خدمات حرفه ای ترجمه مقاله + گواهی نامه + تضمین پذیرش ترجمه

انتشار 11 بهمن 1399
مطالعه 4 دقیقه

وقتی نوبت به نوشتن یک مقاله عالی می رسد ، باید مهارت ها ، خلاقیت و دانش عمیق در مورد یک موضوع خاص را داشته باشید. تحقیق کردن و تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی در مقاله قرار دهید ، زمان بر است. آنچه غالباً مورد غفلت قرار می گیرد استفاده از زبان و انتخاب کلمات است.

خدمات حرفه ای ترجمه مقاله + گواهی نامه + تضمین پذیرش ترجمه

مقاله ای که به مجلات علمی و یا کنفرانس های بین المللی ارسال می کنید همیشه در بخشی از رزومه علمی و حرفه ای شما تاثیر گذار خواهد بود. رد شدن مقاله به دلیل کیفیت پایین ترجمه می تواند تاثیرات منفی زیادی در سرنوشت تحصیلی و حرفه ای شما داشته باشد. اکیداً توصیه می شود ترجمه اثر خود را به موسسات معتبر و حرفه ای در این زمینه واگذار کنید تا ریسک رد شدن مقاله به دلیل ترجمه نامناسب را از بین ببرید.

خدمات ترجمه مقاله حرفه ای

اگر تصمیم بگیرید مقاله ای بنویسید و یک جستجوی آنلاین انجام دهید ، احتمالاً از حجم منابع نوشته شده موجود در مورد مقاله خود متعجب خواهید شد. اما اگر جلو تر بروید و این صفحات را بررسی کنید ، خواهید دید که بیشتر آنها پر از اشتباه تایپی و اشتباهات دستوری هستند.

در شبکه مترجمین اشراق،خدمات ترجمه مقاله با کیفیت بالا به بیش از 37 زبان از جمله انگلیسی ، فارسی ، عربی ، روسی و ترکی به مشتریان ارائه می شود. به لطف رابط کاربری ساده و قدرتمند، هم اکنون آپلود یک مقاله در وب سایت eshraghtrans.com و دریافت قیمت ترجمه مقاله بسیار ساده است. شبکه مترجمین اشراق پیشروترین ارائه دهنده خدمات ترجمه مقاله علمی در ایران است که بهترین تجربه کاربری و بهترین نرخ ترجمه مقاله را به مشتریان ارائه می دهد. شما همچنین می توانید از خدمات ترجمه کتاب و ترجمه همزمان نیز در شبکه مترجمین اشراق استفاده نمایید.

خدمات ترجمه مقاله حرفه ای

مترجم مقاله آنلاین

مترجم مقاله آنلاین

ده ها نرم افزار و اپلیکیشن ترجمه مقاله وجود دارد که به طور بالقوه می توانند به سیستم شما آسیب برساند یا حتی فایل های شخصی شما را ذخیره کرده و با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند. شما همچنین نمی خواهید که مقاله عالی شما خوانایی و ساختار خود را در طی مراحل ترجمه از دست بدهد. با این حال ، در آژانس ترجمه مقاله آنلاین شبکه مترجمین اشراق ، تمام اقدامات احتیاطی لازم برای اطمینان از حفظ اطلاعات محرمانه شما انجام می شود. شبکه مترجمین اشراق همچنین خدمات ترجمه را به بیش از 37 زبان از جمله خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه می دهد .

هر مترجم قبل از شروع کار ، لازم است چندین آزمون ترجمه را پشت سر بگذارد تا در زمینه ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق فعالیت کند. علاوه بر این ، یک تیم اختصاصی از بازرسان وجود دارد که قبل از تحویل ترجمه به شما ، هر مقاله ترجمه شده را از نظر دستور زبان و سبک بررسی می کند. هنگامی که مقاله خود را در سامانه آنلاین بارگذاری کردید و زبان و تخصص ترجمه را انتخاب کردید ، شبکه مترجمین اشراق پروژه شما را به یک مترجم متخصص در زمینه انتخاب شده ، اختصاص می دهد.

سایت ترجمه تخصصی مقاله

از همان لحظه ارسال سفارش ترجمه مقاله خود ؛ تا زمان تحویل از طریق اعلان ها و نوتیفیکیش ها از فرآیند ترجمه مطلع خواهید شد. تیم پشتیبانی و روابط عمومی شبکه مترجمین اشراق به صورت آنلاین هر لحظه در دسترس شما خواهند بود و با خوشحالی به سوالات خاصی که در مورد سفارش خود دارید پاسخ می دهند. همچنین می توانید پیشرفت سفارش ترجمه مقاله خود را به صورت 24/7 ساعت در سامانه آنلاین ، مشاهده و پیگیری نمایید.

در وب سایت ترجمه مقاله شبکه مترجمین اشراق ، تعداد زیادی از مشتریانی وجود دارد که با رضایت کامل خدمات شبکه مترجمین اشراق را برای نیازهای ترجمه خود انتخاب کرده اند و بسیار خوشحال می شویم که شما نیز جزو مشتریان شبکه مترجمین اشراق باشید. اکنون که نوشتن مقاله عالی خود را به پایان رسانده اید ، اگر به دنبال متخصصانی هستید که آن را به زبان دیگری ترجمه کنند ، خوش آمدید که می توانید سوالات خود را در مورد قیمت ترجمه مقاله و نحوه ثبت سفارش به صورت آنلاین و تماس تلفنی بپرسید و پاسخ آنها را دریافت کنید. اجازه ندهید مقاله شما به دستان اشتباه بیفتد! همین امروز می توانید پروژه خود را ایجاد کنید و یا برای دریافت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

سایت ترجمه تخصصی مقاله

صدور گواهی نامه ترجمه

برخی از مجلات علمی، برای پذیرش مقاله شما نیاز به گواهی تایید ترجمه دارند. براساس قواعد، این گواهی باید توسط یک موسسه معتبر ترجمه ارائه شود. پس از ارسال سفارش و انجام ترجمه در شبکه مترجمین اشراق، یک گواهی نامه ترجمه برای مقاله شما صادر می گردد. این گواهی نامه کاملا معتبر بوده و امکان بررسی و تایید گواهی نامه از طریق سامانه اعتبارسنجی در شبکه مترجمین اشراق وجود دارد. جهت بررسی از صحت گواهی صادر شده فقط کافی است کد گواهی نامه را در بخش مربوطه وارد کرده و اطلاعات گواهی را مشاهده کنید. صدور گواهی نامه تنها محدود به خدمات ترجمه مقاله نبوده و می توانید برای سایر خدمات از جمله ویراستاری مقاله ، ترجمه اسناد و مدارک ، ترجمه کتاب و ... نیز درخواست گواهی نمایید.

مراحل ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق

مراحل ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق به صورت کلی در چهار مرحله زیر انجام می شود:

ثبت سفارش ترجمه مقاله

1. سفارش ترجمه مقاله

ابتدا یک پروژه ترجمه ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ثبت می کنید.

ترجمه مقاله توسط مترجم

2. ترجمه توسط مترجم

پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین مترجم متخصص ارسال می شود.

کنترل کیفیت توسط بازرس

3. بررسی توسط بازرس

پس از اتمام ترجمه توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

4. صدور گواهی و تحویل

مقاله ترجمه شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. چطور باید سفارش ترجمه مقاله بدم؟
2. هزینه ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق چقدر است؟
3. آیا تضمینی برای عدم سو استفاده و عدم انتشار مقاله وجود دارد؟
4. آیا امکان ترجمه فوری مقاله وجود دارد؟
5. می خواهم کیفیت ترجمه مقاله را قبل از ثبت سفارش مشاهده کنم، امکان دریافت نمونه ترجمه وجود دارد؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری