بهترین سایت و مرکز فرمت بندی فوری مقاله با ارائه گواهی کیفیت

انتشار 29 آبان 1400
مطالعه 16 دقیقه

امروزه مقاله‌نویسی یکی از اقدامات بسیار مهم برای دانشجویان، اساتید دانشگاه و محققان می‌باشد، چراکه ارائه مقاله یکی از ضروریات ارتقای شغلی و تحصیلی محسوب می‌شود. چاپ و نشر مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی می‌تواند رزومه هر فرد را پربارتر کرده و بر ارزش و اعتبار علمی و پژوهشی وی بیفزاید. هر مقاله علاوه بر محتوای علمی ناب و ارزشمند، بایستی به‌طور اصولی نگارش شده و به فرمت مجله موردنظر تنظیم گردد تا قابلیت پذیرش و چاپ را داشته باشد. در این مطلب کمک می‌کنیم تا با شناسایی بهترین سایت و مرکز فرمت‌بندی بتوانید بالاترین کیفیت از فرمت‌بندی مقالات خود را دریافت نمایید.

منظور از فرمت‌بندی مقاله چیست؟

مقالات قبل از اینکه برای داوری به مجلات و کنفرانس‌ها ارسال شوند بایستی اقداماتی بر روی آن‌ها انجام گیرد تا به مرحله چاپ و نشر مقاله برسند. بنابراین هر مقاله‌ای که در مرحله اول نگارش می‌شود در صورت ارسال به مجلات خارجی ترجمه‌شده و توسط ویراستار متخصص ویرایش و پارافریز می‌شود تا تمام ایرادات و خطاهای نگارشی آن رفع گردد. در این مرحله نوشته به‌صورت فایل خام است که ساختار و فرم خاصی نداشته و جهت سابمیت به مجلات آمادگی ندارد. فرمت‌بندی مقاله و یا تنظیم مقاله به فرمت مجله فرایندی است که نحوه قرارگیری هر یک از قسمت‌های مقاله و چهارچوب آن بر اساس الزامات و استانداردهای خاص هر مجله انجام می‌گیرد. در این راستا مقاله ازنظر محتوایی و ساختاری اعم از نوع و سایز فونت، میزان فاصله حاشیه صفحات، نحوه نوشتن منابع و مراجع، تعداد کلمات چکیده مقاله، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمایم و غیره تنظیم می‌شود. تمامی مجلات داخلی و خارجی سبک و فرمت خاصی برای تمامی مقالات موردپذیرش خود دارند و اگر مقاله‌ای دارای فرمت استاندارد آن مجلات نباشد، بی‌اعتنایی نویسنده به فرمت درخواستی مجله قلمداد می‌شود و بنابراین مقاله در مرحله اول ریجکت شده و ازنظر سردبیر مورد تأیید برای داوری نیز نخواهد بود. بنابراین فرمت‌بندی مقاله به معنای رعایت ساختار و فرمت موردنظر مجلات است که به‌منظور ایجاد ساختار یکپارچه برای ارائه مقالات خود در نظر می‌گیرند. همان‌طور که گفته شد، فرمت‌بندی مقاله در دو مرحله فرمت‌بندی محتوایی و فرمت‌بندی ساختاری انجام می‌گیرد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

فرمت‌بندی محتوایی مقاله

ابتدا مقاله توسط نویسنده اصلی ازنظر محتوایی فرمت‌بندی می‌شود و به‌طور اولیه بر اساس قواعد و استانداردهای مجله موردنظر تنظیم می‌گردد. مواردی که در فرمت‌بندی محتوایی مدنظر است، شامل تعداد کلمات موجود در مقاله و چکیده آن، محل تقدیر و تشکر و سایر موارد می‌باشد.

فرمت‌بندی ساختاری مقاله

فرمت‌بندی ساختاری توسط کارشناسان متخصص و حرفه‌ای در این زمینه و مسلط به تمام ژورنال‌های معتبر داخلی و خارجی انجام می‌شود. در این فرمت‌بندی، مقاله ازنظر نوع و سایز فونت متن، ساختار و قالب مقاله، رفرنس نویسی و نحوه مرجع دهی تنظیم و قالب‌بندی می‌شود.

ضرورت و اهمیت فرمت‌بندی مقاله

مقالات به منظورهای مختلفی نگاشته شده و در مجلات چاپ می‌شوند. دانشجویان برای اخذ مدرک پایان تحصیلات، مهاجرت، اپلای در دانشگاه‌های معتبر، ارتقای تحصیلات و پذیرش در دوره دکترا، پربارتر کردن رزومه و ایجاد فرصت‌های شغلی خوب دست به نگارش و چاپ مقاله می‌زنند. اساتید و برخی محققان نیز به‌منظور تثبیت و ارتقای جایگاه شغلی و کسب امتیاز و اعتبار در عرصه‌های علمی و پژوهشی به دنبال نگارش و نشر تحقیقات خود در قالب مقاله هستند. یکی از مهم‌ترین پارامترها در چاپ و نشر مقالات در ژورنال‌های معتبر و همایش‌ها، فرایند نگارش و فرمت‌بندی آن می‌باشد. مجلات برای یکدست‌بودن و مرتب‌بودن مقالات چاپ‌شده قالب و فرمت ویژه‌ای داشته و مقالاتی را که چهارچوب و استانداردهای لازم برای چاپ را رعایت نکرده باشند، همان ابتدا رد می‌کنند. فرمت‌بندی اصولی و حرفه‌ای مقالات مطابق با مجلات موردنظر می‌تواند حاکی از دقت‌نظر و حرفه‌ای بودن مقاله باشد و ویراستار و داوران مجله، دید مثبت‌تری نسبت به مقاله پیدا می‌کنند. بنابراین نقش مهم فرمت‌بندی مقاله را نباید دست‌کم گرفت و با اعمال صحیح و اصولی آن فرصت را برای پذیرش و نشر مقالات و پژوهش‌های خود ایجاد کنیم. فرمت‌بندی اصولی مقاله موجب تسریع در روند رسیدگی مقاله به مرحله داوری دارد و با رعایت نکات آن در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌شود چراکه یک مقاله ممکن است بارها به دلیل نقص در فرمت‌بندی به نویسنده ارجاع شده و حتی گاهی هر دفعه هزینه‌ای اضافه بابت داوری مجدد از نویسنده دریافت شود. بنابراین فرمت‌بندی صحیح و اصولی مقاله یک کار تخصصی است و برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه بایستی توسط افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام گیرد.

اصول مهم فرمت‌بندی مقاله

پروسه مقاله‌نویسی یک امر تخصصی بوده و از اصول و چهارچوب مشخصی تبعیت می‌کند. یکی از مهم‌ترین اصول آن رعایت فرمت و ساختار مقالات بر اساس مجلات موردنظر هست. همان‌طور که گفته شد، فرمت‌بندی به فرم و ساختار مقاله می‌پردازد که در محتوا و در ظاهر مقاله باید رعایت شود. هرکدام از مجلات برای پذیرش مقالات چهارچوب و فرمت خاصی را مدنظر دارند. وب‌سایت‌های رسمی مجلات معمولاً در قسمت راهنمای نویسندگان، قالب و فرمت مقاله را قرار می‌دهند که بامطالعه دقیق آن می‌توانید به‌راحتی مقاله را فرمت‌بندی و آماده پذیرش نمایید. در این راستا علاوه بر نوع فرمت مقاله از نظر محتوایی و ساختاری لازم است که به نحوه استفاده از جداول، اشکال، نحوه رفرنس‌دهی و غیره نیز توجه شود. فرمت مقاله برای مجلات چنان اهمیت دارد که اگر با رعایت اصول و نکات مهم فرمت‌بندی انجام نشود، به‌طور یقین توسط سردبیر مجله رد شده و به بخش داوری نخواهد رسید. مهم‌ترین اصولی که در فرمت‌بندی مقاله باید مدنظر داشت، عبارتند از:

آشنایی با الزامات خاص انتشار مقاله

مطالعه فرمت مجله موردنظر جهت ارسال و چاپ مقاله

کمک‌گرفتن از ویراستار متخصص و باتجربه

فرمت‌بندی صحیح و اصولی بر اساس قواعد نگارشی

فرمت‌بندی فوری مقاله به چه معناست؟

هر فردی پس‌ازاینکه نگارش و بازبینی مقاله خود را به اتمام می‌رساند برای اینکه بتواند آن را در مجلات و همایش‌ها منتشر کند نیازمند فرمت‌بندی مقاله خود می‌باشد. گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که افراد به فرمت‌بندی سریع مقالات خود احتیاج پیدا می‌کنند و می‌خواهند که آن را در زمان کمتری به نتیجه برسانند. در مواردی که افراد فرصت کمی برای چاپ مقالات خود دارند، فرمت‌بندی مقاله در عرض نصف زمان لازم برای فرمت‌بندی عادی، ویرایش و تحویل می‌گردد. بااینکه در مواقع فوریتی، فرمت‌بندی با سرعت بیشتری توسط ویراستار باتجربه و متبحر انجام می‌پذیرد، کیفیت آن کاهش نمی‌یابد و همچنین برحسب سرعت‌بالای امر فرمت‌بندی، هزینه کار چند برابر نشده و با تعرفه مناسب‌تری ارائه می‌شود. درواقع ویراستار متخصص در فرمت‌بندی فوری بیش ازآنچه در توان او است با سرعت بالاتری امر فرمت‌بندی را انجام می‌دهد و در نتیجه بازه زمانی این امر کاهش می‌یابد. بعد از اتمام فرمت‌بندی نیز یک کارشناس متخصص آن را موردبررسی و بازبینی قرار می‌دهد تا مقاله با برخورداری از فرمت‌بندی باکیفیت عالی برای ارسال به مجله موردنظر آماده شود.

ویراستاران متخصص

فرمت‌بندی فوری مقاله توسط چه کسانی انجام می‌شود؟

هر فردی برای ارائه مقاله در مجلات بایستی به امر ویرایش و فرمت‌بندی مقالات آشنا باشد چراکه بدون انجام این امور نمی‌توان انتظار پذیرش مقالات را در مجلات داشت. افراد ممکن است برای فرمت‌بندی یا تنظیم مقاله به فرمت مجلات در ابتدا با آگاهی و مطالعه راهنمای فرمت مجله موردنظر، خودشان اقدام به فرمت‌بندی نمایند، اما امکان دارد که فرد برای پذیرش مقاله خود عجله داشته‌باشد و بخواهد هرچه زودتر جهت پذیرش و چاپ مقاله از فرد دیگری کمک بگیرد. در این صورت بهتر است که امر فرمت‌بندی را به متخصصان و ویراستاران باسابقه و متبحری بسپارد که با برخورداری از مهارت بالا در زمینهٔ فرمت‌بندی و آشنایی با فرمت انواع مجلات معتبر، توانایی این را دارند که در زمان کمتری فرمت‌بندی را انجام‌دهند. تنظیم مقاله به فرمت مجلات با بهترین کیفیت و با حفظ کامل اطلاعات مقاله توسط کارشناسان مؤسسات و مراکز معتبر قابل‌انجام است. در حالت عادی زمان لازم برای انجام فرمت‌بندی حدود 24 ساعت است، اما درصورتی‌که افراد برای دریافت مقاله عجله داشته و درخواست سفارش فوری نمایند، این امر توسط ویراستاران باتجربه و متبحر در عرض چند ساعت و باکیفیت عالی قابل انجام خواهد بود. ویراستاران و متخصصان سایت‌های مراکز معتبر به دلیل اینکه از تجربه و توانمندی بالایی برخوردار هستند، می‌توانند فرمت‌بندی مقاله را در کمترین زمان با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت انجام دهند.

روش‌های مختلف فرمت‌بندی مقاله

سایت‌ها و مؤسسات مختلفی خدمات فرمت‌بندی ارائه می‌کنند که در اغلب این مؤسسات انواع مختلف روش‌های فرمت‌بندی از نظر زمان‌بندی اعم از عادی، فشرده و فشرده پلاس وجود دارد. بدیهی است هرچه بازه زمانی تحویل پروژه فشرده‌تر باشد و مشتری خواستار دریافت آن در زمان کوتاه‌تری باشد، هزینه پرداختی نیز بیشتر خواهد شد. هرکدام از این روش‌های فرمت‌بندی ویژگی‌هایی دارند که کارفرما با توجه به زمان‌بندی و بودجه خود تعیین می‌کند که در چه زمانی فرمت‌بندی مقاله خود را دریافت نماید و بر اساس آن هریک از روش‌های سفارش فرمت‌بندی را انتخاب نماید. اگر برای دریافت فرمت‌بندی خود عجله داشته و زمان کمتری برای ارسال مقاله به مجله دارید، می‌توانید از زمان‌بندی فرمت‌بندی فشرده پلاس اقدام کنید. کلیه خدمات فرمت‌بندی فقط با سطوح کیفی طلایی و طلایی پلاس انجام می‌گیرد که کیفیت انجام کار در هر دو سطح عالی خواهد بود و تا حدودی کیفیت طلایی پلاس از طلایی بیشتر می‌باشد. در هر دو سطح کیفی بازخوانی متون پس از انجام فرمت‌بندی انجام می‌گیرد و در نهایت نیز پس از طی مراحل بازرسی کنترل کیفی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. هزینه انجام فرمت‌بندی در زمان‌بندی فشرده پلاس نیز فقط اندکی از روش عادی و فشرده بیشتر است. به‌منظور استفاده از زمان‌بندی فشرده پلاس، با واردکردن تمام اطلاعات موردنیاز برای فرمت‌بندی مقاله خود و ارسال فایل آن، قیمت و زمان تحویل فرمت‌بندی را دریافت می‌کنید و سپس با تأیید سفارش خود، آن را در سریع‌ترین زمان ممکن و باکیفیت عالی تحویل می‌گیرید.

مزایای سفارش فرمت‌بندی فوری مقاله

یکی از موارد مهم در فرمت‌بندی مقالات، فرمت‌بندی فوری آن در کمترین زمان و با بهترین کیفیت می‌باشد. معمولاً افراد طبق برنامه‌ریزی‌های خود اقدام به نگارش و چاپ مقاله می‌کنند، اما گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که افراد بنابه دلایلی نظیر نیاز فوری به امتیاز اکسپت مقاله در مصاحبه تحصیلی یا شغلی و سایر موارد، به پذیرش مقاله خود در کمترین زمان ممکن احتیاج پیدا می‌کنند. با فرمت‌بندی فوری علاوه بر اینکه در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌شود، همچنین کیفیت انجام کار بالا می‌رود، به نحوی که مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند به اهداف خود دست یافته و مقاله خود را در مجله‌ای معتبر به چاپ رساند. بنابراین سفارش فوری با زمان‌بندی فشرده پلاس راهکار مناسبی برای افرادی است که می‌خواهند هرچه زودتر به فرمت‌بندی و درنهایت پذیرش مقاله خود دست‌یابند.

به طور کلی فرمت‌بندی مقاله به روش زمان‌بندی فشرده‌پلاس دارای مزیت‌های زیر می‌باشد:

  • ثبت سفارش آنلاین فرمت‌بندی مقاله

  • در اولویت قرارگرفتن سفارش فرمت‌بندی مقاله

  • فرمت‌بندی مقاله توسط ویراستاران متخصص و باتجربه

  • فرمت‌بندی مقاله با کیفیت طلایی‌پلاس و عالی

  • پرداخت هزینه با تعرفه مناسب و با اندکی افزایش نسبت به حالت عادی

  • دریافت مقاله فرمت‌بندی‌شده در نیمی از زمان لازم برای حالت عادی

سفارش فوری

بهترین سایت و مرکز فرمت‌بندی فوری مقاله با ارائه گواهی کیفیت

سایت‌های مراکز و مؤسسات زیادی در بستر اینترنت راه‌اندازی شده‌اند که خدمات آنلاین فرمت‌بندی ارائه می‌کنند. بدین ترتیب افراد می‌توانند سفارش فرمت‌بندی مقاله خود را به‌صورت آنلاین و غیرحضوری به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ثبت کنند. در این میان شاید اعتماد کردن به تمام این سایت‌ها و سپردن مقاله خود به آنان تا حدودی دشوار باشد. برای شناسایی و تشخیص بهترین سایت فرمت‌بندی مقالات، پارامترهایی وجود دارد که با بررسی آن‌ها می‌توان یک سایت معتبر را انتخاب کرد و سفارش فرمت‌بندی مقاله را به آنان سپرد. در ادامه به مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک سایت و مرکز فرمت‌بندی برتر می‌پردازیم:

قابل اعتمادبودن بودن سایت

سایت معتبر

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین پارامترهایی که در سفارش فرمت‌بندی مقاله به سایت‌های مراکز اهمیت دارد، اطمینان از حفظ و صیانت از مطالب و محتوای مقاله توسط آنان می‌باشد. هر نویسنده‌ای که به نگارش مقاله می‌پردازد زمان زیادی را برای تحقیق و پژوهش صرف می‌کند و سعی دارد موضوع و نتایج به‌دست‌آمده از تحقیقات و محتوای مقاله وی منحصربه‌فرد باشد. بنابراین برای نویسندگانی که قصد فرمت‌بندی مقالات خود را دارند، رعایت این نکته که مطالب مقاله وی توسط دیگری در جایی منتشر نشود و تمام آن به‌طور محرمانه حفظ و نگهداری شود، بسیار حیاتی و مهم است.

کیفیت فرمت‌بندی‌های ارائه‌شده

بررسی کیفیت

هر مقاله نگارش شده مربوط به یک رشته تخصصی و علمی خاص بوده و فرمت‌بندی آن‌ها نیازمند ویراستاران متخصص و کاربردی در زمینه مقاله می‌باشد تا بتوانند مقاله را به‌طور صحیح فرمت‌بندی کرده و شانس پذیرش مقاله در مجله مدنظر را افزایش دهند. چنانچه فرمت‌‌بندی توسط ویراستار متخصص و به‌طور صحیح انجام گیرد، مقاله ارزش و اعتبار بالایی کسب کرده و همان ابتدا موردتوجه سردبیر و داوران قرار خواهد گرفت. سایت‌های مراکز معتبر معمولاً نمونه کارهای فرمت‌بندی را که توسط ویراستاران خود انجام‌گرفته‌اند، در سایت قرار می‌دهند تا برای مشتریان این امکان را فراهم کنند که با خیال راحت و با اطمینان‌خاطر از کیفیت انجام کار، فرمت‌بندی مقالات خود را به سایت موردنظر بسپارند. بنابراین باوجود امکان فرمت‌بندی حرفه‌ای توسط ویراستاران متخصص و خبره در سایت مؤسسات و مراکز برتر، کیفیت و دقت انجام کار حتی در سفارشات فوری نیز حفظ می‌شود. بعلاوه کارشناسان ارزیابی پس از اتمام فرمت‌بندی، مقاله را از نظر کیفی کنترل می‌کنند تا تمام موارد فرمت و ساختار مجله موردنظر در آن رعایت شده باشد.

گردآوری بهترین ویراستاران

ویراستاران مقاله

مؤسسات و مراکز معتبری که در امر ارائه خدمات موفق هستند، از بهترین و مجرب‌ترین کارشناسان و ویراستاران برای انجام خدمات ویراستاری و فرمت‌بندی بهره‌مند هستند. هر مؤسسه‌ای برای استخدام ویراستاران متخصص، مراحل و قوانین مشخصی دارد که کارشناسان و ویراستاران با گذر از فیلترها و چهارچوب استاندارد آن اعم از سنجش میزان مهارت، بررسی سوابق کاری و تخصص و غیره می‌توانند به فعالیت بپردازند. بنابراین ویراستاران و کارشناسانی که برای خدمات ویراستاری و فرمت‌بندی در یک مرکز معتبر گرد هم می‌آیند، بهترین افراد خواهند بود و به دلیل تجربه‌ای که در زمینهٔ فرمت‌بندی مقالات دارند، به فرمت انواع مجلات آشنا هستند و می‌توانند بهترین عملکرد را در سفارش فرمت‌بندی فوری مقالات ارائه کنند.

پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته

پشتیبانی

فرایند نگارش مقاله تا مرحله پذیرش آن در مجلات یکی از بااهمیت‌ترین و پراسترس‌ترین مراحل برای دانشجویان و یا اساتید می‌باشد. برخی از افراد ممکن است به دلیل کمبود زمان به‌ناچار در روزهای تعطیل و یا ساعات غیر اداری به امور خود رسیدگی کنند. بنابراین برای آن‌ها حائز اهمیت است که مرکزی قابل‌اعتماد برای انجام خدمات وجود داشته باشد که حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل نیز بتوانند با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و از فرایند انجام فرمت‌بندی مقالات خود اطلاع حاصل کنند. بر این اساس بهترین سایت و مراکز ارائه‌کننده خدمات بخصوص فرمت‌بندی به‌منظور رفاه حال مشتریان و اطمینان‌خاطر آنان، به‌طور 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، پاسخگوی مشتریان خود می‌باشند.

تحویل فرمت‌بندی مقالات در اسرع‌ وقت

تحویل سریع

زمان انجام فرمت‌بندی مقالات برای اکثر دانشجویان و اساتید بخصوص در زمانی که فوریت در انجام کار داشته باشند، از اهمیت زیادی برخوردار است. بدین منظور وجود یک سایت برتر و مورد اعتماد، یک امر مهم جهت فرمت‌بندی سریع و فوری مقالات برای مشتریان می‌باشد تا بتوانند در اسرع وقت نسبت به دریافت فرمت‌بندی و پذیرش مقاله خود اقدام نمایند. سایت‌های مؤسسات معتبر با بهره‌گیری از ویراستاران متخصص و باتجربه می‌توانند فرمت‌بندی را با سرعت بیشتری و با بهترین کیفیت انجام دهند.

ارائه گواهی کیفیت و گارانتی خدمات

گواهی کیفیت

یکی از مهم‌ترین کارهای بهترین سایت‌ها و مراکز ارائه‌کننده خدمات، صدور تضمین و ارائه گواهی کیفیت می‌باشد. این سایت‌ها و مراکز برای تمام پروژه‌های خود اصول مهمی را جهت تضمین کیفیت فرمت‌بندی دارند که به‌منظور جلب اعتماد بیشتر مشتریان و اطمینان خاطر آنان از کیفیت کار ارائه می‌کنند. بدین ترتیب پس از اتمام فرمت‌بندی، مقاله توسط کارشناس ارزیاب ازنظر کیفی کنترل‌شده و در صورت تائید گواهی کیفیت برای آن صادر می‌شود و به همراه فایل مقاله فرمت‌بندی‌شده به مشتری تحویل می‌گردد. در مراکز معتبر، کارشناسان خبره و بازرسان کیفی به‌طور مستمر پروژه‌ها را رصد می‌کنند تا هیچ نقصی در روند کار به وجود نیاید. گارانتی و گواهی کیفیت بدین معناست که سفارشات در زمان مقرر و باکیفیت عالی به مشتری تحویل داده می‌شود، اما مشتری یا کارفرما بعد از تحویل سفارش خود، می‌تواند تا مدت‌زمان مشخصی که از قبل تعیین می‌شود، مقاله را بررسی کرده و در صورت عدم رضایت از کیفیت، درخواست بازبینی و ویرایش نماید تا به‌صورت رایگان این امر انجام گیرد.

داشتن سیستم محاسبه هزینه آنلاین در سایت

محاسبه آنلاین قیمت

مراکز معتبری که خدمات فرمت‌بندی ارائه می‌کنند، امکاناتی را در سایت خود فراهم آورده‌اند تا مشتری قبل از ثبت سفارش خود بتواند از قیمت انجام فرمت‌بندی خود مطلع شود. به همین منظور سیستم آنلاین محاسبه هزینه در بهترین سایت و مراکز فرمت‌بندی قرار دارد و مشتریان می‌توانند اطلاعات مقاله و زمان‌بندی و کیفیت درخواستی را بر اساس برنامه‌ریزی و بودجه خود درج کرده و نرخ فرمت‌بندی را به‌صورت آنلاین تخمین بزنند. این امر یک سیاست شفافیت قیمت و عوامل تأثیرگذار بر آن است تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت برای کارفرمایان وجود نداشته‌ باشد.

هزینه و نحوه محاسبه نرخ فرمت‌بندی مقاله

مؤلفه‌های مختلفی در تعیین نرخ فرمت‌بندی مقالات لحاظ می‌شوند که از جمله این پارامترها می‌توان به نوع فرمت‌بندی مقاله، زبان و تعداد کلمات آن، زمان‌بندی و کیفیت موردنظر و سایر خدمات ویژه درخواستی اشاره کرد. مهم‌ترین عامل اساسی در قیمت‌گذاری فرمت‌بندی فوری مقالات، تعداد کلمات متن مقاله می‌باشد، اما سایر عوامل نیز در محاسبه هزینه اعمال می‌شوند. در ادامه مطلب به برخی از موارد مهمی که در هزینه فرمت‌بندی فوری مقالات محاسبه می‌شوند، می‌‌پردازیم:

نوع فرمت‌بندی مقاله

مقالات بر اساس اینکه به مجلات و یا همایش‌ها ارسال می‌شوند دارای دو نوع فرمت‌بندی اعم از فرمت‌بندی مقاله به فرمت مجله و فرمت‌بندی مقاله به فرمت همایش می‌باشند. هرکدام از آن‌ها ساختار و فرمت متفاوتی برای پذیرش مقالات خود دارند و بایستی به‌صورت دقیق و مطابق با فرمت مجله و یا همایش مدنظر انجام گیرد.

زبان مقاله

چنانچه زبان مقاله موجود یکی از زبان‌های مرسوم و رایج باشد، تعداد ویراستاران فعال در این حوزه نیز بیشتر بوده و در نتیجه هزینه انجام فرمت‌بندی کاهش پیدا می‌کند.

تعداد کلمات و صفحات مقاله

از مهم‌ترین عوامل مؤثر برای تعیین قیمت فرمت‌بندی مقاله، تعداد کلمات آن می‌باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات مقاله بیشتر باشد، قیمت فرمت‌بندی نیز افزایش می‌یابد.

زمان‌بندی موردنظر تا تحویل

سفارش فرمت‌بندی در سه زمان‌بندی عادی، فشرده و فشرده پلاس انجام می‌گیرد که قیمت هر کدام متفاوت است. چنانچه برای دریافت فرمت‌بندی مقاله خود عجله داشته باشید و بخواهید در زمان کمتر و به‌صورت فوری انجام شود، انتخاب زمان‌بندی فشرده‌پلاس راه‌حل منطقی خواهد بود. بدیهی است که هر چقدر زمان انجام کار فشرده‌تر باشد، هزینه انجام آن نیز تا حدودی بالاتر خواهد بود.

خدمات مازاد درخواستی

ممکن است برخی افراد بنابه نوع و تخصص مقاله خود، تایپ شعر و یا فرمول مقاله خود را نیز درخواست نمایند. در این صورت بایستی درصد تقریبی موردنیاز برای تایپ شعر یا فرمول و یا عدم نیاز به آن را برای مقاله موردنظر مشخص نمایند. همچنین احتمال دارد مشتری علاوه بر فرمت‌بندی مقاله، ویرایش و سابمیت مقاله در مجله را نیز به ویراستار بسپارد که در این صورت نیز می‌تواند به هنگام ثبت سفارش توضیحات و درخواست خود را اعلام نماید. بر این اساس اگر مشتری علاوه بر فرمت‌بندی مقاله درخواست خدمات ویژه و مازاد ازاین‌دست را داشته باشد در محاسبه هزینه انجام فرمت‌بندی لحاظ خواهد شد.

کیفیت فرمت‌بندی

به طور کلی دو سطح کیفی طلایی و طلایی‌پلاس برای فرمت‌بندی وجود دارد. کیفیت طلایی توسط ویراستاران با تخصص نسبی و کیفیت طلایی‌پلاس توسط ویراستاران باسابقه و مهارت بالا انجام می‌شود. بنابراین بر اساس اینکه فرمت‌بندی با چه سطح کیفی انجام بگیرد و مهارت و سابقه ویراستار در چه حدی باشد، در هزینه فرمت‌بندی تأثیرگذار است.

شما کاربران عزیز از طریق جدول زیر که شبکه مترجمین اشراق در اختیارتان قرار داده است، می‌توانید با انتخاب نوع فرمت‌بندی به صورت فرمت‌بندی مقاله و واردکردن موارد دیگر اعم از نوع فرمت‌بندی مقاله، زمان لازم برای انجام فرمت بندی، کیفیت انتخابی، تعداد کلمات، زبان، نام مجله مورد نظر و غیره، اقدام به ثبت سفارش فرمت‌بندی مقاله خود نمایید. پس از ثبت سفارش، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام‌ می‌شود و هزینه انجام پروژه نمایش داده شده و در قالب پیش فاکتور ارائه می‌گردد.

خدمات سایت و مرکز فرمت‌بندی فوری مقاله در شبکه مترجمین اشراق

یکی از مهم‌ترین پارامترهای پذیرش مقالات در مجلات معتبر خارجی، داخلی و یا کنفرانسها، قراردادن مقاله در فرمت و قالب مخصوص مجله موردنظر است. فرمت‌بندی از ضروریات پذیرش مقاله به حساب می آید که شبکه مترجمین اشراق در همین راستا با تیم متخصص و کاربلد خود آماده ارائه بهترین خدمات فرمت‌بندی مقاله به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای انجام فرمت‌بندی مقاله توسط کارشناسان شبکه مترجمین اشراق کافی است فایل مقاله خام خود را به همراه فرمت مجله مدنظر از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت مقاله شما را در قالب و فرمت آن مجله تنظیم کنیم.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. فرمت بندی مقاله به چه معناست؟
2. فرمت بندی برای چه نوع مقالاتی انجام می گیرد؟
3. هزینه انجام فرمت بندی مقاله چقدر است؟
4. چه تضمینی برای حفظ محرمانگی اطلاعات و عدم سوءاستفاده از مقالات ارائه می گردد؟
5. آیا برای پروژه های فرمت بندی گواهی کیفیت ارائه می گردد؟
6. هزینه و زمان فرمت بندی در حالت عادی و فوری چه تفاوتی باهم دارند؟
7. برای سفارش فرمت بندی مقاله خود چگونه اقدام کنم؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری