فرمت‌‌ بندی پایان‌نامه در فرمت دانشگاه

سرویس فرمت‌‌ بندی شبکه مترجمین اشراق با سال‌ها تجربه ارزنده و بهره‌گیری از کارشناسان متخصص در تمام رشته‌های تخصصی، آماده است پایان‌نامه‌ها و پروپوزال‌های شما را با بهترین کیفیت و زمان‌بندی دلخواه شما به‌صورت تضمینی در فرمت تأکید شده از جانب دانشگاه، قالب‌بندی کند و خدمت شما ارائه دهد. شما تنها با یک کلیک می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.
فرمت‌‌ بندی پایان‌نامه در فرمت دانشگاه

فهرست مطالب


فرمت بندی پایان‌نامه و پروپوزال

زبان‌های فرمت بندی

تخصص‌های فرمت بندی

پلن کیفی فرمت بندی

زمان‌بندی تحویل فرمت بندی

فرمت بندی فوری

قیمت فرمت بندی

اعتماد به اشراق

ثبت سفارش و مراحل انجام

پیشنهادهای شگفت‌انگیز

راهکارهای ویژه مشکل‌پسندان

خدمات‌ فرمت‌‌ بندی تخصصی متناسب با نیاز شما


دانشجویانی که در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مختلف تحصیل می‌کنند، پس از اتمام دوره تحصیلات خود، ملزم به ارائه پایان‌نامه هستند. هر دانشگاه و مؤسسه تحصیلی فرمت و قالب خاص و منحصربه‌فردی برای نوشتن پایان‌نامه و پروپوزال دارد که دانشجو ملزم به ارائه پایان‌نامه خود در همان قالب است. بنابراین لازم است دانشجویان از سایت دانشگاه و یا از طریق استاد راهنمای خود آن را دریافت کنند تا پایان‌نامه خود را مطابق آن ارائه دهند. با توجه به اینکه یک فرمت بندی ایده آل و باکیفیت مهارت خاصی می‌طلبد، شبکه مترجمین اشراق ارائه‌دهنده سرویس فرمت بندی تخصصی متون با بالاترین کیفیت به کاربران خود است که از جمله این خدمات، فرمت بندی تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه است. در ادامه به فرمت بندی‌های تخصصی پایان‌نامه و پروپوزال خواهیم پرداخت.

انواع فرمت‌ بندی (قالب بندی) تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه


دانشگاه‌ها، مؤسسات و آموزشکده‌ها فرمتی ثابت، منحصربه‌فرد و مطابق با استاندارها تعیین و طراحی کرده‌اند که دانشجویان محصل در این مراکز می‌بایست پایان‌نامه خود را در قالب تعریف و تعیین‌شده دانشگاه ارائه دهند. باوجوداینکه تمام فرمت‌های ارائه‌شده در دانشگاه‌ها از یک اصول کلی پیروی می‌کنند، در جزئیاتی مثل نوع و اندازه فونت، نحوه قرارگیری جداول و تصاویر، فرمت رفرنس‌دهی، صفحه عنوان و قرارگیری سرفصل‌های مختلف و سایر موارد تفاوت‌هایی باهم دارند. طبق قوانین کلی دانشگاه‌ها، پیش‌نویس پایان‌نامه باید به‌صورت تکمیل، ویرایش و صفحه‌آرایی شده و درحالی‌که آماده چاپ است به بخش تحصیلات تکمیلی دانشگاه ارائه شود. همچنین ازجمله نکات ضروری جهت این ارائه، در اختیار داشتن و استفاده کردن از به‌روزترین فرمت بندی‌های استاندارد است.

فرمت‌بندی (قالب بندی) پایان‌نامه در فرمت دانشگاه


در حالت کلی فرمت‌ بندی پایان‌نامه پایه و اساس مشخص و استانداردی دارد و فرمت بندی در دانشگاه‌های مختلف، صرفاً در جزئیات باهم متفاوت است. این قالب توسط کارشناسان حرفه‌ای که تخصص کافی در زمینه موردنظر دارند، تعیین و در اختیار دانشجویان قرار داده می‌شود. هر دانشجو جهت نوشتن و ارائه پایان‌نامه لازم است این قالب را از سایت دانشگاه یا از استاد راهنمای خود دریافت نماید. فرمت‌ بندی پایان‌نامه بدین صورت است که دانشجو می‌بایست نوشته خود را منطبق بر موارد ذکر شده در قالب دانشگاه ارائه کند. این موارد شامل پاراگراف بندی، اتوماتیک کردن فهرست اشکال، فهرست نویسی دقیق و ایجاد فهرست خودکار مطالب، صفحه بندی، حاشیه بندی صفحات، اندازه قلم و تیترها، تنظیم فونت، بخش بندی، فاصله‌گذاری کلمات، فونت متن انگلیسی و فارسی متن، شماره‌گذاری صفحات، ویرایش و تنظیم صفحات ابتدایی فصل‌ها و صفحات پایانی پایان‌نامه، ویرایش پانویس، زیرنویس و پاورقی فارسی و لاتین، شماره بندی خودکار عناوین تیترهای اصلی و فرعی، فرمول‌ها، روابط ریاضی، زیرنویس تصاویر، اشکال، جداول و نمودارها و به طور کلی شیوه‌نامه نگارش پایان‌نامه هستند. فرمت‌بندی پایان‌نامه به قدری حساس و مهم است که در صورت عدم تطابق پایان‌نامه و قالب تعیین‌شده توسط دانشگاه، به دلیل نقص فرمت بندی اجازه دفاع به دانشجو داده نخواهد شد؛ ولو اینکه اصول نگارش و دستور زبان در آن به صورت کامل رعایت شده باشد و از بار علمی بالایی نیز برخوردار باشد. بنابراین لازم است کار فرمت‌ بندی به فرد متخصص و ماهر در این زمینه سپرده شود تا متن نهایی فرمت‌ بندی‌شده کاملاً منطبق بر دستورالعمل دانشگاه باشد. کارشناسان فرمت‌ بندی در شبکه مترجمین اشراق با تخصص و مهارت خود، پایان‌نامه شما را با کیفیت بالا و در زمان کوتاه فرمت‌ بندی می‌کنند.

فرمت بندی پایان‌نامه

فرمت بندی پروپوزال

فرمت‌ بندی (قالب بندی) پروپوزال در فرمت دانشگاه


دانشجویان تحصیلات تکمیلی پس از اتمام تحصیلات خود لازم است واحد درسی تحت عنوان پایان‌نامه را پاس کنند که به‌صورت ارائه پایان‌نامه خواهد بود. همچنین می‌بایست علاوه بر واحدهای تئوری، تعدادی واحد عملی و تحقیقاتی نیز گذرانده باشند تا بتوانند به تحصیلات خود خاتمه دهند و مدرک تحصیلی‌شان را دریافت نمایند. دانشجویان محصل در دانشگاه‌های داخل کشور اغلب قبل از شروع تحقیقات پایان‌نامه، اقدام به ارائه یک پیش‌گزارش از موضوع تحقیق و روش انجام آن می‌کنند که پیش‌گزارش تحت عنوان پروپوزال، از طرف دانشگاه و قبل از شروع روند انجام پایان‌نامه از دانشجو اخذ خواهد شد. برای این مورد نیز دانشگاه‌ها قالب خاصی تعیین می‌کنند که باید توسط دانشجو رعایت شود. بنابراین لازم است دانشجو آن را دریافت و پروپوزال خود را در آن قالب ارائه دهد. لازم است فرمت‌ بندی پروپوزال با دقت و مهارت بالایی انجام شود؛ چراکه ارائه و پذیرفته شدن آن برای شروع سریع‌تر تحقیقات پایان‌نامه لازم است. کارشناسان حرفه‌ای در شبکه مترجمین اشراق آماده‌اند تا فرمت‌ بندی پروپوزال شما را با کیفیت بی‌نظیر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

تنظیم ساختار تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه در 7 زبان زنده دنیا


شبکه مترجمین اشراق با بهره‌گیری از دانش متخصصان فرمت‌‌ بندی از 7 زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند و از قابلیت فرمت‌‌ بندی متون تخصصی در همه این زبان‌ها برخوردار است.

فرمت‌‌ بندی فارسی


دانشجویان رشته‌های تخصصی و اساتید که به زبان فارسی در مقاطع مختلف در حال تحصیل یا آموزش هستند، می‌توانند به کمک تیم حرفه‌ای اشراق در کم‌ترین زمان ممکن، پایان‌نامه‌های خود را در زبان فارسی‌ فرمت‌‌ بندی نمایند. شما فرهیختگان که به دنبال فرمت بندی باکیفیت در زبان فارسی هستید، می‌توانید پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های خود را به تیم حرفه‌ای شبکه مترجمین اشراق‌ فرمت‌‌ بندی بسپارید تا کیفیتی بی‌نظیر را در کوتاه‌ترین زمان تجربه کنید.

فرمت‌‌ بندی انگلیسی


فرمت‌ بندی در زبان انگلیسی به دلیل ظرافت‌‌های زیاد، کار دشواری است و باید فردی که تبحر بالایی در انتقال مفاهیم این زبان دارد‌، فرمت‌ بندی را انجام دهد. بنابراین اگر می‌خواهید سفارش‌ شما مشکلی در پذیرش توسط دانشگاه موردنظر نداشته باشد، کار خود را به تیم حرفه‌ای شبکه مترجمین اشراق بسپارید؛ چراکه کارشناسان مسلط به زبان انگلیسی در این مجموعه با دقت زیادی نسبت به‌ فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال شما اقدام می‌کنند.

فرمت‌‌ بندی فرانسوی


دانشجویان رشته‌های تخصصی در حال تحصیل و اساتید دانشگاه‌ها، می‌توانند با کمک تیم حرفه‌ای اشراق، پروپوزال و پایان‌نامه‌های خود را به زبان فرانسوی‌ فرمت‌ بندی نمایند و آن‌ها را در دانشگاه‌های معتبر سرتاسر دنیا ارائه کنند. شما فرهیختگان عزیز که به دنبال کسب امتیاز فرمت‌بندی پرپوزال و پایان‌نامه به زبان فرانسوی هستید یا قصد مهاجرت دارید، می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن پایان‌نامه‌ها و پروپوزال‌های خود را به زبان فرانسوی‌ فرمت‌ بندی نمایید.

فرمت‌‌ بندی عربی


فرمت‌ بندی تخصصی عربی از موارد حساس است که باید کاملاً دقیق انجام گیرد. به دلیل حساسیتی که این متون دارند و سختی آن‌، که ناشی از زیاد بودن اصطلاحات پیچیده در این زبان است، در مواردی برای‌ فرمت‌ بندی این متون نیاز به افراد متخصص و مسلط به این زبان داریم. در شبکه مترجمین اشراق نیروهای متبحر و مسلط به زبان عربی حضور دارند تا سفارش‌ فرمت‌بندی پایان‌نامه شما را با بالاترین کیفیت و رعایت اصول و استانداردهای موجود انجام دهند.

فرمت‌‌ بندی روسی


دانشجویان و محققانی که به زبان روسی در مقاطع مختلف در حال تحصیل هستند و یا قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای روس‌زبان را دارند، می‌توانند با کمک تیم حرفه‌ای اشراق در کم‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت‌ ممکن، فرمت‌‌ بندی پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های خود را به زبان روسی‌ انجام دهند. با توجه به این‌که این زبان نکات مهمی دارد، ضروری است فرمت‌ بندی متون به این زبان توسط نیرویی انجام شود که تبحر بالایی در این زبان و در انتقال مفاهیم در این زبان داشته باشد.

فرمت‌‌ بندی اسپانیایی


این زبان به‌عنوان سومین زبان محبوب دنیا شناخته‌ می‌شود. زبان اسپانیایی بعد از زبان‌های چینی، هندی و انگلیسی چهارمین زبان رایج در سطح بین‌الملل به شمار می‌آید. دانشجویان و اساتید که در مقاطع مختلف در حال تحصیل و آموزش هستند و قصد اپلای و مهاجرت به کشورهای اسپانیایی‌زبان را دارند، می‌توانند با کمک تیم حرفه‌ای اشراق در کم‌ترین زمان، با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت پروپوزال‌های علمی و تخصصی و پایان‌نامه‌هایشان را در زبان اسپانیایی‌ فرمت‌‌‌ بندی نمایند.

فرمت‌ بندی آلمانی


زبان آلمانی دومین زبان غالب (به‌صورت مشترک و در رقابت با زبان فرانسه) در قاره اروپاست. طبق آمار مؤسسه بین‌المللی SIL، حدود 1% از کل جمعیت کره زمین به زبان آلمانی صحبت می‌­کنند. دانشجویان رشته‌های تخصصی و اساتید که در مقاطع مختلف در حال تحصیل و آموزش هستند و یا قصد ادامه تحصیل و مهاجرت به کشورهای آلمانی‌زبان را دارند، می‌توانند با کمک تیم حرفه‌ای اشراق در کم‌ترین زمان پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های خود را به زبان آلمانی‌ با بالاترین کیفیت ممکن فرمت‌‌ بندی نمایند.

رشته‌های تخصصی قالب‌ بندی پروپوزال و پایان‌نامه در شبکه مترجمین اشراق


رشته‌های تخصصی فرمت‌بندی پایان‌نامه

فرمت‌ بندی یکی از مراحل اصلی و الزامی در نگارش و ارائه پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌ها است که در هر رشته و تخصص و با توجه به دانشگاه مورد نظر، اصول و چارچوب‌های تعیین‌شده و خاصی دارد. در صورتی که فرمت‌ بندی توسط شخص متخصص در زمینه اصلی متن انجام شود، طبعاً کیفیت متن نهایی افزایش خواهد یافت و لذا از احتمال مردود شدن متن نیز بسیار کاسته می‌شود. شبکه مترجمین اشراق در موارد زیر خدمات فرمت‌ بندی را انجام می‌دهد:


فرمت‌ بندی تخصصی پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های پزشکی


فرمت‌ بندی تخصصی پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های فنی مهندسی


فرمت‌ بندی تخصصی پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌های سایر رشته‌های تخصصی.

این شبکه سراسری با پذیرش سفارش‌های فرمت‌ بندی در تمام رشته‌ها و زمینه‌های تخصصی، بالاترین کیفیت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در این زمینه به کاربران ارائه می‌دهد و خیال آن‌ها را از بابت دسترسی به یک فرمت‌ بندی اصولی راحت می‌کند.

پلن کیفیت فرمت‌بندی

انواع پلن‌های‌ فرمت‌ بندی از لحاظ کیفیت


کیفیت

خدمات

طلایی

انجام فرمت‌ بندی

طلایی پلاس

انجام‌ فرمت‌ بندی همراه با

  • ویراستاری ادبی (مخصوص متون فارسی)

  • ویراستاری گرامری (مخصوص متون غیرفارسی)

زمان‌بندی تحویل‌ فرمت‌ بندی پروپوزال و پایان‌نامه


زمان‌بندی

زمان تحویل

عادی

(برای تعداد 5000 کلمه و 50 منبع)

5 روز

فشرده

40 درصد سریع‌تر

فشرده پلاس

60 درصد سریع‌تر

پلن زمان‌بندی فرمت‌بندی

قالب بندی فوری


تمام پروپوزال‌ها و پایان‌نامه‌هایی که به دانشگاه ارائه می‌شوند، قبل از ارائه، لازم است فرمت‌ بندی شوند. اما سرعت و دقت عمل در این کار از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که زمان زیادی برای فرمت بندی پایان‌نامه و پروپوزال خود نداشته باشید، شبکه مترجمین اشراق با ارائه چند راهکار به کمک شما می‌آید.

فرمت‌‍بندی فوری

فرمت‌ بندی فشرده


یکی از راهکارهای شبکه مترجمین اشراق برای کاربران جهت انجام فرمت بندی در مدت‌زمان کمتر، زمان‌ تحویل فشرده است. در فرمت بندی فشرده زمان لازم برای این کار تا 40 درصد نسبت به حالت عادی کاهش می‌یابد. واضح است که در این حالت هزینه نیز بیشتر می‌شود و تقریباً به مقدار 1.4 برابر حالت عادی افزایش خواهد یافت.

فرمت‌ بندی فشرده‌ پلاس


راهکار دیگری که شبکه مترجمین اشراق برای انجام فرمت‌ بندی در زمان کمتر برای کاربران در نظر گرفته است، فرمت بندی به‌صورت فشرده پلاس است. فرمت‌ بندی فشرده پلاس 60 درصد سریع‌تر از حالت عادی انجام می‌شود و به‌تبع آن هزینه فرمت بندی در این زمان‌بندی، تقریباً 2.2 برابر بیشتر از حالت عادی خواهد بود.

فرمت بندی سریع‌تر از فشرده پلاس


این نوع فرمت بندی نیز بسته به نیاز شما سریع‌تر از حالات فشرده و فشرده پلاس است و با هماهنگی توسط تیم پشتیبانی قابل ثبت سفارش و انجام خواهد بود.

قیمت‌ فرمت‌‌ بندی تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه‌ فرمت‌ بندی یک فاکتور مهم در انتخاب سایت‌ فرمت‌‌بندی برای اغلب کاربران به حساب می‌آید. یکی از دلایلی که می‌تواند اعتماد مشتری را جلب کند، شفافیت در اطلاع‌رسانی هزینه فرمت بندی است. یکی از امکاناتی که شبکه مترجمین اشراق در این راستا برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورده است، امکان محاسبه هزینه‌ فرمت‌ بندی قبل از تأیید سفارش است. در این صورت شما موقع ثبت سفارش می‌توانید با ارائه توضیحات و خدمات درخواستی خود در ارتباط با‌ فرمت‌‌ بندی و واردکردن اطلاعات‌ فرمت‌‌ بندی متون خود، قیمت‌ فرمت‌‌ بندی را استعلام کنید. هزینه‌ فرمت‌‌ بندی متون به فاکتورهای مختلف زیر بستگی دارد:

محاسبه هزینه فرمت‌‌بندی

تعداد کلمات


از مهم‌ترین عوامل برای تعیین قیمت‌ فرمت‌‌بندی تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه، تعداد کلمات آن است. هر چه حجم پروپوزال و پایان‌نامه و تعداد کلمات آن افزایش یابد، قیمت‌ فرمت‌بندی نیز افزایش می‌یابد. تعداد کلمات پایان‌نامه به کمک ابزارهای نرم‌افزاری شمارش می‌شوند و از سوی اپراتور بررسی و تأیید می‌گردند. به‌عنوان‌مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد، تقریباً برابر با 250 کلمه است. هزینه‌ فرمت‌بندی از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن به دست می‌آید و همچنین اینکه چند درصد از فایل پروپوزال یا پایان‌نامه شامل فرمول یا شعر است نیز تأثیرگذار بر هزینه است.

تاثیر تعداد کلمه بر قیمت

تاثیر زبان بر قیمت

زبان


زبان فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال نیز یکی از پارامتر‌هایی هست که در هزینه یک‌ فرمت‌ بندی تأثیر مستقیم دارد. چنانچه زبان فایل‌ فرمت‌ بندی مرسوم و رایج باشد، تعداد متخصصان فعال در این حوزه نیز بیشتر هستند و درنتیجه هزینه‌ فرمت‌ بندی نیز کاهش می‌یابد. درصورتی‌که زبان فایل یکی از زبان‌های غیرمرسوم باشد که تعداد متخصصان فعال در آن زبان نیز کم باشد، امکان افزایش قیمت فرمت‌ بندی پایان‌نامه یا پروپوزال وجود خواهد داشت.

زمان‌بندی


زمان‌ فرمت‌ بندی یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت‌ فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال است. درصورتی‌که مدت‌زمان کمتری برای‌ فرمت‌ بندی در اختیار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عمل، هزینه‌ فرمت‌ بندی نیز افزایش می‌یابد. به‌طورکلی در شبکه مترجمین اشراق زمان‌‌بندی تحویل فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته‌بندی می‌شود که شما می‌توانید با انتخاب هر یک از آن‌ها، زمان دقیق تحویل فرمت بندی پایان‌نامه و پروپوزال خود را تعیین کنید.

تاثیر زمان‌بندی بر قیمت

تاثیر تعداد منابع بر قیمت

تعداد منابع


منابع یکی دیگر از عوامل برای تعیین قیمت‌ فرمت‌ بندی تخصصی است. هر چه حجم منبع پایان‌نامه افزایش یابد، قیمت‌ فرمت‌ بندی آن نیز افزایش می‌یابد. تعداد منابع موجود در فایل پایان‌نامه یا پروپوزال بر طبق شمارش شما وارد می‌شود و از سوی اپراتور بررسی و تأیید می‌گردد.

نوع کیفیت درخواستی


در شبکه مترجمین اشراق به‌طورکلی دو سطح کیفی طلایی و طلایی پلاس جهت فرمت بندی پایان‌نامه و پروپوزال وجود دارد. بنابراین با توجه به اینکه‌ کیفیت فرمت‌ بندی در چه سطحی انجام می‌شود، قیمت‌ فرمت‌ بندی نیز تغییر می‌یابد. بازخوانی و ویراستاری در سطح طلایی پلاس تفاوت اساسی با سطح طلایی محسوب می‌شود.

تاثیر کیفیت بر قیمت

چرا به اشراق اعتماد کنیم؟

دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


شبکه مترجمین اشراق در سال 1393 با بهره‌گیری از توان داخلی و تکیه‌بر دانش بومی متخصصان دانشگاهی فعال در حوزه ترجمه و فناوری اطلاعات پا به عرصه علمی کشور عزیزمان ایران نهاد. این موسسه دارای مجوز رسمی فعالیت در حوزه ترجمه و خدمات دانشگاهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است.

مجوز

دارای نماد اعتماد الکترونیکی


از موارد مهمی که صاحبان کسب‌وکارهای مجازی و مشاغل حوزه تجارت الکترونیک باید به آن توجه ویژه داشته باشند، ایجاد حس اعتماد در جامعه هدف است. ازهمین‌رو شبکه مترجمین اشراق اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است. ای نماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. ای نماد درواقع احراز هویت قانونی این کسب‌وکارها را انجام می‌دهد و باعث ایجاد حس اعتماد کاربران هنگام استفاده از خدمات پلتفرم‌های آنلاین می‌شود. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از این نماد اعتماد الکترونیکی خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه مربوط به آن، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول می‌داند.

محرمانگی اطلاعات


محرمانگی اطلاعات یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران پلتفرم‌های آنلاین است. از سویی محققان، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاه هستند که مستندات و نتایج تحقیقاتی را که حاصل سال‌ها تلاش و تحقیق است، برای ترجمه، ویراستاری، فرمت‌بندی و یا سایر خدمات تحویل شبکه مترجمین اشراق می‌دهند و از سویی دیگر کاربرانی هستند که اسناد شخصی، تجاری و اداری خود را که برای آن‌ها بسیار پراهمیت و محرمانه است، نزد این موسسه به امانت می‌گذارند. لذا شبکه مترجمین اشراق با درک اصل محرمانگی اطلاعات، به لحاظ اخلاقی، حرفه‌ای و قانونی خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان و کلیه مدارک، اسناد و مستندات آن‌ها می‌داند و به کاربران خود اطمینان می‌دهد که اقدامات لازم را در خصوص رعایت کلیه اصول امنیتی با تکیه‌بر دانش متخصصان امنیت اطلاعات انجام داده است و تضمین می‌نماید که به‌هیچ‌عنوان اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها در اختیار شخص، نهاد یا شرکت سومی قرار نخواهد گرفت. ازجمله اقدامات لازم در این خصوص، می‌توان به انتخاب مترجمان در یک پروسه دقیق و با حساسیت بالا و نیز دریافت تعهد کتبی عدم افشای اطلاعات کاربران از سوی آن‌ها اشاره نمود.

محرمانگی اشراق

بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص


ارائه خدمات در رشته‌های تخصصی تفاوت فاحشی با خدمات عمومی دارد. در رشته‌های تخصصی پیش‌زمینه علمی لازم است. لذا در این موارد تخصص و استفاده از نیروی انسانی متخصص اهمیت می‌یابد. شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان موسسه‌ای پیشرو در حوزه خدمات تخصصی دانشگاهی و علمی، مفتخر به همکاری با نیروهای متخصص در زمینه فرمت‌بندی است. به همین دلیل و با توجه به سابقه درخشان چندین ساله در ارائه خدمات آنلاین، به‌عنوان مرکزی مطمئن و مورد اعتماد شناخته شده است.

نیروی انسانی متخصص

همچنین شبکه مترجمین اشراق به‌عنوان برترین و بزرگ‌ترین موسسه ترجمه تخصصی آنلاین و خدمات دانشگاهی در ایران از نیروهای متخصص به‌صورت غیرحضوری و دورکاری دعوت به همکاری می‌کند. در این مجموعه دقت و کیفیت دو معیار بسیار برجسته هستند و تمامی نیروهای آن می‌بایست تخصص و سابقه کافی برای شروع همکاری داشته باشند. برای همکاری به‌عنوان متخصص فرمت‌بندی کلیک کنید:

استخدام متخصص فرمت بندی

قرارداد

قرارداد با دانشگاه‌های معتبر و مجلات علمی-پژوهشی


شبکه مترجمین اشراق برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در حرکت پرشتاب علمی کشور، آماده همکاری با کلیه مراکز و نهادهای علمی، پژوهشی و دانشگاهی است. ارائه خدمات باکیفیت در تراز استانداردهای بین‌المللی تاکنون باعث انعقاد قراردادهای رسمی همکاری با دانشگاه‌ها، مجلات معتبر و سازمان‌ها و نهادهای دولتی شده است.

پرداخت امن


جهت اطمینان کاربران از قانونی بودن مراحل پرداخت هزینه، کلیه واریزها در شبکه مترجمین اشراق به‌صورت آنلاین به حساب موسسه طلایه‌داران افق علم که دارای مجوزهای قانونی لازم در این زمینه است، انجام می‌گیرد و هیچ‌گونه پرداخت وجهی به حساب اشخاص حقیقی مورد تائید این مجموعه نیست. واریزهای انجام‌شده تا اتمام پروژه و دریافت فایل نهایی نزد این موسسه به امانت نگهداری می‌شود و جهت تأمین رضایت خاطر مشتریان از خدمات ارائه‌شده، پس از اعلام رضایت مشتری پرداخت حق‌الزحمه متخصص فرمت‌بندی انجام می‌شود.

پرداخت امن

گواهی ایزو


شبکه مترجمین اشراق با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مخاطبان خود دارد، همواره به دنبال یافتن راهی برای بهبود کیفیت، ارائه خدمات در حد و اندازه‌های بین‌المللی و افزایش هرچه بیشتر اعتماد مشتریان خود به این مجموعه است. یکی از مهم‌ترین گام‌های اعتماد ساز این شبکه سراسری، دریافت استانداردهای مربوط به حوزه کاری خودش است. شبکه مترجمین اشراق همگام با مؤسسات بزرگ ترجمه در دنیا بر اساس ارزیابی‌های مختلف و پس از گذراندن مراحل حسابرسی متعدد و ارائه مستندات مختلف، موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو از موسسه استاندارد کشور آلمان شده است تا به‌عنوان تنها دارنده این استانداردها در کشور در حوزه ترجمه شناخته شود:

ایزو 9001

ISO 9001


استاندارد مدیریت کیفیت

ایزو 17100

ISO 17100


استاندارد الزامات کل فرآیند ترجمه

ایزو10004

ISO 10004


استاندارد سیستم مدیریت پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتریان

شبکه مترجمین اشراق در رسانه‌های معتبر

مهرنیوز

فارس نیوز

شبکه خبر

ایلنا

ساعدنیوز

تسنیم

عصر ایران

الف

خبر آنلاین

ایسنا

برنانیوز

انتخاب

دنیای اقتصاد

فرارو

اعتماد

رکنا

تبیان

خبر فوری

تابناک

جام جم

جماران

بیتوته

همشهری آنلاین

نحوه ارسال درخواست و مراحل‌ انجام فرمت‌ بندی و تنظیم ساختار تخصصی پروپوزال و پایان‌نامه


نحوه ثبت سفارش و مراحل انجام

شبکه مترجمین اشراق برای ثبت سفارش‌ فرمت‌ بندی مشتریان خود فرآیندی را طراحی کرده است تا کاربران از طریق آن به‌راحتی و بدون مشکل اقدام به ثبت سفارش کنند. کاربران جهت ثبت سفارش‌ فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

ثبت سفارش فرمت‌ بندی پروپوزال و پایان‌نامه و ارسال فایل

در صفحه ثبت سفارش با واردکردن اطلاعات دقیق نوع فرمت‌ بندی، زبان، زمان‌بندی، تعداد منابع، درصد وجود شعر یا فرمول، تعداد کلمات و نوع کیفیت درخواستی و ثبت فایل درخواستی سفارش خود را ایجاد نمایید. شما می‌توانید فایل موردنظر خود را از طریق پنل کاربری به‌صورت آنلاین و یا از طریق ایمیل، واتساپ و تلگرام نیز ارسال کنید. درواقع در صورت نداشتن پنل کاربری با داشتن یک ایمیل و یا شماره موبایل، ثبت سفارش قابل انجام است.


محاسبه آنلاین و رایگان قیمت

بر اساس نوع فرمت‌ بندی، زبان، زمان‌بندی، تعداد منابع، درصد وجود شعر یا فرمول، تعداد کلمات و نوع کیفیت، قیمت‌ فرمت‌بندی محاسبه و برای شما نمایش داده می‌شود.


پرداخت هزینه توسط مشتری

بعد از مشاهده قیمت نهایی در صورت تأیید، سفارش شما نهایی می‌شود و به بخش پرداخت هزینه هدایت خواهید شد.


انجام‌ فرمت‌ بندی توسط کارشناس و نیروی متخصص

بعد از پرداخت به‌صورت آنلاین یا واریز به‌حساب و پرداخت از حساب کاربری قبلاً شارژ شده، با توجه به گزینه‌های انتخاب‌شده هنگام ثبت سفارش، پروژه به کارشناسان ما ارسال، و کار‌ فرمت‌بندی آغاز می‌شود.


کنترل کیفیت قالب بندی توسط بازرس کیفی

بعد از اتمام سفارش برای بررسی نهایی و ارزیابی کیفیت، فایل‌های پروژه به بازرسان کنترل کیفی ارسال می‌شوند.


تحویل فایل نهایی

پس از اتمام مراحل کنترل کیفی و رفع ایرادات احتمالی، فایل‌های نهایی به شما تحویل داده می‌شود.

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش فرمت‌بندی تخصصی پایان‌نامه

انتشارات اشراق


تبدیل پایان‌نامه به کتاب امتیاز ویژه‌ای برای دانشجویان دارد. این کار هم به افزایش سطح علمی ذخایر تحقیقاتی کشور کمک می‌کند و هم امتیاز ویژه‌ای در رزومه محقق به شمار می‌رود؛ به صورتی که تألیف حداقل یک کتاب برای دانشجوی کارشناسی ارشد، می‌تواند یکی از مهم‌ترین نقاط قوت در آزمون مصاحبه دکتری باشد. شبکه مترجمین اشراق با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص و متبحر خود، روند استخراج کتاب از پایان‌نامه شما را با کم‌ترین هزینه، بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. بعد از استخراج متون کتاب از پایان‌نامه باید آن را به صورت کتاب فرمت بندی نمود. شایان ذکر است که در ارائه این خدمات، محرمانگی پایان‌نامه حفظ خواهد شد. در این راستا انتشارات اشراق با بهره‌گیری از بهترین و مجرب‌ترین متخصصین صنعت چاپ در کشور اولین اقدامی که برای چاپ کتاب شما انجام می‌دهد، ارائه یک مشاوره چاپ و نشر حرفه‌ای است و پس از آن تمامی خدمات چاپ کتاب از جمله فرمت‌بندی در قالب کتاب، ویراستاری، صفحه آرایی و طراحی جلد و اخذ مجوزها را به راحت‌ترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد. همچنین در صورتی که قصد داشته باشید سفارش چاپ را هنگام فرمت بندی ثبت نمایید، می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

تخفیف حجمی

برای برخورداری از یک فرمت‌بندی باکیفیت و جلوگیری از خسارت‌های احتمالی، بهتر آن است که این فرآیند را به مؤسساتی با سابقه درخشان و شناخته‌شده در سراسر کشور بسپارید. البته ممکن این است این گونه مجموعه‌ها هزینه بالاتری نسبت به مؤسسات غیرمعتبر داشته باشند. اما باید دقت داشت که نباید برای قیمت پایین‌تر کیفیت را نادیده گرفت. اما نگران نباشید. شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها راهکارهای مختلفی را اندیشیده است. یکی از آن‌ها تخفیف‌ حجمی است. اگر هنگام ثبت سفارش فرمت‌بندی تعداد کلمات به حد نصاب مشخصی برسد، می‌توانید از تخفیف حجمی بهره‌مند شوید و هزینه کمتری بپردازید. در جدول ذیل حداقل تعداد کلمات و درصد تخفیف‌های اعمال شده برای هریک ارائه شده است:

ردیف

حداقل تعداد کلمات

درصد تخفیف

1

2501

5 %

2

5001

8 %

3

10001

12 %

4

25001

15 %

5

50001

21 %

6

100001

26 %

7

500001

34 %

تخفیف پنل

راهکار دیگر شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها تخفیف پنل است. کاربرانی که برای مدتی با شبکه مترجمین اشراق همراه بوده‌اند، به پاس این همراهی درصورتی که مبلغ سفارش آن‌ها به حد معینی برسد، مطابق جدول زیر می‌توانند از این تخفیف بهره‌مند گردند:

ردیف

سقف مبلغ سفارشات

درصد تخفیف

1

5,000,000-10,000,000 تومان

5 درصد

2

10,000,000-25,000,000 تومان

10 درصد

3

25,000,000-50,000,000 تومان

15 درصد

4

50,000,000-1000,000,000 تومان

17.5 درصد

5

بیش از 100,000,000 تومان

20 درصد

هدیه بسته‌های اعتباری

از دیگر راه‌های کاهش هزینه‌ها در شبکه مترجمین اشراق خرید بسته‌های اعتباری است. این بسته‌های اعتباری مبلغی را بیشتر از هزینه‌ای که کاربر پرداخت می‌نماید، به عنوان اعتبار هدیه درنظر می‌گیرند و کیف پول مجازی کاربر را شارژ می‌کند. مبلغ اعتبار موجود در کیف پول کاربر تاریخ انقضاء ندارد و قابل نقدکردن نیست و صرفاً می‌تواند برای خرید خدمات در شبکه مترجمین اشراق استفاده شود. جدول زیر بسته‌های اعتباری اشراق را معرفی می‌کند:

نام بسته

قیمت بسته

هدیه بسته

اعتبار دریافتی

بسته 1

500,000 تومان

21,000 تومان

521,000 تومان

بسته 2

1,000,000 تومان

58,000 تومان

1,058,000 تومان

بسته 3

2,000,000 تومان

155,000 تومان

2,155,000 تومان

بسته 4

3,000,000 تومان

275,000 تومان

3,275,000 تومان

بسته 5

5,000,000 تومان

565,000 تومان

5,565,000 تومان

بسته 6

10,000,000 تومان

1,400,000 تومان

11,400,000 تومان

کد تخفیف اولین سفارش

با عضویت در سایت شبکه مترجمین اشراق و ایجاد پنل کاربری، امکان ثبت سفارش پروژه و استفاده از خدمات مختلف برای کاربران فراهم خواهد شد. برای تمامی کاربران در اولین سفارش درصدی تخفیف لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که برای بهره‌مندی از این تخفیف هیچ تفاوتی ندارد که مبلغ هزینه اولین پروژه کاربر چقدر خواهد بود.

تخفیف مشارکت در تبلیغ

کلیه کاربرانی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند Facebook ،Linkedin ،Telegram و Instagram اقدام به معرفی خدمات و تبلیغ شبکه مترجمین اشراق می‌کنند و همچنین با نوشتن متن کوتاهی در وبلاگ یا وب‌سایت خود ضمن لینک‌دهی به وبگاه این موسسه به گسترش خدمات آن کمک می‌کنند، می‌توانند از تخفیف‌های ویژه‌ای بهره‌مند گردند و هنگام استفاده از خدمات این موسسه از تخفیفات خود استفاده کنند.

تخفیف مناسبتی

شبکه مترجمین اشراق در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیفی را برای رفاه حال مشتریان خود اعلام می‌‌کند. اگر پیگیر اخبار وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق باشید، می‌توانید ضمن کسب اطلاع از محدوده زمانی و میزان تخفیف اعمالی برای خدمات در مناسبت‌های مختلف نظیر اعیاد، کد تخفیف مربوط به آن مناسبت خاص را دریافت و در روند پرداخت هزینه خود برای استفاده از خدمات مختلف این مجموعه اعمال کنید.

راهکارهای ویژه برای مشتریان مشکل‌پسند

شبکه مترجمین اشراق به دنبال کسب رضایت همه اقشار در جامعه هدف خود است. لذا تیم تحقیق و توسعه اشراق پیوسته به دنبال یافتن راه‌های جدید و متنوع برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مخاطبان است. از این منظر برای مشتریانی که به اصطلاح به آن‌ها مشتریان مشکل‌پسند اطلاق می‌شود، پیشنهادهای مختلفی را ارائه می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

راهکارهای ویژه مشکل‌پسندان

ارتباط مستقیم با انجام‌دهنده فرمت‌ بندی


ارتباط مستقیم و بدون واسطه متخصص فرمت‌ بندی و کاربر می‌تواند موجب کاهش زمان لازم و افزایش سرعت و کارایی در انجام خدمت موردنظر شود. شبکه مترجمین اشراق برای بالا بردن کیفیت فرمت‌ بندی و تضمین این اصل مهم در پروسه سفارش تا تحویل فایل فرمت‌ بندی‌شده، امکان ارتباط با انجام‌دهنده خدمت را جهت اعمال نظارت بیشتر مشتری بر پروژه‌های خود و تبادل نظر برای افزایش سطح رضایت‌مندی درنظر گرفته است.

راهکار سازمانی


شبکه مترجمین اشراق بستری مناسب و شخصی‌سازی‌شده متناسب با شرایط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، وب‌سایت‌ها و ... را تحت عنوان راهکار سازمانی فراهم نموده است تا خدمات درخواستی خود را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین سطح رضایت انجام دهند. از جمله این سازمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


سازمان‌ها، ادارات، نهادها و شرکت‌های دولتی و بین‌المللی

دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، مراکز آموزشی مجاز و هیئت علمی دانشگاه‌ها

مراکز پژوهشی و مطالعاتی

شرکت‌ها و نهادهای خصوصی

سازمان‌های مردم‌نهاد

استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌ها

افراد حقیقی با حجم کار پیوسته و بالا


در این راستا اشراق خدمات خود را برای این مشتریان خاص و سازمان‌ها در قالب طرح‌هایی ویژه ارائه می‌دهد که براساس تجربه و نیاز مشتریان طی سال‌های اخیر تدوین شده است. بنابراین می‌توان گفت مؤسساتی که نیازهای خاص در استفاده از خدمات موردنیاز دارند، می‌توانند با تغییر پنل کاربری خود به پنل سازمانی، در زمره مخاطبین خاص سازمانی شبکه مترجمین اشراق قرار بگیرند.

امکانات ویژه شبکه مترجمین اشراق در راستای راهکار سازمانی

شبکه مترجمین اشراق برای برقراری یک ارتباط دو طرفه، درک نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها و توسعه راهکار سازمانی خود امکانات ویژه‌ای را فراهم نموده است. در ادامه به مهم‌ترین این امکانات اشاره شده است:

تیم اختصاصی : برای مشتریان سازمانی یک تیم مشخص و تایید شده تشکیل می‌شود تا پروژه‌های این سازمان بر اساس سلیقه و با کیفیت بالا به آن‌ها ارائه شود. همچنین این تیم اختصاصی با ارائه نمونه متن‌هایی به این مشتریان در جهت کسب رضایت بیشتر آن‌ها تلاش می‌نماید.


پشتیبان اختصاصی : شبکه مترجمین اشراق برای پیگیری پروژه‌های سازمانی از همان تماس اول، یک پشتیبان مشخص درنظر می‌گیرد. این پشتیبانی اختصاصی علاوه برتضمین انجام به‌موقع و با کیفیت بالا، دسترسی مشتری به تیم پشتیبانی را تسهیل می‌کند.


تسهیلات مالی : شارژ حساب اعتباری سازمان‌ها به میزان دلخواه از دیگر امکانات در اختیار مشتریان سازمانی است. با استفاده از این خدمت دیگر سازمان‌ها به هماهنگی‌های مکرر با امور مالی نیاز نخواهند داشت. همچنین می‌توانند با تعیین بازه زمانی مشخص برای واریز، در انتهای بازه مشخص شده، بدهی خود را تسویه نمایند.


ایجاد پنل اختصاصی و تخفیف ویژه : در شبکه مترجمین اشراق برای سازمان‌ها و مؤسسات یک پنل ویژه اختصاصی درنظر گرفته شده است که این افراد می‌توانند با ایجاد پنل سازمانی از تخفیف‌های ویژه برای تمامی خدمات خود بهره‌مند شوند.

درصورت نیاز و برای دریافت مشاوره جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده به‌صورت راهکار سازمانی، با تیم پشتیبانی و مشاوره اشراق تماس حاصل بفرمایید.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد اشراق

پشتیبانی

1

ارائه گزارش لحظه‌ای

2

بررسی و کنترل کیفی

3

ضمانت

4

پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق

تماس با شبکه مترجمین اشراق

تیم پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق، آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز

دفتر تبریز

آدرس: خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه ششم. واحد جنوبی.

تلفن: 33343915 - 33343916 - 33345229 - 33342677 (پیش‌شماره 041)

موبایل: 09149724799

ایمیل: trans.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تبریز

خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه دوم. واحد شمالی.

09918953354 - official.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
دفتر تهران

آدرس: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

تلفن: 66971897 (پیش‌شماره 021)

موبایل: 09966327226

ایمیل: tehran.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تهران

میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

02166971897 - 09966327226 - tehran.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
انتقادات و پیشنهادات: director.eshragh@gmail.com
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. نحوه ثبت سفارش فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال چگونه است؟
2. قیمت و هزینه فرمت‌ بندی پایان‌نامه و پروپوزال چقدر است؟
3. چگونه می‌توانم برای سفارش فرمت‌ بندی پایان‌نامه یا پروپوزال خود تخفیف بگیرم؟
4. چطور از کیفیت فرمت‌ بندی مطمئن باشم؟
5. در چند زمینه تخصصی خدمات فرمت‌ بندی پایان‌نامه یا پروپوزال ارائه می‌گردد؟
6. فرمت‌ بندی به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟
7. آیا امکان سفارش فرمت‌ بندی فوری برای پایان‌نامه و پروپوزال وجود دارد؟
8. من به فاکتور رسمی نیاز دارم؛ آیا امکان‌پذیر است؟
9. فرآیند تحویل فایل فرمت‌ بندی شده چقدر طول می‌کشد؟
10. فرمت‌ بندی تخصصی پایان‌نامه و پروپوزال شامل چه مواردی می‌شود؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری