دعوتنامه خاص برای شما بمناسبت روز پدر!

انتشار 13 بهمن 1401

بینِ تکرارِ مکرارت؛ کم‌تر حسی پیدا می‌شه که حال‌ِ خوب به‌همراه داشته باشه.شاهدِ اشکِ اندوه دیگران بودن خوشایند نیست اما شاهدِ اشک شوق بودن، لذت‌بخش‌ترین حسی که می‌تونیم تجربه کنیم.لذت‌بخش‌تر این‌که بدونیم خودمون حس خوبو می‌سازیم.

دعوتنامه خاص برای شما بمناسبت روز پدر!

دوست خوبمان در شبکه مترجمین اشراق، تصمیم گرفتیم در راستای مسئولیت اجتماعی خویش، طی امروز و فردا تمامی عواید حاصل از بخش شبکه مترجمین اشراق و تمامی دپارتمان های دیگر خود را به این پویش اختصاص خواهد داد و از شما نیز برای پیوستن به این کمپین دعوت می کند.

دوست عزیزم، شخصا دستتون را به گرمی برای پیوستن به این پویش می فشاریم و انشاالله با یکدلی و همدلی کاری خواهیم کرد کارستون و روز شنبه نمایندگان مجموعه بصورت اختصاصی هدیه های شما را به دست بچه های عزیزمون خواهند رسانید تا با این هدایاها به باباهای عزیزشون این روز را تبریک بگن.

کودکان سرزمین مان در شهر خوی بی صبرانه منتظرمان هستند...

برای ادامه ی دعوتنامه لطفا ویدئوی زیر را ملاحظه نمایید:


پویش خریداری هدیه از طرف کودکان خویی جهت تقدیم آن به پدرانشان در روز پدر به همت شبکه مترجمین اشراق برگزار شد و هدایای خریداری شده حاصل از مبالغ واریز شده توسط شما مردم مهربان و نیز سود حاصل از کارکرد شبکه مترجمین اشراق در روزهای سیزدهم و چهاردهم بهمن، تحویل کودکان خویی شد تا به کمک این هدایا قدری از محبت‌های پدرانشان را تقدیر کنند. توجه شما را به گزارش کوتاهی از این اقدام خیرخواهانه شما جلب می‌کنیم:

روز پدری متفاوت با مردم خوی


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
بازدیدکننده
ساوالان
8 ماه پیش
من خیلی خوشحال شدم وقتی ویدئو شما را دیدم. چون مدتی بود که دنبال یک راه مطمئن بزنه خودم بودم. و خیلی ممنون شدم از آشنایی با شما. خدا قوت. الله یاردمجینیز اولسون. چوخ غریب بیر زاماندیر ....