هزینه‌های تولید محتوای صوتی

ازجمله دغدغه‌های اساسی توسعه انواع کسب‌وکارها در حوزه معرفی خدمات، محصولات و محتوایشان در قالب فایل صوتی، هزینه‌های بالای تولید این نوع محتواست. شبکه مترجمین اشراق باهدف ایجاد بسترهای مناسب جهت تولید انواع محتوا و اشتغال‌زایی برای متبحران این حرفه، بر آن شده است تا با هزینه‌های متناسب و معقول، امکان تولید انواع محتوا را برای تمام اقشار فراهم کند.
هزینه‌های تولید محتوای صوتی

فهرست مطالب

برآورد قیمت گویندگی

تاثیر تعداد کلمات بر قیمت گویندگی

تاثیر زمان‌بندی بر قیمت گویندگی

تاثیر کیفیت بر قیمت گویندگی

تاثیر زبان بر قیمت گویندگی

نمونه صدای گویندگان

پیشنهادات شگفت‌انگیز

راهکارهای ویژه مشتریان مشکل‌پسند

اعتماد به اشراق

نحوه ثبت سفارش و مراحل انجام

برآورد هزینه‌های تولید محتوای صوتی


همان‌طور که می‌دانیم، محتواهای صوتی به علت سهولت دسترسی و دریافت حجم اطلاعات بالا با صرف زمان کمتر، مخاطب‌های بسیاری دارند و به همین دلیل این نوع محتوا اغلب به سایر محتواها ترجیح داده می‌شوند. بنابراین تقریباً تمام کسب‌وکارها به سمت تبدیل متن محتوای خود به صوت تمایل دارند و بنا به سلیقه­ مخاطب، رقابت تبلیغاتی آن‌ها، به میدان تولید محتوای صوتی کشانده شده است. آنچه این بین برای کسب‌وکارها، تولید کنندگان پادکست، حتی ناشران محتوای صوتی علی‌الخصوص کتاب‌های صوتی اولویت دارد، کیفیت بالا در کنار صورت‌حسابی معقول است.اما چندان جای نگرانی نیست. ازآنجایی‌که هزینه‌های تولید محتوای صوتی به‌صورت قابل‌توجهی بالاست و ناشران و کسب‌وکارها به‌سختی می‌توانند خدماتشان را تحت قالب صوت ارائه دهند، شبکه مترجمین اشراق تصمیم دارد در جهت رفع این مشکل تلاش کند و درراه توسعه کسب‌وکارهای نوپا گام بردارد. این مجموعه با همکاری با انواع سطوح گویندگان مستعد، توانا و جوان علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان این حوزه، می‌تواند با هزینه­ کمتر، کیفیتی فراتر از حد تصور ارائه دهد. همچنین مشتریان می‌توانند با در نظر گرفتن سلایق خود، بدون فوت وقت و به‌صورت کاملاً رایگان در سایت شبکه مترجمین اشراق، هزینه­ دقیق تبدیل محتوای متنی به صوتی خود را مشاهده کنند. هزینه‌های تولید محتوای صوتی به عوامل مختلفی از جمله تعداد کلمات، زمان‌بندی تحویل، کیفیت درخواستی مشتری و ... بستگی دارد که بر اساس آن‌ها تعرفه‌ها تعیین می‌شوند و محاسبه قیمت انجام می‌گیرد. در ادامه به بررسی جزئی تأثیر این عوامل بر هزینه تولید محتوای صوتی می‌پردازیم:

برآورد هزینه گویندگی

تاثیر تعداد کلمه بر قیمت گویندگی

تاثیر تعداد کلمات بر هزینه تولید محتوای صوتی


تولید محتوای صوتی با قیمت و کیفیت مناسب، هدفی است که اغلب تولیدکنندگان محتوا جهت ارائه محتوای خود، و صاحبان کسب‌وکارها جهت معرفی خدمات و محصولات خود از این طریق، به دنبال آن هستند. شبکه مترجمین اشراق با توجه به نیاز مشتریان و مخاطبان، اساس کار خود را در حوزه محتوای صوتی، تولید ارزان‌قیمت در کنار کیفیت بالا قرار داده است تا مشتریان بدون دغدغه هزینه، بتوانند سفارش خود را ثبت کنند. ازآنجایی‌که هر گوینده به‌صورت متوسط 100 کلمه را در یک دقیقه ادا می‌کند، مطابق تعرفه‌های شبکه مترجمین اشراق هر دقیقه محتوای صوتی معادل 100 کلمه محتوای متنی در نظر گرفته می‌شود. با توجه به اهمیت تعداد کلمات در متون و گویندگی، یکی از اصلی‌ترین عوامل تأثیرگذار در محاسبه قیمت تولید محتوای صوتی را می‌توان تعداد کلمات دانست. لازم به ذکر است که برای محاسبه زمان تحویل و قیمت تولید محتوای صوتی صرفاً گزینه تعداد کلمات متن در نظر گرفته نمی‌شود. اما در حالت کلی این مجموعه پایه قیمت را برحسب تعداد کلمه به این صورت تعریف کرده است که هر 2000 کلمه معادل 29 ساعت است. بدیهی است هرچه تعداد کلمات متن بیشتر باشد، زمان بیشتری صرف ضبط می‌شود و بنابراین هزینه کل نیز افزایش خواهد یافت.

تاثیر زمان‌بندی تحویل بر هزینه محتوای صوتی


زمان لازم برای تولید محتواهای صوتی مختلف، متفاوت است. این زمان با توجه به کیفیت موردنظر متقاضی و تعداد کلمات متن متفاوت خواهد بود. گاهی سفارش‌دهنده زمان زیادی برای تحویل گرفتن سفارش خود ندارد و ممکن است وی به دلیل همین موضوع و شرایط پیش‌آمده، متحمل بار روانی شود. شبکه مترجمین اشراق به آرامش روان شما نیز فکر می‌کند و برای این موارد نیز چاره‌اندیشی کرده است. با توجه به تعدد گویندگان ماهر در این مجموعه، شما می‌توانید زمان لازم برای تولید محتوای صوتی خود را تقلیل دهید. انواع زمان‌بندی تحویل محتوای صوتی در شبکه مترجمین اشراق به سه صورت: عادی ، فشرده و فشرده پلاس است. زمان‌بندی عادی (پایه) بر اساس تعداد کلمات محاسبه شده است و در ادامه هر یک جداگانه توضیح داده می‌شود:

زمانبندی تولید محتوای صوتی

زمان تحویل عادی (پایه)

29 ساعت به ازای اجرای هر 2000 کلمه

این نوع زمان‌بندی، زمان‌بندی پایه است و در واقع هزینه سفارش در این زمان‌بندی با ضریب 1 محاسبه خواهد شد.

زمان تحویل فشرده

تقریباً 19 ساعت به ازای اجرای هر 2000 کلمه

در حالت تحویل فشرده، زمان تحویل 0.66 زمان‌بندی حالت عادی است و از لحاظ قیمت، هزینه این نوع زمان‌‎بندی با ضریب 1.66 زمان‌بندی عادی محاسبه خواهد شد.

زمان تحویل فشرده پلاس

تقریبا 8.5 ساعت به ازای اجرای هر 2000 کلمه

زمان تحویل فشرده، 0.3 برابر سریع‌تر از زمان عادی تحویل داده می‌شود. بنابراین بدیهی است که قیمت آن افزایش می‌یابد که این افزایش هزینه به مقدار 2 برابر حالت تحویل عادی خواهد بود.

کیفیت تولید محتوای صوتی


در بحث تولید محتوای صوتی، نوع محتوا به‌عنوان اولین فاکتور بررسی می‌گردد و سپس بر همان اساس، کیفیت موردنیاز سنجیده خواهد شد. درنهایت سفارش‌دهنده با در نظر گرفتن این موارد، سطح کیفی گوینده خود را انتخاب می‌کند. ما در شبکه مترجمین اشراق گویندگان را بر اساس نوع محتوای دلخواه شما، کیفیت ضبط صدا، ویرایش فایل صوتی و صرفه‌ی اقتصادی گوینده و سفارش‌دهنده در سه گروه : نیمه‌حرفه‌ای، حرفه‌ای و صدای آشنا دسته‌بندی کرده‌ایم.

پلن کیفیت

نیمه‌حرفه‌ای


هزینه­‌های تبلیغات عموماً بالاست و ازآنجایی‌که هر کسب‌وکاری در نقطه­ آغاز درآمد چندانی ندارد و ممکن است جهت تولید محتوای صوتی با مشکل مواجه شود، شبکه مترجمین اشراق برای همیاری با کسب‌وکارهای نوپا، با گوینده‌های تازه‌کار نیز همکاری می‌کند که جهت ضبط پروژه از تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. این گویندگان در عین تازه‌کار بودن، مهارت خوب و مقبولی در انجام کار خود دارند که شما می‌توانید آموزش‌های ساده و کوتاه، کارهای تبلیغاتی و محتواهایی ازاین‌دست را به آن‌ها بسپارید. هزینه تولید محتوای صوتی با کیفیت نیمه‌حرفه‌ای درواقع به عنوان هزینه عادی و پایه شناخته می‌شود و هیچ افزایش قیمتی شامل این کیفیت نخواهد شد. به بیان دیگر، هزینه سفارش مشتری با ضریب 1 محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است که در این رده‌بندی نیز فایل‌های نهایی پس از ضبط، ویرایش، و در فرمت دلخواه شما، برایتان ارسال می‌شوند.

گوینده نیمه‌حرفه‌ای

حرفه‌ای


اگر قصد تولید محتواهایی مثل کتاب صوتی، پادکست‌های خانگی، ضبط صدا برای دستگاه نوبت‌دهی و تلفن گویا را دارید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به دسته‌بندی گویندگان حرفه­‌ای و انتخاب از میان آن‌هاست. گویندگان حرفه‌­ای شبکه مترجمین اشراق در کنار اشراف کامل به تکنیک‌های حرفه­‌ای گویندگی، رزومه­ کاری قابل‌توجهی دارند. این دسته از همکاران ما، محتوای شما را در یک استودیوی خانگی ضبط می‌کنند و پس از ویرایش، به آن موسیقی و افکت‌های صوتی لازم را اضافه خواهند کرد. سپس با هر فرمتی که شما انتخاب کرده‌ باشید، از فایل ضبط‌شده خروجی می‌گیرند و فایل نهایی با فرمت دلخواهتان برای شما ارسال خواهد شد. در کیفیت تولید محتوای صوتی حرفه‌ای، با توجه به سطح بالاتر گوینده و استفاده از ابزار استودیوی خانگی، طبعاً قیمت افزایش خواهد یافت. میزان افزایش قیمت در کیفیت حرفه‌ای 2.2 برابر مقدار عادی خواهد بود.

گوینده حرفه‌ای

صدا آشنا


صدای آشنا همان‌طور که از نامش پیداست، شامل صداهایی می‌شود که بارها به گوشتان خورده است و نام آشنایی در حرفه­ گویندگی محسوب می‌شوند. درصورتی‌که قصد تولید محتوا باکیفیت بین‌المللی، صداگذاری شخصیت در بازی‌های کامپیوتری، ساخت کلیپ و آگهی‌های تبلیغاتی و دوبله­ فیلم و سریال دارید، می‌توانید برای این گویندگان باسابقه­ کاری درخشان و مهارت بی‌نظیر ثبت سفارش کنید. چنانچه تمایل به همکاری با این دسته از گویندگان داشته باشید، همکاران ما محتوای شما را در استودیوی حرفه­‌ای ضبط می‌کنند و با بالاترین کیفیت ویرایش می‌کنند. سپس با فرمت موردنیازتان برای شما ارسال خواهند کرد. با توجه به عنوان این رده‌بندی، بدیهی است که افزایش هزینه تولید محتوای صوتی با کیفیت صدا آشنا بیشتر خواهد بود. این افزایش هزینه با ضریب 4.3 برابر قیمت حالت عادی در ثبت سفارش مشتری محاسبه خواهد شد.

گوینده صدا آشنا

زبان‌های تولید محتوای صوتی


زبان به‌عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین وسیله­ ارتباطی بین افراد، اقوام و کشورها شناخته می‌شود. انتقال مفاهیم مختلف، رواج وسیع و گسترده­ علم، استناد به تاریخ، فرهنگ‌سازی در سطح ملی و جهانی و انواع ارتباطات انسانی همه و همه وابسته به زبان هستند. طبعاً زبان معیار کشورها برای تولید محتوای بین‌المللی کافی نیست و برای ارائه­ محتوا در سطح جهانی، نیاز به تسلط به زبان میانجی احساس می‌شود. همچنین برای کشور ما که از اقوام مختلف با زبان‌ها، گویش‌ها و لهجه‌های مختلف تشکیل‌شده، جهت تولید محتواهای محلی و حتی ملی، لازم است گویندگان توانایی و تبحر بیان در زبان موردنظر را داشته باشند. ازآنجایی‌که هر محتوایی ممکن است برای افراد با زبان‌های دیگر ارسال شود یا هدف آن محتوا، افرادی با گویش‌های دیگر باشد، مجموعه‌­ ما با گویندگانی همکاری می‌کند که علاوه بر صدای دل‌نشین و مهارت‌های بالای گویندگی، به چند زبان، لهجه و گویش تسلط کامل دارند و می‌توانند انواع محتوای عمومی و تخصصی را با زبان‌های مختلف اجرا کنند و پیام متن را به‌صورت جامع، کامل و بدون نقص با زبان مدنظرتان به مخاطبان منتقل کنند. شبکه مترجمین اشراق قابلیت تولید محتوای صوتی به زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، ترکی استانبولی، هندی و هوسه را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد. محتواهای تولیدی با توجه به هدف تولید و مخاطبی که محتوا برایشان تولید می‌شود، می‌توانند زبان‌های مختلفی داشته باشند. محتواهای تولیدی با توجه به هدف تولید و مخاطبی که محتوا برایشان تولید می‌شود، می‌توانند زبان‌های مختلفی داشته باشند. بدیهی است که برای زبان‌های مختلف، هزینه­ پرداختی نیز تغییر خواهد یافت.

زبان‌های تولید محتوای صوتی

تولید محتوای تخصصی صوتی فارسی


واضح است که رایج‌ترین زبان محتواهای صوتی و متنی در هر کشور، زبان رسمی و ملی همان کشور است. فارسی زبانی است که در کشور ما به‌عنوان زبان معیار به رسمیت شناخته می‌شود. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت بیشترین محتوایی که تولید می‌شود، به همین زبان خواهد بود. با توجه به شرایط اقلیمی ایران و تنوع اقوام، عموماً لحن و لهجه­ رایج در محل زندگی افراد، ناخودآگاه بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد. اما گویندگان توانمند این مجموعه با کنترل و تسلط کامل بر لحن و لهجه­ خود، با بیان بسیار روان و سلیس فارسی، به‌درستی متن محتوا را اجرا می‌کنند و رضایت خاطر مشتری را جلب خواهند کرد. همچنین در بحث هزینه، درصورتی‌که محتوای صوتی مدنظر مشتری به زبان فارسی باشد، هیچ هزینه اضافه‌ای در تعیین قیمت شامل سفارش وی نخواهد شد.

گویندگی فارسی

تولید محتوای تخصصی صوتی انگلیسی


زبان انگلیسی زبان‌اصلی بین‌المللی به شمار می‌رود و بااینکه زبان رسمی علمی نیست، اما بیشتر محتواها در جهان به این زبان هستند. درواقع تولید محتواهایی به زبان انگلیسی علاوه بر افزایش بازدید و رونق کسب‌وکار شما، می‌تواند به جهانی‌شدن سایت یا پلتفرم و یا کسب‌وکار شما کمک کند. شبکه مترجمین اشراق به جهانی‌شدن شما و محتواهایتان می‌اندیشد و با گویندگانی مسلط به زبان انگلیسی همکاری می‌کند. با توجه به گستردگی آموزش‌های زبان انگلیسی در کشور، تعداد گویندگان به این زبان نیز افزایش یافته است. بنابراین درصورتی‌که زبان موردنظر کاربر برای تولید محتوای صوتی، انگلیسی باشد، مقدار هزینه سفارش فقط 1.2 برابر حالت عادی (زبان فارسی) خواهد بود.

گویندگی انگلیسی

تولید محتوای تخصصی صوتی به زبان‌های دیگر


شبکه مترجمین اشراق با توجه به نیازهای تمام مخاطبان و همکاری‌های گسترده خود، امکان گویندگی در سایر زبان‌ها را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. با توجه به اینکه گویندگی در بعضی زبان‌ها با توجه به دشواری تلفظ و یا تعداد کم گوینده در آن زبان زمان‌بر و پر زحمت است، بدیهی است که گویندگی آن زبان قیمت بیشتری خواهد داشت. در شبکه مترجمین اشراق، هزینه تعریف‌شده برای زمانی که زبان محتوای صوتی به‌غیراز فارسی و انگلیسی انتخاب شود، به مقدار 1.6 برابر حالت عادی (زبان فارسی) افزایش خواهد یافت.

گویندگی سایر زبان‌ها

نمونه‌های صدا و انتخاب گویندگان


جهت سهولت در شنیدن صدای گویندگان و انتخاب از میان آن‌ها، نمونه‌ای چندثانیه‌ای از تعداد زبان‌هایی که تسلط دارند، در آرشیو صدای سایت شبکه مترجمین اشراق قرار داده‌شده است. کاربران می‌توانند جهت شنیدن این نمونه‌ها و مشاهده­ تعداد زبان‌های گویندگان، با مراجعه به ادامه مطلب، به‌صورت رایگان آن‌ها را بشنوند تا با توجه به نیاز خود، گوینده موردنظر را انتخاب کنند و هنگام ثبت سفارش، کد گوینده را در قسمت توضیحات وارد نمایند. لازم به ذکر است در صورتی که گوینده توسط کاربر انتخاب نشود، تیم پشتیبانی بهترین گوینده را در زمینه سفارش ثبت شده برای انجام پروژه انتخاب می‌کند.

نمونه صداهای گویندگان

حیدرزاده

آقای حیدرزاده

آیکن گوینده

خانم رزمی

رجبی

خانم رجبی‌فر

آیکن گوینده

خانم خدابخشی

آیکن گوینده

خانم موحد

نصیرنژاد

خانم نصیرنژاد

مصطفوی

خانم مصطفوی

سلطان زاده

خانم سلطان‌زاده

حدیثی

خانم حدیثی

انصاری

آقای انصاری

مهرآسا

خانم مهرآسا

عبدالهی

خانم عبدالهی

برازنده

خانم برازنده

جوادی

آقای جوادی

آیکن گوینده

خانم فیروزی

آیکن گوینده

آقای زینال خیری

آیکن گوینده

خانم علی‌پناهی

آیکن گوینده

خانم بهبودی

آیکن گوینده

خانم فریدی

آیکن گوینده

خانم هاشمی

آیکن گوینده

آقای عمادپور

ثنایی

خانم ثنائی

پیشنهادات شگفت‌انگیز

تخفیف

تمام کاربران می‌توانند از تخفیف‌های شبکه مترجمین برای ثبت سفارش خود استفاده کنند!

در عصر رشد تکنولوژی، با توجه به اهمیت موضوع تولید محتوا بهتر است صرفاً به علت موضوع مالی، محتوای خود را به مؤسساتی که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند نسپارید تا بتوانید محتواهای تولیدی خود را با بهترین شرایط ممکن به مرحله­ انتشار برسانید. اعمال تخفیف و توجه به درخواست‌های شما در کنار تأمین نیازهایتان مایه­ افتخار شبکه مترجمین اشراق است. بر همین اساس، این مجموعه انواع مختلف تخفیف‌ها را هنگام ثبت سفارش برای شما در نظر می‌گیرد که در ادامه مطلب آمده است:

تخفیف پنل


یکی از راهکارهای شبکه مترجمین اشراق برای کاهش هزینه‌ها تخفیف پنل است. کاربرانی که برای مدتی با شبکه مترجمین اشراق همراه بوده‌اند، به‌پاس این همراهی درصورتی‌که مبلغ سفارش‌های آن‌ها به حد معینی برسد، مطابق جدول زیر می‌توانند از تخفیفاتی بهره‌مند گردند:

ردیف

سقف مبلغ سفارشات

درصد تخفیف

1

5,000,000-10,000,000 تومان

5 درصد

2

10,000,000-25,000,000 تومان

10 درصد

3

25,000,000-50,000,000 تومان

15 درصد

4

50,000,000-1000,000,000 تومان

17.5 درصد

5

بیش از 100,000,000 تومان

20 درصد

هدیه بسته‌های اعتباری


از دیگر راه‌های کاهش هزینه‌ها در شبکه مترجمین اشراق خرید بسته‌های اعتباری است. این بسته‌های اعتباری مبلغی را بیشتر از هزینه‌ای که کاربر پرداخت می‌نماید، به‌عنوان اعتبار هدیه در نظر می‌گیرند و کیف پول مجازی کاربر را شارژ می‌کند. مبلغ اعتبار موجود در کیف پول کاربر تاریخ انقضاء ندارد و قابل نقد کردن نیست و صرفاً می‌تواند برای خرید خدمات در شبکه مترجمین اشراق استفاده شود. جدول زیر بسته‌های اعتباری اشراق را معرفی می‌کند:

نام بسته

قیمت بسته

هدیه بسته

اعتبار دریافتی

بسته 1

500,000 تومان

21,000 تومان

521,000 تومان

بسته 2

1,000,000 تومان

58,000 تومان

1,058,000 تومان

بسته 3

2,000,000 تومان

155,000 تومان

2,155,000 تومان

بسته 4

3,000,000 تومان

275,000 تومان

3,275,000 تومان

بسته 5

5,000,000 تومان

565,000 تومان

5,565,000 تومان

بسته 6

10,000,000 تومان

1,400,000 تومان

11,400,000 تومان

کد تخفیف اولین سفارش


با عضویت در سایت شبکه مترجمین اشراق و ایجاد پنل کاربری، امکان ثبت سفارش پروژه و استفاده از خدمات مختلف برای کاربران فراهم خواهد شد. برای تمامی کاربران در اولین سفارش درصدی تخفیف لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که برای بهره‌مندی از این تخفیف هیچ تفاوتی ندارد که مبلغ هزینه اولین پروژه کاربر چقدر خواهد بود.

مشارکت در تبلیغ


کلیه کاربرانی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند Facebook، Linkedin، Telegram و Instagram اقدام به معرفی خدمات و تبلیغ شبکه مترجمین اشراق می‌کنند و همچنین با نوشتن متن کوتاهی در وبلاگ یا وب‌سایت خود ضمن لینک دهی به وبگاه این موسسه به گسترش خدمات آن کمک می‌کنند، می‌توانند از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند گردند و هنگام استفاده از خدمات این موسسه از تخفیفات خود استفاده کنند.

تخفیف مناسبتی


شبکه مترجمین اشراق در مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیفی را برای رفاه حال مشتریان خود اعلام می‌‌کند. اگر پیگیر اخبار وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق باشید، می‌توانید ضمن کسب اطلاع از محدوده زمانی و میزان تخفیف اعمالی برای خدمات در مناسبت‌های مختلف نظیر اعیاد، کد تخفیف مربوط به آن مناسبت خاص را دریافت و در روند پرداخت هزینه خود برای استفاده از خدمات مختلف این مجموعه اعمال کنید.

راهکارهای ویژه برای مشتریان مشکل‌پسند


شبکه مترجمین اشراق به دنبال کسب رضایت همه اقشار در جامعه هدف خود است. لذا تیم تحقیق و توسعه اشراق پیوسته به دنبال یافتن راه‌های جدید و متنوع برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مخاطبان است. از این منظر برای مشتریانی که به اصطلاح به آن‌ها مشتریان مشکل‌پسند اطلاق می‌شود، پیشنهادات مختلفی را ارائه می‌کند که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.

راهکار سازمانی


راهکار سازمانی

شبکه مترجمین اشراق بستری مناسب و شخصی‌سازی‌شده متناسب با شرایط سازمان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها، وب‌سایت‌ها و ... را تحت عنوان راهکار سازمانی فراهم نموده است تا خدمات درخواستی خود را به بهترین شکل ممکن و با بالاترین سطح رضایت انجام دهند. از جمله این سازمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سازمان‌ها، ادارات، نهادها و شرکت‌های دولتی و بین‌المللی

دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، مراکز آموزشی مجاز و هیئت علمی دانشگاه‌ها

مراکز پژوهشی و مطالعاتی

شرکت‌ها و نهادهای خصوصی

سازمان‌های مردم‌نهاد

استارت‌آپ‌ها و وب‌سایت‌ها

افراد حقیقی با حجم کار پیوسته و بالا

در این راستا اشراق خدمات خود را برای این مشتریان خاص و سازمان‌ها در قالب طرح‌هایی ویژه ارائه می‌دهد که براساس تجربه و نیاز مشتریان طی سال‌های اخیر تدوین شده است. بنابراین می‌توان گفت موسساتی که نیازهای خاص در استفاده از خدمات موردنیاز دارند، می‌توانند با تغییر پنل کاربری خود به پنل سازمانی، در زمره مخاطبین خاص سازمانی شبکه مترجمین اشراق قرار بگیرند.

امکانات ویژه شبکه مترجمین اشراق در راستای راهکار سازمانی

شبکه مترجمین اشراق برای برقراری یک ارتباط دو طرفه، درک نیازمندی‌های خاص سازمان‌ها و توسعه راهکار سازمانی خود امکانات ویژه‌ای را فراهم نموده است. در ادامه به مهم‌ترین این امکانات اشاره شده است:

تیم اختصاصی : برای مشتریان سازمانی یک تیم مشخص و تایید شده تشکیل می‌شود تا پروژه‌های این سازمان بر اساس سلیقه و با کیفیت بالا به آن‌ها ارائه شود. همچنین این تیم اختصاصی با ارائه نمونه کارهایی به این مشتریان در جهت کسب رضایت بیشتر آن‌ها تلاش می‌نماید.

پشتیبان اختصاصی : شبکه مترجمین اشراق برای پیگیری پروژه‌های سازمانی از همان تماس اول، یک پشتیبان مشخص درنظر می‌گیرد. این پشتیبانی اختصاصی علاوه بر تضمین انجام به‌موقع و با کیفیت بالا، دسترسی مشتری به تیم پشتیبانی را تسهیل می‌کند.

تسهیلات مالی : شارژ حساب اعتباری سازمان‌ها به میزان دلخواه از دیگر امکانات در اختیار مشتریان سازمانی است. با استفاده از این خدمت دیگر سازمان‌ها به هماهنگی‌های مکرر با امور مالی نیاز نخواهند داشت. همچنین می‌توانند با تعیین بازه زمانی مشخص برای واریز، در انتهای بازه مشخص شده، بدهی خود را تسویه نمایند.

ایجاد پنل اختصاصی و تخفیف ویژه : در شبکه مترجمین اشراق برای سازمان‌ها و موسسات یک پنل ویژه اختصاصی درنظر گرفته شده است که این افراد می‌توانند با ایجاد پنل سازمانی از تخفیفات ویژه برای تمامی خدمات خود بهره‌مند شوند.

درصورت نیاز و برای دریافت مشاوره جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده به صورت راهکار سازمانی، با تیم پشتیبانی و مشاوره اشراق تماس حاصل بفرمایید.

پرداخت اقساطی و تحویل بخش به بخش


در صورتی که حجم پروژه بالا باشد و تمایل به پرداخت اقساطی داشته باشید، می‌توانید سفارش خود را به ما بسپارید. شبکه مترجمین اشراق امکان پرداخت اقساطی را نیز برای مشتری فراهم کرده است. در این نوع پرداخت شما می‌توانید با انتخاب تحویل بخش به بخش پروژه به نسبت مقدار هزینه پرداختی، پروژه خود را تحویل بگیرید و به آن دسترسی داشته باشید.

با توجه به اینکه در تولید این نوع محتوا، تحویل بخش به بخش گاهی ممکن است به لحاظ فنی کیفیت فایل نهایی را کاهش دهد، محتوای شما به صورت کامل ضبط شده و سپس بر حسب مبلغ دریافتی، بخشی از آن برای شما ارسال می‌شود. همچنین پس از واریز کامل مبلغ، پروژه در قالب یک فایل نهایی و بدون افت کیفیت تقدیم شما خواهد شد.

پرداخت اقساطی

امکان انتخاب و ارتباط با گوینده


ارتباط با گوینده

شبکه مترجمین اشراق کیفیت تولید محتوای صوتی را از صفر تا صد به عهده خود مشتری گذاشته است. بدین صورت که مشتری می‌تواند با مراجعه به بخش نمونه صداهای گویندگان، امکان انتخاب گوینده را داشته باشد. همچنین گاهی لازم است برای تبادل نظر و اعمال نظارت بیشتر، گوینده و مشتری به صورت مستقیم و بدون واسطه باهم گفت و گو کنند تا علاوه بر بالا بردن کیفیت کار تولیدی، سطح رضایتمندی مشتری نیز افزایش یابد. شبکه مترجمین اشراق با فراهم کردن امکان ارتباط مشتری با گویندگان، موجبات کاهش زمان، افزایش سرعت و همچنین افزایش کارآیی محتوای صوتی را فراهم آورده است.

ارائه فاکتور رسمی


شبکه مترجمین اشراق امکان ارائه­ فاکتور رسمی را هم به صورت آنلاین و هم به صورت ارسال پستی فراهم کرده است. کاربران در صورت نیاز می‌توانند در بخش فرم ثبت سفارش سایت درخواست خود را ثبت کنند تا پس از اتمام پروژه و تحویل فایل نهایی، فاکتور رسمی کار، به هر صورت که درخواست کرده­‌اند، برای آنها ارسال شود تا در کمترین زمان ممکن بتوانند آن را دریافت کنند. این سرعت عمل حاصل تجربه­ کاری بلند مدت با برندهای برتر و خدمات با کیفیت و پربازده این مجموعه است.

ارائه فاکتور رسمی

چرا به اشراق اعتماد کنیم؟

مجوز

دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شبکه مترجمین اشراق در سال 1393 با بهره‌گیری از توان داخلی و تکیه بر دانش بومی متخصصان دانشگاهی فعال در حوزه ترجمه و فناوری اطلاعات پا به عرصه علمی کشور عزیزمان ایران نهاد. این موسسه دارای مجوز رسمی فعالیت در حوزه ترجمه و خدمات دانشگاهی از وزات فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران است.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

از موارد مهمی که صاحبان کسب و کارهای مجازی و مشاغل حوزه تجارت الکترونیک باید به آن توجه ویژه داشته باشند، ایجاد حس اعتماد در جامعه هدف است. ازهمین‌رو شبکه مترجمین اشراق اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است. اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. اینماد در واقع احراز هویت قانونی این کسب و کارها را انجام می‌دهد و باعث ایجاد حس اعتماد کاربران هنگام استفاده از خدمات پلتفرم‌های آنلاین می‌شود. شبکه مترجمین اشراق با برخورداری از این نماد اعتماد الکترونیکی خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه مربوط به آن، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول می‌داند.

محرمانگی اشراق

محرمانگی اطلاعات

محرمانگی اطلاعات یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران پلتفرم‌های آنلاین است. از سویی محققان، پژوهشگران، دانشجویان و اساتید دانشگاه هستند که مستندات و نتایج تحقیقاتی را که حاصل سال‌ها تلاش و تحقیق است، برای ترجمه، ویراستاری و یا سایر خدمات تحویل شبکه مترجمین اشراق می‌دهند و از سویی دیگر کاربرانی هستند که اسناد شخصی، تجاری و اداری خود را که برای آن‌ها بسیار پراهمیت و محرمانه است، نزد این موسسه به امانت می‌گذارند. لذا شبکه مترجمین اشراق با درک اصل محرمانگی اطلاعات، به لحاظ اخلاقی، حرفه‌ای و قانونی خود را موظف به حفظ و حراست از اطلاعات شخصی مشتریان و کلیه مدارک، اسناد و مستندات آن‌ها می‌داند و به کاربران خود اطمینان می‌دهد که اقدامات لازم را در خصوص رعایت کلیه اصول امنیتی با تکیه بر دانش متخصصان امنیت اطلاعات انجام داده است و تضمین می‌نماید که به هیچ عنوان اطلاعات اشخاص و شرکت‌ها در اختیار شخص، نهاد یا شرکت سومی قرار نخواهد گرفت. از جمله اقدامات لازم در این خصوص، می توان به انتخاب مترجمان در یک پروسه دقیق و با حساسیت بالا و نیز دریافت تعهد کتبی عدم افشای اطلاعات کاربران از سوی آن‌ها اشاره نمود.

رضایت مشتریان

شبکه مترجمین اشراق طی سال‌های اخیر افتخار همراهی و همکاری با اقشار فرهیخته و جامعه علمی، فرهنگی و هنری کشور را دارد. دراین‌بین محتواهای صوتی و دوبله‌های بسیاری تولید و منتشر شده‌اند و موجبات رضایت‌مندی مخاطبان این مجموعه را فراهم آورده است. با توجه به حساسیت انتشار فایل‌های صوتی تولید شده یا دوبله‌های انجام شده و عدم رضایت مشتری مبنی بر انتشار رایگان آن‌ها در سایت، در ادامه تنها یکی از نمونه‌های موفق دوبله با کسب اجازه از مشتری آورده شده است:

  • نمونه دوبله داریوش رضوان، مجری، گوینده، دوبلور و کارگردان مستندهای رادیویی سازمان صدا و سیما:

پرداخت امن

جهت اطمینان کاربران از قانونی بودن مراحل پرداخت هزینه، کلیه واریزها در شبکه مترجمین اشراق به صورت آنلاین به حساب موسسه طلایه‌داران افق علم که دارای مجوزهای قانونی لازم در این زمینه است، انجام می‎گیرد و هیچ گونه پرداخت وجهی به حساب اشخاص حقیقی مورد تایید این مجموعه نیست. واریزهای انجام شده تا اتمام پروژه و دریافت فایل نهایی نزد این موسسه به امانت نگهداری می شود و جهت تامین رضایت خاطر مشتریان از خدمات ارائه شده، پس از اعلام رضایت مشتری پرداخت حق‌الزحمه گوینده انجام می‌شود.

پرداخت امن

گواهی ایزو


شبکه مترجمین اشراق با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مخاطبان خود دارد، همواره به دنبال یافتن راهی برای بهبود کیفیت، ارائه خدمات در حد و اندازه‌های بین‌المللی و افزایش هرچه بیشتر اعتماد مشتریان خود به این مجموعه است. یکی از مهم‌ترین گام‌های اعتماد ساز این شبکه سراسری، دریافت استانداردهای مربوط به حوزه کاری خودش است. شبکه مترجمین اشراق همگام با مؤسسات بزرگ ترجمه در دنیا بر اساس ارزیابی‌های مختلف و پس از گذراندن مراحل حسابرسی متعدد و ارائه مستندات مختلف، موفق به اخذ گواهینامه‌های استاندارد ایزو از موسسه استاندارد کشور آلمان شده است تا به‌عنوان تنها دارنده این استانداردها در کشور در حوزه ترجمه شناخته شود:

ایزو 9001

ISO 9001


استاندارد مدیریت کیفیت

ایزو 17100

ISO 17100


استاندارد الزامات کل فرآیند ترجمه

ایزو10004

ISO 10004


استاندارد سیستم مدیریت پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتریان

ثبت سفارش و مراحل انجام تولید محتوای صوتی

مراحل انجام

آنچه کاربران قبل از ثبت سفارش باید در نظر داشته باشند، اطمینان از جذابیت محتوا و درست بودن تمام نکات نگارشی آن است. سپس فایل متنی نهایی توسط کاربر در سایت (قسمت ثبت سفارش >> فایل سفارش) بارگذاری می‌شود و توسط مجموعه دریافت خواهد شد. با توجه به سایر درخواست‌های مشتری، فایل متنی برای گوینده‌ای که خود کاربر انتخاب نموده است، ارسال می‌شود. گوینده‌­ پس از اجرا، ویرایش و خروجی با فرمت دلخواه کاربر، فایل صوتی نهایی را برای موسسه ارسال می‌کند. این فایل پس از بازرسی و تأیید نهایی، برای مشتری ارسال خواهد شد. در ادامه به صورت جزئی‌تر به مراحل تولید محتوای صوتی می‌پردازیم:

ثبت سفارش


اولین پله تولید محتوای صوتی، ثبت سفارش توسط کاربر در سایت شبکه مترجمین اشراق است. کاربران پس از ورود به سایت شبکه مترجمین اشراق می‌توانند در بخش ثبت سفارش، نوع سفارش خود را انتخاب کنند و وارد صفحه ثبت سفارش شوند. در این مرحله می‌بایست فرم ثبت سفارش تکمیل، و فایل متنی مورد نظر بارگذاری شود. پس از بارگذاری فایل، مبلغ پرداختی با یک کلیک به صورت رایگان قابل مشاهده است.

در صورتی که مشتری گوینده مدنظر خود را انتخاب کرده باشد، می‌تواند کد گوینده منتخب خود را در قسمت توضیحات وارد کند.

پرداخت


گام دوم ورود به درگاه پرداخت است. در صورتی که کاربر کد تخفیف داشته باشد، آن را در بخش مربوطه وارد می‌نماید تا کاهش مبلغ برای سفارش او اعمال شود. سپس وارد مرحله پرداخت خواهد شد که در این قسمت می‌تواند از طریق درگاه یا به صورت واریز به کارت یا حساب، مبلغ را پرداخت کند. لازم به ذکر است قبل از پرداخت مبلغ، سفارش ثبت نهایی نخواهد شد. درواقع ثبت نهایی سفارش منوط به پرداخت مبلغ تعیین شده خواهد بود.

بررسی سفارش توسط تیم پشتیبانی


پس از پرداخت توسط مشتری، پشتیبانی درخواست را بررسی می‌کند و سفارش مشتری پروسه‌ انجام را طی خواهد کرد. لازم به ذکر است در صورتی که گوینده توسط خود مشتری انتخاب نشود، پشتیبان مربوطه با توجه به رده‌ها و زمینه‌های ثبت شده در سفارش، بهترین گوینده را انتخاب خواهد کرد و فایل متن محتوا برای همان گوینده ارسال خواهد شد.

انجام تولید محتوای صوتی


متن محتوا توسط گوینده اجرا می‌گردد و پس از انجام ویرایش، طبق فرمت دلخواه مشتری خروجی گرفته می‌شود. خروجی‌های فایل صوتی اغلب به صورت mp3 درخواست می‌شوند تا فایل در کنار کیفیت بالا، حجم متناسبی نیز داشته باشد. اما در صورتی که مشتری تقاضای فرمت دیگر داشته باشد، فایل صوتی نهایی در فرمت‌های wav ،flac ،aiff ،ogg و ... نیز قابل ارائه است.

اطلاع‌دهی لحظه‌ای از پروسه تولید


ممکن است پس از ثبت سفارش مشتری تمایل داشته باشد هر لحظه در جریان روند تمام مراحل کار قرار بگیرد تا از پیشرفت پروژه مطمئن باشد. این مجموعه جهت آسودگی خاطر مشتریان، این امکان را برای آنها فراهم کرده است که تمام مراحل انجام کار، برایشان پیامک شود.

بازرسی نهایی


اجرای متن و ضبط فایل صوتی پس از اتمام مراحل ثبت سفارش در سایت، انجام می‌شود. پس از اتمام مراحل تولید، فایل نهایی توسط کارشناسان مجموعه از لحاظ کیفی، کنترل و بررسی و سپس در صورت تایید اولیه، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورتی که مشتری پس از دریافت فایل، رضایت خود را اعلام نکند، فایل مجددا توسط بازرس کارشناس دیگر بررسی می‌گردد و اگر اشکال از متن باشد، مقدار هزینه ویرایش یا رایگان بودن آن مشخص خواهد شد.

ارسال به مشتری


با توجه به دسترسی‌های کاربران، شبکه مترجمین اشراق ارسال فایل نهایی را محدود به یک پلتفرم نکرده است. بنابراین انتخاب نحوه ­ارسال فایل نهایی نیز به عهده خود مشتری خواهد بود تا دسترسی به فایل و دریافت آن برای وی به سهولت انجام شود. کاربر می‌تواند تمام پلتفرم‌های موجود (داخلی و خارجی، از جمله: ایتا، Telegram، WhatsApp و ...) و یا خود پنل را برای دریافت فایل خود انتخاب کند. همچنین شبکه مترجمین اشراق امکان ارائه فاکتور رسمی را هم به صورت آنلاین و هم به صورت ارسال پستی فراهم کرده است. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند در فرم ثبت سفارش سایت، درخواست خود را ثبت کنند تا پس از اتمام پروژه و تحویل فایل نهایی، فاکتور رسمی کار، به هر صورت که درخواست کرده­‌اند، برای آن‌ها ارسال شود تا در کمترین زمان ممکن بتوانند آن را دریافت کنند. این سرعت عمل حاصل تجربه­ کاری بلند مدت با برندهای برتر و خدمات با کیفیت و پربازده این مجموعه است.

تضمین خدمات


شبکه مترجمین اشراق فایل صوتی شما را ضمانت و امکان بازگشت وجه را نیز برایتان فراهم می‌کند. بدین صورت که اگر متوجه اشکالی در فایل صوتی شدید، می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید. کارشناسان مجموعه مجددا آن را بررسی می‌کنند و در صورتی که تشخیص دهند اشکال از متن نیست، وجه شما بازگردانده خواهد شد.

راهنمای ویدیویی ثبت سفارش گویندگی

شبکه مترجمین اشراق در رسانه‌های معتبر

مهرنیوز

فارس نیوز

شبکه خبر

ایلنا

ساعدنیوز

تسنیم

عصر ایران

الف

خبر آنلاین

ایسنا

برنانیوز

انتخاب

دنیای اقتصاد

فرارو

اعتماد

رکنا

تبیان

خبر فوری

تابناک

جام جم

جماران

بیتوته

همشهری آنلاین

ویژگی‌های منحصربه‌فرد اشراق

پشتیبانی

1

ارائه گزارش لحظه‌ای

2

صدور گواهی

3

بررسی و کنترل کیفی

4

ضمانت

5

پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق

تماس با شبکه مترجمین اشراق

تیم پشتیبانی شبکه مترجمین اشراق، آماده پاسخگویی به سوالات شما در همه ساعات شبانه‌روز

دفتر تبریز

آدرس: تبریز، خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه ی شش. واحد جنوبی. شبکه مترجمین اشراق.

تلفن: 33343915 - 33343916 - 33345229 - 33342677 - 4107 (پیش‌شماره 041)

موبایل: 09149724799

ایمیل: trans.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تبریز

تبریز، خیابان امام. چهارراه منصور. ساختمان سامان. طبقه ی شش. واحد جنوبی. شبکه مترجمین اشراق.

0414107 داخلی 103 - 09918953354 - official.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
دفتر تهران

آدرس: میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

تلفن: 66971897 (پیش‌شماره 021)

موبایل: 09966327226

ایمیل: tehran.eshragh@gmail.com

ترجمه رسمی - تهران

میدان انقلاب خیابان انقلاب به سمت ولیعصر بین خیابان دانشگاه فخررازی جنب بانک ملت ساختمان پارسا طبقه 6 واحد604.

02166971897 - 09966327226 - tehran.eshragh@gmail.com

درحال بارگذاری گوگل‌مپ...
تماس با پشتیبانی
دپارتمان تلفن موبایل ایمیل
ترجمه و ویرایش 041-4107 داخلی 102 09149724799 trans.eshragh@gmail.com
ترجمه رسمی - تبریز 041-4107 داخلی 103 09918953354 official.eshragh@gmail.com
ترجمه رسمی - تهران 021-66971897 09966327226 tehran.eshragh@gmail.com
مولتی مدیا و ترجمه همزمان 041-4107 داخلی 104 09149724799 trans.eshragh@gmail.com
پارافریز 041-4107 داخلی 104 09149724799 trans.eshragh@gmail.com
تولید محتوا 041-4107 داخلی 105 09149724799 content.eshragh@gmail.com
گویندگی، پادکست و کتاب صوتی 041-4107 داخلی 106 09149724799 cveshragh.announcer@gmail.com
چاپ کتاب و فرمت بندی 041-4107 داخلی 106 09149724799 book.eshragh@gmail.com
پشتیبانی کل 041-4107 داخلی 102 09149724799 eshragh.translators@gmail.com
انتقادات و پیشنهادات: director.eshragh@gmail.com
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. نحوه ثبت سفارش تولید محتوای صوتی چگونه است؟
2. امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟
3. آیا امکان اطلاع از مراحل ثبت و پروسه انجام سفارش وجود دارد؟
4. امکان پرداخت به صورت کارت به کارت وجود دارد؟
5. در صورت درخواست برای ارسال پستی فاکتور، هزینه ارسال به عهده کدام طرف قرارداد است؟
6. چگونه از کیفیت کار مطمئن باشم؟
7. بازگشت وجه به چه صورت خواهد بود؟
8. فرآیند ثبت سفارش تا پایان کار و ارسال فایل نهایی چقدر طول می‌کشد؟
9. چه تضمینی برای منتشر نشدن محتوا وجود دارد؟
10. در صورت مورد تایید واقع نشدن فایل نهایی، آیا امکان ثبت سفارش با گوینده ­دیگر بدون پرداخت هزینه وجود خواهد داشت؟
11. آیا خدمات تولید محتوای صوتی شامل گارانتی است؟
12. آیا میتوان سفارش خود را لغو کرد؟
13. چگونه می‌توانم برای سفارش گویندگی خود تخفیف بگیرم؟
14. چگونه میتوانم از تخفیف‌ها مطلع شوم؟
15. قیمت و هزینه تولید محتوای صوتی چقدر است؟
16. من به فاکتور رسمی نیاز دارم؛ آیا امکان‌پذیر است؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری