همه آنچه یک پلتفرم تولید محتوا باید داشته باشد.

ویژگی‌های بهترین سایت تولید محتوا

بسیاری از افراد، پس از راه‌اندازی کسب و کار و ایجاد یک وب‌سایت برای آن، به فکر بالابردن ورودی به سایت خود و افزایش فروش از طریق تولید محتوا می‌افتند. با توجه به گسترش تولید محتوا و اهمیت آن، مراکز و سایت‌های بسیاری در این حوزه وجود دارند که خدمات تخصصی در حوزه تولید محتوا را ارائه می‌دهند. اما به‌راستی کدام‌یک از این موسسات بهتر است؟
ویژگی‌های بهترین سایت تولید محتوا

تولید محتوا و اهمیت آن

تولید محتوا فرآیند برنامه‌ریزی و ایجاد محتوایی است که برای مخاطب مفید، در دسترس و موثر است و در قالب‌های مرتبط برای کانال‌های خاص ایجاد می‌شود. تحقیقات اخیر ثابت می‌کند که ایجاد محتوای آموزشی با کیفیت باعث می‌شود مشتریان 131 درصد بیشتر از کسب و کار شما خرید کنند. تولید محتوا همیشه در کسب و کار اینترنتی مهم است ؛ چرا که باعث ایجاد اعتماد و ارتباط با کاربر می شود. کاربران همیشه به دنبال محتوای خوب و جذاب هستند و سایت‌هایی که بتوانند در تولید محتوا و بازاریابی محتوایی خوب عمل کنند، می‌توانند بازخوردهای بسیار مناسبی از تولید محتوای تخصصی برای کسب و کار اینترنتی خود دریافت کنند. گوگل نیز به محتوای مفید و جذاب وبسایت‌ها علاقمند است ؛ چرا که نیازهای اطلاعاتی مخاطبان گوگل از طریق همین محتواها برطرف می‌شود و گوگل به سایت‌هایی که محتواهای جذاب و جامع تولید کنند، رتبه خوبی در جستجو می‌دهد که این باعث می‌شود سایت شما در صفحه اول گوگل به مخاطبانتان نمایش داده شود .

تولید محتوا

منظور از تولید محتوای سایت چیست؟

کلیه مراکز تولیدی و خدماتی، برای معرفی کالا و خدمات خود، وبسایت‌هایی را ایجاد می‌کنند. اما برای اینکه بتوانند افرادی را به وب‌سایت خود جذب کنند، ناگزیر به تولید محتوای تخصصی در حوزه کاری خود هستند تا افراد از طریق جستجو در مرورگرها وارد وب‌سایت آن‌ها شوند و بخشی از این ورودی را تبدیل خریدار خدمات و محصولات کنند. تبدیل افراد ورودی به وبسایت به خریدار را تحت عنوان نرخ تبدیل معرفی می‌کنند. لذا هر کس در حرفه خود برای وب‌سایت خود تولید محتوا می‌کند و مجموعه‌ها اغلب بخش مجزایی برای تولید محتوا دارند. اما همه مجموعه‌ها توانایی مالی لازم برای تشکیل تیم تولید محتوا را ندارند. این نیاز مجموعه‌ها باعث شکل‌گیری سایت‌های ارائه دهنده خدمات تولید محتوا شده است. تولید محتوا به عنوان یکی از مشاغل جدید در فضای مجازی در سطح جهان شناخته می‌شود. این شغل در سال‌های اخیر رشد جالب توجهی پیدا کرده است و کاربردهای بسیار زیادی هم به ویژه در زمینه بازاریابی محتوا و افزایش میزان فروش برای سایت‌های اینترنتی دارد. افراد زیادی هستند که به عنوان نویسنده، تولید محتوا انجام می‌دهند. سایت‌های تولید محتوا نیز با استخدام تعداد بسیار زیادی نویسنده محتوا و یا افرادی که در زمینه‌های گرافیکی و تولید محتوای ویدیویی فعالیت می‌کنند، یک مجموعه بزرگ را در کنار هم گردآوری می‌کنند تا مجموعه‌ها با مراجعه به آن‌ها درخواست خود مبنی بر تولید محتوا را ثبت کنند.

ویژگی‌های بهترین سایت تولید محتوا

آیا می‌توان به همه وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات تولید محتوا اعتماد کرد؟ آیا اطلاعات کسب و کار ما نزد آن‌ها محرمانه باقی می‌ماند؟ سایت‌های تولید محتوا باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟ این‌ها بخشی از سوالاتی است که صاحبان کسب‌وکار هنگام برون‌سپاری تولید محتوای خود با آن مواجه می‌شوند. آن‌ها برای رسیدن به تولید محتوای مطلوب باید به مواردی در انتخاب سایت ارائه‌دهنده خدمات دقت کنند. انتخاب سایتی معتبر برای تولید محتوا از میان سایت‌های مختلفی که این خدمات را ارائه می‌کنند، کاری بسیار دشوار است ؛ اما با دقت و توجه به ویژگی‌هایی که سایت‌ها دارند می‌توان بهترین آن را انتخاب کرد. مهم‌ترین این ویژگی‌ها عبارتند از:

پرنده اشراق و تولید محتوا

تولید محتوای با کیفیت


رقابت در فضای وب رقابتی سخت و نفس‌گیر است. در این فضا رسیدن به صفحه ابتدایی مرورگرها کار بسیار دشواری است. وب‌سایتی که تولید محتوا انجام می‌دهد باید ضمانت کند که محتوای تولیدی در سرچ کلمات کلیدی مربوطه می‌تواند رتبه خوبی به‌دست بیاورد و به تعبیری با کیفیت باشد. همچنین در صورت عدم دستیابی به این نتیجه باید اصلاحات انجام دهد و یا هزینه کارفرما را عودت دهد. طبیعتاً محتوایی که به صفحه ابتدایی جستجوی مرورگرها برسد، هزینه بالایی هم خواهد داشت. پس در گام نخست وبسایت تولید محتوا باید کیفیت محتوا را تضمین کند.

برخورداری از نویسندگان مسلط بر سئو و نگارش


سایت‌های ارائه‌دهنده سرویس تولید محتوا باید نویسندگانی مجرب و مسلط به اصول سئو و نگارش را در تیم خود داشته باشند. چون یک محتوای متنی هر چقدر هم خوب نگارش شده باشد، اگر برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی نشده باشد، نمی‌تواند در جستجوی کلمات کلیدی رتبه خوبی کسب کند. لذا تسلط بر اصول سئو و تبحر در نگارش دو محور اساسی برای تولید محتوا هستند. از دیگر شرایط لازم برای نویسندگی محتوا متخصص بودن در رشته‌های گوناگون است. تولید محتوا در تخصص‌های مختلف نیازمند بهره‌مندی از افراد تحصیل‌کرده در حوزه‌های علمی متفاوت است. لذا موسساتی که نویسندگان متخصص در رشته‌های علمی گوناگون را دارند، با درنظرگرفتن سایر شرایط می‌توانند گزینه مناسبی برای تولید محتوا باشند.

نویسنده محتوا

استراتژی محتوا

برخورداری از مدیران و استراتژیست‌های محتوا


فرآیند تولید محتوا نیازمند پیش‌زمینه‌هایی است. در ابتدا باید در حوزه تخصصی کسب‌وکار به تحقیق کلمات کلیدی پرداخت و سپس بررسی نمود که در حوزه تخصصی این کسب‌وکار چه محتواهایی با چه عناوینی باید تهیه شود. این کار را مدیران و استراتژیست‌های محتوا انجام می‌دهند. طبعاً موسساتی که به این مدیران دسترسی دارند و می توانند کسب‌وکار شما را در این حوزه راهنمایی کنند و از اتلاف هزینه شما به واسطه عدم تولید محتواهای غیرکارآمد و غیرکاربردی جلوگیری کنند، می‌توانند گزینه مناسبی برای کسب‌وکار شما باشند.

قابلیت تولید محتوا به زبان‌ها


امروزه تولید محتوا به زبان کشورهای هدف کسب و کار می‌تواند از بهترین راه‌های معرفی محصولات و خدمات به آن کشور‌ها باشد. لذا موسساتی که قادرند تولید محتوا به زبان‌های دیگر را با رعایت کلیه اصول محتوانویسی از لحاظ اصول نگارشی و سئو انجام دهند، می‌توانند کاندیدای مناسبی برای تولید محتوا باشند.

زبان های مختلف

انواع محتوا

قابلیت تولید انواع محتوا


محتواها در حالت کلی به سه دسته محتواهای متنی، تصویری و ویدئویی تقسیم می‌شوند. محتواهای متنی در این بین برای بازاریابی بهتر از سایر انواع محتوا هستند. محتواهای متنی انواع گوناگونی دارند که عبارتند از :

 • مقاله عمومی یا تخصصی

 • محتوای شبکه‌های اجتماعی

 • مکاتبات

 • رپورتاژ آگهی

 • شرح محصول

 • ابر محتوا

 • و ...

یک سایت ایده‌آل تولید محتوا باید توانایی تولید محتوا در تمام حالت‌های فوق را داشته باشد.

تسلط بر انواع حالت‌های نگارش


نگارش محتوا در دنیای بازاریابی محتوایی معمولاً به 4 روش انجام می‌شود. وب‌سایتی برای تولید محتوا مناسب است که همه این 4 حالت را پوشش بدهد. این 4 حالت عبارت است از :

 • ترجمه

 • تالیف و ترجمه

 • تحقیق و تالیف

 • بازنویسی

تولید محتوا

بلندگو و پرنده اشراق

رعایت لحن برند در محتوانویسی


هر برندی معمولاً با توجه به خدمات و محصولات خود و سابقه‌ای که دارد و تصویری که می‌خواهد از برند خود برجای بگذارد، لحنی برای محتوای خود برمی‌گزیند. این لحن باید در کلیه محتواهای نگارش شده برای این برند رعایت شود. به صورت کلی دو نوع لحن برای نگارش محتوا وجود دارد:

 • لحن ادبی و رسمی

 • لحن محاوره‌ای و صمیمی

موسسه ای برای تولید محتوا مناسب است که اولا بر هر دو لحن تسلط داشته باشد و ثانیاً این لحن را در کلیه محتواها رعایت کند.

بازاریابی موفق


ویژگی دیگری که می‌تواند در انتخاب سایت تولید محتوا به شما کمک کند این است که نمونه تولید محتوا انجام شده در گذشته توسط این سایت را بررسی کنید و ببینید که بازاریابی محتوای آن چگونه بوده است و بررسی کنید که آیا توانسته است از نظر بازاریابی موفق باشد و یا خیر.

بازاریابی

انضباط

نظم و انظباط کاری


ویژگی دیگری که باید در انتخاب سایت تولید محتوا مد نظر قرار دهید این است که روال کاری در آن وب‌سایت چگونه است و آیا نظم و انضباط بر آن مجموعه حاکم است. نظم و انضباط نکته بسیار مهمی‌ است که در انتخاب سایت باید حتماً نسبت به آن توجه کنید.

گارانتی خدمات


یکی از موارد مهمی که مشتریان همیشه در سفارشات خود پیگیر آن هستند، بحث کیفیت و گارانتی خدمات ارائه شده توسط موسسه و سایت‌های تولید محتوا می‌باشد. پس یکی از ویژگی مهمی که می‌تواند به شما در انتخاب سایت تولید محتوا کمک کند این است که آیا آن وب‌سایت‌ برای کار خودش ضمانت هم ارائه می‌دهند و در صورتی که شما از محتوا رضایت نداشته باشید امکان تغییر و اصلاح آن محتوا وجود دارد یا خیر.

گارنتی

مزایای استفاده از بهترین سایت تولید محتوا

استفاده از بهترین سایت تولید محتوا مزایای زیادی برای افراد مختلف دارد. اگر بخواهید رونق کسب و کار داشته باشید، نیازمند به تولید محتوا خواهید بود و اگر بخواهید برای تولید محتوا چند نفر را استخدام کنید باید هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید و البته می‌توانید تنها در چند موضوع و چند شیوه خاص تولید محتوا داشته باشید که قطعاً پس از مدتی جذابیت محتواهای تولید شده به سبب تکراری بودن آن‌ها برای مخاطبان شما کم می‌شود و با ریزش مخاطب مواجه می‌شوید. با استفاده از سایت تولید محتوا در کنار اینکه هزینه تولید محتوای کمتری پرداخت می‌کنید، با نویسندگان و با استراتژی‌های مختلف همکاری می‌کنید که باعث می‌شود همواره محتواهای شما از جذابیت برخوردار باشند.

سایت تولید محتوا

انتخاب بهترین سایت تولید محتوا


نیاز به بهترین سایت تولید محتوا در بین تمامی اقشار برای انجام کارهای مختلف احساس می‌شود. این روزها کمک گرفتن از سایت‌های تولید محتوای تخصصی جهت تولید محتوا در بین بسیاری از شرکت‌ها و افراد مختلف مطرح است. به‌ خصوص مجموعه‌هایی که معمولاً به محتوای تخصصی زیادی نیاز دارند، اغلب از شرکت‌ها و یا سایت‌های تولید محتوا برای پروژه‌هایشان کمک می‌گیرند. انتخاب سایت معتبر همیشه برای افراد دغدغه است و پیشنهاد می‌شود افراد از یک سایت و مرکز معتبر استفاده کنند. سایت‌های تولید محتوای تخصصی به دلایل مختلفی می‌تواند بهترین گزینه باشند که مهم‌ترین این دلایل عبارت‌اند از:


تولید محتوا توسط کارشناس باتجربه، مسلط به اصول و قواعد تولید محتوا و آشنا به مبانی زمینه تخصصی انجام می‌شود.


بازخوانی، ارزیابی و مرور مجدد پیش از تحویل فوری برای تمام پروژه‌ها انجام می‌شود.


سفارش تولید محتوا به‌ صورت آنلاین در کمترین زمان


مشاهده دریافت نمونه برای اطمینان از کیفیت


ارتباط بی‌واسطه و مستقیم با کارشناس محتوا


تحویل سریع بدون کاهش در کیفیت


امکان پرداخت اقساطی هزینه


صدور گواهی کیفی


پشتیبانی و انجام رایگان اصلاحات

شبکه مترجمین اشراق

تولید محتوای متنی در شبکه مترجمین اشراق


تولید محتوا کاربردهای بسیار زیادی در زمینه بازاریابی محتوایی و افزایش میزان فروش برای سایت‌های اینترنتی دارد. شبکه مترجمین اشراق با بکارگیری نویسندگان متخصص در تمامی زمینه‌های تخصصی کسب و کار، برگزاری آزمون تخصصی جذب نویسنده سئوکار و مدیریتی ویژه توانسته است علاوه بر حفظ و کنترل کیفیت، هزینه تولید محتوا را برای بازاریابی محتوایی به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد. تولید محتوا در چندین زبان زنده دنیا به روش‌های مختلف انجام می‌گردد. جهت ثبت سفارش خود بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. برای انجام تولید محتوا چه کار باید بکنم؟
2. هزینه تولید محتوا چه قدر است؟
3. آیا محتواهای تولیدی گارانتی دارند؟
4. تولید محتوا توسط چه کسانی انجام می‌شود؟
5. تولید محتوا در چه زمینه‌های انجام می‌شود؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری