرایش مقاله، کتاب و پایان‌نامه دکترا و ارشد را با بالاترین کیفیت و از طریق تیم بزرگ و متشکل از متخصصان دانشگاهی ارائه می‌دهد. این سایت با ویراستاران به زبان مادری انگلیسی دارای مدرک تحصیلات تکمیلی یا عالی نیز همکاری می‌کند و حوزه‌های تخصصی آن‌ها طیف گسترده‌ای از رشته‌ها را در بر می‌گیرد که می‌تواند به مراجعه کنندگان خود کمک کند تا همه نوع متن، سند و دست‌نوشته‌های دانشگاهی را برای انتشار موفق بهبود بخشند. اعضای تیم تخصصی ویرایش و تصحیح ما که با دقت آموزش دیده‌اند و کاربلد و مجرب هستند، بر روی انواع متون و اسناد و عمدتاً مقالات و کتبی که برای چاپ در مجلات علمی در نظر گرفته‌شده است کار می‌کنند. ویراستاران ما از استانداردهای سخت ویرایش استفاده می‌کنند تا ویراستاری متن مورد نظر را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. خط‌مشی شبکه مترجمین اشراق این است که با مشتریان خود در تماس باشد تا اطمینان حاصل کند که آن‌ها از ویرایش انجام‌شده کاملاً راضی هستند.

اشراق

تماس با شبکه مترجمین اشراق

تیم پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق، آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز

  • آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

  • آدرس دفتر تبریز: تبریز، خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه ی شش. واحد جنوبی. شبکه مترجمین اشراق.

  • تلفن: 0414107 - 04133345229 - 04133343915 - 04133343916

  • موبایل: 09149724799

  • پست الکترونیکی: eshragh.translators@gmail.com

  • کانال تلگرامeshraghtranslators@

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. ویرایش انسانی بهتر است یا ویرایش ماشینی؟
2. تفاوت بین ویرایش و تصحیح چیست؟
3. از ویرایشگرهای ماشینی با چه هدفی استفاده می‌شود؟
4. چرا ویرایش در زبان انگلیسی مهم است؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری