ویرایش فوری مقالات تخصصی با مناسب ترین قیمت و با ارائه گواهی کیفیت

انتشار 20 آذر 1400
مطالعه 18 دقیقه

هر مقاله‌ای پس‌ازاینکه نگارش می‌شود بایستی بازخوانی و ویرایش گردد تا متن ازنظر ساختاری، محتوایی و فنی و اصلاح ایرادات و اشکالات آن بهینه‌سازی شده و قابلیت ارسال به مجلات را پیدا کند. اگر مقاله دارای محتوای علمی ارزشمند باشد اما نتواند آن را به‌درستی به مخاطب منتقل کند، شانس کمتری برای چاپ و نشر در مجلات و نشریات خواهد داشت. در این مطلب سعی داریم با نشان دادن راهکارهای مناسب، شما را با ویرایش فوری مقالات تخصصی خود با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت آشنا کنیم.

منظور از ویرایش مقالات تخصصی چیست؟

بررسی یک مقاله تخصصی برای بهبود انسجام، خوانایی و رسایی آن، طی فرایند ویرایش تخصصی انجام می‌گیرد. ویرایش مقاله تخصصی به‌منظور تصحیح هرگونه خطا در نوشتار صورت می‌گیرد. امر ویرایش می‌تواند برای خوانایی و روان‌نویسی نوشتار انجام شود و یا اینکه در جهت کسب اطمینان از تصحیح هرگونه اشتباه در دستور زبان، نقطه‌گذاری، املایی و غیره باشد. طی پروسه ویرایش ممکن است با کم و زیاد کردن بخش‌هایی از متن مقاله تخصصی اما با حفظ مفهوم و محتوای اصلی آن، متن به فرم مفیدتر و شفاف‌تری بیان گردد تا مقاله قابلیت ارسال به مجلات و ژورنال‌های معتبر را داشته باشد.

انواع ویرایش مقالات تخصصی

ویرایش مقالات تخصصی به‌طورکلی شامل دو مرحله است که مرحله اول شامل ویرایش مقاله ازنظر فنی، ساختاری و محتوایی می‌باشد و در مرحله دوم بازخوانی مقاله توسط ویراستار متخصص انجام می‌گیرد. تمام این مراحل باید طی فرایند ویرایش صورت گیرد تا مقالات تخصصی عاری از هرگونه ایراد و خطا باشند و با داشتن کیفیت مطلوب توسط مجلات معتبر پذیرفته شوند. در ادامه مطلب انواع ویرایش‌های مقالات تخصصی را تشریح می‌کنیم:

ویرایش فنی (دستوری)

ویرایش فنی به رفع ایرادات فنی و دستور زبان متن مقالات تخصصی می‌پردازد. ویراستار متخصص، مقاله را ازنظر غلط‌های املایی، علامت‌گذاری‌های متن، ایرادات در فرمول نویسی و عددگذاری‌، استانداردسازی و یکسان‌سازی متن بررسی و ویرایش می‌کند.

ویرایش ساختاری (ظاهری)

ویرایش ساختاری شکل و ظاهر نوشتار را مدنظر قرار می‌دهد. در این مرحله مقاله تخصصی باید ازنظر خطاهای دستوری مانند استفاده صحیح افعال، اسم‌ها، صفات، قیود و غیره، نحوه جمله‌بندی و پاراگراف‌بندی‌، رعایت رسم‌الخط صحیح کلمات، ساده و روان‌سازی جمله‌بندی‌، رفع ابهامات عبارات نارسا، معادل‌سازی مناسب واژه‌ها و تمام آنچه مربوط به انسجام ظاهری نوشته‌ها می‌باشد در ویرایش ساختاری موردبررسی قرار می‌گیرد.

ویرایش محتوایی

ویرایش محتوایی با محتوا و مفاهیم بیان‌شده در متن مقاله سروکار دارد. این نوع از ویرایش بایستی توسط ویراستار متخصص در زمینهٔ تخصصی مقاله انجام گیرد تا با اشراف کامل به مطالب علمی و محتوایی مقاله به ویرایش آن بپردازد و مقاله را ازنظر صحت و درستی مفاهیم و موضوع بررسی کرده تا نقصی در ارائه پیام مطالب و محتوای مقاله وجود نداشته باشد. در این مرحله مقاله تخصصی از ابعاد مختلف بررسی‌شده و ویراستار متخصص در صورت لزوم به حذف یا کاهش مطالب غیرضروری و نامعتبر، اصلاح متن برای افزایش یکپارچه‌سازی و استانداردسازی متن، بررسی و تصحیح پاورقی‌ها، افزودن پاورقی در صورت نیاز و اصلاح مطالب نادرست و غیرعلمی اقدام می‌نماید.

بازخوانی و پروف ریدینگ

بازخوانی مقالات تخصصی معمولاً پس از انجام مراحل ویرایش کلی مقاله انجام می‌شود و کاری به ساختار و محتوای مقاله ندارد بلکه تمرکز کار بیشتر بر روی غلط‌های املایی و اشتباهات نگارشی، دستور زبان و نشانه‌گذاری‌ها و صحیح بودن افعال می‌باشد. وجود اشتباهات نگارشی در نگاه اول می‌تواند مقاله را غیرحرفه‌ای جلوه دهد. چه‌بهتر است که برای ارائه مقاله تخصصی خود تمام مراحل ویراستاری و بازخوانی مقاله را به‌طور کامل و با دقت بالا انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید مقاله از بهترین کیفیت ممکن برخوردار است.

اهمیت ویرایش مقالات تخصصی

اولین مورد برای پذیرش در مجلات و ژورنال‌های معتبر موردنظر این است که مقاله فاقد هرگونه اشکالات نگارشی و دستوری باشد که در غیر این‌صورت مقاله ریجکت شده و به مرحله داوری نمی‌رسد. اهمیت ویرایش مقالات تخصصی در این واقعیت نهفته است که تأثیرگذاری و بیان مطلوب مفاهیم را به حداکثر می‌رساند. هر مقاله تخصصی پس از ارسال به مجلات و نشریات معتبر، توسط سردبیر آن مجلات و نشریات، موردبررسی سطح دستور زبان، نگارش و ویرایش قرار می‌گیرد. به همین دلیل ویراستاری مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است و ضعف‌های نوشتاری مقاله را از بین می‌برد و به شما کمک می‌کند تا مفهوم و محتوای مقالات شما بیشترین تأثیرگذاری را داشته باشند.

مهم‌ترین اهمیت ویرایش مقالات تخصصی عبارتند از:

  • یکدست‌شدن و انسجام بیشتر محتوای مقاله

  • حذف متن‌های حشو و اضافی از متن

  • ارائه مقاله‌ای عاری از غلط‌های نگارشی و املایی

  • به کار بردن کلمات معادل مناسب در متن

  • ارائه مقاله با متن روان و شسته‌ورفته

  • پوشش نقاط ضعف محتوایی مقاله

  • افزایش شانس پذیرش مقاله از سوی مجلات معتبر

  • افزایش اعتبار مقاله

ویرایش مقاله

اصول و نکات مهم ویرایش مقالات تخصصی

ویرایش مقالات تخصصی از اصول و روش‌های خاصی پیروی می‌کند و برای داشتن یک مقاله تخصصی معتبر و منسجم نیاز است که آن مورد عمل ویرایش حرفه‌ای قرار گیرد. رعایت برخی مراحل و نکات اساسی برای ویرایش مقالات تخصصی ضرورت دارد تا یک مقاله بی‌عیب و نقص ارائه کنیم. اصول و نکات مهم ویراستاری مقالات تخصصی در ادامه آورده شده است:

فاصله گرفتن از متن مقاله: ویرایش مقاله بلافاصله پس از نگارش آن چندان اثربخش نیست. باید مدتی زمان دهید تا متن از دیدگاه فردی شما خارج شود تا بتوانید به اشتباهات موجود پی ببرید.

چاپ کردن متن مقاله: معمولاً خواندن یک متن از روی وسایل الکترونیکی دشوار و خسته‌کننده است و ممکن است به دلیل خطای دید به اشتباهات موجود پی نبریم. بنابراین توصیه می‌شود که متن را چاپ کنید تا فرایند ویرایش آسان‌تر گردد.

خواندن کلی متن: یکی از نکات مهمی که در مراحل اول فرایند ویرایش مقاله اهمیت دارد، خواندن کلی متن آن است تا بدین‌وسیله با دید کلی‌تر و دقیق‌تر به مفهوم و معنای متن نگاه کنید. در این مرحله تا حدودی اشتباهات محتوایی متن در صورت وجود خود را نشان خواهند داد.

مرور و بازبینی متن: در مرحله مرور و بازبینی متن مقاله باید به جزئیات و ریزترین نکات آن توجه نموده و با دقت زیادی آن را بررسی کنید تا هیچ اشتباه و خطایی از چشم شما پنهان نماند. در این مرحله هماهنگی و انسجام بخش‌های مرتبط متن مورد بازبینی قرار می‌گیرند و بایستی در صورت عدم انسجام به‌درستی اصلاح شوند، چراکه شیوایی و روان بودن بیان در مفهوم و محتوای مقالات تخصصی بسیار اهمیت دارد.

توجه به ساختار و فرمت مقاله: یکی از مهم‌ترین مراحل پس از نگارش و ویرایش مقالات تخصصی، رعایت چهارچوب و فرمت مقاله بر اساس استانداردها و ضوابط مجله مدنظر می‌باشد. در این مرحله نوشتار ازلحاظ نحوه چینش کلمات و بخش‌های مختلف آن موردبررسی قرار می‌گیرد و بر اساس فرمت و ساختار خاص مجله موردنظر تنظیم می‌شود تا مقاله از سوی سردبیر مجله پذیرفته‌شده و به بتواند به مرحله داوری راه یابد.

ویرایش محتوایی و ساختاری متن: این مرحله مربوط به بررسی لحن و افعال جملات می‌باشد. متن بایستی به‌دقت بازبینی و بررسی شود تا افعال و نحوه بیان نوشته‌ها به‌درستی ادا شده باشند. جملات مبهم باید تصحیح‌شده و جملات نامعتبر و اضافی از متن حذف شوند تا متن به‌صورت منسجم درآید.

بررسی املایی و فنی: یک نوشتار تخصصی و علمی باید عاری از هرگونه غلط املایی و نگارشی باشد. جهت بررسی غلط‌های املایی و نکات فنی متون معمولاً از نرم‌افزارهای کمک ویراستار استفاده می‌کنند تا متن را تاحدودی بهبود بخشند.

سپردن ویرایش مقاله به ویراستار متخصص: وقتی فردی مقاله‌ای می‌نویسد به خاطر ارتباط زیاد با متن آن نمی‌تواند به اشکالات ریز و جزئی آن پی ببرد. حتی ممکن است متنی در مقاله باشد که ازنظر مفهومی برای خواننده قابل‌درک نباشد اما شما متوجه آن نشوید. چه‌بهتر که برای ارائه مقاله‌ای حرفه‌ای و تخصصی از یک ویراستار کاربلد و متخصص در زمینهٔ تخصصی مقاله خود کمک بخواهید تا متن را به‌طور دقیق و جزئی‌تر بررسی کند و درنتیجه اعتبار مقاله را افزایش دهد.

بازخوانی نهایی متن مقاله: مرحله آخر در ویرایش متون مقاله، خواندن مجدد متن مقاله به‌طورکلی است. در این راستا تغییرات انجام‌شده را در متن ارزیابی کرده و اطمینان حاصل می‌کنید که اشتباه و خطایی در مقاله وجود نداشته باشد.

ویرایش فوری مقالات تخصصی چیست و چگونه انجام می شود؟

ویرایش مقالات تخصصی یک امر تخصصی بوده و نیاز به آگاهی از اصول و فنون ویراستاری و اشراف کامل به موضوع تخصصی مقاله دارد. هر فردی که به دنبال کسب اعتبار و ارزش در حرفه و تحصیلات خود دارد و می‌خواهد که پژوهش‌ها و تحقیقات خود را به‌طور حرفه‌ای ارائه کرده و در مجلات و ژورنال‌های معتبر به چاپ برساند، باید امر ویرایش مقاله را جدی بگیرد و با سپردن مقاله به یک ویراستار خوب، آن را ازلحاظ هرگونه خطاها و ایرادات فنی، ادبی، محتوایی و ساختاری اصلاح کند. ممکن است افراد زمان کافی برای ویرایش مقاله خود نداشته باشند و یا اینکه بخواهند آن را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ویرایش کنند. در این صورت می‌توانند با استفاده از ویرایش فوری مقاله آن را در زمان کوتاه‌تری به انجام برسانند. ویرایش فوری مقاله یکی از خدمات سریع ویرایش انواع متون و به‌ویژه مقالات تخصصی می‌باشد و بنابه درخواست مشتری در عرض نصف زمان معمول و باکیفیت عالی تحویل می‌گردد. بنابراین ویرایش فوری و سریع مقالات تخصصی دارای مزیت‌هایی می‌باشد که ازجمله آن‌ها می‌توان به ثبت سفارش آنلاین و فوری مقالات و همچنین دریافت آنلاین فایل ویرایش شده مقاله در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. بااینکه ویرایش فوری با سرعت بیشتری انجام می‌گردد اما کیفیت کار افت پیدا نمی‌کند، چراکه آن توسط ویراستار متخصص و باسابقه که اشراف کامل به موضوع تخصصی متن دارد انجام می‌شود. در این حالت ویراستار متخصص بیش‌تر از حجم عادی کار می‌کند تا ویرایش مقاله را در اسرع وقت تحویل دهد. همچنین در ویراستاری سریع و فوری هزینه انجام کار چند برابر نشده و با تعرفه مناسب‌تری انجام می‌گیرد.

راهکارهای مهم برای ویرایش فوری مقالات تخصصی با قیمت مناسب

برخی مواقع تحویل سریع ویرایش مقاله برای مشتریان از اهمیت بسیاری برخوردار است و افراد می‌خواهند که آن را در زمان کمتری به نتیجه رسانده و خیلی سریع به مجلات مدنظر خود برای چاپ ارسال نمایند. در این راستا چند راهکار مهم توصیه می‌کنیم تا با در نظر گرفتن آن‌ها بتوانید امر ویرایش مقاله تخصصی خود را تسهیل کرده و در زمان کوتاه‌تری آن را به انجام برسانید و درعین‌حال متحمل هزینه اضافی نیز نشوید. در ادامه مطلب به مهم‌ترین این راهکارها اشاره می‌کنیم:

مقاله تخصصی خود را قبل از سپردن به ویراستار بازبینی کرده و به وسیله نرم‌افزارها ویرایش کنید

بازبینی مقاله

قبل از اینکه مقاله خود را به ویراستار ارسال نمایید، علاوه بر بازخوانی و بررسی متن مقاله خود، آن را توسط نرم‌افزارهای کمک ویراستار ویرایش کنید تا ایرادات نگارشی و املایی آن را به حداقل برسانید. هرچقدر متن مقاله شما منظم‌تر و کم نقص تر باشد ویراستار دچار سردرگمی در دریافت مطالب متن نشده و در زمان کوتاه‌تری می‌تواند ویرایش مقاله را به اتمام برساند. همین امر به‌نوعی زمان انجام کار و خطاهای موجود در متن را کاهش داده و درنتیجه هزینه ویرایش را پایین می‌آورد.

ویرایش مقاله خود را به ویراستاران متخصص و حرفه‌ای بسپارید

انتخاب ویراستار متبحر و حرفه‌ای برای ویراستاری مقالات تخصصی یک امر مهم و اساسی می‌باشد. امروزه ویراستاران بسیاری در امر ویرایش فعالیت می‌کنند اما همه آن‌ها تجربه کافی در این زمینه نداشته و ممکن است از بسیاری از تکنیک‌ها و اصول ویرایش مقالات بی‌اطلاع باشند. همچنین در ویرایش مقالات تخصصی، ویراستار باید نسبت به زمینه تخصصی مقاله تسلط کامل داشته باشد. بنابراین لازم است که در یافتن ویراستار حرفه‌ای برای مقاله خود به‌دقت عمل کنید و فردی را پیدا کنید که با آگاهی از تخصص مقاله و امور ویراستاری بتواند در زمان کوتاه‌تری ویرایش مقاله را به نحو احسن و با بهترین کیفیت انجام دهد تا بلافاصله پس از ارسال مقاله به مجله موردپذیرش واقع شود. این امر از دوباره‌کاری ویرایش مقالات جلوگیری می‌کند و درنتیجه موجب صرفه‌جویی در هزینه و زمان شود.

ویراستاران حرفه ای

ویرایش مقاله تخصصی را به یک سایت و مرکز معتبر بسپارید

مرکز ویراستاری

احتمال این وجود دارد که افراد به ویراستاران حرفه‌ای و کاربلد در زمینهٔ تخصصی خود دسترسی نداشته و یا زمان کافی برای جستجوی ویراستار خوب را نداشته باشند. در این راستا سایت مؤسسات و مراکز ویراستاری معتبر راه‌اندازی شده‌اند که با همکاری ویراستاران باتجربه در زمینه‌های تخصصی متعدد می‌توانند مقاله شما را به بهترین ویراستار بسپارند. یک سایت و مرکز ویرایش حرفه‌ای با در نظر گرفتن شرایط مشتریان و الزامات مقاله تخصصی آنان، ویرایش مقالات را به ویراستاران متخصص و باسابقه سپرده و با ارائه ویرایشی باکیفیت و مطلوب و دریافت و تحویل آن به‌صورت آنلاین، در وقت و هزینه مشتریان صرفه‌جویی می‌کند. سپردن ویراستاری مقاله به سایت مؤسسات و مراکز معتبر دارای مزیت‌های زیر می‌باشد:

پشتیبانی 24 ساعته و ارتباط با ویراستار

ارائه فایل ترک‌چینج (track change)

بازبینی مجدد مقاله پیش از ارسال به مشتری

ارائه گواهی ویرایش معتبر و مورد قبول مجلات داخلی و خارجی

حفظ حریم خصوصی و امنیت مقالات و اطلاعات شما

در اختیار داشتن نرم افزارهای پیشرفته ویراستاری

پیش‌‌ویرایش و بررسی ترجمه قبل از ویراستاری

همکاری با ویراستار متخصص در زمینه مقاله

ارائه خدمات متنوع ویراستاری جهت رضایت‌مندی مشتریان

بازبینی رایگان و مجدد مقاله در صورت ردشدن آن

محاسبه هزینه

قیمت ویرایش سریع و فوری مقالات تخصصی و نحوه محاسبه آن

قیمت نهایی ویرایش مقالات در مؤسسات و مراکز با یکدیگر متفاوت است. هزینه ویرایش مقالات تخصصی بر اساس معیارهای مختلفی محاسبه می‌شود، به‌طوری‌که برخی در قیمت‌گذاری ویرایش مقالات تعداد کلمات و صفحات آن را در نظر می‌گیرند و بعضی دیگر بر اساس خطاهای موجود در متن مقاله، قیمت ویرایش را برآورد می‌کنند. همچنین از ابعاد دیگری نیز هزینه ویرایش مقاله محاسبه برآورد می‌شود، ازجمله اینکه یک مقاله تخصصی چه نوع ویرایشی را اعم از ویرایش گرامری (دستور زبانی)، ویرایش ادبی، ویرایش تطبیقی و یا ویرایش نیتیو نیاز دارد و اینکه متن مقاله تا چه میزان روان بوده و چقدر خطاهای مفهومی دارد. درمجموع عوامل زیر در تعیین قیمت نهایی ویرایش مقالات تخصصی دخیل هستند:

زبان مقاله

درصورتی‌که زبان متن مقاله یکی از زبان‌های رایج و مرسوم باشد به‌طوری‌که تعداد ویراستاران فعال مسلط به آن زبان نیز بیشتر باشد، هزینه ویرایش کمتر خواهد بود و در غیر این صورت امکان افزایش قیمت وجود دارد. همچنین زبان مقاله تعیین‌کننده نوع ویرایش لازم برای مقاله همچون ویرایش گرامری، ادبی، نیتیو و غیره می‌باشد و برحسب آن ویرایش موردنیاز انجام می‌گیرد و به‌تبع آن نیز قیمت ویراستاری متغیر خواهد بود.

تعداد کلمات یا صفحات مقاله

معیار اصلی در محاسبه هزینه مقالات تخصصی حجم مقاله و یا تعداد کلمات و صفحات آن می‌باشد. بدیهی است که هرچقدر تعداد کلمات آن بیشتر باشد قیمت ویرایش نیز افزایش خواهد یافت.

تخصص مقاله

عامل دیگر در محاسبه هزینه ویرایش مقاله، تخصصی‌ بودن آن است. به‌طوری که تعداد ویراستاران فعال در زمینه تخصص‌های دشوار کم بوده و هزینه انجام ویرایش آن متون نیز بیشتر است.

سرعت تحویل و کیفیت ویرایش

سایت مؤسسات و مراکز معتبر، روش‌های متعددی را برای ویرایش مقالات در اختیار مشتری قرار می‌دهند که ازنظر زمان تحویل و کیفیت انجام کار با یکدیگر متفاوت هستند و مشتری با در نظر گرفتن الزامات پروژه و بودجه خود می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب نموده و فایل خود را ویرایش کند. رایج‌ترین این روش‌ها، ویرایش سیستمی، ویرایش فوری (آنی) و ویرایش فریلنسری می‌باشد. بدین‌صورت که هرچقدر زمان لازم برای انجام ویرایش کمتر باشد و ویراستار مجبور باشد آن را با سرعت بالاتری انجام دهد هزینه ویرایش تا حدودی افزایش خواهد یافت. همین مورد در خصوص کیفیت نیز صدق می‌کند، یعنی اگر کیفیت درخواستی مشتری بالاتر باشد، افزایش قیمت ویراستاری را به دنبال دارد. برای آشنایی بیشتر شما در ادامه مبحث به تشریح هرکدام از روش‌های ویرایش مقاله می‌پردازیم:

ویرایش سیستمی: ویرایش سیستمی دارای سه نوع زمان‌بندی مختلف همچون عادی، فشرده و فشرده پلاس می‌باشد که سرعت و کیفیت انجام کار به ترتیب متناظر افزایش‌یافته و هزینه انجام ویرایش نیز به همان ترتیب بیشتر خواهد شد. به‌طوری‌که هرچقدر زمان انجام کار فشرده‌تر و با سرعت بیشتری انجام شود، قیمت ویرایش نیز افزایش خواهد یافت. در روش عادی ویرایش توسط ویراستاران تازه‌کار انجام می‌گیرد؛ در روش فشرده ویرایش توسط ویراستاران متخصص باکیفیت خوب و با سرعت متوسط انجام می‌گیرد، اما در روش فشرده پلاس کار ویرایش با سرعت بیشتری توسط ویراستاران باتجربه و متخصص انجام می‌گیرد و کیفیت انجام کار نیز عالی خواهد بود. همچنین در ویرایش سیستمی امکان سفارش بر اساس نوع ویرایش لازم برای مقاله وجود دارد و مشتری می‌تواند خود با در نظر گرفتن الزامات مقاله و یا با دریافت مشاوره از کارشناسان موسسه نوع ویرایش موردنیاز مقاله خود را انتخاب نماید. انواع ویرایش مقاله در روش سیستمی عبارتند از: ویرایش ادبی، ویرایش گرامری یا دستور زبانی، ویرایش تطبیقی، ویرایش نیتیو و بازخوانی.

ویرایش آنی (فوری): اگر فردی در دریافت ویرایش مقاله خود عجله داشته باشد و بخواهد آن را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرد، بهترین گزینه استفاده از خدمات آنی ویرایش می‌باشد. ویرایش فوری مقالات فقط باکیفیت طلایی و با بهترین کیفیت انجام می‌گیرد. این روش ویرایش توسط ویراستاران باتجربه و متبحر در زمینهٔ تخصصی مقاله و با سرعت بیشتری انجام می‌شود. این امر از یک‌ طرف سبب افزایش سرعت انجام کار و تحویل فوری ویرایش می‌شود و از طرف دیگر کیفیت ویرایش مقاله افزایش می‌یابد. متنی که دارای تعداد کلمات کمتر از 1500 باشد با ایجاد پروژه آنی با بالاترین کیفیت بین 10 دقیقه تا 3 ساعت ویرایش می‌شود، اما چون تعداد کلمات مقالات بیشتر از این مقدار می‌باشد، می‌توانید آن را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کرده و چند پروژه آنی به‌صورت هم‌زمان ثبت کنید.

ویرایش فریلنسری: مشتری با استفاده از خدمات فریلنسری ویرایش بر روی زمان تحویل، قیمت و کیفیت انجام کار کنترل کامل دارد. پس از ارسال اطلاعات فایل پروژه توسط مشتری، ویراستاران فریلنسر آن را بررسی کرده و پیشنهادات خود را در مورد هزینه و زمان انجام کار اعلام می‌کنند. سپس مشتری یا کارفرما با بررسی امتیازات، تخصص‌ها و سوابق فریلنسرها می‌تواند بهترین پیشنهاد را انتخاب کرده و ویرایش مقاله خود را به وی بسپارد و در زمان مقرر دریافت نماید.

خدمات مازاد درخواستی

برخی از مشتریان هنگام ثبت سفارش ویرایش مقالات تخصصی خود انواع خدمات همچون ویرایش جداول، شکل‌ها، فرمول‌ها، پارافریز و بازنویسی مقاله، تنظیم مقاله به فرمت مجله و سابمیت مقاله را نیز درخواست می‌کنند. تمام این موارد در محاسبه هزینه ویرایش مقاله لحاظ شده و بر قیمت نهایی ویرایش متن اصلی مقاله افزوده خواهد شد.

برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، جدول محاسبه قیمت ویرایش مقالات تخصصی در ادامه قرار داده‌شده است تا با واردکردن اطلاعات پروژه و یا ارسال فایل آن، قبل از اقدام برای ثبت سفارش ویرایش مقاله خود، از هزینه انجام آن مطلع شوید.

تضمین کیفیت ویرایش فوری مقالات تخصصی با ارائه گواهی کیفیت

زمانی که حرف از ویرایش فوری مقالات تخصصی به میان می‌آید ممکن است افراد تصور کنند که فرایند ویراستاری باعجله انجام می‌گیرد و خروجی کار از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست. درحالی‌که ویرایش فوری تنها به ویراستاران متخصص و باتجربه که به زمینه تخصصی مقاله به‌طور کامل اشراف دارند، سپرده می شود و در نتیجه امر ویرایش با دقت و سرعت بالاتری انجام می‌پذیرد. همین امر دلیلی است بر اینکه ویرایش فوری با بهترین کیفیت ممکن انجام شود. در ویرایش فوری، ویراستار نهایت دقت و سرعت خود را به کار می‌گیرد تا متنی سلیس و روان با رعایت تمام اصول و تکنیک‌های ویراستاری انجام شود و درنهایت به کیفیت مورد انتظار مجلات و ژورنال‌های معتبر برسد. همچنین پس از اتمام ویرایش مقاله، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می‌شود و در صورت تائید کیفیت به همراه گواهی کیفیت به مشتری تحویل داده می‌شود. معمولاً گواهی کیفیت ارائه‌شده برای مدت‌زمان مشخصی معتبر بوده و شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. این امر جهت رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آنان از کیفیت ویرایش‌های ارائه‌شده تحویل می‌گردد و به مشتری این اطمینان را می‌دهد که یک مقاله ویرایش شده تخصصی دریافت نموده و بنا بر دلایلی اگر ایراد و نقصی در ویرایش باشد، مقاله به‌طور رایگان مورد بازبینی و بررسی مجدد قرار می‌گیرد تا به کیفیت مطلوب برسد.

مراحل سفارش ویرایش فوری مقالات تخصصی

مؤسسات و مراکز معتبر با بهره‌مندی از ویراستاران متخصص و مجرب در زمینه‌های تخصصی مختلف و همچنین در اختیار داشتن نرم‌افزارهای پیشرفته ویراستاری می‌توانند عملکرد بسیار مطلوبی را در سفارش‌های فوری ویرایش مقالات تخصصی داشته باشند. سایت‌های مراکز معتبر برای ثبت سفارش ویرایش فوری قوانین و مراحلی دارند که مشتریان باید مطابق آن اقدام به ثبت سفارش نمایند. مراحل سفارش ویرایش فوری مقالات تخصصی در شبکه مترجمین اشراق به شرح زیر می‌باشد:

ثبت‌نام در سایت و ایجاد پروژه

ابتدا با ثبت‌نام در سایت وارد پنل کاربری خود شوید و یک پروژه ویرایش ایجاد نمایید و فایل مقاله خود و سایر اطلاعات ضروری را ارسال کنید و با انتخاب ویرایش آنی یا فوری، سفارش ویرایش فوری مقاله خود را ثبت نمایید.

محاسبه هزینه پرداخت آن

پس از ثبت سفارش فوری مقاله، هزینه انجام ویرایش به صورت آنلاین و همچنین توسط تیم پشتیبانی محاسبه‌شده و در قالب پیش‌فاکتور به شما نمایش داده‌می‌شود. در صورتی که تمام موارد موردتائید شما باشد سفارش خود را تائید نمایید. سپس وارد پروسه پرداخت هزینه می‌شود و شما می‌توانید از طریق درگاه امن سایت اقدام به پرداخت نمایید.

ویرایش مقاله توسط ویراستار

بلافاصله پس از پرداخت هزینه، فایل مقاله به ویراستار مجرب و متبحر در زمینه تخصصی مقاله شما ارسال می‌‌گردد و ویراستار متخصص در سریع‌ترین زمان ممکن و در نیمی از زمان معمول و با بهترین کیفیت، کار ویرایش را به اتمام می‌رساند.

کنترل کیفیت توسط بازرس کیفی

پس از اینکه ویرایش مقاله توسط ویراستار متخصص به اتمام رسید، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی و بازبینی می‌شود تا ویرایش انجام شده از کیفیت مطلوب برخوردار باشد.

تحویل و صدور گواهی کیفیت

مقاله‌ ویرایش شده به همراه گواهی‌ کیفیت به مشتری تحویل داده‌می‌شود. همچنین در صورت وجود هرگونه خطا و ایراد به‌صورت رایگان موردبررسی و اصلاح قرار می‌گیرد.


لوگوی اشراق

ویرایش فوری مقالات تخصصی توسط شبکه مترجمین اشراق

هر مقاله‌ای می‌بایست ازلحاظ زبانی و ساختاری، فنی و تخصصی موردبررسی و بازبینی قرارگرفته و ویرایش شود تا موردپذیرش مجلات معتبر داخلی و خارجی قرار بگیرد. پس از نگارش هر مقاله توسط نویسنده یا ترجمه آن توسط مترجم، باید سفارش ویراستاری ثبت شود تا متن بر طبق تجربیات و دانش یک ویراستار حرفه‌ای پالایش شود. شبکه مترجمین اشراق باسابقه درخشان چندین ساله‌ی خود در امر ترجمه و ویراستاری، این قابلیت را دارد که با بهره‌مندی از گروه ویراستاری مجرب و حرفه‌ای، به بهترین شکل ممکن مقالات تخصصی شما را با کیفیتی عالی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ویراستاری نماید. برای ثبت سفارش ویراستاری فوری مقاله در شبکه مترجمین اشراق روی لینک زیر کلیک کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

محاسبه آنلاین قیمت ویراستاری
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. چگونه می توانم سفارش ویرایش مقاله خود را ثبت کنم؟
2. در فرایند ویرایش و بازخوانی چه تغییراتی در متن مقاله صورت می گیرد؟
3. ویرایش فوری مقالات تخصصی توسط چه کسانی انجام می شود؟
4. آیا برای ویرایش فوری مقالات تخصصی گارانتی کیفی وجود دارد؟
5. مقالاتی که جهت ویرایش ارسال می گردند محرمانه باقی می مانند؟
6. در ویرایش فوری مقاله زمان چقدر کاهش می یابد؟
7. آیا امکان مکاتبه با ویراستار حین انجام ویرایش وجود دارد؟
8. هزینه ویراستاری فوری مقالات تخصصی چقدر است؟
9. تغییرات حین ویرایش چطور مشخص خواهند شد؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری