ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی در سریع ترین زمان با تضمین کیفیت

انتشار 16 دی 1400
مطالعه 16 دقیقه

ترجمه تخصصی مقاله از مواردی است که به زمان و دقت بیشتری نیاز دارد تا ضمن دارا بودن کیفیت قابل قبول، متنی روان و قابل فهم داشته باشد. گاهی پیش می آید زمان و وقت کافی برای ترجمه ندارید و به دنبال راهی هستید که هرچه زودتر محتوای مدنظر خود را با کیفیتی مناسب ترجمه کنید. در این صورت ترجمه آنی راهگشای مشکل شما خواهد بود.

ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی در سریع ترین زمان با تضمین کیفیت

اهمیت زبان انگلیسی امروزه بر کسی پوشیده نیست چرا که انگلیسی دومین زبان پر تکلم و مهم‌ترین زبان ثانوی در جهان است. آمارها نشان می‌دهند که بیش از 330 میلیون نفر در دنیا به انگلیسی به عنوان زبان مادری صحبت می‌کنند و تعداد افرادی که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده‌اند به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است.گاهی اوقات دانشجویان، اساتید، پژوهشگران و افراد مختلف نیاز به ترجمه متون خود از انگلیسی به فارسی در سریع ترین زمان را دارند که با تضمین کیفیت همراه باشد و همچنین به دلیل اورژانسی بودن زمان برای ترجمه مقاله می‌خواهند خیلی سریع در عرض یک روز فایل موردنظر خود را به‌صورت ترجمه‌شده دریافت نمایند. در این مواقع و نیاز فوری، در مراکز یا سایت های ترجمه آنلاین برای ثبت سفارش ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از آن‌ها ترجمه آنی است که در ادامه درخصوص چگونگی ان توضیحاتی خواهیم داد.

ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله و اهمیت آن

زبان انگلیسی زبان معیار در جهان است که به زبان علم هم تبدیل شده است و درک آن برای دانشجویان، اساتید، دانشگاهیان و همچنین صاحبان بسیاری از کسب و کارها لازم است. ترجمه انگلیسی به فارسی یکی از کلیدهای موفقیت و پیشرفت در مجامع بین‌المللی است اما یادگیری این زبان برای همگان ممکن نیست، چون اصطلاحات و واژگان پیچیده و تخصصی در آن بسیار زیاد است. برای استفاده راحت‌تر از زبان انگلیسی می‌توان آن را ترجمه کرد. ترجمه تخصصی مقاله سبب درک درست معانی جملات می‌شود و به وسیله آن می‌توانیم موضوع مقاله را با زبانی ساده و روان به خواننده منتقل کنیم. انجام ترجمه دقیق نیازمند تخصص و مهارت بسیار زیادی است و برای انجام این نوع ترجمه وجود مترجم متخصص لازم و ضروری است. مترجمانی که ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله انجام می‌دهند باید دایره واژگانی گسترده‌ای داشته باشند و به ادبیات هر دو زبان تسلط کافی داشته باشند تا بتوانند با درک درست معنا و مفهوم از متن ترجمه، ترجمه شیوا و و روانی از انگلیسی به فارسی ارائه کنند و این ویژگی فقط در مترجمان متخصص و حرفه‌ای مشاهده می‌شود.

ترجمه مقاله

ترجمه روندی چند جانبه است که منجر به انتقال و تفسیر مفاهیم از زبان مبدأ به زبان مقصد می شود. این صنعت و هنر کار درک و تفسیر موضوعات، معانی و مفاهیم پدیدآمده در یک زبان (زبان مبدأ) و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آنها در زبانی دیگر (زبان مقصد) را بر عهده می‌گیرد. اهمیت ترجمه مقاله در نیاز طبیعی بشر برای مراودات زبانی بین اندیشه‌هاست که از ضروری ترین فعالیت‌ها چه در دوران معاصر و چه در گذشته‌های دور بوده است. جوامع در زمینه‌های بین المللی، اجتماعی، بازرگانی، ادبیات، گردشگری و به ویژه دانش و فناوری، نیازمند انجام ترجمه می باشند. هر کدام از این موارد می تواند نشان دهنده اهمیت ترجمه باشد. اهمیت ترجمه انگلیسی به فارسی در زمینه مقالات تخصصی در عصر حاضر بیش از پیش احساس می شود زیرا در تمام جنبه های زندگی بشر ریشه دوانده است و مرز بین کشورها با ترجمه از بین رفته و ارتباط بین جوامع گسترده‌تر شده است. بنابراین یکی از دلایل مهم اهمیت ترجمه انگلیسی به فارسی را می توان به نیاز دانشجویان، اساتید و پژوهشگران به مطالعه تحقیفات یکدیگر در قالب مقاله ذکر کرد.

کاربردهای ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات

ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات یکی از پرکاربردترین خدمات ترجمه است که به نسبت سایر خدمات از متقاضیان بیشتری برخوردار است. با توجه به اهمیت بالای زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین زبان‌ها در دنیا، ترجمه متن‌های انگلیسی به فارسی دارای اهمیت زیادی هستند. ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات کاربردهای فراوانی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

اخذ پذیرش و چاپ مقالات در مجلات و ژورنال‌های معتبرعلمی و بین‌المللی

آگاهی از پیشینه پژوهش در جهت انجام تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاهی، علمی و ...

یک مرحله مهم در انجام هر پژوهش دانشگاهی، تهیه پروپوزال دکتری یا کارشناسی ارشد است که برای نوشتن دقیق پروپوزال لازم است تا چندین مقاله را ترجمه کنید.

در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی دانشجویان برای تدوین رساله دکتری و پایان‌نامه نیاز به منابع مختلفی دارند، به همین دلیل نیاز به ترجمه تخصصی مقالات بسیار اهمیت دارد تا بتوانید به منابع مختلف دسترسی پیدا کنید.

مطالعه مقاله توسط سایر پژوهشگران خارجی

ترجمه مقاله

اصول و نکات مهم در ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه مقاله یکی از انواع ترجمه متون تخصصی است و شامل تمامی زمینه‌های ادبی، علمی، پزشکی و حقوقی می‌باشد. انجام ترجمه تخصصی مقاله چه توسط خود شخص انجام بپذیرد و چه توسط مترجم حرفه‌ای باید علاوه بر تسلط به زبان مبدأ و مقصد، با موضوع و متن ترجمه نیز آشنایی کامل وجود داشته باشد و مترجم اطلاعات خود را در این زمینه همیشه تازه و جدید نگه دارد. ترجمه تخصصی مقاله شامل حوزه‌های مختلفی است و همچنین با توجه به موضوع مقاله ترجمه باید بدون هیچ تغییر در کم و کیف آن انجام شود چون در مفهوم متن تاثیر می‌گذارد. در نگاه اول و زمانی که می‌خواهید یک مقاله را از زبان اصلی به یک زبان دیگر ترجمه کنید، ممکن است کار آسانی به نظر برسد، اما حقیقت این است که ترجمه مقاله دارای ظرافت‌های خاص خود است و برای دریافت نتیجه مطلوب در ترجمه مقاله باید اصول و مراتبی طی شوند که در ادامه این مطلب مهمترین آنها بیان شده است.

نحوه ترجمه مقاله تا حد زیادی وابسته به سلیقه و شیوه کاری هر مترجم است. اما باید بدانید که اصولی کلی هم در این زمینه وجود دارد که در چارچوب آن هر مترجم، انتخاب‌های شخصی خود را پیاده‌سازی می‌کند. بنابراین قبل از ترجمه مقاله اصول و نکات زیر باید توسط مترجمان رعایت شوند:

 • آشنایی با موضوع مورد ترجمه

 • رعایت امانت وپرهیز از هرگونه دخل و تصرف

 • استفاده از واژگان مانوس در ترجمه

 • استفاده از فرهنگ لغت های مناسب

 • آشنایی با اصطلاحات و اسلوب های کاربردی زبان مبدأ و مقصد

 • متن خوانی و حفظ لغات مشکل و جدید

اصول ترجمه مقاله

راهکارها و روش های ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله

ترجمه فرآیند درک کردن مفاهیم و معانی جملات می‌باشد تا بتوان به زبانی شیوا و روان موضوع را به خواننده منتقل کرد که نیازمند تخصص و مهارت کافی می‌باشد. برای محقق شدن این امر می‌توان از مترجمین زبده و متخصص استفاده کرد تا با کمترین تغییر مفاهیم با شیواترین نثر به‌دست آید و کلمات تخصصی به بهترین شکل ممکن ترجمه شوند. ترجمه مقاله عامل مهم ارتباط با دنیای بیرون شناخته می‌شود و این نوع ترجمه سبب ارتباط مردم کشورها با مردمان کشورهای دیگر می‌شود و زمینه‌های رشد و پیشرفت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشورها را ایجاد می‌کند. همچنین دانشجویان ارشد و دکتری به ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی و بالعکس جهت تقویت رزومه خود نیاز دارند تا به هدف مورد نظر دست یابند. در این راستا سایت ها و مراکز معتبر ترجمه معتبر راه‌حل‌های مختلفی برای ارائه ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی در نظر گرفته اند. خوشبختانه عصر جدید به حدی پیشرفت کرده که ترجمه آنلاین همانند دیگر خدمات آنلاین با گستره ای از ابزارهای مدرن نیاز کاربران را رفع می نماید. به همین منظور در سایت ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی و بالعکس، ثبت سفارش ترجمه مقاله شما به صورت آنلاین و غیرحضوری به آسانی و در کوتاهترین زمان انجام می شود. دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلانی که نیازمند ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی خود هستند می توانند با استفاده از روش های زیر، اقدام به سفارش ترجمه مقاله خود به صورت آنی، فریلنسری و سیستمی نمایند.

ترجمه سیستمی

سفارش ترجمه سیستمی بر اساس زمانبندی به سه صورت عادی، فشرده و فشرده پلاس و در کیفیت‌های مختلف طلایی، نقره‌ای و برنزی انجام می‌گیرد. افراد می‌توانند با وارد کردن زمینه تخصصی، زبان و تعداد کلمات مقاله و یا ارسال فایل آن و سپس انتخاب یکی از گزینه‌های روش سفارش سیستمی از نرخ ترجمه مقاله خود مطلع گردند. با انتخاب این روش می‌توانند از تخفیفات حجمی نیز برخوردار شوند.

ترجمه فریلنسری

در استفاده از خدمات فریلنسری شما به‌طور کامل بر روی قیمت، کیفیت و زمان­بندی سفارش خود کنترل دارید و با ارسال فایل و یا تعداد کلمات مقاله و انتخاب سفارش فریلنسری، توضیحات و پیشنهادات خود را به مترجمین فریلنسر ارسال کرده و آنان نیز قیمت و زمان پیشنهادی خود را اعلام می‌کنند. سپس شما می‌توانید با در نظر گرفتن امتیاز، قیمت و زمان پیشنهادی اعلام‌شده بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

ترجمه آنی

اگر حجم متون و مقاله شما زیاد باشد و بخواهید ترجمه را زودتر از موعد تحویل بگیرید می‌بایست از طریق روش سفارش فوری یا آنی اقدام نمایید. خدمات آنی فقط باکیفیت طلایی انجام می‌گیرد و هزینه انجام آن کمی بیشتر از روش عادی است. جهت استفاده از این روش با واردکردن تمام اطلاعات مقاله خود و ارسال فایل آن قیمت و زمان تحویل ترجمه را دریافت کرده و سپس با تایید سفارش خود آن را در سریع‌ترین زمان ممکن و باکیفیت عالی تحویل می‌گیرید.

منظور از ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی چیست؟

ترجمه آنی همان چیزی است که در تنگنا نجات‌تان می‌دهد و نمی‌گذارد متن مورد نیازتان ترجمه‌نشده باقی بماند. ترجمه آنی به ترجمه‌ای گفته می‌شود که مترجم برای انجام آن باید بیش از حجم معمول که در توان اوست ترجمه نماید. معمولا مترجمین به‌صورت عادی، روزانه می‌توانند به راحتی تا 1500 کلمه ترجمه نمایند اما گاها افراد نیازمند ترجمه سریع مانند ترجمه آنی هستند. مترجمان می‌توانند متناسب با تعداد کلمات حداکثر تا 1500 کلمه را بین 10 دقیقه تا 3 ساعت (بسته به تعداد کلمات) ترجمه نمایند. ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی از جمله ترجمه‌هایی است که به مترجمان حرفه‌ای که به زبان مبدأ و مقصد تسلط کافی داشته باشند و بتوانند با بیشترین سرعت و بالاترین مهارت به ترجمه‌ی تخصصی مقالات بپردازند نیاز دارد. علاوه بر این مهارت‌ها در این نوع ترجمه باید مترجم به ابزارها و نرم‌افزارهایی جهت سرعت بخشیدن به ترجمه مسلط باشد.

ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی چگونه انجام می شود؟

اکثر اساتید و دانشجویان رشته‌های مختلف در بسیاری از موارد نیاز ضروری به ترجمه سریع مقاله انگلیسی به فارسی خود با کیفیت بالا را دارند اما به علت کمبود زمان با مشکل مواجه می شوند. در این شرایط سایت ها و مراکز معتبر، خدمات ترجمه آنی را در اختیار کاربران گذاشته است تا مشتریان بتوانند سفارش خود را بصورت آنی در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ترجمه نمایند. موسسات و شبکه‌های ترجمه از طریق دو راه ترجمه آنی را برای کاربران خود انجام می‌دهند که به شرح زیر می باشد:

استفاده از یک مترجم متخصص

در مواردی که تعداد کلمات متون تخصصی بیشتر از 1500 کلمه باشد، با استفاده از سفارش ترجمه آنی توسط یک مترجم می توانید فایل خود را ترجمه نمایید. در این نوع از ترجمه میزان تعداد کلمات باید براساس توانایی یک مترجم در روز برای ترجمه در زمان مدنظر معقول باشد. مترجمان در حالت عادی روزانه می‌توانند به راحتی تا 1500 کلمه ترجمه نمایند اما در ترجمه آنی مترجم باید بیش از 1500 کلمه را تقریبا در حداقل زمان ترجمه عادی با رعایت جانب کیفیت ترجمه کند و هزینه ترجمه نیز کمی بیشتر از هزینه ترجمه عادی است.

استفاده از چند مترجم متخصص

برای ترجمه فایل های آنی که حجم خیلی بالایی دارند سایت ها و مراکز معتبر راهکار استفاده از چند مترجم به صورت همزمان را پیشنهاد می دهند. وقتی می خواهید از این روش متون تخصصی خود را ترجمه کنید، متون تخصصی توسط کارشناسان تقسیم بندی و به مترجمان متخصص هم رشته فرستاده می شود. در پایان ترجمه جهت حفظ یکپارچگی و انسجام متون ترجمه شده، فایل توسط تیم کنترل کیفی بازبینی و بررسی می شود. در این نوع ترجمه هزینه اضافی دریافت نمی شود و هزینه این نوع ترجمه براساس تعداد مترجم و زمان و تخصص متن محاسبه خواهد شد.

عوامل موثر در ترجمه سریع و آنی مقاله انگلیسی به فارسی

برای این که مقاله انگلیسی به فارسی را به صورت آنی ترجمه کنیم ابتدا باید میزان تخصصی بودن مقاله مشخص شود. این کار توسط کارشناسان ترجمه در سایت صورت می‌گیرد. در گام بعدی با توجه به تخصصی یا عمومی بودن متن هزینه ترجمه به صورت کلمه ای برای آن در نظر گرفته شده و به کارفرما اعلام می‌شود. در صورت تایید، ثبت سفارش به صورت رسمی در سایت صورت می‌گیرد. متن مقاله برای مترجم فرستاده می‌شود و برای انجام و تحویل آن یک مهلت مقرر تعیین می‌شود. بعد از تحویل متن ترجمه شده توسط مترجم متخصص به منظور ارتقای سطح کار مقاله ترجمه شده در اختیار ویراستار قرار می‌گیرد تا از نظر مباحث و همچنین رعایت اصول نگارشی بررسی شود. در نهایت در موعدد مقرر متن ترجمه شده به کارفرما ارائه می‌گردد. در حالت کلی عواملی که در ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی اهمیت دارد مواردی است که در زیر به آن اشاره می کنیم:

زمان ترجمه آنی

ترجمه آنی در زمانی برابر با نیمی از زمان عادی انجام می شود. طبق استاندارد کلی ترجمه، یک سند 6000 کلمه ای برای ترجمه سه تا چهار روز طول می کشد اما وقتی نوبت به خدمات ترجمه آنی و سریع می رسد، می توانید در عرض 24 ساعت از یک بازه زمانی به ترجمه خود برسید که در واقع مدت زمانش به اندازه و نیاز سند ترجمه بستگی دارد. اگر حجم متن و یا سند ترجمه کمتر باشد در زمان کمتر از 24 ساعت هم ترجمه به دست شما خواهد رسید. این نوع ترجمه های سریع، مترجم متخصص و ماهری دارد که سالها تجربه ارائه ترجمه بر اساس نیاز مشتری را در سریع ترین زمان ممکن دارد به طوری که کیفیت ترجمه مانند ترجمه عادی بوده و کاهش نیابد.

زمان ترجمه

هزینه ترجمه آنی

راه‌هایی وجود دارد تا افرادی که به ترجمه آنی نیاز دارند بتوانند سریع‌تر از بقیه سفارش خود را دریافت کنند که مسلما این کار هزینه‌های بیشتری را شامل می‌شود. در این نوع ترجمه‌ها معیار اصلی نمی‌تواند تعداد صفحات باشد بلکه تعداد کلماتی است که در یک روز ترجمه می‌شود. یک مترجم نمی‌تواند یک روزه بیش از 5000 کلمه تخصصی را ترجمه کند. در بهترین شرایط مترجمان بین 3 تا 5 هزار کلمه در روز ترجمه می‌کنند. با توجه به سرعت و حساسیت بالای ترجمه آنی هزینه ای به عنوان حق فوریت برای این گونه از ترجمه ها در نظر گرفته شده است. البته این هزینه مازاد به معنای دو یا سه برابر شدن هزینه ترجمه بصورت عادی نمی باشد و تنها درصد کمتری افزایش قیمت دارند.

هزینه ترجمه

ترجمه آنی گاهی توسط چند مترجم متخصص انجام می شود، به این صورت که متن مورد نظر به چند بخش جداگانه تقسیم شده و توسط چند مترجم در موضوع مرتبط ترجمه شده و در انتها توسط یک مترجم باتجربه ویرایش و یک دست می شود. درصورتی که ترجمه آنی توسط یک مترجم انجام شود، کیفیت کار وی از نظر هماهنگی متن بهتر می باشد و این امر نیازمند صرف زمان بیشتر و تخصص و تجربه می باشد بدیهی است که در هر دو صورت افزایش هزینه ترجمه آنی منطقی می‌باشد.

تضمین کیفیت در ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی

ترجمه آنی به معنای این نیست که بدون توجه به کیفیتی که محتوای ترجمه شده خواهد داشت ترجمه را انجام دهیم. در ترجمه آنی مترجمی را انتخاب می‌کنیم که همزمان با این که محدودیت زمانی را ملاک قرار می‌دهد خود را ملزم به حفظ کیفیت بالای ترجمه می‌کند. چرا که باوجود این که زمان در ترجمه آنی شاخصی برتر و مهمی است اما در این گونه خدمات رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت بالا در اولویت و در راستای فوریت باید قرار گیرد. انجام ترجمه سریع در کمترین بازه زمانی رابطه مستقیم با میزان تخصص و تجربه کاری مترجم دارد. هرچه تجربه مترجمی که کار ترجمه را به عهد گرفته بیشتر باشد روند ترجمه با سرعت و کیفیت بالاتری پیش می‌رود. بنابراین ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی یکی از خدمات کیفی است که انجام آن دقت بسیار بالایی را نیاز دارد و کوچکترین اشتباه در آن موجب پایین آمدن سطح کیفیت و اعتبار ترجمه می‌شود. یک مرکز و سایت ترجمه آنلاین معتبر و حرفه‌ای باید برای تحویل ترجمه باکیفیت به مشتری خود ضمانتی ارائه دهد تا در صورت وجود مشکل در قبال آن پاسخگو بوده و انتظارات کاربران را برآورده کند. اما این تضمین کیفیت ترجمه آنی مقاله دارای اصول و شرایطی است که مهمترین اصول آن عبارتند از:

ارائه سوابق مترجمان

یکی از اصول مهم ضمانت ترجمه آنی در یک سایت ترجمه معتبر، ارائه اطلاعات مختلفی است که قبل از شروع پروژه ترجمه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. یک نمونه از این اطلاعات، اطلاعاتی از قبیل مدارک تحصیلی، لیست تخصص‌، سوابق و تعداد پروژه‌های موفقی است که مترجمان انجام داده‌اند. بنابراین بررسی پیشینه یک مترجم بسیار مهم است زیرا رتبه هر مترجم بر اساس کیفیت ترجمه‌ای که قبلا انجام داده است تغیین می‌شود. از این رو یکی از راه‌های ایجاد ارتباط قوی و ذهنیت پایدار برای تضمین کیفیت در ترجمه آنی مقاله ارائه رزومه مترجم است.

ارائه نمونه ترجمه

یکی دیگر از شرایط و راه‌های تضمین کیفیت ترجمه آنی مقاله ارسال چند متن به عنوان نمونه ترجمه برای کارفرما است تا بتواند با نثر و سطح کیفی مترجم آشنا شده و ترجمه‌های مختلف را بسنجد و در نهایت یک یا چند مترجم انتخاب نماید.

امکان ارتباط مستقیم با مترجم پروژه

برای افزایش اطمینان از کیفیت ترجمه گاهی لازم است تا کارفرما با مترجم متن خود ارتباط داشته و بر چگونگی و کیفیت انجام پروژه نظارت کامل داشته باشد. این امکان در سایت‌های ترجمه آنلاین معتبر به منظور افزایش سطح رضایت مشتری و کیفیت ترجمه فراهم می‌شود.

عودت وجه و یا جایگزینی مترجم

در ترجمه آنی مرکز ترجمه متعهد می‌شود که هنگام وجود ایراد در ترجمه در صورتی که پس از اعمال اصلاحات کارفرما به صورت منطقی مدعی وجود اشکالاتی در ترجمه باشد یا ترجمه توسط مترجمی دیگر ترجمه شود و یا عودت هزینه ترجمه به مشتری صورت پذیرد.

مراحل سفارش ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی

در تمامی دنیا و داخل کشورمان سایتهای مختلفی برای انجام ترجمه مقالات بصورت فوری طراحی شده‌اند و خدمات مختلفی را در سطح های مختلف ارائه می کنند. شبکه مترجمین اشراق از جمله موسسات برتر است که برای ثبت سفارش ترجمه مراحل ساده و راحتی را برای مشتریان خود طراحی کرده است. یعنی اینکه شما می‌توانید سفارش ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی را به راحتی و با یک کلیک انتخاب کرده و سپس فایل خود را جهت بررسی ارسال نمایید. در حالت کلی مراحل سفارش ترجمه مقاله در شبکه مترجمین اشراق به صورت زیر می باشد:

 1. ثبت سفارش و ارسال فایل

 2. برآورد آنلاین هزینه و زمان

 3. صدور پیش فاکتور و پرداخت هزینه

 4. ترجمه فایل توسط مترجمین اشراق

 5. بررسی و تأیید بخش کنترل کیفی

 6. تحویل ترجمه باکیفیت به شما

سفارش ترجمه

ترجمه آنی مقاله انگلیسی به فارسی خود را کجا بسپاریم؟

با توجه به اهمیت ترجمه آنی مقاله به جهت رسیدن به مراتب بالای علمی نیاز نیست که مقاله خود را در دست گرفته و در سطح شهر در جست و جوی مترجم حرفه‌ای مقاله باشید. این دنیا دنیای ارتباطات است و در دنیای ارتباطات به راحتی و با سریع ترین مسیر ممکن می توانید به صورت آنلاین مقاله خود را به صورت سریع و آنی ترجمه کنید. به محض شنیدن عبارت ترجمه آنی تعریفی که از آن در ذهن افراد می‌آید ترجمه‌ای است که به سرعت انجام می‌گیرد و کیفیت لازم را ندارد. این در حالی است که ترجمه آنی هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با ترجمه عادی ندارد مگر این که در مدت زمان محدود و تعیین شده‌ای انجام می‌گیرد. در ترجمه آنی تمام سعی و تمرکز مترجم بر حفظ کیفیت ترجمه در راستای انتقال ساده و روان مفهوم نوشته اصلی می‌باشد. شبکه مترجمین اشراق با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات ترجمه آنی به شما این اطمینان را می دهد که ترجمه آنی به منزله یک ترجمه بی کیفیت نیست و شما می توانید یک ترجمه باکیفیت در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت را در شبکه مترجمین اشراق تجربه کنید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

1. برای انجام ترجمه آنی به کجا مراجعه کنیم؟
2. ترجمه آنی برای چه نوع خدماتی انجام می‌شود؟
3. ترجمه آنی به چه زبان‌هایی انجام می‌شود؟
4. آیا هزینه ترجمه آنی با ترجمه عادی متفاوت است؟
5. در ترجمه آنی زمان چقدر کاهش می‌یابد؟
6. چگونه ترجمه آنی را تضمین کیفیت می‌کنید؟
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری